12 nejlepších cloudových CRM řešení pro rostoucí podniky

Způsob, jakým spravujete svá zákaznická data, má sílu uzavřít obchod!


Společnosti nyní chtějí integrovat technologie a platformy se svými zákaznickými daty, aby poskytovaly zákazníkům osobní zkušenosti. Výsledkem je, že softwarový průmysl CRM neustále roste překvapivým tempem.

Podle zprávy, 91% podniků s více než 11 zaměstnanci nyní využívá CRM software. Předpokládá se, že do roku 2025 dosáhne příjmu 80 miliard USD nebo více.

Důvodem takového masivního využití by mohlo být pohodlí, které tento software poskytuje při přístupu k zákaznickým datům pomocí mobilu, a cloudové řešení v reálném čase. Pokud máte po ruce ty správné nástroje, můžete zvýšit vaši generaci potenciálních zákazníků, prodej a výnosy a zároveň udržet své zákazníky spokojenými. Poskytuje situaci oboustranně výhodnou pro všechny!

Co je CRM?

Podniky používají software CRM (management vztahů se zákazníky) k organizaci, synchronizaci a automatizaci všech aspektů souvisejících se interakcí se zákazníky spolu s prodejem, marketingem, analýzou, podporou zákazníků a službami. Software může tyto oblasti propojit s navázáním komunikace prostřednictvím e-mailů a poznámek. Dokáže zvládnout i méně složité řízení projektů a celý proces urychlit.

Určitý software se skládá z funkcí volání a chatů, které pomáhají prodejcům lépe komunikovat se zákazníky přímo ze softwaru. Výkonné systémy CRM mohou poskytovat spolehlivé funkce bez jakýchkoli problémů.

Tento software je vybaven všemi těmito funkcemi pro dosažení společného cíle – optimalizovat celý proces řízení vztahů se zákazníky a zvýšit celkovou produktivitu vašeho podnikání..

CRM ukázaly obrovská vylepšení, aby se staly pokročilejšími. Tyto systémy jsou dokonale schopné integrace se širokým spektrem podnikových procesů. S příchodem umělé inteligence a strojového učení se CRM bude i nadále rozšiřovat za obzory.

Proč je CRM nezbytné pro vaše podnikání?

Jak vaše značka roste, je nezbytně nutné starat se o různé oblasti vašeho podnikání. Od vašich zákazníků k zaměstnancům, od prodejních a marketingových snah po analytiku, všechno po svém eskaluje. V tomto scénáři je obtížné, nákladné a neefektivní provozovat vaši firmu ručně. Pokud s ním nebudete zacházet opatrně, může vás to stát prodej a zákazníky!

Proto se nesmíte spoléhat pouze na manuální tabulky nebo rychlé poznámky! A to je místo, kde CRM software přichází na obrázek. Může podpořit růst vaší firmy zefektivněním pracovní síly a obchodních procesů a zároveň vám umožní automatizaci na dosah ruky!

Výhody CRM softwaru přináší na stole:

Efektivní organizování dat

Podniky musí spravovat obrovské množství dat, včetně kontaktů, zákaznických profilů a dalších. Manuální správa je skutečnou výzvou, nikoli však pomocí softwaru CRM. Poskytuje přehledný pohled na všechna vaše data prostřednictvím efektivní správy. Může dokonce pomoci při provádění vašich prodejních procesů bez potíží.

Lepší statistiky

Můžete měřit prodejní výkon a provádět audit pomocí několika metrik, včetně rezervovaných obchodů, uskutečněných hovorů, e-mailového auditu atd.

Vyhlídky na vztahy se zákazníky můžete rozlišit ve všech fázích své prodejní cesty.

Zjednodušuje prodejní procesy

Můžete použít různé komunikační kanály, které jsou schopné zvýšit efektivitu up-sellingu i cross-sellingu. Tyto systémy mohou také optimalizovat vaše marketingové úsilí rozpoznáváním vzorců chování zákazníků.

Segmentace zákazníků

Segmentace zákazníků je užitečná pro prodejní týmy a digitální obchodníky k utváření jejich personalizačního úsilí. Pomocí softwaru mohou rozdělit potenciální zákazníky do skupin na základě parametrů, jako je umístění, nabídka a další. Tímto způsobem se prodejní týmy mohou více zaměřit na konkrétní oblasti a pomoci zákazníkům s přesným řešením.

Usnadňuje týmovou spolupráci

Čím více vaši zaměstnanci pochopí vaše cílené zákazníky, tím lépe budou moci identifikovat své potřeby a zefektivnit své úsilí tímto směrem.

Mohou extrahovat užitečné informace ze systému CRM pro dosažení maximálních výsledků při minimálním tření. Usnadňuje tak lepší spolupráci mezi členy vašeho týmu.

Správa trychtýřů

CRM vám pomohou vytvořit a spravovat váš prodejní kanál. Můžete snadno sledovat všechny své kontakty a spravovat je bez ztráty pauzy! Prostřednictvím softwaru můžete automaticky odesílat e-maily na základě chování zákazníků, sledování prostřednictvím hovorů atd. Tak vám může pomoci při rozšiřování klientské základny a vytváření silnějších vazeb s nimi.

Integrace a automatizace

Automatizujte své úkoly a integrujte se také s dalšími aplikacemi, včetně e-mailu, SMS, volání, eCommerce, účetnictví, marketingových platforem atd..

Proč cloudové CRM?

Pryč jsou ty dny, kdy jste potřebovali odborný tým IT věnovaný výhradně péči o objemný a drahý CRM software. Moderní CRM založené na cloudu je technologicky sofistikované, avšak uživatelsky přívětivé navrženo tak, aby vyhovovalo vašim jedinečným obchodním požadavkům.

Podle zprávy využilo cloudové CRM v roce 2008 pouze 12% společností, ale nyní vzrostlo na 87%.

Tyto systémy umožňují ukládat všechny vaše shromážděné informace o zákaznících do cloudu, ke kterým máte kdykoli přístup. Proto se již nemusíte starat o ukládání dat, správu a platby za každou licenci pro různá zařízení. Od nasazení po údržbu je vše bez námahy pomocí cloudového řešení.

Systémy založené na cloudu provádějí vše na místě a mají větší přizpůsobivost vašim podnikovým požadavkům. Podívejme se tedy na některá z nejlepších CRM řešení založených na cloudu růst vašeho podnikání za hranice!

Zendesk Prodat

Proměňte své konverzace na konverze v reálném čase pomocí Zendesk Prodat zefektivnit obchodní procesy, zvýšit produktivitu a zviditelnit potrubí. Tento komplexní a snadno použitelný nástroj je vytvořen pro řešení častých problémů vašich prodejců. Pečlivě odstraňuje možné tření způsobené aktualizacemi obchodů a pomáhá vašemu prodejnímu týmu spolupracovat, přistupovat a analyzovat relevantní informace o obchodech.

Zendesk Sell poskytuje vašim obchodním zástupcům přístup ke všem dostupným integrovaným nástrojům, takže získáte úplný přehled o účtu zákazníka. Tímto způsobem zůstávají ve smyčce a mohou vydělávat na dosažitelných příležitostech. Protože nástroj automatizuje sběr dat, je snadné sledovat nové a staré informace, které mohou zástupci použít, aby zůstali v prodejním potrubí aktualizováni. Rovněž jim pomáhá upřednostňovat vaše vyhlídky a zákazníky.

Telefonování, plánování schůzek, odesílání e-mailů, prohlížení historie obchodů, vše je dostupné jen pár kliknutí od řídicího panelu. Společnost Zendesk Sell nabízí inteligentní seznamy pro filtrování a segmentaci vašich obchodů a potenciálních zákazníků v reálném čase.

Pomocí tohoto softwaru pro prodej stolních počítačů můžete na místě vyhledávat příležitosti, zůstat organizovaný a uzavírat obchody, i když jste offline. Nabízí jednotnou integraci s Mailchimpem, který vám pomůže sledovat vaše kampaně, a Pandadoc pro zobrazení stavu vaší smlouvy.

Můžete také vytvářet aplikace pomocí aplikačního rámce Zendesk. Předpovídejte a analyzujte své podnikání pomocí přehledů, užívejte si drag and drop dashboard a 30+ přehledů pro interakci, porozumění a vizualizaci dat.

Freshsales

Využijte sílu umělé inteligence pro zvládnutí obchodního procesu a dobré zapojení se zákazníky do používání Freshsales CRM. Nabízí inteligentní vestavěné nástroje, jako je Freshcaller, kde můžete rychle volat a odesílat přizpůsobené e-maily svým vyhlídkám a zákazníkům přizpůsobeným jejich potřebám.

Pro začátek nemusíte být technický geek; vše od vytvoření účtu po spuštění je super snadné.

Můžete jej použít pro bodování olova, zachycení aktivity a mnoho dalších k získání podrobného přehledu o své firmě. Nabízí také přehledy, které vám pomohou identifikovat a oddělit vaše potenciální potenciální zákazníky, kteří projevují nákupní chování. Můžete dokonce dostávat oznámení a upozornění v reálném čase, když se otevře nový e-mail, pokud někdo klikne na vaše odkazy a další.

Hubspot CRM

Hubspot CRM slouží vašemu podnikání více než jen systém správy kontaktů. Nabízí bezplatné nástroje pro automatickou aktualizaci sestav a sledování výkonu. Okamžitě získáte úplnou viditelnost svého prodejního potrubí prostřednictvím komplexní palubní desky.

V důsledku získávání zpráv o individuální výkonnosti a prodejní činnosti můžete dokonce vést svůj prodejní tým k cíli. Pokud máte malý, střední nebo velký podnik, má toto CRM to pravé řešení pro každého. Můžete si užít neomezené množství dat a uživatelů a 1 milion kontaktů bez data vypršení platnosti.

Hubspot vám také nabízí pokročilé a časově úsporné nástroje, aby vaše prodejní týmy mohly poskytovat vyšší produktivitu. Tyto nástroje také eliminují tření mezi nimi a podporují spolupráci. Navíc mohou informovat vaše opakování, jakmile zákazník otevře e-mail nebo navštíví web společnosti. Proto mohou efektivně sledovat správné vedení a ve správný čas.

S vyhlídkami se můžete lépe spojit naplánováním schůzek, pomocí e-mailových šablon, živých chatů, funkcí click-to-call a dalších.

Keap

Existuje způsob, jak můžete extrahovat více produktivity při nižší práci?

Ano, díky inteligentní práci!

To je přesně to, co můžete očekávat od Keap, řešení, které automatizuje váš obchodní proces a rozděluje složité úkoly na menší, dosažitelné. Tímto způsobem může váš prodejní tým pracovat s větším zaměřením a efektivitou, aby se zvýšila celková produktivita.

S Keapem můžete automatizovat všechny vaše následné reakce a reagovat na ně rychlostí laserem. Uvítá nové potenciální zákazníky pomocí přizpůsobených e-mailů a odesílá připomenutí vašim stávajícím zákazníkům. Aktualizuje také všechny interakce a ukládá je na jedno místo, abyste je mohli snadno spravovat.

Využijte tento pokročilý software k nastavení schůzek, získání nabídek, zasílání faktur a sledování potenciálních zákazníků; užijte si vše jen pár kliknutí. Zajímavé je, že nabízí Tvůrce kampaní k automatizaci marketingového a prodejního úsilí. S touto konfigurací můžete označit nové potenciální zákazníky, odesílat e-maily, přiřazovat úkoly a další.

Prodejní síla

Hádali jste, že to přijde, že??

Prodejní síla, ve skutečnosti je jedním z nejlepších CRM řešení založených na cloudu pro transformaci vašeho podnikání. Zůstaňte ve spojení s vašimi zákazníky jedinečným způsobem a spojte své prodeje, marketing, IT týmy, služby, obchod atd. Pomocí jediného softwaru.

Umožněte svému prodejnímu týmu zvýšit produktivitu a získat solidní vedení bez jakýchkoli potíží nebo omezení rychlosti. Pomáhá také doručovat přesné návrhy, nabídky a smlouvy a zároveň automatizovat účty, výnosy a předplatné.

Prodejní cloud je vybaven umělou inteligencí, která umožňuje prodejním týmům disponovat realistickými poznatky, prediktivním hodnocením, přesným předpovídáním a inteligentní automatizací pro vedení budoucnosti podnikání produktivním způsobem. Můžete také synchronizovat své e-maily a kalendář pro automatické zadávání dat.

Tento nástroj nabízí řadu možností pro přizpůsobení, včetně tvůrce pracovního postupu, předpovědí spolupráce, snímání automatické aktivity a dalších. Za účelem automatizace obchodního procesu nabízí Salesforce Flow Builder, který je nástrojem drag-and-drop. To vám umožní vytvářet obchodní pracovní toky pro zajištění shody nebo uvádění opakujících se aktivit na auto-pilot.

Výkon Salesforce CRM můžete posílit jeho integrací s Facebookem a dalšími prodejními a marketingovými kanály.

Další funkce:

 • Komplexní onboarding
 • Vlastní řídicí panel a generování sestav
 • Automatické sledování e-mailů a plánování schůzek
 • Zabezpečení na podnikové úrovni

Nabízí standardní plán, Salesforce Sales Essentials za 25 $ / měsíc pro jednoho uživatele a balíček Professional, aby si mohl vychutnat jeho rozšířené možnosti za 75 $ / měsíc na uživatele.

Zoho CRM

S globální sítí 150 000+ podniků se rozšířilo do 180 zemí, Zoho CRM pomáhá společnostem zvýšit své příjmy tím, že zvyšuje zapojení zákazníků a převádí více potenciálních zákazníků. Pomocí tohoto nástroje můžete plynule naplánovat schůzky, vést prezentace, organizovat webináře a získávat zprávy v reálném čase.

Prodej je hra číslo a vy můžete v ní zůstat vpřed sledováním metrik výkonu a prodeje. Software posiluje vaše obchodní procesy pomocí inteligentních nástrojů AI, sjednocených řídicích panelů a specializovaných mobilních aplikací, aby zajistil, že budete hrát „bezkonkurenční hru“!

Spolupracujte lépe s celým týmem pomocí běžných zdrojů, vyřešte vzájemné dotazy, sdílejte statistiky a odesílejte údaje o obchodu, abyste mohli aktualizovat všechny. Pomocí softwaru můžete oslovit zákazníky prostřednictvím hovorů, sociálních médií, e-mailů a živého chatu. Navíc dostávejte oznámení okamžitě, když zákazník interaguje, aby mu pomohl v reálném čase.

Tento nástroj také automatizuje vaše úkoly, omezuje opakující se úkoly a umožňuje vám lépe sledovat své zákazníky. Ať už jde o nasazení, na palubě nebo o školení, vše je jednoduché, včetně migrace dat z tabulek a jiných systémů CRM.

Pipedrive

Hledejte software CRM, který vám pomůže soustředit se na vaše zákazníky a řídit tak vaše podnikání?

Pipedrive nabízí působivé funkce, které vám pomohou upřednostnit vaše obchody, předpovídat příjmy a sledovat celkový prodejní výkon.

Nabízí vlastní webové formuláře a chatboty, které v reálném čase dodávají horké nabídky do prodejního potrubí. Celou komunikaci můžete sledovat auditováním hovorů, kontaktů a e-mailů v historii. Proto převzměte kontrolu nad daty a použijte je k utváření prodejního úsilí. Můžete snadno přistupovat k softwaru ze smartphonu nebo počítače a integrovat se do aplikací zvyšujících prodej.

S Pipedrive můžete eliminovat opakující se úkoly pomocí umělé inteligence. Pomocí softwaru prozkoumejte své zprávy a porovnejte je s vašimi stanovenými cíli. Pipedrive nabízí úplnou transparentnost a bezpečnost, jak jsou vaše data používána k ochraně před nepředvídanými okolnostmi.

Prodavač

Efektivně spravujte své pracovní postupy pomocí Salesmate CRM a budovat dlouhodobé zákazníky, kteří se na vás spolehnou. Ve svých rukávech je ukryto tolik funkcí, které jsou užitečné pro vaše podnikání při zvyšování příjmů a snižování složitých úkolů.

Spojte se se svými zákazníky a potenciálními zákazníky a okamžitě jim poskytněte náležité informace. Poskytuje vám přesný přehled, takže váš prodejní tým může poskytnout osobní zkušenosti ke každému dotazu, který obdrží. Vaše konverzace se tedy mohou převést na potenciální potenciální zákazníky a poté se proměnit ve spokojené zákazníky.

Nabízí možnost drag and drop pro sledování, postup a filtrování vašich obchodů, umožňuje vám stanovit dosažitelné cíle pro vaše obchodní zástupce a umožňuje měřit jejich výkon.

Používá analytiku a přijímá více než 700 integrací, včetně aplikací Outlook, Google Apps, Zapier atd., Aby podpořil vaše podnikání s jinými systémy. Přizpůsobte si to, jak chcete, a prodejte svůj produkt nebo službu odkudkoli pomocí svého notebooku, zařízení Android nebo iOS.

Nahlédnutí

Nechte své jedinečné obchodní sdělení oslovit zákazníky v zcela nové úrovni personalizace pomocí Nahlédnutí vyvolat nezapomenutelný dojem. Pomáhá vám vyniknout v davu tím, že nabízí funkčně bohaté, přizpůsobené a intuitivní rozhraní, které je bezbolestné používat.

Pomocí funkce Insightly můžete sledovat relevantní vedoucí data, marketingové kampaně, komunikaci a úkoly, abyste mohli analyzovat celkový pracovní tok podniku a automatizovat jej. CRM usnadňuje automatické směrování potenciálních zákazníků ke správnému zákazníkovi v reálném čase, takže opakování s nimi může pokračovat, zatímco mají stále šanci. Můžete také provést přizpůsobenou obchodní logiku pro synchronizaci externích entit z Oracle, SAP atd.

Odesílání hromadných e-mailů do seznamu kontaktů je bezchybné a také sleduje celé doručování e-mailů a upozorní vás. Tímto způsobem můžete mít statistiky o tom, kolik e-mailů bylo otevřeno a kliknuto. Software mapuje vztahy se zákazníky prostřednictvím funkce propojení záznamů, kde lze k databázi připojit e-maily, zákaznická data a další informace.

Insightly umožňuje vytvářet vlastní aplikace a během několika minut je nasadit na mobilní zařízení a web. Můžete dokonce navrhovat dashboardy, vytvářet vynikající vizualizace dat a sledovat propracované metriky s lehkostí a zabezpečením na úrovni odvětví.

EngageBay

Hledáte cenově dostupné řešení CRM?

EngageBay je slušná alternativa. Využijte tento software k získání zákazníků, kultivaci silných vazeb s nimi a jejich přeměně na loajální zákazníky. Může inteligentně řešit všechny vaše potřeby prodeje, marketingu a služeb zákazníkům.

Automatizujte své marketingové kampaně, úkoly a rutinu pomocí systému EngageBay, abyste byli svědky zvýšené produktivity a efektivity vašeho podnikání, aniž by to ovlivnilo kvalitu. Spravujte nabídky, získejte 360stupňový přehled o zákaznících, plánujte schůzky a mnoho dalšího.

Jděte o krok napřed a obsluhujte své zákazníky prostřednictvím live chatu a správy vstupenek na zákaznickou podporu.

Stručně řečeno

Vytvořen s dokonalostí, aby vyhověl různým potřebám různých podniků, Stručně řečeno nabízí CRM, které vám pomůže vybudovat plodné obchodní vztahy a vyvolat více konverzí. Tento snadno použitelný software je snadno ovladatelný vašimi týmy, aniž by vyžadoval, aby byli IT profesionálové, přesto poskytuje sofistikovaná řešení.

Prostřednictvím automatizace prodeje CRM vkládá všechny časově náročné činnosti na autopilot, čímž umožňuje vašemu týmu soustředit se na péči o zákazníky. Nabízí sledování výkonu a vykazování, takže si můžete být vědomi toho, co se děje v reálném čase, a pracovat v oblastech, které vyžadují zlepšení.

Pomocí kostky můžete efektivně spolupracovat se svými týmy a zůstat informováni o všech důležitých aspektech vyžadujících vaši pozornost. Pomáhá také lépe spravovat vaše potrubí a kontakty a nabízí specializovanou zákaznickou podporu.

Méně nepříjemné CRM

Jak název napovídá, Méně nepříjemné CRM nabízí zjednodušené řešení, které malým podnikům pomáhá spravovat jejich kontakty, sledovat jejich potenciální zákazníky a účinně je sledovat, aniž by vás „obtěžovaly“. Nastavení uživatelsky přívětivého systému trvá jen chvilku a je snadné jej používat.

Dokonce si můžete pomoci s jeho úvodem videa, abyste se zlepšili s jeho funkčností. Ale v případě, že jste uvízli, nabízejí bezplatnou e-mailovou a telefonickou podporu, i když ještě nejste jejich zákazníkem.

Při výběru CRM je mnoho podniků zmateno nekonečnými funkcemi a funkcemi. Zejména pro malé podniky je obtížné a nakonec zaplatí své těžce vydělané peníze za funkce, které v první řadě ani nevyžadují..

Aby byly věci „méně nepříjemné“, je toto řešení k dispozici. Pomáhá vám zlepšit služby zákazníkům, zvýšit produktivitu a pomůže vám uzavřít více obchodů. Můžete uložit všechny informace pod jeden deštník, včetně vašich souborů, poznámek, úkolů, dat potrubí, událostí a dalších. Nabízí vyhledávací funkci, která vám pomůže snadno najít data.

Integrujte různé systémy s tímto softwarem, jako je Kalendář Google, ke správě úkolů a událostí a zároveň šetřete čas. Prostřednictvím přehledů potenciálních zákazníků můžete zůstat informováni o potenciálních zákazníků, včetně přidružené priority a stavu.

Závěr

S obrovskou konkurencí v okolí je nutné, aby rostoucí podnik našel jedinečné způsoby, jak zůstat v závodě vpředu. Pomocí CRM SaaS mohou podniky budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, řídit pracovní toky a formovat své prodejní a marketingové úsilí, aby vyvolaly růst.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map