20 witryn, na które można uzyskać licencjonowane DARMOWE obrazy do swojej witryny

Jak słusznie mówi Fred R. Barnard – Obraz jest wart tysiąca słów


Zdjęcia na stronie internetowej, artykuł pomagają lepiej wyjaśnić punkt. Możesz użyć zdjęcia do swojego zdjęcia na blogu, w treści artykułu, mediach społecznościowych itp.

Jednak znalezienie darmowe zdjęcia na licencji może być kłopotliwe. Większość zdjęć dostępnych bezpłatnie jest w rozdzielczości par, rozmazana lub umieszczona pod znakiem wodnym. Ale dzięki następującym miejscom online, w których można uzyskać licencjonowane darmowe zdjęcia do umieszczenia na swojej stronie.

Pixabay

Wszystkie zdjęcia na Pixabay są przesyłane przez Creative Commons, amerykańską organizację non-profit kierowaną przez Ryana Merkleya. Ma milion zdjęć bez tantiem szeroko dostępnych do użytku komercyjnego. Pixabay jest jednym z moje ulubione, i możesz uzyskać prawie wszystkie rodzaje obrazów, w tym:

 • Zwierząt
 • Ludzie
 • jedzenie
 • Miejsca
 • Technologia
 • Edukacja
 • Biznes
 • Komputer
 • Zdrowie

W pixabay znajdziesz nie tylko zdjęcia, ale filmy, grafika wektorowa & ilustracje. A jeśli jesteś programistą, pokochasz Pixabay API.

Unsplash

Rób cokolwiek chcesz robić Unsplash zdjęcia w wysokiej rozdzielczości ZA DARMO. Ostatnio Unsplash uruchomił API, więc jeśli masz pomysł na stworzenie aplikacji, plakatu itp. 10, spróbuj.

Jeśli zasubskrybujesz ich listę mailingową, będziesz mógł otrzymywać dziesięć zdjęć co dziesięć dni pod nadzorem różnych fotografów. Oczywiście ma tradycyjny pasek wyszukiwania, w którym można znaleźć obrazy odpowiadające Twoim preferencjom.

DeviantArt

Deviant Art ma ponad 3 miliony użytkowników i jest usługą społecznościową. Możesz oglądać ich zdjęcia za darmo, o ile dasz im należne kredyty. Koncentruje się głównie na treściach związanych z animacjami.

Flickr

Flickr jest wypełniony ponad 13 miliardami zdjęć. Po rejestracji uzyskasz wciągający dostęp do jego bogactwa. Zapewnia użytkownikom 1000 GB miejsca na zdjęcia. Możesz także edytować swoje zdjęcia przed zapisaniem. Funkcja automatycznego tworzenia kopii zapasowych gwarantuje, że żadne ze zdjęć nie zostanie utracone.

Ale jest jeden haczyk; nie wszystkie zdjęcia są licencjonowane za darmo. Więc musisz zastosować filtr w następujący sposób.

Gratisografia

Grastisografia oferuje obrazy wysokiej jakości bez żadnych ograniczeń. Wszystkie zdjęcia są klikane przez Ryan McGuire.

Getty Images

Getty Images są bezpłatne dla niekomercyjnych stron internetowych lub blogów, ale z pewnymi ograniczeniami. Nie możesz pobierać ani przesyłać na swojej stronie; zamiast tego możesz osadzić obrazy.

Obrazy Getty są znane z jakości i można uzyskać zdjęcia z prawie wszystkich kategorii.

Realistyczne ujęcia

Realistyczne ujęcia, licencjonowany przez Creative Commons Zero, to kolejna usługa udostępniania zdjęć. Dodawali siedem nowych zdjęć tygodniowo.

Life of Pix

Life of Pix jest podzielony na kategorie chronologiczne w galerii. Możesz także wybrać zdjęcia posortowane według fotografów.

Bezpłatne zasoby natury

Wyłącznie poświęcony naturze, Bezpłatne zasoby natury jest tworzony przez Adrian Pelletier. Jest aktualizowany codziennie.

Magdeleine

Pomaga filtrowanie zdjęć na podstawie dominującego koloru Magdeleine wyróżniać się wśród reszty.

StockSnap

StockSnap, wykonane przez Snappa, to świetny magazyn zdjęć w wysokiej rozdzielczości z ponad 100 kategoriami. Wszystkie zdjęcia są udostępniane na licencji Creative Commons – CC0, co oznacza, że ​​podanie informacji nie jest obowiązkowe.

Kaboompics

Wraz ze skromną wyszukiwarką, Kaboompics zapewnia nam paletę kolorów wraz z kodami szesnastkowymi, których możemy użyć.

Travel Coffee Book

Prowadzenie bloga lub strony internetowej z podróży?

Travel Coffee Book zadziwi cię obrazami różnych miejsc.

Republika ISO

Republika ISO, założona przez Toma Eversleya, projektanta i fotografa, zapewnia kilka zdjęć w wysokiej rozdzielczości do kreatywnych projektów osobistych i komercyjnych.

MMT

Moment (MMT), założony przez Jeffreya Bettsa, zawiera obrazy skierowane głównie na przyrodę, miasta i infrastrukturę.

Pexels

Pexels ma godny pochwały katalog zdjęć i dodaje prawie 3000 zdjęć miesięcznie do wzbogaconej już istniejącej zawartości.

PicJumbo

PicJumbo, , którego właścicielem jest Viktor Hanacek, jest dobrze zorganizowaną witryną dostawców bezpłatnych obrazów. Zawiera kilka przyjemnych dla oka ujęć.

Burst By Shopify

Rozerwanie jest spółką zależną Shopify, stworzoną z myślą o przedsiębiorcach. Wszystkie obrazy są na licencji Creative Commons Zero.

Zdjęcie Skittera

Zdjęcie Skittera obejmuje różnorodne gatunki, a wszystkie zdjęcia są tworzone przez właścicieli.

iwaria

Celujesz w Afrykę? Będziesz kochał iwaria. Dedykowany darmowy afrykański portal fotograficzny dla Twojej witryny /

Po otrzymaniu zdjęcia nie zapomnij skompresować, aby zmniejszyć całkowity rozmiar szybko ładującej się strony internetowej. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci dodać obrazy wolne od tantiem na swoim blogu i stronie internetowej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector