7 nejlepších SaaS HRMS pro začínající a podniky

HR je lidová profese. Je to lidé, lépe řečeno, zaměstnanci, kteří řídí podniky.


Proto je jejich motivace a moudrá správa je zásadní. Díky technologickým průlomům, jako je software HRMS zahrnující umělou inteligenci a automatizaci, se procesy HR staly méně náročné.

S růstem vaší firmy se začnou objevovat různé problémy, včetně škálování, správy procesů a dat, optimalizace pracovních sil a dalších. Se zvyšujícím se počtem zaměstnanců se řízení lidských zdrojů také komplikuje, od screeningu, náboru, školení a řízení mezd, až po dodržování předpisů. Kromě toho vaše citlivé informace zůstávají rozptýleny na mnoha místech a složkách.

V důsledku toho způsobuje vyhoření HR a zároveň snižuje celkovou účinnost.

Ale s konkurencí krku kolem krku, kde čas jsou peníze, si nemůžete dovolit neefektivnost, zejména ve fázi růstu.

Takže pokud váš personální proces stále manévruje s tabulkami a papírováním ve vaší kartotéce, něco vám chybí!

Jaké je řešení?

HR Management Software nebo HRMS!

Co je HRMS?

Jednoduše řečeno, HRMS je software, který využívá sílu technologie pro správu HR procesů. Jeho cílem je zvýšit efektivitu a produktivitu vašeho podnikání automatizací manuálních a opakujících se úkolů. Výsledkem je, že váš tým lidských zdrojů dokáže tyto procesy dobře řídit a najít více času na využití v dalších důležitých činnostech pro růst podniku.

Software zahrnuje různé aspekty řízení lidských zdrojů, včetně:

 • Plánování pracovní síly
 • Nábor
 • Na palubě
 • Proces potvrzení úlohy po zkušební době
 • Správa informací o zaměstnancích
 • Řízení transakcí a dovolené
 • Sledování docházky a času
 • Zpracování mezd
 • Výpočty změny platů
 • Proces rezignace
 • Komunikační a řídící pravidla a regulace
 • Zapojení zaměstnanců
 • Zákonné dodržování
 • MIS zprávy
 • Školení a rozvoj
 • Hodnocení výkonu
 • Plánování nástupnictví

Proč firmy potřebují HRMS?

Režim pero a papír může pomoci v počátečních fázích, ale není pro vaše podnikání zdravý a roste. Pro malé a střední podniky je důležité používat slušný HRMS, protože může urychlit proces růstu automatizací složitých úkolů a zároveň eliminovat možné chyby, protože i malé chyby mohou být pro vaši produktivitu fatální..

HRMS přichází s novými technologiemi, jako je analýza dat a automatizace, výhody nejen pro zaměstnavatele, ale také pro zaměstnance a zákazníky, protože správné informace se mohou dostat na správné místo a ve správný čas.

A zpráva říká, že globální trh s HR softwarem by měl do roku 2030 představovat neuvěřitelných 30 miliard dolarů. Předpovídá také jeho růst v letech 2017–2025 o 9,4%..

Podívejme se na některé z jeho výhod pro moderní podniky.

Efektivní řízení zaměstnanců

Váš tým HR může sledovat docházku a pracovní dobu zaměstnanců, aby byla zajištěna maximální produktivita a kompenzace za přesčasy. Můžete také spravovat školení, mzdy, výkon a lepší zapojení zaměstnanců, aby se cítili připoutaní k vaší organizaci.

Monitorování KPI

HRMS může přesně automatizovat celkový proces monitorování Key Performance Indicator (KPI), aby ukázal účinnost zaměstnanců při dosahování stanovených cílů. Za tímto účelem může monitorovat dobu, po kterou zaměstnanec zůstává v roli, nepřítomnost, čas potřebný k dosažení cílů atd.

Podporuje samoobsluhu zaměstnanců

Jednou z nejlepších vlastností HRMS je její zaměstnanecká samoobsluha, kde mají přístup ke svým profilům a portálu. Zahrnuje podrobné informace o podmínkách společnosti, ponechává politiku, výplatní listinu, rezignační proces atd., Takže nemusí klást všechny otázky personálnímu oddělení. Šetří tak oběma stranám čas.

Zaměstnanci již nemusejí při hledání dovolené psát žádost. Mohou jej použít prostřednictvím samotného systému a také zkontrolovat zbývající zůstatek dovolené, seznam svátků, nadcházející události a další funkce.

Odstraňuje lidské chyby

Automatizace eliminuje lidské chyby, které by mohly stát podnikání z hlediska dodržování předpisů, nákladů a času. Snižuje se možnost chyb a duplicitních záznamů, aby bylo zajištěno bezchybné provedení úkolu.

Zabezpečení dat a soukromí

Zajišťuje shodu

Dodržování federálních a státních zákonů je zásadní pro blaho vaší společnosti. Pokud se s ním nebude dobře zacházet, může to pro vaši firmu představovat vážnou hrozbu, pokud jde o pověst a pokuty. HRMS pravidelně aktualizuje všechny zákonné změny, aby byla zajištěna shoda.

Proč software založený na cloudu nebo SaaS HRMS?

Namísto použití tradičního místního softwaru, kde musíte všechno koupit, můžete jít za software „Software jako služba“ (SaaS) hostovaný v cloudu. Je založen na předplatném, což znamená, že nemusíte platit za celý software. Poskytovatel služeb vám dává oprávnění jej na chvíli používat, v závislosti na plánu.

Zazvonit na zvonek?

Jo, jako Netflix!

Na rozdíl od místního softwaru nevyžaduje model SaaS žádnou instalaci, žádnou konfiguraci. Všechno je připraveno předem a můžete ho začít používat za hodinu nebo dvě. Můžete tak ušetřit náklady a čas, aniž byste se museli starat o údržbu.

Software SaaS sídlí v cloudovém prostředí a poskytuje vám lepší škálovatelnost, protože si můžete vybrat software na základě vaší organizační kapacity.

Pokud tedy chcete do své organizace začlenit HRMS, zvažte zavedení softwaru SaaS. A aby vám to pomohlo, zde jsou některé z nejlepších dostupných softwarů, které můžete prozkoumat.

Freshteam

Spojte se o krok blíže se zaměstnanci pomocí Freshteam inteligentně řídit všechny personální procesy a provádět rozhodující rozhodnutí. Díky systému sledování aplikací můžete získávat kandidáty, plánovat rozhovory a najímat ty správné kandidáty. Zdroj je z portálů pracovních míst, kariérních stránek, doporučení zaměstnanců, prodejců, webů sociálních médií a dalších.

Vytvářejte přehledy rozhovorů, přidejte najímací týmy, fáze pracovního postupu a vlastní formuláře žádosti pro každou práci. Můžete také uchovávat všechny informace o kandidátech, včetně e-mailů, životopisů, skóre, historie interakcí, zpětné vazby atd. Na jednom místě s kandidátem 360. Při plánování rozhovorů můžete pozvat členy svého panelu a nechat zpětnou vazbu. Software také umožňuje spravovat nabídky práce a konfigurovat její pole, zaznamenávat rozhodnutí a připravovat nabídky dopisy.

S Freshteamem můžete provádět hladké na palubě tím, že proces zahájíte předem, abyste dokončili dokumentaci a vyplnění formuláře. Šetří první den truhlářům, aby rozuměli svým vrstevníkům a organizaci. Po podepsání dokumentu je můžete nahrát do svého profilu, vytvořit pro ně úkoly, sledovat jejich činnosti a odeslat připomenutí k dokončení procesu na palubě.

Přetažením polí formuláře vytvořte informace o zaměstnancích, udržujte organizační schémata, která předvádí všechny entity ve firemní struktuře s jejich jmény, odděleními a pozicemi. Vytvářejte a uplatňujte zásady volna pro kalendářní rok, snadno je mapujte na konkrétní týmy, místa, směny nebo oddělení v celé organizaci. Můžete také sledovat listy, generovat zprávy o volném čase, zaznamenávat absentérství a opustit trendy.

Díky mobilní aplikaci, která je k dispozici pro iOS a Android, můžete provádět bezproblémový nábor zasíláním e-mailů, odesíláním zpětné vazby a přijímáním rozhodnutí. Žádost o listy nebo schválení / zamítnutí žádosti někoho jiného pouhým klepnutím a přístup k zaměstnaneckým záznamům odkudkoli.

Sage HRMS

Dobývejte všechny své úkoly v oblasti lidských zdrojů a přijímejte inteligentní rozhodnutí Sage HRMS zvýšit efektivitu vaší organizace. Poskytuje dynamické řešení pro správu celého životního cyklu vašich zaměstnanců od pronájmu do důchodu. Tento software je škálovatelný, aby vás podporoval s rostoucími potřebami.

Najměte si talentované lidi, udržte si ty nejlepší a snadno identifikujte interní zaměstnance na vedoucích pozicích. Pomáhá také minimalizovat fluktuaci zaměstnanců zvýšením zapojení. Vylepšete řízení času pro každého zaměstnance a krytí dovolené a docházky kromě správy mezd, revizí výkonu, výhod, samoobsluhy atd..

Odstraňte nákladné chyby při zápisu a zadávání dat a vyhněte se bolestivé administrativě spojené s výhodami. Jeho analytika rizik vám umožní měřit zaměstnance na základě jejich informací, statistik, dovedností, výkonu, pojištění, demografie a dalších.

Poskytuje ucelené třídy instruktorů a výuku na vyžádání, aby software používal co nejlépe prostřednictvím Sage University. Sage Knowledgebase, Sage City a Sage Resources jsou k dispozici, aby rozšířili svou podporu 24/7 a pomohli vám vyřešit vaše dotazy a nabídnout nejnovější aktualizace softwaru ihned po vydání..

Gusto

Vraťte laskavost svému pracovitýmu týmu tím, že je podporujete komplexním HRMS, Gusto. Všechny procesy od najímání, nastupování a plateb, po výkon a propagaci; pomocí softwaru je vše bezchybné.

Vytvořte profesionální nabídky dopisy, na palubě nové truhláře vyhnout se papírování, a nechat je vyplnit jejich profil. Můžete uložit všechny dokumenty digitálně do softwaru, aby zůstaly uspořádány. Dny bolestivých a riskantních výplatních procesů skončily; snadno používat zjednodušený výplatní listina softwaru a daně ze souborů.

Automaticky synchronizuje všechna data spojená s časovým sledováním, plány výhod, novými nájemci a dalšími. Udržujte své zaměstnance šťastnými, zdravými a pojištěnými pomocí stejného softwaru, který může nasměrovat vaše plány do mezd. Poskytněte svému týmu zdroje a nástroje pro zajištění jejich finanční budoucnosti prostřednictvím Gusto Cashouta, výhody pro dojíždění, odměny pracovníků a 401 (k) odchod do důchodu a 529 vysokých škol.

Kromě toho nabízí další nástroje, jako je finanční pomoc pro malé podniky, kalkulačka vypálení, kalkulačka daně zaměstnavatele, nástroj pro srovnání platů a nový kontrolní seznam. Software je kompatibilní s HIPAA, ACA a ERISA. Může spravovat požadavky COBRA a e-mailovat zaměstnance, aby dokončili papírování po opuštění vaší organizace.

Cezanne HR

Nezáleží na tom, zda je vaše organizace malá, střední nebo velká, Cezanne HR má záda k zefektivnění všech aspektů vašeho úsilí v oblasti lidských zdrojů. Tato moderní personální sada na cloudu vám umožňuje efektivně spravovat a podporovat vaši pracovní sílu využitím špičkových technologií, automatizačních nástrojů a působivých funkcí..

Cezanne HR pomáhá podnikům ve více než 100 zemích a nabízí překlad do 10 různých jazyků bez dalších poplatků. Podporuje také zaznamenávání finančních údajů ve vaší místní měně a usnadňuje více kanceláří po celém světě s vašimi vlastními schvalovacími toky, nákladovými středisky, HR portály a správcovskými oprávněními. Systém nabízí optimální flexibilitu pro provádění různých úkolů, od přidávání zaměstnanců k odebírání a všeho mezi tím.

Nabízí 24/7 online portál plný odborných článků, návodů, poradců ohledně nastavení, školení, konzultací, inteligentních oznámení, vestavěných zpráv, konfigurovatelných formulářů, efektivní správy pracovních postupů a implementačních služeb. Díky mobilní aplikaci spolu s online nástroji můžete spolupracovat se svými pracovníky a posílit spolupráci a efektivní komunikaci.

Neztrácejte čas údržbou, protože Cezanne se o to stará kromě pravidelných aktualizací. Všechna vaše data jsou v bezpečí díky pokročilému zabezpečení a ochraně dat pomocí šifrování, hesel a souladu s GDPR. Otevřená architektura vám kromě toho pomáhá zlepšit vaši produktivitu a umožňuje snadné připojení aplikací třetích stran.

Lidé HR

Už vás nebaví ztrácet čas monotónními úkoly?

Použití Lidé HR automatizovat tyto procesy a zaměřit se na oblasti vyžadující více pozornosti. Nyní zapomeňte na sledování nemoci, aktualizaci údajů o zaměstnancích, schvalování dovolené, sestavování statistik o obratu atd. Pomocí svého systému sledování uchazečů si můžete najmout a udržet si talenty, které odpovídají vaší firemní kultuře. Sdílejte volná pracovní místa na různých portálech práce a také se identifikujte a spojte se s lidmi, kteří vám mohou pomoci rozvíjet vaše podnikání.

Prezentujte personální informace s komplexními grafickými zprávami obchodním vedoucím a hledejte doporučení a akční plány. Učte se od ostatních personalistů prostřednictvím HRMS a zvyšte své rozhodování. Můžete také porovnat své personální znalosti s ostatními společnostmi ve vašem oboru a určit oblasti, které vyžadují zlepšení.

Spojte se se svými zaměstnanci lépe a pomozte jim optimalizovat jejich potenciál pomocí dynamického systému řízení výkonu. Najděte své nejvýkonnější umělce a ty, kteří potřebují pomoc s vylepšením jejich výkonu. People HR umožňuje bezproblémovou migraci vašich dat do nového systému a poskytuje odborné školení, jak software plně využívat.

I bez dobrých technických znalostí můžete tento software používat kvůli jeho jednoduchosti a uživatelské přívětivosti.

Zenefits

Správa lidských procesů již není bolestí hlavy, pokud máte Zenefits které prospívají vašemu podnikání mnoha způsoby. Pouhým kliknutím můžete poslat nabídkové dopisy se všemi nezbytnými podrobnostmi spolu s odkazem pro přijetí nabídky online. Za tímto účelem poskytuje vynikající šablony pro nabídkové dopisy nebo možnost nahrát samostatný.

Jeho partner Checkr provádí u softwaru komplexní a rychlé kontroly na pozadí. Umožňuje novým truhlářům samy se na palubě pomocí mobilní aplikace nebo webu Zenefits a první den ušetří potíže. Software digitálně vytváří daňové doklady pro truhláře na základě dostupných informací.

Povzbuzuje vás k tomu, abyste bez papírování nabídli funkci digitálního podpisu. Díky hladké integraci se Slackem, Salesforce, G Suite atd. Se noví zaměstnanci mohou automaticky přihlásit ke svým účtům. Nabízí dynamické organizační diagramy a adresář zaměstnanců s nezbytnými podrobnostmi pro zlepšení mezifunkční komunikace.

Automatizujte události zaměstnanců, jako jsou povýšení, přenosy týmu / oddělení, ukončení, rezignace a další. Software aktivně synchronizuje data a veškeré změny provedené v reálném čase, takže se může odrážet všude. Podporuje nejen vaše zaměstnance, ale také další zaměstnance, včetně nezávislých pracovníků, nezávislých dodavatelů a konzultantů. Automatizujte úkoly a dodržujte vládní předpisy.

Vytvořte a spravujte zásady PTO, odešlete žádosti, nastavte data výpadku a pomocí automatické kalkulačky zůstatku PTO ušetříte čas. Podporuje obchodní zpravodajství vykazováním souhrnů odměn, činností zaměstnanců, statistik rovných příležitostí, míry obratu a přidělených akciových opcí.

BambooHR

Vaši zaměstnanci jsou majetkem vaší společnosti a záleží na nich nejvíce. Spravujte je opatrně pomocí BambooHR, což je software all-in-one pro shromažďování, organizování a analýzu údajů o zaměstnancích. Zlepšit celkový proces náboru a vstupu na palubu, inteligentně spravovat odměny a rozvíjet udržitelnou firemní kulturu.

BambooHR vám umožňuje ukládat všechny informace do jediné bezpečné databáze založené na nástrojích pro dynamické úpravy a vykazování pro rychlejší pracovní postupy. Řídí jej pomocí webu nebo mobilní aplikace, ke které máte přístup kdykoli a kdekoli.

Přizpůsobte si své formality a papírování, abyste první den usnadnili proces na palubě. Je vybaven elektronickými podpisy, takže můžete spravovat záznamy digitálně a zabránit hromadění papíru na stole. Sledování času, PTO, výhody, běh mezd atd. Jsou s BambooHR příjemné.

Umožní vám získat hlubší přehled o řízení výkonu, spokojenosti zaměstnanců a dalších důležitých statistikách, které vám pomohou při tvorbě vašeho dalšího akčního plánu. V současné době má na celém světě přes 1,56 milionu aktivních uživatelů a nabízí také sedmdenní bezplatnou zkušební verzi pro získání praktických zkušeností se softwarem.

Závěr

HR procesy jsou jedním z nejkritičtějších aspektů moderních podniků, ať už jde o nábor, mzdy, výkon nebo propagaci. Vyžaduje to vysokou míru přesnosti a dokonce i malá chyba může být nákladná. Ale už se nemusíte bát; začleňte do své organizace HRMS založený na cloudu, který automatizuje všechny úkoly s nulovou chybou.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map