Komputer tak wolny? Te optymalizatory Windows dla systemu Windows pomogą Ci

Praca na wolnym komputerze jest frustrująca; Twoje programy się zawieszają, ekran się zawiesza i tak dalej. Niekończące się czekanie, aż kursor przestanie się obracać, staje się ciągłą sprawą.


Czy pamiętasz prędkość swojego komputera, kiedy kupiłeś go po raz pierwszy w domu?

Błyskawicznie wykonywał wszystkie zadania, oszczędzając czas i pozwalając cieszyć się pracą. Ale z czasem jego wydajność i szybkość zaczęły być powolne jak ślimak.

Więc jaki jest prawdziwy powód, dla którego pulpit lub laptop z systemem Windows po pewnym czasie staje się wolny?

Cóż, wiele przyczyn jest odpowiedzialnych za pogorszenie stanu komputera, co wpływa na jego ogólną wydajność. Największym z nich jest nadmierne użycie. Wiele osób na całym świecie korzysta z komputerów każdego dnia, co powoduje, że system jest zaśmiecony programami, plikami, kluczami rejestru, muzyką, filmami i wieloma innymi.

System operacyjny komputera zarządza wszystkimi zasobami, w tym pamięcią, mocą obliczeniową i miejscem na dysku. Kilka czynników przyczynia się do spowolnienia jego wydajności i prędkości, takich jak:

 • Wypełnianie miejsca na dysku (SSD lub HDD)
 • Brakuje pamięci RAM
 • Duża liczba programów startowych i działających w tle
 • Rozdrobniony lub stary dysk twardy
 • Brak aktualizacji sterownika lub systemu Windows
 • Wirus lub złośliwe oprogramowanie
 • Korzystanie z funkcji wizualnych i efektów specjalnych
 • Używanie tak wielu dodatków w przeglądarce
 • Możliwość kopania kryptograficznego

W związku z tym komputer znacznie zwalnia, aby doprowadzić Cię do szaleństwa. Teraz możesz być zmuszony pomyśleć o zakupie nowego komputera.

Ale czekaj, czy podejmujesz decyzję tak wcześnie??

Zastanów się nad użyciem oprogramowania optymalizującego przed potraktowaniem komputera jako utraconej przyczyny.

Co to jest Optymalizator PC?

Jak sama nazwa wskazuje, optymalizator to aplikacja, której można użyć do poprawy wydajności komputera poprzez optymalizację jego różnych aspektów. Oprogramowanie zawiera standardowe funkcje, takie jak narzędzie do czyszczenia dysków, automatyczna optymalizacja, defragmentator dysków, narzędzie do czyszczenia rejestrów itp., Które działają wspólnie na komputerze w celu zidentyfikowania niepotrzebnych rzeczy i ich wyeliminowania.

Automatyczna funkcja oprogramowania ułatwia proces i oszczędza czas, jednocześnie zapobiegając poważnym błędom, które mogą wystąpić, takie jak Blue Screen of Death, jak w przypadku ręcznej optymalizacji.

Jak działa optymalizator komputera?

Optymalizator PC podnosi wydajność komputera bez narażania go na ryzyko. Pomaga utrzymać komputer w czystości i zabezpieczyć, wykonując szereg czynności:

 • Usuwa niepotrzebne pliki i programy
 • Czyści rejestr komputera
 • Usuwa złośliwe oprogramowanie, błędy i wirusy
 • Naprawia błędy systemowe
 • Wykrywa części sprzętowe do wymiany
 • Kontroluje programy startowe

Zobaczmy, jak ważne jest oprogramowanie optymalizujące.

Niedrogie

Inwestowanie ogromnych pieniędzy w nowy komputer jest naprawdę cenną opcją. Nawet jeśli myślisz o ulepszeniu jego części, będzie cię to dużo kosztować, ponieważ procesory, dyski twarde i karty graficzne są drogie.

Z drugiej strony optymalizatory do komputerów są niedrogie. Dlatego lepiej jest korzystać z oprogramowania po stosunkowo dużo niższej cenie.

Łatwy w konfiguracji

Aby skonfigurować oprogramowanie do optymalizacji komputera, wystarczy go pobrać, zainstalować i uruchomić program. Wszystko jest możliwe w ciągu kilku minut.

Szybciej w rozwiązywaniu problemów

Od wykrywania problemów ze sprzętem lub oprogramowaniem komputera po ich rozwiązywanie, cały proces jest szybki. Nadal pracuje, aby utrzymać wydajność systemu na najwyższym poziomie.

Wbudowane wsparcie

Wiele optymalizatorów do komputerów PC ma wbudowane wsparcie, które pomaga w razie problemów podczas optymalizacji systemu. Możesz także skorzystać z ich pomocy, aby zrozumieć dokładny powód niskiej prędkości. Wystarczy do nich zadzwonić i zadać pytania, aby uzyskać ich dedykowaną pomoc.

A teraz sprawdźmy jedne z najlepszych optymalizatorów do komputerów PC, które pomogą Ci odświeżyć tę niesamowitą szybkość użytkowania.

Avast Cleanup

Avast to znana nazwa na arenie bezpieczeństwa systemu. The Avast Cleanup to kolejny imponujący produkt tej marki do dostrajania, czyszczenia i przyspieszania komputera. Aktualizuje także aplikacje inne niż naprawianie problemów systemowych.

Opatentowana technologia Avast Cleanup może naprawić wszystko, co spowalnia Twój system, usuwając zapomniane programy i programy typu bloatware oraz przełączając aplikacje w tryb uśpienia. Identyfikuje odpływy wydajności, aby je zatrzymać bez konieczności ingerowania w system lub odinstalowywania aplikacji.

Niepotrzebne systemy wykrywania i oparte na chmurze systemy reputacji mogą wykryć aplikacje lub programy, których nie używasz. Jeśli nie chcesz ich odinstalowywać, narzędzie może umieścić te programy w kwarantannie, aby umożliwić Ci podjęcie późniejszej decyzji.

Skanując komputer od stóp do głów, Avast Cleanup może usuwać gigabajty niepotrzebnych plików zgromadzonych w systemie Windows, ponad 200 aplikacjach i ponad 25 przeglądarkach, w tym Chrome, Firefox, Internet Explorer itp., Jego narzędzie do czyszczenia dysku głęboko skanuje resztki aplikacji, takie jak pamięć podręczna , pliki instalatora, stare kopie zapasowe i pliki tymczasowe.

Dzięki automatycznej konserwacji narzędzie może regularnie usuwać niepotrzebne pliki, jednocześnie eliminując zepsute skróty i rejestr. Za pomocą narzędzia do aktualizacji oprogramowania może regularnie aktualizować aplikacje i programy, aby uchronić Cię przed awariami, błędami i lukami w zabezpieczeniach. Avast Cleanup dostraja także centrum akcji i pulpit nawigacyjny, aby zapewnić wysoką wydajność.

System Speedup Pro

Z 40 narzędziami do optymalizacji, System Speedup Pro przez Avira automatycznie usuwa bałagan i śmieci z komputera, aby zmaksymalizować jego wydajność. Oferuje dość prosty układ i interfejsy, dzięki czemu można go łatwo używać bez zamieszania i wyraźnie pokazuje wyniki.

Oprogramowanie identyfikuje problemy i luki, takie jak pamięć podręczna systemu, śmieci internetowe, pliki tymczasowe, niechciane dane itp., Które Cię powstrzymują. Możesz je wszystkie usunąć jednym kliknięciem. Umożliwia także ustawienie automatycznego czyszczenia co tydzień.

Defragmentuje i dostraja dysk w celu zwiększenia wydajności, podczas gdy jego Optymalizator uruchamiania znacznie skraca czas uruchamiania. Ponadto jego Realtime Optimizer może również poprawić komfort użytkowania. Dzięki temu oprogramowaniu możliwe jest czyszczenie cyfrowych śladów w celu zabezpieczenia Twojej prywatności. Skutkuje to szybszym ładowaniem strony, przesyłaniem strumieniowym wideo itp. W celu poprawy komfortu online.

System Speedup Pro może usunąć wszystkie problemy rejestru z komputera, analizując je głęboko. W ten sposób oszczędza komputer przed awariami, zawieszaniem się ekranu i wieloma innymi tego typu problemami. To narzędzie oferuje pełne automatyczne czyszczenie, w którym można ustawić preferowany cel, na przykład 5 GB niechcianych plików. Tak więc po osiągnięciu tego limitu oprogramowanie czyści go automatycznie. Możesz także dostosować alerty dla swojej wygody.

Oszczędzaj energię dzięki trybom zasilania, zabezpieczaj dane osobowe za pomocą wycieraczki dysku, trwale usuwaj poufne informacje i szyfruj dane z łatwością – wszystko dzięki System Speedup Pro. Jeśli jesteś miłośnikiem gier, oprogramowanie może zapewnić płynną rozgrywkę, uwalniając zasoby i wyłączając zbędne procesy.

Advanced SystemCare

Chcesz, aby Twój komputer działał tak, jak wtedy, gdy był nowy?

Advanced SystemCare Pro przez IObit może pomóc Ci wykorzystać prawdziwy potencjał. Obsługuje Windows 10/8/7 / Vista / XP i jest dość przystępny cenowo i łatwy w użyciu.

Doświadcz 300% szybszej prędkości przeglądania, optymalizując ustawienia przeglądarki. Narzędzie oferuje również głębsze czyszczenie rejestru komputera i zwalnia miejsce. Pamiętając o rosnącej liczbie cyberprzestępstw, oprogramowanie wykorzystuje zaawansowane technologie bezpieczeństwa i prywatności w celu ochrony twoich danych.

Oprogramowanie usuwa ślady online, ukrywa cyfrowe odciski palców, blokuje tajny dostęp i nie tylko, aby chronić Twoją prywatność i reputację. Oferuje także 200% szybsze uruchamianie komputera, blokuje złośliwe działania, aktywnie wykrywa i blokuje potencjalne luki w zabezpieczeniach.

Niektóre z oferowanych przez nią funkcji to:

 • Defragmentacja dysku twardego
 • Automatyczne czyszczenie pamięci RAM, aby zakończyć nieużywane procesy i programy
 • Zaplanowana automatyczna opieka
 • Monitorowanie stanu systemu w czasie rzeczywistym
 • Aktualizacja programu jednym kliknięciem
 • FaceID do automatycznego przechwytywania intruzów

Optymalizacja komputera

Zdiagnozuj wydajność komputera za pomocą Optymalizacja komputera przez Bitdefender, aby zapewnić jego dobre zdrowie. Może dokładnie przeskanować komputer, aby sprawdzić obszary wymagające ulepszeń w celu usunięcia niechcianych i nieaktualnych aplikacji wraz z resztkami i plikami tymczasowymi.

Po ocenie problemów narzędzie inteligentnie je naprawia, aby zachować swoją wydajność. Dzięki zastosowaniu spersonalizowanych poprawek może zoptymalizować komputer. Oprócz rozwiązywania problemów z uruchamianiem systemu Windows i błędów sterowników, może je również aktualizować. Sprawdza również integralność systemu Windows, aby zapobiec jego nieprawidłowemu działaniu.

Możesz użyć funkcji Computer Tune-Up w systemie Windows 10 / 8.1 / 8/7, aby cieszyć się nieprzerwaną funkcjonalnością komputera. Jeśli masz trudności z korzystaniem z oprogramowania, możesz zadzwonić do ich dedykowanych inżynierów wsparcia, aby ci pomogli 24/7.

Mechanik systemu

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy System Mechanic Pro od Iolo z opatentowaną technologią dostosowaną do osiągnięcia maksymalnej wydajności, prędkości, stabilności i mocy.

Narzędzie oferuje dwa rodzaje trybów skanowania – Głębokie Skanowanie i Szybkie Skanowanie. Uruchom głębokie skanowanie, aby przeanalizować krytyczne problemy w systemie i rozwiązać je podczas problemów z szybkim skanowaniem rejestru, niepotrzebnych plików, luk w zabezpieczeniach, opóźnień uruchamiania itp..

Ulepszona osłona systemu to antywirus z certyfikatem VB100, który eliminuje potencjalne zagrożenia poprzez wykrywanie sygnatur złośliwego oprogramowania i zachowania monitorowania. Podobnie, Enhanced DriveScrubber chroni prywatność twoich wrażliwych danych, usuwając je na stałe, i Enhanced Search & Odzyskiwanie służy do odzyskiwania utraconych danych, które mogły zostać przypadkowo usunięte z komputera.

System Mechanic Pro może zidentyfikować ponad 30 000 różnych problemów i rozwiązać je za pomocą inteligentnych aktualizacji na żywo Iolo Labs, aby system był wolny od błędów i stabilny. Ponadto automatycznie zwiększa szybkość pamięci RAM, dysku twardego, Internetu i procesora podczas uruchamiania aplikacji. W rezultacie możesz cieszyć się szybszym pobieraniem, mniej buforowaniem, szybszym ładowaniem strony, płynniejszą grą i strumieniowaniem wideo wysokiej jakości.

CleanMyPC

Czy masz dość czekania bez końca podczas przesyłania strumieniowego filmów lub uruchamiania komputera?

Zmniejsz obciążenie komputera za pomocą CleanMyPC przez MacPaw. Ten niezbędny komputer działa skutecznie, skanując go w poszukiwaniu niepotrzebnych plików i innych problemów w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa danych. Aby zoptymalizować szybkość, to narzędzie czyści pliki rejestru na komputerze.

CleanMyPC Multi Uninstaller pozwala usuwać niechciane aplikacje naraz, a nawet eliminować ich resztki, które przeoczy wiele programów. Wyświetla również wszystkie pozycje autorun razem na jednej liście; wystarczy jedno kliknięcie, aby je wyłączyć. W ten sposób uruchomienie systemu Windows nie zwolni.

Wyraźnie pokazuje dodatki i rozszerzenia używane w komputerze, aby pomóc Ci znaleźć te, których już nie potrzebujesz. Dzięki temu możesz zmniejszyć niepotrzebne obciążenie z systemu, usuwając je, aby zaoszczędzić czas. Ze względu na funkcję hibernacji gigabajty gromadzą się na dysku, a to oprogramowanie może je wyczyścić jak profesjonalista!

Aby zadbać o Twoją prywatność, oprogramowanie skanuje przeglądarkę w celu zebrania całej aktywności online w jednym miejscu. W związku z tym nie trzeba ręcznie zmieniać ustawień i nadal usuwać pliki cookie i inne dane; wystarczy jedno kliknięcie. Podobnie, dla bezpieczeństwa, CleanMyPC usuwa pliki i inne dane na stałe, co jest niemożliwe dla każdego, aby je odzyskać.

CCleaner

Teraz nadchodzi słynny, o którym mogłeś słyszeć!

Popraw i utrzymaj kondycję komputera, optymalizując go CCleaner. Oferuje nową funkcję – PC Health Check, która analizuje komputer, a następnie zaleca szybkie rozwiązania. Ponadto automatycznie aktualizuje i dostraja komputer w celu zwiększenia wydajności i zwiększenia bezpieczeństwa.

Nie pozwól, aby Twoje stare i przestarzałe aplikacje stały się zagrożeniem dla bezpieczeństwa, ponieważ cyberprzestępcy obserwują jak jastrząb możliwości. Użyj CCleaner do automatycznej aktualizacji aplikacji i zamknięcia ewentualnych luk bezpieczeństwa. Narzędzie jest bardzo łatwe w obsłudze i umożliwia czyszczenie jednym kliknięciem, aby zoptymalizować komputer w ułamku sekundy.

Aby śledzić twoje zachowanie, strony internetowe i reklamodawcy zostawiają pliki cookie na twoim komputerze, które przyczyniają się do spowolnienia twojego systemu. Dzięki CCleaner możesz usunąć wszystkie te pliki cookie wraz z historią wyszukiwania, aby zwolnić miejsce i chronić swoją prywatność. Zapobiega także awariom poprzez czyszczenie rejestru i zaśmiecanie błędów. Możesz szybko wyłączyć dodatkowe programy i cieszyć się szybkim uruchomieniem.

Glary Utilities Pro

Przewaga Glary Utilities Pro aby uzyskać pełny pakiet automatycznej opieki nad systemem, ochrony prywatności i rozwiązania do czyszczenia rejestru. Oferuje ponad 20 narzędzi systemowych, które mogą poprawić wydajność komputera. Aby wykryć problemy systemowe, skanuje dokładnie komputer i naprawia problemy o 800% szybciej.

Bez względu na to, czy używasz nowego systemu, czy starego, Glary Utilities Pro może go wyczyścić i zoptymalizować, ponieważ jest kompatybilny z różnymi wersjami systemu Windows. Oszczędza komputer przed zawieszaniem się, awariami i błędami oraz zwiększa wydajność dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii. Posiada funkcję 1-kliknięcia oraz prosty i zautomatyzowany interfejs użytkownika dla wygody.

Przestań się martwić o bezpieczeństwo i prywatność swoich danych, ponieważ to narzędzie obejmuje te wrażliwe aspekty dzięki stosowaniu standardowych środków bezpieczeństwa w celu ochrony przed złośliwymi działaniami. Oferuje monitor szpiegujący, który chroni prywatność danych.

Clean Master na PC

Uzyskaj profesjonalną pomoc od Clean Master na PC aby skorzystać z wydajnego czyszczenia systemu, jednocześnie zapewniając doskonałą ochronę prywatności. Narzędzie to, zgodne z Windows 10/9/7 / XP, wykorzystuje zaawansowane technologie do skanowania ponad 1000 programów. Wyczyść resztkowe niepotrzebne pliki i zwolnij miejsce jednym kliknięciem.

Jego solidne środki ochrony prywatności mogą usunąć sześć różnych rodzajów zagrożeń prywatności systemu. Może również blokować intruzom możliwość wkradania się do poufnych danych lub wdrażania złośliwego oprogramowania. Narzędzie może inteligentnie usuwać niebezpieczne rekordy przeglądania dzięki swojemu atrybutowi przeciwatakowemu.

Pożegnaj się z częstym obracaniem kursora i opóźnieniami systemu i doświadcz zoptymalizowanego systemu. Oprogramowanie zatrzymuje niechciane programy i przyspiesza uruchamianie, aby zapewnić nieprzerwane działanie. Stworzony w celu rozwiązywania problemów ze sterownikami komputerów, Driver Booster może przeskanować i naprawić ponad 5 milionów sterowników i urządzeń.

Automatyczne czyszczenie przeglądarki usuwa ślady prywatności po zamknięciu przeglądarki, aby zminimalizować ryzyko śledzenia.

Systweak

Popraw wydajność systemu Windows i wyczyść dysk twardy za pomocą Zaawansowany optymalizator systemu autor: Systweak. To potężne oprogramowanie usuwa przestarzałe pliki i śmieci z komputera, aby zwiększyć jego szybkość, skracając czas ładowania i reagowania. Jest kompatybilny z Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista zarówno dla wersji 64-bitowej, jak i 32-bitowej.

Aby zwiększyć szybkość odczytu i alokację danych, defragmentuje dyski twarde i optymalizuje dysk. Podczas uruchamiania regularnie sprawdza dysk pamięci, aby zapobiec nieoczekiwanym spowolnieniom i awariom. Oprogramowanie wyświetla również wszystkie zapisane dane zajmujące miejsce na dysku.

Advanced System Optimizer wykrywa złośliwe pliki, takie jak programy szpiegujące, złośliwe oprogramowanie, trojany itp. I usuwa je, zanim system zostanie uszkodzony. Chroni również Twoją prywatność, usuwając pliki cookie i historię przeglądarki. Oferuje zaawansowaną technologię do bezpiecznego usuwania plików na stałe. Możesz również zaszyfrować ważne pliki za pomocą hasła do kontroli dostępu.

Ciesz się nieprzerwaną grą dzięki optymalizatorowi gier, bezpłatnej pamięci RAM w celu zwiększenia wydajności, pobierania i instalowania aktualizacji sterowników. Twórz kopie zapasowe ważnych danych, w tym plików audio i wideo, dokumentów, zdjęć itp. I odzyskuj utracone dane, nawet jeśli zostały sformatowane lub usunięte.

Wniosek

Podobnie jak inne maszyny, twój komputer ma ułatwić ci życie. Jeśli chcesz czerpać z niego przyzwoitą wydajność, zainwestuj w jej regularną konserwację. Wymaż wszystkie te błędy, błędy i niechciane programy zaśmiecające pamięć komputera za pomocą wyżej wymienionych narzędzi optymalizujących system Windows, aby ponownie cieszyć się szybszą i lepszą wydajnością!

TAGI:

 • Windows

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector