Výhoda použití Chatbots pro vaši firmu

Rozšiřte své podnikání pomocí robotů


Pokud hledáte způsob, jak přilákat a udržet své zákazníky, možná si budete muset zvyknout na Chatbots. Možná jste narazili na termín „Chatbots“, ale možná si nebudete pamatovat informace, že tyto chatboty jsou „další velkou věcí“, a jsou tu proto, aby sloužily úplné revoluci s tím, jak dnes podniky fungují..

Podniky v jakémkoli odvětví mají obecně rozsáhlou zákaznickou základnu. V konečném důsledku může být výzvou k poskytování personalizovaných a praktických pokynů pro potenciální zákazníky a spotřebitele. To je důvod, proč chatboty pro tato pole tak rychle rostou v poptávce.

Rutinní úkoly zabíjejí kreativitu a produktivitu.

Je to nepopiratelná skutečnost, ale pokud potřebujete důkaz, údaje prokazují, že lidé utratí až 80 procent svého průměrného pracovního dne za činnosti mírné až nulové hodnoty.

Jak mohou podniky řešit tento problém? Začlenění chatů je jednou z nejnovějších a praktických odpovědí.

Ačkoli chatboty jsou teprve na počátku, společnosti zabývající se primární technologií sestavují všechny druhy nástrojů pro jejich přípravu s umělou inteligencí. Uživatelé již brzy nebudou schopni říct, zda mluví se skutečnou osobou nebo s chatbotem.

Zní to zajímavě?

Maloobchodníci budou vyžadovat přehodnocení svých přístupů, pokud se jejich zákazníci začnou vyhýbat aplikacím nebo mobilním webovým stránkám a téměř se zcela vyhýbají aplikacím pro zasílání zpráv, což je z velké části významné.

Neexistují však žádné takové informace, jako ideální svět, pokud jde o chatboty. Ačkoli komunikace s virtuálními pomocníky může znít skromně, musí být chráněna, pokud jde o osobní údaje.

Chatbots

Jak jsou chatboty příkladem pro firmy?

Vytváření a implementace Chatbots je snadnější než úplná samostatná firemní aplikace.

Například chatboty existují také na Facebook Messenger, takže k implementaci nevyžadují tým vývojářů a měsíce.

Pro použití Chatbots není potřeba žádná znalost kódování a první botu si můžete postavit odpoledne pomocí několika nástrojů dostupných online. A nejlepší na tom je, že chatboty umožňují uživatelům provádět specifické rutinní úkoly bez pomoci lidského agenta.

Nejen, že to znamená, že získají rychlejší služby, ale dále, že personál lidské podpory může také ušetřit čas. Navíc, když se v Messengeru uskuteční konverzační obchodní rozhovor, historie chatu se uloží. To znamená, že uživatelé se mohou vždy vracet a prohlížet si s nimi sdílené informace v minulosti a že lidští agenti si mohou prohlédnout kontext předchozí chaty uživatele pomocí robota..

Pojďme prozkoumat některé obchodní případy chatbotů.

Generování potenciálních zákazníků

Chatbots jsou nezbytným nástrojem, když se otočí a generuje potenciální zákazníky. Řekněme například, že existuje chatbot, který poskytuje tipy na fitness, a přibližně 30 tisíc lidí se přihlásilo k odběru. Nyní chatbot dodá každodenní fakta o zdraví a výživě nebo nové cvičení, které si předplatitelé mohou vyzkoušet.

Chatbots

Pokud pro propagaci svých produktů vyžaduje jiná značka textilu, může být provedena prostřednictvím chatbotu nebo může být produkt společnosti předán s odkazem, který jednotlivci mohou okamžitě koupit. Nejexkluzivnější částí při uplatňování takových přístupů k affiliate marketingu je to, že můžete vyvíjet své výrobky pro vaši cílovou veřejnost.

Sledujte práci pomocí Chatbots

Chatbots nemohou převzít projektové manažery, ale jsou připraveni snížit pracovní zatížení PM a zvýšit produktivitu práce. Například robot se zaměřuje na vytváření úkolů, jejich přiřazování členům týmu, sestavování kontrolních seznamů a zasílání výstrah před včasným přiřazením.

 • Řízení nepřítomnosti / dovolené
 • Zprávy o práci
 • Správa úkolů
 • Plánování řazení
 • Sledování času

Proměňuje se v konverzační pomoc

Chatbots nejsou jako jakýkoli alternativní software založený na chatu. Popisují potřeby spotřebitelů, kteří hledají produkt, a poskytují každé komunikaci osobní pocit.

Chatbots

Chatové roboty poháněné Al vedou vaše zákazníky, aby věděli, že komunikují s lidskou bytostí. Je to proto, že vidí vzorec psaní zákazníka a vhodně vedou diskusi. Dále můžete upustit od oznámení o nejnovějších nabídkách a slevách svým zákazníkům.

Pomoc při provádění plateb

Utilita chatbotů není omezena pouze na péči o zákazníky pomocí online nakupování. Jeden může také platit jeho použitím. Plní úlohu objednání časově a přímočaře.

Chatbots

Snapchat nedávno oznámil nástroj s názvem Snapcash. Jedná se o virtuální peněženku, která obsahuje podrobnosti o kartách uživatelů. Jeho použitím mohou jednotlivci posílat platby značkám, které kupují, nebo je dávat svým přátelům a příbuzným. To může zvýšit prodej online.

Přestože je třeba chatboty vybírat a nakupovat za věci, existuje mírný skepticismus, pokud jde o platby prostřednictvím nich. To je zásadní, protože transakce probíhá prostřednictvím zpráv.

Řízení lidských zdrojů (HR)

HR chatbots mají vynikající schopnost pro všechny záměry a účely zpracovávat opakující se otázky vzhledem k tomu, že HR oddělení tráví hlavně 30 až 50 procent svého času odpovědí na časté dotazy týkající se firemní politiky, dovolené nebo nemocenského platu, což je z velké části značné.

Chatbots

Budete překvapeni, že doslova víte, že v červnu 2018 kosmetická společnost L ”Oreal představila svého nového náborového pracovníka, jemně pojmenovaného AI-poháněl Mya chatbot. Digitální zaměstnanec rozhodně musel podstatně zlepšit zkušenosti uchazečů o zaměstnání a druh zvýšit produktivitu 145 náborářů, kteří již pro podnik pracují jemným způsobem.

Asi 2 miliony lidí ze všech záměrů a účelů předkládají své přihlášky na obecně L’Oreal každý rok, zatímco značka rozhodně ne více než 5 000 z větší části najímá v průměru průměrně. Nyní se Mya stará o kandidáty ve skutečně raných stádiích, odpovídá na jejich otázky a posuzuje jejich životopisy na základě požadavků společnosti, zejména v rozporu s vírou veřejnosti.

Díky jakémukoli počátečnímu prověřování se mohou náboráři zaměřit na užší seznam správných kandidátů na místo, o čem si mysleli. Mya druh také zlepšil spokojenost kandidátů: to dosáhlo téměř 100% po prvních 10 000 pracovních pohovorech. Pěkně multifunkční chatboté také obvykle pomáhají s různými problémy v oblasti lidských zdrojů, nebo si to vlastně mysleli.

Enterprise je pro všechny záměry a účely dobrým příkladem jednorázových robotů pro všechno, což je většinou relativně významné. Jejich funkce spočívají v předběžném nalodění, nástupu, školení, jmenování a zodpovězení dotazů. Tito neklidní HR manažeři slouží jako pomocníci 24/7 pro každého zaměstnance a z velké části rozdávají většinu opakovatelných úkolů se základními prostředky významným způsobem.

Chatbots jako manažer péče o zákazníky

Většina prominentních značek má nyní své stránky na Facebooku, Twitteru, Instagramu a dalších platformách sociálních médií. Odborníci těchto značek pravidelně komunikují se svými zákazníky a zabývají se jejich dotazy.

Chatbots

Nyní můžete nastavit Chatbots, aby udělali totéž. Například, když někdo zvedne soupravu Povlečení a potřebuje vědět, jestli to přijde spolu s polštáři a přikrývkami, mohou si povídat s botou a budou mít odpověď. To šetří čas zákazníkům i obchodníkům, protože nemusí vyměňovat e-maily za drobné otázky.

Chatbots jako vedoucí událostí

Uspořádání schůzek má mnoho malých, ale časem zničených kroků, jako je synchronizace plánů aktivních spolupracovníků, kontrola času v místnostech a rozesílání oznámení účastníkům. To je věc úkolů, které chatbots mohou konkrétně pomoci.

Chatbots

 • Zasílání upozornění účastníkům
 • Plánování schůzek
 • Setkání rekapitulace
 • Shromažďování zpětné vazby po události
 • Setkání prepsů

Málo digitálních asistentů s umělou inteligencí informuje účastníky o harmonogramech, primárních událostech a změnách na poslední chvíli a dále a umožňuje účastníkům okamžitě kontaktovat organizátory o jakémkoli problému. Celkově roboti pomáhají bezproblémově řídit významné události a umožňují koordinátorům soustředit se spíše na složitější úkoly než poskytovat potřebné informace.

Závěr

Nejkrásnější věcí na chatu je to, že si je můžete přizpůsobit pro specifické potřeby vašeho podnikání i pro konverzační platformu, kterou vaše organizace dříve používá. Digitální asistenti se již osvědčili při testování, filtrování a vykazování informací, vyhledávání a plánování harmonogramů, zasílání výstrah, provádění vlastních činností, řešení jednoduchých dotazů, informování všech a sledování desítek transformací. Takže, pokračujte a pomocí těchto nástrojů vytvořte svůj první chatbot.

V následujících letech chatboty jednoduše zdokonalí své současné dovednosti a osvojí si jiné. Existují podezřelí, že chatbotové vyhrají nad některými lidskými úkoly, čímž se zvýší míra nezaměstnanosti.

My v Geekflare však máme optimističtější scénář: automatizace zakázkových úkolů přispěje k nižším cenám, větším mzdám a různějším úlohám, které se objeví. Není to taková dobrá situace? Chatbots přinesl revoluci s tím, jak se lidé oddávají nakupování nebo získávání služeb. Jsou osobní, poutavé a fantastické!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector