Recenze hostingu A2 – nejrychlejší a jedinečný mezi ostatními

Poskytovatel webhostingu A2 Hosting slibuje rychlý webhosting – až 20krát rychlejší než ostatní společnosti.


Je to odvážné tvrzení a rychlost stránek je pro společnosti podnikající na webu rozhodující. Rychlá rychlost webu zlepší vaše hodnocení SEO, sníží míru okamžitého opuštění, zvýší míru konverze a udrží vaše zákazníky spokojenými. 20x vyšší rychlost webu je odvážné tvrzení. Budeme do toho kopat trochu hlouběji.

A2 Hosting zahájil v roce 2002 generální ředitel Bryan Muthig. Byl správcem systému UNIX, který založil společnost původně známou jako Iniquinet v Ann Arbor v Michiganu. Zázemí v systému UNIX stále ukazuje výkonné nástroje pro vývojáře a zaměření na technologie ve společnosti.

S tolika možností tam pro společnosti, které hledají poskytovatele webhostingu, může být nalezení správné společnosti obtížné. Bez ohledu na to, co potřebujete, jde o funkce, podporu a hodnotu.

Se zaměřením na technologii a rychlost, A2 Hosting přichází s řadou funkcí a možností. Uvidíme, co dělá společnost jedinečnou na trhu, a podíváme se na to, co o této společnosti říkají ostatní lidé. Doufejme, že díky těmto recenzi hostingu A2 vám dáme to, co potřebujete, abyste mohli učinit informované rozhodnutí.

Pojďme se podívat na to, co A2 Hosting nabízí.

Co dělá hosting A2 jedinečným?

Zaměření A2 Hosting služeb je technologie a rychlost, a to ukazuje. Navzdory plánům nižších úrovní nabízí A2 Hosting řadu funkcí a funkcí. Nejvyšší rychlosti a nejpůsobivější technologie jsou k dispozici pouze s dražšími plány.

Pojďme se podívat na některé funkce nabízené v těchto recenzích A2 Hosting.

1. Neomezená šířka pásma a úložiště s hostingem A2

Hosting stránky A2

Díky neomezené šířce pásma a úložišti prostřednictvím hostování A2 se nemusíte obávat, že se plížíte nebo překračujete libovolné měsíční limity, a to i pro zákazníky využívající sdílený hosting. Díky tomu budete mít na svém webu klid a zaručenou cenu i během rušných měsíců.

Mějte na paměti, že A2 Hosting bude sledovat využití, aby zajistil optimální výkon. V případě potřeby osloví zákazníky s nadměrným využitím stránek. Nadměrné používání ovlivní rychlost ostatních uživatelů využívajících web. Většinou to není problém, ale pokud bude problém přetrvávat, může vás požádat o upgrade.

2. Hodnocení hostingu A2 – bezplatná migrace a nastavení webových stránek

Web hosting stránky

A2 Hosting nabízí bezplatnou migraci webových stránek ze starého poskytovatele webhostingu na A2 Hosting. Chcete-li se dozvědět více, musíte se obrátit na GuruCrew (zákaznická podpora A2 Hosting) a v závislosti na podrobnostech migrace může být účtován poplatek..

A2 Hosting také nabízí řadu nástrojů pro vytváření stránek pro designéry a vývojáře. To zahrnuje vlastní web A2 Builder. Tvůrce webových stránek A2 zahrnuje šablony, textový editor, kontaktní formuláře a přizpůsobitelné obrázky.

Mezi další nástroje pro vytváření webových stránek, které nabízí A2, patří RapidWeaver, Sandvox, Microweber, BoldGrid, Dreamweaver, Bluefish, Freeway, Live Composer, Kopage a další. Vezměte prosím na vědomí, že za nástroje pro webový design nabízené serverem A2 Hosting se účtuje další měsíční poplatek.

3. Zálohování webových stránek

Zálohování webových stránek

A2 Hosting nabízí bezplatné zálohy s Dropmysite, cloudovou webovou zálohovací službou. Zákazníci Swift a Turbo, horní úrovně A2 Hosting, mají přístup k obnovovací službě prostřednictvím svého cPanelu, grafického rozhraní pro ovládání svých webových stránek. Je to vynikající volba pro případy, kdy omylem smažete soubor nebo potřebujete obnovit svůj web.

4. Instalace aplikace s hostingem A2

Instalace aplikace s hostingem A2

A2 Hosting usnadňuje načítání aplikací a widgetů na vašem webu pomocí několika nástrojů, všechny dostupné pomocí ovládání cPanel. Mezi ně patří nástroje jako Softaculous, nástroj pro načítání aplikací na jedno kliknutí, snadné nastavení Google Apps a Cloudflare, nástroj pro doručování obsahu.

5. Vývojářské nástroje s hostingem A2

A2 Hosting podporuje řadu vývojářských nástrojů a usnadňuje správcům systému a vývojářům přizpůsobení webu jejich potřebám. Patří mezi ně databáze MySQL, předinstalované phpMyAdmin a phpPgAdmin, Ruby, Perl, Python, Apache 2.2 a další.

6. Zabezpečení stránek

Zabezpečení webu

A2 Hosting nabízí zvýšenou bezpečnost stránek prostřednictvím své trvalé bezpečnostní iniciativy. Začíná to ochranou proti malwaru HackScan pomocí běhů 24/7 k ochraně webu. Většina poskytovatelů webhostingu nabízí pouze denní kontrolu webu, zda neobsahuje malware.

Kromě HackScan využívá A2 Hosting službu Patchman k izolaci a karanténě infikovaných souborů. Patchman také monitoruje vaše aplikace, aby se ujistil, že jsou aktuální s nejnovější verzí a funkcemi zabezpečení. Systém vás upozorní na jakékoli chyby zabezpečení v aplikacích.

7. Další funkce

WordPress

A2 tvrdí, že nabízí 20x vyšší rychlost než srovnatelné společnosti poskytující webhosting. Mají několik nástrojů a funkcí pro zvýšení rychlosti webů, které hostují.

První je volba Turbo Server, kterou nabízejí. Se serverem Turbo zajišťuje A2 Hosting méně uživatelů na každém serveru. Všechny servery jsou optimalizovány pomocí APC / OPcache a Turbo Cache, které využívají méně CPU a paměti k dosažení stejných výsledků jako server Apache. A2 Hosting používá pouze servery SSD (Solid State Drive), což navíc zvyšuje rychlost.

A konečně, A2 Hosting optimalizuje web pro zákazníky nejvyšší úrovně, což umožňuje rychlejší načítání stránek. V dobách špičkového provozu A2 zdvojnásobí jádra CPU a přidá paměti RAM pro další zvýšení.

Znamená to 20x vyšší rychlost? Ne pokaždé, ale drasticky zvýší průměrnou dobu načítání vašeho webu.

Ceny za hosting A2

Sdílené hostování A2 Hosting má tři úrovně. Všechny úrovně jsou dodávány se základními službami a funkcemi, ale s vyššími úrovněmi máte přístup k rychlejším rychlostem a více technologií.

A2 Hosting také nabízí různé ceny pro servery založené na Linuxu a Windows. Zde zahrneme cenu za oba.

 • Lite: 9,99 $ / měsíc (7,99 $ / měsíc pro Linux) pro jeden web, 5 databází a 25 e-mailů. Dodává se s neomezeným úložištěm a šířkou pásma.

 • Rychlý: 11,99 $ / měsíc (9,99 $ / měsíc pro Linux) pro neomezené weby, neomezené místo na disku a neomezené e-maily. Swift také poskytuje další jádra (2 při 2,1 GHz) a fyzickou paměť (1 GB), plus automatické zálohování a obnovení webu.

 • CvičeníTurbo: 21,99 $ / měsíc (18,99 $ / měsíc pro Linux) pro neomezené weby, neomezené místo na disku a neomezené e-maily. Turbo poskytuje další jádra (2 při 2,1 GHz) a fyzickou paměť (2 GB), plus automatické zálohování a obnovení. Turbo zvyšuje rychlost webu a zajišťuje tak optimální výkon webu.

Recenze hostingu A2

Pro webové stránky, které vyžadují vyšší výkon a výkon, nabízí hosting A2 řadu dedikovaných serverů. Níže uvedené plány se týkají serverů založených na Linuxu.

 • Semi Dedicated Server: 18,99 $ / měsíc s neomezeným úložištěm a šířkou pásma. S nižšími nároky na server poskytuje tato možnost až 20x rychlejší rychlosti než možnosti sdíleného hostování.

 • Nespravovaný server Flex: $ 119.99 / měsíc s úložištěm 2×500 GB, šířkou pásma 10 TB, 8 GB RAM a 2 jádry. Tato možnost je pro vývojáře nebo správce systému pohodlná práce s příkazovým řádkem serveru a poskytuje root přístup do systému.

 • Spravovaný server Flex: $ 169,99 / měsíc s úložištěm 2×500 GB, šířkou pásma 10 TB, 8 GB RAM a 2 jádry. Tato možnost poskytuje dedikovaný server a povinnosti hostování zpracované serverem A2 Hosting.

 • Core Flex Server: $ 169,99 / měsíc s úložištěm 2×500 GB, šířkou pásma 10 TB, 8 GB RAM a 2 jádry. Tato volba je pro podniky, které chtějí spravované dedikované serverové řešení, ale také by chtěly přístup root k systému.

Pro webové stránky, které vyžadují vyšší výkon a výkon, nabízí hosting A2 řadu dedikovaných serverů. Všechny plány zahrnují cPanel a SSL zdarma. Níže uvedené plány se týkají serverů založených na Windows.

 • Power +: 54,99 $ / měsíc. Zahrnuje 75 GB úložiště, 4 GB RAM, 2 TB šířky pásma a 4 CPU.

 • Prestige +: 74,99 $ / měsíc. Obsahuje 100 GB úložného prostoru, 6 GB RAM, 3 TB šířky pásma a 6 CPU.

 • Pinnacle +: 104,99 $ / měsíc. Obsahuje 150 GB úložného prostoru, 8 GB RAM, 4 TB šířky pásma a 8 vCPU.

 • A2 Hosting nabízí zákazníkům tři produkty virtuálního soukromého serveru (VPS).
 • Nespravovaná VPS: 5,00 $ / měsíc a zahrnuje 20 GB úložného prostoru, 2 TB přenos, 512 MB RAM a 1 jádro. Tento produkt je určen pro vývojáře nebo správce systému, kteří hledají přizpůsobitelnou instalaci barebone VPS.
 • Spravované VPS: 32,99 $ / měsíc a zahrnuje 75 GB úložného prostoru, 2 TB přenos, 4 GB RAM a 4 vCPU, jakož i řízení cPanel a správu hostguardů. Toto je postaveno na platformě webhostingu, ale s možností VPS.
 • Základní VPS: 32,99 $ / měsíc a zahrnuje 75 GB úložného prostoru, 2 TB přenos, 4 GB RAM a 4 vCPU, jakož i řízení cPanel a správu hostguardů. Také nabízí přístup rootovi a poskytuje přizpůsobitelné možnosti dostupné na Unmanaged VPS s platformou Managed VPS.
 • A2Hosting zahrnuje několik úrovní cen pro distributory. Prodejci budou používat A2Hosting k hostování stránek prodaných jinému zákazníkovi prostřednictvím distributora. Všechny účty prodejců obsahují cPanel. Zde jsme zahrnuli jak ceny pro Linux, tak pro Windows.
 • Bronz: 21,99 $ / měsíc (19,99 $ / měsíc pro Linux) za 30 GB úložiště, 40 e-mailových účtů a 400 GB šířky pásma za měsíc.
 • Stříbrný: 29,99 $ / měsíc (27,99 $ / měsíc pro Linux) za 75 GB úložného prostoru, 60 e-mailových účtů a 600 GB šířky pásma za měsíc.
 • Zlato: 38,99 $ / měsíc (36,99 $ / měsíc pro Linux) za 150 GB úložného prostoru, 80 e-mailových účtů a 1 TB šířky pásma za měsíc.
 • Platina: 63,99 $ / měsíc (61,99 $ / měsíc pro Linux) za 200 GB úložiště, 100 e-mailových účtů a 2 TB šířky pásma za měsíc.
 • Kromě těchto standardních služeb nabízí A2 Hosting také produkty za příplatek. To zahrnuje hosting SiteBuilder pro webové designéry a vývojáře, kteří hledají stavbu svých vlastních stránek, optimalizátor pro rychlejší načítání HTML a vyhrazenou IP adresu.
 • Všechny úrovně produktů A2Hosting zahrnují slevy na roční nákupy.

Veřejné vnímání hostingu A2

Pro většinu zákazníků a recenzentů působivá technologie, funkce, balíčky webhostingu a zaměření na rychlost a výkon pomáhají A2 Hosting vyniknout z davu. Recenze hostingu A2 jsou převážně pozitivní.

Mnoho recenzentů poukazuje na velké množství optimalizovaných možností pro váš web s A2 Hosting, zejména pro vývojáře a správce systému. Možnosti a funkce v A2 Hosting jsou snem pro každého, kdo chce pracovat a stavět webové stránky. Získáte špičkovou technologii se zaměřením na to, co bude vývojář potřebovat.

Funkce jsou pěkné, ale je to opravdu tak rychlé? Většina zákazníků se zajímá o rychlosti načítání a spolehlivost A2 Hosting.

Jedinou oblastí, kde jsou recenzenti a veřejnost kritičtí vůči hostování A2, je jejich zaměření na Linux. Některé funkce (a nižší ceny) jsou k dispozici pouze uživatelům systému Linux. To je malá kritika, protože A2 Hosting má hodnocení BBC od A +.

Recenze hostingu A2 – jak to ve srovnání se zbytkem trhu

Muž a žena myšlení

Platíte prémiovou cenu za hosting A2, ale za příplatek máte přístup k prémiové službě webhostingu. Je to jeden z nejrychlejších a nejspolehlivějších poskytovatelů webhostingu na trhu.

Je to nejrychlejší? Možná ne, ale podle posledních testů provedených jinými recenzenty je výrazně rychlejší než průměr v průmyslu.

Zákaznická podpora je také silnou stránkou A2 Hosting. Pokud potřebujete podporu, GuruCrew je k dispozici 24/7/365 prostřednictvím telefonu, chatu, e-mailu nebo systému vstupenek. Zástupci podpory jsou velmi dobře informovaní a mohou rychle a snadno odpovědět na většinu otázek. Pokud se jim nedaří odpovědět, mohou vás obvykle poslat někomu, kdo vám může pomoci.

Platíte prémiovou cenu za hosting A2, ale s tím přichází prémiová služba.

Co si myslíme o hostování A2

Muž ukázal prstem

A2 Hosting je zaměřena na high-end zákazníka pro hosting webových stránek. Vývojáři, správci systému nebo firmy, kteří se na svých stránkách spoléhají na rychlost a výkon, najdou s A2 Hosting téměř vše, co potřebují.

Pro ostatní může být cena problém. Získáte spoustu funkcí, funkcí a technologií za peníze. Otázka zní – kolik budete používat? Je na vašem webu návrat k rychlému zrychlení, nebo budou fungovat i jiné vysoce hodnotné a levné možnosti??

Pokud potřebujete tuto rychlost a technologii, pak je A2 Hosting perfektní volbou. Pokud ne, mohou jiní poskytovatelé doručit to, co potřebujete za méně peněz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map