Teie veebisaidi kulud

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Enamik otsuseid, mida inimesed veebisaidi loomisel ja loomisel teevad, muudavad või rikuvad veebisaidi edu.

Ehkki on võimalusi uue saidi tasuta loomiseks ja loomiseks, pole see parim viis, kuna see võib teie looja ja veebiavaldajana teenimisvõimalusi piirata.

Nende esimeste otsuste tegemisel tuleks kulusid arvestada investeeringuna.

Nutikate investeeringute tegemine ei tähenda, et suurepärase tulemuse saamiseks peate kulutama palju raha. Üldiselt võite veebisaidi käivitada vähem kui 20 dollariga.

Sa oled valmis?

Valige õige host

Roosa notsu pank
Teage oma veebisaidi kulusid

See on koht, kus alguses reisivad paljud inimesed. On kiusatus alustada tasuta saidiga, kuna hostimise kulud tunduvad liiga suured.

Seal on mitu võõrustajat, kes võtavad hostimise eest vähem kui 8 dollarit kuus.

Nüüd ei pruugi te alustada odava hostimisega, kuna soovite ka veenduda, et valite host, millel on tugi ja palju võimalusi oma saidi loomiseks, kuid näiteks GoDaddy pakub saidi koostajat, domeeninime, tuge ja palju ribalaiust vähem kui 10 dollarit kuus.

Samuti ei pea te aastaks maksma. Mõne hosti juures saate maksta kuu kaupa või kolmekuulise intervalliga.

Hostit valides alustage kõigepealt oma lemmiksaitide ja ajaveebide vaatamisest? Milliseid võõrustajaid nad kasutavad? Valige host, mis sobib teie hinnaklassiga, pakub saidi loomise abi ja klienditugi.

Looge lubatud domeeninimi

Teine viga on alustada tasuta ajaveebisaidiga, mis ei võimalda teil oma URL-i omada.

Soovite, et teil oleks Internetis oma koht, mis oleks teie enda oma. Inimesed tunnevad teid teie domeeninime järgi, nii et soovite veenduda, et see on loominguline.

Tüüpilised domeeni kulud varieeruvad registreerimisel vahemikus 10–40 dollarit, sõltuvalt sellest, millist domeeni pakkujat kasutate ja mis on kaasatud.

Mõnel juhul on kaasas privaatsus ja ettevõtte registreerimine, muutes selle hinna kõrgemaks.

Teistes osades peate need eraldi ostma. Kui registreerite isiklikku ajaveebi või kui te ei soovi, et teie teave oleks hõlpsasti leitavas asukohas, on oluline saada isiklik registreerimine..

Enamik eraviisilisi registreerimisteenuseid maksab umbes 10 dollarit.

Saidi ja poe kujundusvalikud

Paljud hostid pakuvad lihtsat saidiehitajat. See on oluline, kui teil pole oma liidese loomiseks palju veebidisaini kogemust ega aega.

Seal on mitmesuguseid teenuseid, mis võimaldavad teil kujundada oma saiti nende teenuste abil, sealhulgas veebipoodide kujundus, ja seejärel oma domeenile üle kanda.

Oluline on mõista, et saidiehitajad maksavad sageli kuutasusid, mõned võtavad tasusid ka veebipoodide eest.

Valige pakett, mis pakub teile sobivas koguses valikuid, ja pakett, millel pole teie poe eest ülemääraseid tasusid.

Enamik teenuseid võib ulatuda 9,95 dollarist kuus kuni üle 100 dollarini. Paljudel juhtudel hõlmavad need ka pilvesalvestust, mis on suurepärane võimalus liikvel olles.

Kõikide ülejäänud osade eest tasumine

Veebisaidile võib visata ka palju muid kulusid. Kui te ei soovi kogu sisu ise hallata, võite palgata ajaveebi või osta artikleid.

Kui soovite palgata disainimeeskonna, kes optimeerib teie saiti otsimootorite jaoks, võib see maksta ka lisakulutusi.

Selle saavutamiseks on aga tasuta või peaaegu tasuta võimalusi. Näiteks saate osta tarkvara ja SEO tööriistu, mis aitavad teil õigeid märksõnu välja valida ja näha, kuidas teie saidil ühekordse ostutasu eest otsingumootoriliikluses läheb..

Kui olete alles alustanud, siis vaadake kõik-ühes saidi koostaja valikuid, mis pakuvad väikese kuu eest saidi malle, pilte, SEO optimeerimist ja palju muud..

Kui olete väga kokkuhoidlik, leiate kogu selle teabe tasuta, sealhulgas kuidas oma saiti optimeerida, sisu luua, tasuta saitide koostajaid kasutada ja palju muud, et kulutada võimalikult vähe.

Kuid ärge unustage, kui plaanite oma saidil raha teenida, saab see lõpuks tasuda iseenda ja tulevaste versiooniuuenduste eest.

Saidi loomise kulud ei pea olema suured. Lihtne sait koos domeeninime, hostimise ja ette nähtud saidi loomisega maksab madala hinnaga umbes 40 dollarit.

Valige oma suvandid targalt ja veenduge, et teie saidi liikluse toetamiseks oleks piisavalt ribalaiust.

Kujutise krediit 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  latest articles
  Kuidas alustada blogi
  Kategooriat pole
  68
  Rakenduste (rakenduste) hostimise juhend
  Odav veebimajutus
  Kategooriat pole
  52
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector