8 najlepszych narzędzi do generowania unikalnych pomysłów na blogi

Szukasz nowych innowacyjne pomysły na następny post na blogu?


Czy czujesz, że utknąłeś na tych samych starych tematach? Jesteś we właściwym miejscu.

Kiedy zabraknie tematów, pozwól narzędziom internetowym załatwić sprawę.

Oto lista niektórych bezpłatnych i łatwych w użyciu narzędzi, które pomogą Ci wygenerować wspaniałe oryginalne pomysły przegapiłeś.

Blogspot Generator pomysłów na blog

Generator od Hubspot wyróżnia się jako jeden z najprostszych generatorów tematów blogów. Przez cały ten czas, kiedy utkniesz, otrzymasz garść tematów, które pomogą Ci rozpocząć proces pisania.

Mówiąc ściślej, to narzędzie zapewnia pięć ekskluzywnych pomysłów na dany zestaw 3 słów kluczowych lub wyrażeń (zwłaszcza rzeczowników). Możesz wpisać zestaw maksymalnie 3 słów w danej sekcji pola, a narzędzie dostarczy Ci nowych nadchodzących pomysłów do użycia.

Jeśli chcesz zmienić wyniki, wróć i ponownie wstaw zestaw słów kluczowych.

Bądź konkretny, jeśli szukasz dokładnej treści.

To nie jest idealne narzędzie, jeśli szukasz kilkunastu nowych tematów, ale na początek najlepiej znaleźć.

Ubers sugeruje

Ubers sugeruje jest łatwym w użyciu narzędziem, które generuje jednocześnie setki słów kluczowych.

Począwszy od dzielonych słów na wszystkie inne tematy z literami od A do Z po parzyste liczby słów kluczowych, ta strona ma to wszystko. Daje ci obszerną listę wszystkich możliwych kombinacji słów kluczowych.

Wpisz frazę w głowie, a otrzymasz tematy, o których nawet nie pomyślałeś. Co więcej, ta strona daje również możliwość rozwinięcia określonego słowa kluczowego, aby zobaczyć dalszą szczegółową listę tematów z tego samego.

Przy tak wielu sugestiach tematów w koszyku, jestem pewien, że następnym razem nie zabraknie tematów.

Buzzsumo

Buzzsumo to jedna strona internetowa, która oferuje coś więcej niż tylko sugerowanie tematów. Pokaże Ci długą listę kilku innych czynników, które mogą wpłynąć na temat bloga.

Od pokazywania linków zwrotnych, udostępniających po liczbę kontaktów z Facebookiem, Twitter, Pinterest i udostępnianie LinkedIn – otrzymujesz wszystkie potrzebne informacje przedtem wybór konkretnego tematu na następny blog.

Możesz także filtrować według różnych nagłówków, a mianowicie daty, typu zawartości, języka, liczby słów i kraju.

To może być Twoje kompleksowe rozwiązanie, aby dowiedzieć się, dokąd zmierzasz za pomocą określonego słowa kluczowego lub frazy.

Generator pomysłów na treść firmy Portent

Przepowiednia to innowacyjne narzędzie do użycia, gdy potrzebujesz tematów. Chociaż sugeruje tylko jeden temat na raz, możesz uzyskać kilka tematów, klikając przycisk odświeżania.

Biorąc pod uwagę cztery puste miejsca, ta strona internetowa używa słowa kluczowego lub frazy wyszukiwania w jednej z poniższych luk i dodaje inne odpowiednie treści w pozostałych. Podaje także powód każdego z pozostałych trzech użytych słów tematycznych.

Innymi słowy, jest to łatwe, ale czasochłonne narzędzie, jeśli szukasz listy tematów. Jednocześnie otrzymujesz bardzo oryginalne pomysły na tematy, z których możesz bezpośrednio korzystać na swoim blogu, w przeciwieństwie do innych witryn, na których pojawia się kluczowa fraza.

Eksplorator słów kluczowych Moz

Moz to kolejne narzędzie na liście, które daje szczegółową listę badań dla lepszego SEO niż tylko sugerowanie tematów na blogu..

Gdy podasz określone słowo kluczowe do tego wyszukiwania, podaje ono miesięczny wolumen użycia, poziom trudności, organiczne kliknięcie i priorytet dla tego wyrażenia.

Możesz także zobaczyć więcej sugestii słów kluczowych i analizę SERP na podstawie wyszukiwania. Ponadto na końcu strony znajduje się lista wzmianek o tym słowie kluczowym w innych tematach blogu.

Mówiąc prościej, zobaczysz wszystko, co chciałbyś wiedzieć o przesłanym temacie.

Ulepsz swój generator treści Biz

Potrzebujesz ogromnego katalogu tematów do wyboru? Następnie Ulepsz narzędzie swojego Biza jest odpowiednią listą dla Ciebie. Pomyśl o temacie, który możesz umieścić w ramce ze słowem kluczowym, i masz to wszystko na tej liście.

Możesz również pobrać całą listę tematów z tej strony. Zwiększ swoją popularność na Facebooku i Twitterze, wybierając odpowiedni temat z tej listy różnych opcji do wyboru.

Dają ci tematy pod głównymi nagłówkami, takie jak pytania, kariera, jak, tajemnice, biznes, miłość i wiele innych.

Jeśli więc pomyślałeś, że z twojego kluczowego wyrażenia może być tylko kilka tematów, oto lista, która nigdy Cię nie zawiedzie.

Zbuduj swój własny blog

To strona internetowa, która daje nieco inne wrażenia niż inne narzędzia wymienione powyżej. W przeciwieństwie do nich generator postów, nie można wstawić słowa kluczowego ani frazy kluczowej dla wyniku wyszukiwania.

Raczej ta strona daje na początek pół kompletny nagłówek.

Mając tylko jeden wynik na wyszukiwanie, możesz użyć tego narzędzia, gdy nie szukasz czegoś konkretnego. Ponadto zwiększa szanse na kreatywność dzięki tematowi sugerowanemu przez narzędzie.

Załóż czapkę myślenia i wybierz genialny, innowacyjny tytuł do następnego postu.

Quora

Mimo że Quora nie jest bezpośrednim generatorem tematów, na pewno zgodzisz się, że najczęściej następującą witryną, na której szukasz innych niż Wikipedia, jest Quora.

Zgadzam się ze mną, że ta strona ma wszystko, czego potrzeba, szukając odpowiedzi na każde pytanie na świecie. Tutaj możesz wyszukać konkretne tematy, które Cię interesują lub bezpośrednio wyszukać pytania, aby uzyskać odpowiedzi napisane przez kompetentnych ludzi na całym świecie.

Dlatego to narzędzie znajduje również miejsce na tej liście, ponieważ daje więcej informacji na temat łatwości zrozumienia niż wiele innych.

Istnieje kilka innych opcji do wyboru, jeśli chodzi o tematy blogów i generatory pomysłów. Ta lista powinna jednak wystarczyć dla wszystkich twoich potrzeb.

Mając nadzieję, że to było pomocne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

    Комментарии закрыты.

    Adblock
    detector