Průvodce pro začátečníky s řízeným hostingem WordPress

I když jste pravděpodobně viděli spravovaný hosting WordPress nabízen jako nezbytný upgrade pro každého, kdo vážně o své webové stránky, možná budete mít několik otázek o tomto typu web hosting.


Průvodce pro začátečníky s Managed WordPress Hosting

Za prvé, možná vás zajímá, jaké jsou výhody tohoto typu hostování, a za druhé jste pravděpodobně zvědaví, proč spravovaný hosting WordPress často stojí mnohem víc než vstupní úroveň, sdílený hosting, který je široce dostupný.

>> Zde si můžete stáhnout svůj PDF verzi tohoto příspěvku pro tisk <<

Abychom vám pomohli lépe porozumět této stále populárnější formě webhostingu, cílem tohoto průvodce pro začátečníky po spravovaném webhostingu pro WordPress je odpovězte na některé z vašich otázek o tomto typu služby.

Jak se vyrovnat s Managed WordPress Hosting

Jak název napovídá, tento typ hostovaného webu je zaměřen výhradně na uživatele WordPress a jejich webové stránky. Pokud hledáte webový prostor pro instalaci jiného typu softwaru nebo hostování ručně vytvořeného webu HTML, měli byste se lépe podívat jinde.

Pokud však hledáte domov pro svůj web WordPress, pak tento typ hostingu nabízí prostředí, které je plně optimalizováno pro světově oblíbený online publikační software.

I když je služba spravována, mnoho každodenních úkolů, za které byste jinak odpovídali, jsou vzaty z vašich rukou a spravovány podpůrnými pracovníky, kteří se starají o váš web..

Výhody Managed WordPress Hosting

Právě jsme se dotkli některých klíčových prodejních míst tohoto typu hostingu, ale je důležité do nich vstoupit podrobněji, abyste mohli lépe porozumět tomu, jak mohou pro vás a váš web WordPress skutečně prospět aby vám pomohl při rozhodování, zda tato upgradovaná služba stojí za investici nebo ne.

Abyste získali rychlou představu o tom, co můžete očekávat od kvalitně spravované hostingové služby WordPress, zde jsou některé z hlavních výhod:

 • Rychlé načítání webových stránek a vyšší rychlost stránky
 • Spravovaná údržba a zálohy WordPress
 • Vylepšená podpora webových stránek a uživatelů

Nyní, když znáte klíčové prodejní body tohoto typu webhostingu, se podrobněji podíváme na každý z nich.

Proč záleží na rychlosti webu

Protože spravované hostingové servery WordPress a podpůrná hardwarová infrastruktura zajišťují pouze jeden typ softwaru, lze je vyladit a nakonfigurovat tak, aby vyhovovaly pouze potřebám tohoto softwaru..

To umožňuje to nejlepší z těchto hostitelů nabízejí bezkonkurenční výkon z hlediska doby načítání webových stránek.

Jako vlastník webu by rychlost a doba načítání stránek měla být tím, o čem přemýšlíte. Pomalé načítání webových stránek může mít negativní dopad na použitelnost a přepočítací koeficienty vašeho obsahu.

Pokud tedy prodáváte zboží z vašeho webu nebo doufáte, že vaši návštěvníci vyvolají nějakou reakci, ať už se jedná o přihlášení k odběru, nebo o dotaz na vaše služby, rychlost webu by měla být znepokojující tobě.

Navíc se tomu věří Google se dívá na rychlost webu aby zjistili, jak je to hodné být ve výsledcích vyhledávače na prvním místě, s pomalými webovými stránkami, které jsou tlačeny dolů do pořadí klování.

Pomalé načítání webové stránky bude nejen usilovat o přilákání návštěvníků na prvním místě, ale negativní uživatelský dojem bude mít také škodlivý vliv na schopnost webové stránky fungovat podle plánu.

Správa webových stránek WordPress

Součástí výzvy spravovaného hostování WordPress je, že služba zahrnuje správu vašeho webu. Úroveň služeb se liší od hostitele k hostiteli, ale často zahrnuje starat se o aktualizace základního softwaru WordPress a všechny doplňky, které používáte.

Pokud máte na svém webu spuštěno více než hrstku pluginů, budete vědět, jak často je třeba aktualizovat.

I když je to poměrně jednoduchý úkol, protože víme, že někdo udržuje vaše matice a šrouby na vašem webu aktuální ve váš prospěch, a proto hodně odolnější vůči hackerům a útokům, je velmi uklidňující – nemluvě o tom, že máte o jeden úkol méně.

Dobrý poskytovatel webhostingu spravovaný WordPress se také postará o to, aby byl váš web zálohován, a co je důležitější, obnovení těchto záloh by se mělo obnovit, pokud by se něco pokazilo.

Pokud se vaše webové stránky někdy začnou skládat, nebo vy nebo spoluautor omylem stisknete nesprávné tlačítko, znát obnovení je jen pár kliknutí může být velká úleva.

Tým odborníků WordPress po ruce

Protože mnoho spravovaných hostitelů WordPress se zabývá pouze WordPress, jsou schopni vytvořit tým odborníků WordPress.

Skutečnost, že se tyto týmy zaměřují výhradně na tento software, a zároveň získávají působivou úroveň expozice pro nespočet webových stránek WordPress, jejich schopnost předcházet problémům a řešit problémy když se objeví, může být těžké porazit.

Pro vás, koncového uživatele, to znamená, že šance, že se váš web stane obětí nové formy útoku nebo bezpečnostního problému, jsou minimalizovány, ale také máte tým odborníků WordPress, na který byste se měli obrátit, pokud máte jakékoli dotazy nebo dotazy..

Spravovaný webový server WordPress není pro každého

Po přečtení výše uvedeného můžete být připraveni se přihlásit na tečkovanou linku a upgradovat hosting svého webu na ten, který je rychlejší, bezpečnější, spravovaný a podporovaný týmem odborníků WordPress..

Spravovaný hosting WordPress však není pro každého. Cena může být pro mnoho uživatelů nepřiměřeným faktorem. I když tato dodatečná investice ve srovnání se sdíleným hostingem na základní úrovni přináší mnoho výhod pro stůl, vyšší měsíční tarify mohou být pro některé nové majitele webových stránek mimo rozsah.

Dobrou zprávou v tomto oddělení je, že se tento prostor stává konkurenceschopnějším, ceny rozhodně klesají. Vzhledem ke zvýšeným nákladům na poskytování tohoto typu hostingu je však nepravděpodobné, že by někdy dosáhli výhodné úrovně společného sdílení hostingu..

Balíčky sdíleného hostování na základní úrovni také často nabízejí balíčky na zalévání očí, včetně neomezeného prostoru na serveru, neomezené šířky pásma, schopnosti hostit neomezený počet webových stránek a nespočet dalších užitečných funkcí..

Dobře spravovaný hostingový balíček na druhé straně nabídne mnohem realističtější balíčky a za těchto podmínek nebude schopen konkurovat.

Tyto působivé doplňky sdíleného hostingu však často bývají lest, což dokazuje staré pořekadlo pokud to zní příliš dobře, aby to byla pravda, to asi je.

Dalším potenciálním problémem, který je třeba zvážit, je relativní nedostatek svobody dostanete se spravovaným hostingem WordPress.

Na rozdíl od obecnějších hostingových balíčků nemáte možnost instalovat do svého webového prostoru další aplikace a software. U některých hostitelů jsou některé pluginy zakázané.

To vše souvisí se skutečností, že webhostingové servery jsou konfigurovány specifickým způsobem, aby poskytovaly vyšší úroveň výkonu a zabezpečení webům WordPress..

Jiné skripty, které by mohly negativně ovlivnit výkon, nejsou proto povoleny.

Pokud potřebujete svobodu, abyste mohli instalovat další software nebo vlastní skripty, ale přesto chcete vyšší úroveň výkonu, může být lepším řešením spravovaný hosting VPS..

Je WordPress Managed Hosting pro vás?

Teď, když lépe rozumíte tomu, co je spravováno WordPress, včetně toho, jaké jsou jeho výhody a také některé z nevýhod, je jen na vás, zda se jedná o správný typ webhostingu pro vás.

Osobně řečeno, pokud používáte pouze WordPress a máte rozpočet na spravovaný hosting WordPress, vyplatí se nakupovat vhodného hostitele, který nabízí tento typ služby.

Výhody daleko převažují nad negativy a pokud se váš rozpočet může natáhnout, spravovaný hosting má potenciál být velkou investicí.

Spravované hostingové společnosti WP

Bluehost

Bluehost nabízí možnost rychlého, bezpečného a jednoduchého spravovaného hostování WordPress za velmi dostupnou cenu.
Bluehost Managed WordPress Hosting

 • Od 12,49 $ měsíčně
 • Postaveno na platformě VPS
 • Integrováno s ManageWP a MOJO Marketplace
 • Zahrnuje SiteLock, pokročilé CDN a SiteLock WAF
 • Žádné skryté poplatky, kdykoli záruka vrácení peněz

SiteGround

SiteGround je skvělá volba pro ty, kteří nechtějí utrácet peníze za drahé poskytovatele hostingu. SiteGround poskytuje spravovaný hosting WordPress za velmi dostupnou cenu.
SiteGround Managed WordPress Hosting

 • Od 3,95 $ měsíčně (60% sleva z běžné ceny)
 • Instalace WordPress zdarma & Doména zdarma
 • Bezpečnější díky automatickým aktualizacím
 • Zdarma převod WordPress
 • Rychlejší WordPress s CDN & Mezipaměti

MediaTemple

MediaTemple je populární poskytovatel prémiového hostingu nabízející rychlý, bezpečný a prémiově spravovaný hosting WP.
Media Temple Managed WordPress Hosting

 • Od 29 $ měsíčně
 • Rychle & jednoduchý hosting WordPress
 • Automatické jádro WordPress & aktualizace zabezpečení
 • Neomezená šířka pásma
 • Pracovní prostředí na jedno kliknutí
 • Ovládací panel zařízení all-in-one
 • Zahrnuje 3 instalace WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector