Stablehost: taskukohane veebimajutuslahendus ja ekspert

Kui on aeg valida a veebimajutusettevõte oma ajaveebi, isikliku veebisaidi, ettevõtte või e-poe saidi jaoks on seal sõna otseses mõttes tuhandeid valikuid.


Miljardite saitide kaudu, mis on võrku jõudnud pärast seda, kui kasutajad 20 aastat tagasi Internetti ujutama hakkasid, on see väli muutunud veebimajutusteenuste pakkujatest rahvarohkeks. Pole üllatav, et see konkurentsivõimeline areen tähendab, et seal on kõik hinna ja väärtuse tasemed.

Koos oma hostiettevõtte kuludega peate arvestama järgmisega:

 • Kiirus
 • Turvalisus
 • Teenindus
 • Kaal

Vaatame need ükshaaval üle ja räägime siis natuke sellest, mida Stablehost pakkuda on.

Mida otsida veebimajutuslahendusest

Globaalne protsessor

Kiirus

Teie saidi kiirus on otseselt seotud ribalaiusega, mis näitab, kui palju andmevoogu teie sait suudab käsitleda. Kui kasutaja teie brauseriga teie saidile pääseb, saab majutusteenuse pakkuja server päringu ja vastab seejärel teie saidi sisu sõna otseses mõttes teenindamisega. Kui liiklus teie saidile suureneb, vajate rohkem ribalaiust, et saaksite edastada rohkem andmeid ja rahuldada nõudlust.

Turvalisus

Turvalisus on igas äris või e-poe sait, muidugi. Külastajad ja kliendid peavad olema kindlad, et nende teave on turvaline, eriti tänapäevases andmekeskkonnas nii sotsiaalmeedias kui ka poodides.

Northni krediitkaardiliit on loonud veebiturbe- ja poodisaitide ning saidi standardite kogumi SSL-sertifikaat on nende standardite võtmeks. Kui olete oma brauseri veebiaadressi jaotises kunagi märganud väikest tabaluku ikooni, tähendab see, et saidil on SSL-sertifikaat – see on krüptitud link brauseri ja hostiserveri veebiserveri vahel. See krüptimine tagab, et kogu kahe süsteemi vahel edastatav teave on turvaline ja privaatne. SSL-sertifikaadid suurendavad ka SEO-pingerida poodide ja ettevõtete saitide jaoks.

Teenindus

Teenindus on muidugi ka mis tahes veebisaidi jaoks suur mure. Kui otsite veebimajutusettevõtet, peate küsima, millist klienditeenindust ja tuge nad saavad pakkuda. Kas on olemas ööpäevaringne telefonitugi? Kas tuge tehakse e-posti või vestluse teel? Kas pakkuja pakub abipiletite süsteemi? Kui jah, siis kui kiire on pöördeaeg? Kas on olemas mingit tööaja garantiid??

Nendest muredest lähtuvalt räägime edasi Stabiilne vaim nad peavad pakkuma.

Miks mitte Stablehost?

Stablehost logo

Stablehost saate valida mitme erineva valiku ja taseme vahel, sõltuvalt teie saidist ja teie vajadustest.

 • WordPress: WordPress on ajaveebide jaoks kõige populaarsem variant – seda hõlpsalt kasutatavat platvormi kasutab üle 70 miljoni kasutaja kogu maailmas. WordPressi kasutajatele pakub Stablehost rohkem kui 10 000 tasuta teemat, mis sobivad suurepäraselt mobiiltelefonide, tahvelarvutite või personaalarvutite kasutamiseks. See on täiuslik tööriist blogijatele, selle saab installida ühe klõpsuga ja on sellega täielikult kohandatav HTML või kood.
 • Jagatud hostimine: kui teil on väiksem sait, on jagatud hostimine suurepärane võimalus. Jagatud hostimine tähendab lihtsalt seda, et sama serveri kaudu töödeldakse mitmeid eraldi veebisaite. Mõelge serverile kui kortermajale ja iga veebisaidile kui korterile. Jagatud hostimisel võib talletusruumi ja ressursside osas olla piiranguid, kuid see on tasuv. Stablehost jagatud hostimise lahendused hõlmavad piiramatut kettaruumi, piiramatut ribalaiust, piiramatuid veebisaite (koos Pro või Platinum plaanidega), 24/7/365 e-posti tugi (e-post ja Pro-plaaniga telefon), skriptide tõrkeotsing ja DDoS-i kaitse.
 • Ettevõtte veebimajutus: isegi kui olete algaja või kogemusteta alustaja, teeb Stablehost ettevõtte veebimajutuse võimalustega hõlpsasti kasutuselevõtmise hõlpsamaks. Võite nautida täielikku meelerahu ja turvalisust piiramatu kettaruumi, piiramatu ribalaiuse, piiramatute veebisaitide (Pro ja Platinumi tasemel), 500 kontoga serveri kohta (50 Platinumi tasemel), skriptide tõrkeotsing, 24/7/365 e-posti tugi (e-post ja telefon Platinumi tasemel) ja 2 Gbit / s DDoS-kaitset.

Virtualiseeritud privaatserverid

Paljud veebisaitide omanikud leiavad, et virtualiseeritud privaatserverid (VPS) on heaks kompromissiks jagatud serverite ja pühendatud hostimise vahel, kus igal saidil on oma server. VPS sisaldab virtualiseerimistarkvara, mis võimaldab igal veebisaidil töötada nii, nagu oleks see spetsiaalses serveris. VPS on paindlik ja iseseisev, eraldatud hulga ressurssidega, mis võivad töötada omaette isoleeritud mikrosüsteemina.

Kui arvate, et VPS on teie ettevõtte jaoks hea valik, vaadake mõnda VPS-i plaani ja funktsioone, mida Stablehost pakkuda on, sealhulgas järgmisi asju:

 • Ettevõtte tasemel riistvara koos 96-gilise RAM-i, puhta SSD kõvaketta ja kahekordse E5-2620 riistvaraga – kõik ajakohane ja vastupidav.
 • Valdkonna ekspertide tugi koos 3. taseme tehnikutega, kes teavad kõike, mida on vaja, nende süsteemide ja serverite kohta. Ei mingit varisemist, käperdamist, pettumust tekitamata vastuseid – lihtsalt kindel tugi tehnikutele, kes teavad, mida nad räägivad.
 • Virtuozzo ja KVM tehnoloogia
 • Phoenixi, Chicago ja Amsterdami serveripangad

Kõikide VPS-ide suhtes teostatakse pettusekontroll ja need aktiveeritakse seejärel käsitsi (mille täitmine võib võtta kuni 24 tundi). VPS-i plaanid pakuvad kiirust kuni gigabiti, vajadusel purskeid kuni 1000 Mit / s. Veebisaitide omanikud saavad oma saitide üle kontrolli ning kõik VPS-i plaanid on varustatud juurjuurdepääsu ja SSH-ga otsuste ja konfiguratsiooni autonoomia jaoks. Lõppude lõpuks, kelle veebisait see on, igal juhul?

Suure kättesaadavusega rühmitatud hostimine

Kui olete lugenud rühmitatud salvestusvõrgustike kohta, kuid hind on teid pisut lükanud, soovib Stablehost teiega rääkida. Nende rühmitatud hostimislahendused jälgivad kõigi SSD-draivide tervist kord 60 sekundi jooksul. Iga kord, kui fail veebisaidil lisatakse või seda muudetakse, teisaldatakse see automaatselt parimat serverit, mis on sellel konkreetsel ajahetkel saadaval..

Kui ilmneb ülekoormus või ilmneb järsk riistvaraprobleem, teisaldatakse teie veebisait automaatselt teisele kettale, nii et teenuse katkestused ja ainult parim toimivus on võimalik. See tõrkesiirde ja varundamise süsteem tähendab, et ebaõnnestunud sõlmed tuvastatakse automaatselt ja veebisaidid määratakse 60 sekundi jooksul teisele serverile, et tagada seisakuid null. Rühmitatud hostimine on eriti oluline võimalus poodisaitidel, mis sõna otseses mõttes ei saa seisakuid endale lubada.

Pühendatud hostimine

Mõne saidi jaoks on mõistlik pühendatud hostimine ainus viis minna. Kui arvate palju liiklust, vajadust suure ribalaiuse järele või meelerahu, mis kaasneb lisaturvalisusega, on spetsiaalne hostimine suurepärane võimalus.

Kui see olete teie, pakub Stablehost spetsiaalset serverilahendust Linux-, Unix- või Windowsi-põhised serverid, mis on kohandatud nii, et need sobivad peaaegu iga pühendatud hostimise eelarve või vajadustega. Võite valida 4, 8 või 16 GB muutmälu hulgast, kui saadaval on kohandatud serverid, kui teil on seda rohkem, fenomenaalse jõudluse ja töökindlusega. Stablehosti inimesed rändavad tasuta isegi kõik teie praegustest serveritest nende spetsiaalsesse serverisse.

Siit leiate spetsiaalsete serverite hinnakujunduse ja pakettide kiire jaotuse:


1. näide

Kutseline

$

145

/ kuu

 • Intel Pentium G3450 3,4 GHz 2C

 • 4 GB muutmälu

 • Kõvakettad 2 x 300 GB SAS

 • 2 TB liiklust


Broneeri kohe

PREMIUM

$

165

/ kuu

 • Intel Xeon E3-1250L 2.0Ghz 4C

 • 8 GB muutmälu

 • Kõvakettad 2 x 300 GB SAS

 • 2 TB liiklust


BRONEERI KOHE

ULTIMATE

$

245

/ kuu

 • Intel Xeon E5-2603 v3 1,65 GHz 6C

 • 16 GB muutmälu

 • Kõvakettad 2 x 300 GB SAS

 • 4 TB liiklust


Broneeri kohe

Kui otsite domeeninime, siis ka Stablehosti inimesed hõlmasid teid. Kõik uued domeenid on saadaval .uk-, .club-, .xyz-, .nyc- või .bio-aadressidega, tasuta WHOIS-kaitsega, et oma identiteeti veebis kaitsta. Igal domeenil on oma e-posti aadress, mille saab edastada teie praegusele Gmaili või Outlooki kontole, koos DNS-i redigeerijaga ja tipptasemel tugiteenustega, mis aitavad teil abi vajades.

Visiem, kas noklusina, tacu

Saidiehitaja funktsioonid

Üks Stablehosti aspekte, mida kasutajad on tõeliselt armastanud, on tööriistade ja ressursside valik, mis on veebisaitide loomiseks juba algusest peale olemas. Stablehost pakub sadu malle teemadega nagu restoran, äri, portfell, töötajad, ajaveeb ja muud, HTML5-ga ehitatud ja kogenud professionaalsete disainerite loodud.

Nende Sitebuilderi tööriistu on lihtne kasutada – sama lihtne kui piltide lohistamine ja kopeerimine (kodeerimine pole vajalik). Leiate videote juhendid ja KKK-d, mis juhendavad teid kogu protsessis, koos ressurssidega, mis võimaldavad teie saidi hõlpsalt ühendada sotsiaalse meediaga, nagu Facebook ja Twitter. Mallid on optimeeritud veebi, mobiili ja tahvelarvuti jaoks ning SEO tööriistad on isegi saadaval, et parandada saidi otsingumootori paremusjärjestust vaid mõne hiireklõpsuga.

Edasimüüjate süsteem

Kas soovite lisada veel ühe tuluvoo? Stablehosti edasimüüjate hostimisplaanid võimaldavad teil teenida märkimisväärset tulu, tegutsedes oma klientide veebimajutusettevõttena. Kuu 9,95 dollari eest saate põhipaketi, milles on 20 GB kettaruumi, ja saate majutada kuni kümme klienti, või uuendada versiooniks Pro 40 GB kettaruumi ja kuni 50 klienti hinnaga 19,95 dollarit kuus. Nutitelefoni edasimüüjatele, kes soovivad võtta vastu 50 või enamat klienti, on pakett Plus, 60 GB kettaruumi ja kuni 100 klienti.

Neil kõigil on kaasas SSD-draivi riistvara, piiramatu ribalaius, LiteSpeedi PHP-vahemälu (kuni üheksa korda kiirem kui enamikul serveritel), tööstusstandardiga cPaneli tarkvara veebisaitide haldamiseks ja R1 varukoopia, mis salvestab nädalate kaupa taastamispunkte ja varundab kõiki saite igapäevaselt. Ja muidugi võite loota sama suurepärasele toele, mida olete Stablehost’i abikeskuse kaudu oodanud. Samuti võite saada sidusettevõtteks Stablehost, teenides kuni 55 dollarit iga kliendi eest, kellele neile viitate (kõik makstakse PayPali kaudu).

Stablehostist

Stabiilne vaim

Lisaks fantastilisele madala hinnaga teenuste ja funktsioonide valikule on need mõned asjad, mis teevad Stabiilne vaim nii hea koht äri tegemiseks:

 • Stablehost on umbes 15-liikmeline tihedalt seotud meeskond, kes tegeleb põhjalikult sellega, millega nad tegelevad ja kes saavad teie vajadustele isiklikku tähelepanu pöörata. See on kaugel tohututest, näotute megabrändide veebimajutusettevõtetest, kus on tuhandeid töötajaid ja kes kohtlevad teid rohkem kui numbrit (või pearaamatu summat) kui ettevõtet või üksikisikut.
 • Stablehosti veebipõhised juhtimispaneelid ja VPS-i hostimine on tööstusstandardid. Pole vaja ratast uuesti leiutada ja Stablehost soovib, et kliendid saaksid oma veebisaitide üle kontrolli hoida ja ei peaks hostiettevõtete vahetuse ajal tundma end täiesti uue juhtpaneeli süsteemi abil..
 • Ehkki Stablehosti põhirühm võib olla väike, kuuluvad nad eraomandisse ja on püsinud kasvutempodel püsivalt tõusuteel alates nende asutamisest 2009. aastal. Neil pole võlga ja kogu tulu on paindlikkuse ja reageerimisvõime tagamiseks tagasi Stablehosti. Nad on kliendile suunatud ettevõte, mis pakub klientidele jätkuvalt uusi funktsioone ja uusi edusamme.

Need on vaid mõned asjad, mis muudavad Stablehost ainulaadse valiku tuhandetest veebimajutusteenuste pakkujatest kogu maailmas. Need pakuvad turvalisuse, teenuse, paindlikkuse ja kiiruse kombinatsiooni hindadega, mis ületavad konkurentsi, kui võrrelda tegelikult pakutavat ja panna sel hetkel lauale.

Mis kõige parem, nende teenused ja valikud on täiesti skaleeritavad ja on valmis kasvama, kui teie ettevõte alustab tegevust või kui teie veebisait hakkab rohkem liiklust tooma. Stablehost ei usu, et haarab teid teenuste ja hindadega, mis ületavad vajamineva, lootuses, et saate sellest lõpuks välja kasvada.

Kui uurite veebimajutuse võimalusi, tasub neile kindlasti aega kulutada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector