Rakenduste (rakenduste) hostimise juhend

Rakenduste (rakenduste) hostimise juhend


Üks kõige mitmekülgsemaid ja paindlikumaid viise veebirakenduse käivitamiseks ja käitamiseks on ühe klõpsuga veebirakenduse installija kasutamine. Softaculous on võimas ühe klõpsuga installija, mis on kaasas 250 tasuta rakendust tarkvara, mille hulgast valida. Softaculous teeb kõik rasked tõstetud rakenduse käivitamise ja käitamise osas, tehes kõiki kulisside taga olevaid tehnilisi ülesandeid, näiteks failide konfigureerimise, andmebaaside loomise ja rakenduse kasutamiseks valmisoleku.

Softaculous pakub palju erinevaid veebirakendusi, mida saate oma saidile installida, sealhulgas ajaveebiplatvormid (nt WordPress) ja sisuhaldussüsteemid (nt Joomla), esipaneeli raamistikud (nt Bootstrap), pood ja ostukorvid (nt Magento), wikid (nt MediaWiki), foorumid (nt phpBB) ja palju muud. Allpool on loetelu mõnedest kõige populaarsematest rakendustest, mida saate koos Softaculousiga täieliku loendi jaoks luua mine siia.

Enamik Kõiki veebimajutajaid tänapäeval nagu GreenGeeks kaasas installitud Softaculous. Nii et astuge võrgus ja registreeruge juba täna veebihostiga, et oma rakendus üles töötada ja töötada.

Minema: WordPress Magento Joomla Drupal PrestaShop Laravel OpenCart Kirjaviga3 MediaWiki phpBB

WordPressi logo

WordPressi majutamine

WordPress on üks tuntumaid rakenduste hostimise lahendusi. Tegelikult töötab WordPress peaaegu 20% kõigist Interneti veebisaitidest ja ajaveebidest. See võimaldab teil luua oma veebisaidi ja anda sellele välimus, mis on puhas, selge ja professionaalse välimusega. WordPressis on algajatele lihtne navigeerida.

Kasutatavate tasuta pluginate ja teemade arv on ületamatu ning seda toetab ülemaailmne kasutajaskond. Ükskõik, kas soovite luua oma ajaveebi või uhiuue veebisaidi, on WordPress üks parimaid platvorme, kust oma projekti käivitada.

Magento logo

Magento majutamine

Magento võib olla reaalne vara neile, kes tegelevad veebipõhise jaemüügiga. Rakendust saab hõlpsasti kohandada, et see sobiks teie ettevõtte juhtimisviisiga, ning see pakub sellist stabiilsust, mida vajate igapäevasteks toiminguteks. Praegu kasutab Magento teenust üle 200 000 veebipoe. See on kindel tõend rakenduse kasutusmugavusest ja mastaapsusest.

Kui olete uus ettevõtja, peaksite oma reisi alustama proovitud ja usaldusväärse platvormiga. Kui olete kogenum, peaksite tõsiselt kaaluma Magento hostimise eeliseid.

Joomla logo

Joomla hostimine

Joomla on avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS). See võimaldab teil kasutada peaaegu suvalist arvu tasuta pistikprogramme ja teemasid. Joomlal on Interneti kaudu ligi 2,7 protsenti veebisaitidest, seega on see üsna populaarne.

Kui soovite, et teie sait oleks nutitelefonide kaudu juurdepääsetav, on Joomla hea võimalus minna, kuna see on mobiilsidevalmis. See rakendus on juurdepääsetav, dünaamiline ja hõlpsasti kasutatav.

Drupali logo

Drupali hostimine

Veebivajaduste jaoks sobiva lahenduse leidmine tähendab töötamist rakendusega, mis vastab soovitud toimingutele. Drupal hostimine on kogukonna toetatud CMS, millel on üle miljoni kasutaja ja arendaja.

Äriprofessionaalid, kes juhivad nii kohalikke kui ka globaalseid ettevõtteid, kasutavad Drupali hostimist erinevatel eesmärkidel. Rakendusel on spetsiaalne turbeekspertide meeskond ja see sisaldab väga palju teemasid, mooduleid ja laiendusi.

PrestaShopi logo

PrestaShopi hostimine

Veebipoe ehitamine võtab aega, energiat ja pühendumist. See võtab ka õiged veebiriistad. PrestaShop hostimine annab teile vahendid, et pakkuda oma klientidele tõhusat ja usaldusväärset teenust.

Sellel on täpsemad vahemällu salvestamise võimalused ja unikaalne konto eraldamine turvalisuse tagamiseks. PrestaShopi teenindustugi hõlmab pidevat reaalajas jälgimist.

Laraveli logo

Laraveli hostimine

Laravel on avatud lähtekoodiga PHP veebirakendus. See on tasuta ja mõeldud mudelivaate-kontrolleri veebirakenduste arendamiseks. See on veebi käsitööliste seas üks populaarsemaid veebirakendusi.

Kui olete kaasatud soolo- või grupiprojekti, mis tegeleb veebidisaini ja -arendusega, siis võib Laravel olla teie jaoks sobiv pilverakendus.

OpenCarti logo

OpenCarti hostimine

E-kaubanduse maailm on muutumas üha konkurentsivõimelisemaks. Tarbijad ei otsi mitte ainult toodete osas parimaid pakkumisi, vaid muutuvad ka nõudlikumaks pakutavate teenuste osas. OpenCart hostimine on avatud lähtekoodiga PHP ostukorv, mis sobib paljudeks kohandamistega.

Selle rakenduse kasutamine annab teile juurdepääsu ka ulatuslikule veebikogukonnale, kes on valmis teid aitama probleemide lahendamisel. OpenCarti hostimine sisaldab struktuuri, mis soodustab mitmesuguste pistikprogrammide, laienduste ja mallide kasutamist ja arendamist.

Typo3 logo

Typo3 majutamine

Kirjaviga3 hostimine on pilveserver, mida saab kasutada peaaegu kõigi veebitoimingute toiteks. Sõltumata sellest, kas meie huvi hõlmab globaalset kaubandust või kohalikku tegevust, on Typo3 hostimisel palju väärtust.

Infopunkti tugikeskus on kindel, piletitele vastamiseks on vähem kui viisteist minutit ooteaega. Samuti on teid rikete eest kaitstud tasuta igapäevase varukoopiaga.

MediaWiki logo

MediaWiki majutamine

Kui soovite luua veebisaiti, mis toimiks teabe, teadmiste ja informeeritud analüüsi allikana, siis MediaWiki võib olla hea rakendus, mida saate kasutada. See kasutab sama tarkvara, mis annab jõudu kõikidele domineerivale ja aina populaarsemale Vikipeediale.

MediaWiki võimaldab teil selle sisu pidevalt muuta ja laiendada. Tarkvara on lihtne installida ja uuendada ning see on juba tuhandete valik, kes haldavad üksikuid Wiki saite.

phpBB logo

phpBB majutamine

See on üks parimaid avatud lähtekoodiga teadetetahvli tarkvaralahendusi. Kui teie eesmärk on luua veebikogukond või koordineerida konkreetset projekti, phpBB hostimine võib pakkuda teile suurepärast algust. See rakendus on omataoliste seas kõige laialdasemalt kasutatav.

Sellel on väga üksikasjalik halduspaneel, mis hõlbustab teie tahvli kohandamise ja juhtimise võimalust. Samuti on teil lihtne laieneda, kuna üha enam liikmeid liitub teie kogukonnaga.

Minge ja hankige oma veebirakendus veebis, registreeruge veebihalduri juures ja laske oma rakendus üles ja käima saada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  latest articles
  Kuidas alustada blogi
  Kategooriat pole
  66
  Rakenduste (rakenduste) hostimise juhend
  Odav veebimajutus
  Kategooriat pole
  50
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector