Weebly veebisaidi ehitaja ülevaade aastaks 2020 (plussid, miinused, hinnakujundusplaanid)

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Weebly ülevaade

Kaalute oma veebisaidi loomiseks Weebly kasutamist?

Ja ilmselt

otsin termineid nagu ….

 • Weebly ülevaade
 • Weebly veebisaidi ehitaja ülevaade
 • Kas veebisaidi loomine on Weebly abil hea?
 • Plussid ja miinused Weebly

Tulista, sa oled nutikas, kui just seda teed.

Põhjus,

Teete oma uurimistööd. Peale selle…

Kuulete neist palju ja tavaliselt võrreldakse neid Wixiga hoone ehitamisel…..

Väike ja väike väikeettevõtte veebisait või lihtsalt lihtne veebisait teie vajaduste jaoks üldiselt.

Aga:

Peate natuke omaenda kodutöid tegema, nagu ma juba mainisin, enne kui lihtsalt päästikule tõmmate ja Weeblyt õigesti kasutate?

Muidugi, sa pead seda tegema.

Lähme edasi ja murrame Weeblyt veel natuke lahti, et aidata teil otsustada.

Tere tulemast Weebly tutvustusvideosse

Weebly veebisaidi ehitaja kasutusmugavus

San Franciscos asuv ettevõte Weebly asutati 2007. aastal ja on sellest ajast alates plahvatuslikult kasvanud.

Miljonit kasutajat kogu maailmas võimaldab see inimestel luua ainulaadseid veebisaite, ajaveebisid ja veebipoode.

Lisaks täielike veebisaitide pakkumisele, Weebly töötab ka mobiilseadmetel, andes üksikisikutele ja ettevõtetele rohkem paindlikkust kui kunagi varem.

Weeblyga alustamiseks pole vaja muud kui ideed ja Interneti-ühendust.

Veebisaidi koostaja võimaldab teil erinevaid objekte oma saidile lohistada, muutes kohandamise kiireks ja lihtsaks.

Teil pole vaja disaini kraadi ega palgata disainifirmat, kes teeks teie eest tööd.

Lisage teksti, fotosid, kaarte ja videoid, lohistades neid ja kukutades need enda valitud malli.

Mängige ümber fondi stiilide, värvide ja suurustega, et sõnad ja kirjeldused eristuksid.

Kummagi oma saidi üles ehitamiseks ja installimiseks ei pea te midagi alla laadima ega installima. Teete seda oma veebibrauserist.

Kolmkümmend miljonit ettevõtjat ja väikeettevõtjat tõendavad Weebly võimet, mis annab teile teada, et sait töötab.

Kui soovite midagi taskukohast, kasutajasõbralikku ja ainulaadset, on see hea koht alustamiseks.

Veelgi olulisem on see, et kui teil on ehitatud veebisait ja soovite selle Weebly funktsioonide kasutamiseks üle viia, saate seda teha.

Weebly hinnakujunduskavad

Weebly pakub 4 soodushinnaga kava, kui maksate ettemaksuga kaugemale:

Weebly hinnakujunduskavad

 • Ühendage domeen – 4 dollarit kuust kuusse – 1 aasta ettemakstud keskmiselt 4 dollarit kuus, säästes kokku 42% – 2 aastat tasutud ettemaksu keskmiselt 3 dollarit kuus, kokkuhoid 57%
 • Starter – 14 dollarit kuust – ühe aasta jooksul tasutud ettemaks keskmiselt 8 dollarit kuus, säästes teile 42% – 2 aastat ettemakstes keskmiselt 5 dollarit kuus, kokkuhoid 64%
 • Pro – 18 dollarit kuust – ühe aasta jooksul tasutud ettemaks keskmiselt 12 dollarit kuus, säästes kokku 33% – 2 aastat tasutud ettemaksu keskmiselt 9 dollarit kuus, kokkuhoid 57%
 • Äri – 4 dollarit kuust kuusse – 1 aasta ettemakstud keskmiselt 4 dollarit kuus, säästes kokku 42% – 2 aastat tasutud ettemaksu, keskmiselt 3 dollarit kuus, kokkuhoid 50%

Alustage Weebly täna tasuta

Pakutakse Weebly malle

Teie veebisaidi, ajaveebi või veebipoe jaoks on olemas tundlikke teemasid. See annab teile saidi kujundamisel palju paindlikkust.

Kõige populaarsemate valikute hulgas on Slick, Paper, Impact, Oasis ja Highlighter.

Muud Weebly tasuta veebisaidi teemad:

• Haberdasher
• Saucy
• Vilgas
• Bradley
• Teekond
• Redux
• ruut

Iga veebisait võimaldab teil sellele oma ainulaadse nägemuse lisada. Fondi värve, suurusi ja stiile muutes muudate lihtsa malli kohe suurejooneliseks veebisaidiks.

Samuti on teil võimalus lisada ja eemaldada lehti, lisada vidinaid ja sotsiaalmeedia ikoone ning lülitada fotod ja tekst välja enda omadega, et anda mallile isiklik tunne.

Taustafotode kohandamine võtab natuke aega ja aitab kujundust isikupärastada.

Weebly pakub kõrge eraldusvõimega fotofotosid, mille vahel valida, või lubab teil oma pilte üles laadida ja kasutada.

On mitmeid erinevaid filtreid, mis lasevad pilte oma maitse järgi hägustada, teravdada ja tumedamaks muuta.

Weebly SEO funktsioonid

Teie veebisaidi kaardile paneb otsingumootori optimeerimine (SEO).

See on viis, kuidas inimesed leiavad teid veebiotsingute kaudu otsingumootorites nagu Google, BING ja Yahoo.

Ilma SEOta on konkurentsimeres keeruline silma paista.

Weebly mõistab selle funktsiooni olulisust ja pakub teie veebisaidi registreerimisel järgmisi võimalusi:

• Saidikaart, mis hõlbustab otsimootoritel teie veebisaidi leidmist.
• Uue sisu automatiseeritud pingimine.
• HTML-i vormindamine õigesti.
• Üksikasjalikud metakirjeldused.
• Alt-sildid piltidel.
• Lehespetsiifilised kirjeldused.

Kui teil pole veel aimugi, mida see kõik tähendab, ärge muretsege.

Weebly saab teada, et mitte kõik ei tea SEO-d.

Sellepärast pakub see käepärase juhendi, mis selgitab samme, mida tehakse saidi nähtavaks tegemiseks ja avalikkusele atraktiivseks muutmiseks.

Parandage selle video abil oma Weebly SEO-oskusi

Weebly turundusfunktsioonid

Weebly pakutavad turundusfunktsioonid hõlmavad integreeritud vormiehitajaid ja ajastamisriistu. Sisu jagamine ajaveebide kujul on lihtne.

Te ei pea seda isegi hiljem postitama. Planeerige lihtsalt aeg ja kuupäev, mille jooksul soovite oma blogipostituse avaldada, ja veeta aega muude asjade tegemiseks, et teie ettevõte kasvaks.

Samuti saate oma veebisaidile lisada sotsiaalse meedia nuppe, mis võimaldab klientidega suhelda kõikjal, kus nad käivad.

Inimesed näevad teie brändi järjepidevust teie Facebooki, Twitteri, Instagrami, Pinterest ja YouTube’i lehtede kaudu ja soovivad vestlusega liituda.

See on suurepärane viis vete testimiseks ja oma ärimudelis muudatuste tegemiseks.

Te ei pea kliente küsitlema, et teada saada, mis neile teie toodetest ja teenustest meeldib ja mis mitte.

Peate kuulama, lugema nende kommentaare ja vastama õigeaegselt. Weebly võimaldab teil oma sotsiaalmeedia kontodele vaevata juurde pääseda.

Alustage Weebly täna tasuta

Weebly klienditugi

Weebly pakub täielikult varustatud tugisaidi, mis vastab selle kõige sagedamini esitatavatele küsimustele. Teave jaotatakse eraldi kategooriatesse.

Leiate vastused, mida vajate põhialuste, ajaveebide, hoonete, kaubanduse, domeeninimede, mobiilirakenduste ja muu jaoks..

Iga artikkel vastab konkreetsetele küsimustele ja muudab selle nii, et Weebly kasutajad saavad vajalikku abi kohe, ootamata, kuni tugispetsialist võtab nendega ühendust.

Samuti on võimalus esitada ametlik taotlus abikeskuse kaudu saadava vormi kaudu.

See küsib teie e-posti aadressi, vajaliku abi kirjeldust, teema sisestamiseks vajalikku välja ja muud teavet tekkinud probleemide kohta. See annab teile ka võimaluse enne taotluse esitamist ekraanipilt või foto üles laadida.

Weebly ei avalda, kui kaua pärast ametliku abitaotluse esitamist vastuse tagasisaatmine aega võtab.

Teave võib olla abikeskuses endas, kuid see ei sisalda seda teavet päringuvormi lehel. Seetõttu on väga raske hinnata, kui kaua kulub veebisaidiga seotud probleemide lahendamiseks abi saamiseks.

Täiendavad viisid Weebly klienditoele jõudmiseks on otsevestluse ja e-posti teel. Tugikeskuses leiduvas kontaktvormis on kirjas, kui kaua on klienditugi saadaval ja kui kaua ootate, et saaksite kelleltki e-posti teel teada saada, kui olete oma taotluse esitanud.

Reaalajas koolitusi pakutakse tasuta ja need aitavad teil õppida kõike, mida peate teadma eduka veebiettevõtte loomiseks, käivitamiseks ja juhtimiseks.

Weebly e-kaubanduse lahendus

Paljude ettevõtete jaoks on kaupade ja teenuste veebimüük vältimatu. See on majanduslikult mõistlik madalamate üldkulude ja ettevõtluse edendamiseks loodud muljetavaldavate tööriistade tõttu.

Veebiettevõtted nõuavad nende käitamiseks sageli vähem inimesi, mis on hea uudis idufirmadele, butiikiettevõtetele ja poodidele, kus on vähe raha, et nende ettevõtted algselt tegutsema hakkaksid.

Weebly e-kaubanduse lahendused on mitmes mõttes võrreldavad Shopifyga. Näiteks pakub see hõlpsasti kasutatavat veebisaitide koostajat, mis võimaldab teil luua teie vajadustele vastava ja ootusi ületava kaupluselava.

Kohanda

Saate seda kohandada nii palju või vähe kui soovite. Teil on isegi täielik CSS / HTML-i kontroll ja redigeerimine ainulaadse veebisaidi jaoks, mis avaldab iga kord muljet.

Ostukorv

Weebly pakub ostude jaoks täielikult integreeritud ostukorvi. Check out on turvaline, võimaldades teie klientidel enesekindlalt osta.

Mobiil

Terviklik mobiilipood ja kassas elavdamise kogemus töötab igas seadmes igal kellaajal päeval või öösel. Te ei jäta müüki kahe silma vahele, kuna teie veebisait on maas või on makseprotsessis probleem.

Toote filtreerimine on tehtud lihtsaks

Kliendid teevad veebis sisseoste, kuna soovivad aega kokku hoida, vähendades vajalike jõupingutuste vähendamiseks tehtavaid jõupingutusi. Sealt tuleb Weebly võimas filtreeritud tooteotsing.

See võimaldab teie klientidel otsida hinna, värvi ja suuruse järgi. See võimaldab teil esile tõsta ka asjakohaseid tooteid, mis aitab müügi lõpetada ja teenida teie ettevõttele rohkem raha.

Füüsiliste toodete müük?

Weebly’s kliendina ei piirdu te ainult füüsiliste kaupade müügiga. Saate müüa laias valikus digitaalseid kaupu, sealhulgas e-raamatuid, mustreid, retsepte ja isegi prinditavaid materjale, näiteks kutseid, planeerija infolehti ja töövihikuid.

Kui otsustate müüa füüsilisi esemeid, pole te piiratud ühe vedajaga.

Teil on valida, kas kasutada UPS-i, USPS-i, FedExi jms ning seada saatekulud hinna või kaalu alusel.

Samuti saate maksu maksta kõikjal, kus see kehtib, kuna Weebly pakub ja haldab USA, Kanadas linna-, osariigi- ja provintsitasude makse. Muud riigimaksud määrab müüja ja need on toodud veebisaidil, muutes klientidele hõlpsa müümise kõikjal maailmas. Te ei piirdu ainult ühe riigi inimesele müümisega ja mitte teisega.

Inventuur

Kui teie füüsiline laoseis väheneb, saate teada. Saate hoida oma kuumimaid tooteid laos ja isegi luua pakkumise ja nõudluse, näidates klientidele, kui vähe esemeid olete ostmiseks jätnud.

Kui kaubad on välja müüdud, on need märgistatud kui laost otsad, mis hõlbustab teil poe ees olevate toodete haldamist ja klientide teavitamist piiratud või populaarsetest kaupadest.

Hosting

Hostimine on tasuta ja usaldusväärne. Teie pood on avatud 24/7 ja 365 päeva aastas.

Te ei jäta kasutamata kliente, kes soovivad teiega raha kulutada, kuna teie veebisait on hoolduseks ette nähtud või pole liikluse sissevooluga toimetulemiseks ette nähtud. Usaldusväärsus on Weebly tuntud asi.

Teised omadused

Samuti saate sisu kohandada, spetsiaalseid pakkumisi ja tutvustusi korraldada ning aktsepteerida kõiki peamisi krediitkaarte oma domeeninime alt.

Kui soovite valida täiendavate maksevõimaluste vahel, on Stripe, PayPal, Authorize.net ja Square vaid mõned võimalused, mis sobivad hästi Weebly saitidele.

Kui klient teie käest ostab, saate tellimusi kohe töödelda ja hallata.

Saate välja kinnitusmeilisõnumeid, saadetiste jälgimise teavet ning käsitlege tagasimakseid ja tagastamist reaalajas. Samuti saate aruandeid tellimuste ja müügi kohta.

Mis kõige parem, kui teil juba on e-poe pood, saate selle importida Etsy, Shopify või CSV-failidest. Tehke vajalikud muudatused ja olete kõik valmis.

Teil pole vaja alustada nullist, kui soovite, et teie kauplus oleks veebis muus kohas.

Alustage Weebly täna tasuta

Weebly rakendused

Weebly rakendused

Veebisaidi loomine, muutmine ja haldamine Weebly iOS-i ja Androidi rakenduste kaudu. Need on tasuta saadaval Apple App Store’i ja Google Play poe kaudu.

Rakendust saab kasutada iPhone’is, iPadis, Apple Watchis, Androidi telefonis ja Androidi tahvelarvutis.

Rakenduse kasutajatel on võimalik tooteid müüa, tellimusi täita, laoseisu kontrollida ja makseid vastu võtta kõikjal, kus nad eespool nimetatud seadmetes osalevad. Samavõrd oluline on võimalus uute veebisaitide loomiseks vajaduse korral.

Puuteekraani võimalustega pukseerimisredaktor muudab veebisaidi loomise mobiilseadmest vaevata.

Weebly veebisaidi ehitaja algajate videojuhend

See peaks tõesti teid alustama aitama.

Klõpsake siin, kui soovite jälgida.

Weebly ülevaade 2 parimat plussi & Miinused

Miinused Weebly:

Weebly on äärmiselt lihtne kasutada ja see võimaldab inimestel, kes ei tea veebisaidi valikuid, luua oma ettevõtte jaoks täielikult integreeritud veebisaiti, avaldada ja reklaamida seda.

Pole isegi vahet, milliseid tooteid või teenuseid nimetatud ettevõte müüb.

Saadaval on mitmesuguseid teemasid, sealhulgas eespool viidatud, mis muudavad veebisaidid isikupäraseks ja praktiliseks.

Weebly veebisaidi ülalpidamiskulud on võrreldavad konkurentidega ning pakuvad laias valikus kasulikke funktsioone ja tööriistu, mis muudavad müümise ja suhtlemise lihtsaks.

Plussid Weebly

Weebly negatiivne külg on aga vähem teemasid kui WordPress ja Shopify, aga ka Weebly bränding tasuta kontodel.

Inimestel, kellel pole täiendatud konto jaoks eelarvet, pole luksust URL-ide isikupärastamiseks ja nad on enamasti kinni, andes oma klientidele või jälgijatele teada, et nad kasutavad tasuta kontot.

Samuti on keeruline leida klienditeeninduse teavet, kuigi Weebly pakub spetsiaalset tugikeskust ja e-õppe võimalusi.

Pärast veebisaidi hoolikat uurimist leiti kontaktvorm, kuid eelpool mainitud reaalajas vestluse võimalust polnud vähemalt nii palju, kui me veebisaidi läbilugemisel nägime..

See on väga heidutav mõnele inimesele, kes vajab oma kontoga abi viisil, mida tugikeskus ei soovita.

Telefonitoe või veebivestluse akna olemasolu veebisaidi avalehel kõrvaldaks pettumuse, kui ei saaks õigeaegselt tuge.

Alustage Weebly täna tasuta

Wix Vs Weebly

Täiesti populaarne küsimus, mille üle paljud on mõelnud.

Õnneks läksin edasi ja kirjutasin kena üksikasjaliku ja võimsa…..

Wix Vs Weebly artikkel, mida peate kontrollima.

Nautige!!

Weebly veebisaidi ehitaja ülevaade

Weebly pakub veebisaidi loomiseks lihtsat lahendust, sõltumata kellegi teadmistest veebisaidi loomise kohta.

See ülevaade peaks aitama teil mõista Weebly kohta erinevaid valdkondi ja veenduda, et see pakub teile seda, mida otsite.

Kas olete valmis seda proovima??

Või saate jagada oma kogemusi Weeblyga?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  latest articles
  Kuidas alustada blogi
  Kategooriat pole
  68
  Rakenduste (rakenduste) hostimise juhend
  Odav veebimajutus
  Kategooriat pole
  50
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector