Odav veebimajutus

Odav veebimajutus

Kui see on teie esmakordselt veebimajutusteenuse kasutajaks registreerumine, võib-olla tunnete end seal oleva teabe mere kohal pisut hämmingus. Ma tean, et tundsin end kindlasti kui kala veest, kui esimest korda pidin seal pakutavate võimaluste paljusust vahtima. Või on halb kogemus otsinud oma vanale veebimajutajale alternatiivi ja soovite veenduda, et te ei pea teist korda pettuma. Mõlemal juhul oleme teid katnud.


odav veebimajutus

Teie teejuht usaldusväärseks & Odavaim veebimajutus

Millised on usaldusväärse ja odava veebimajutusteenuse näitajad? Kas vajate tipptasemel lahendust või piisab eelarveplaanist, et teid maast lahti saada??

Esmakordsetele kasutajatele või kui soovite alustada uut ettevõtet, soovitaksin kindlasti minna mõne soodsama hostingu pakkuja juurde, et alustada oma kasvuvõimalusi aja jooksul ja neid hinnata..

See kiire juhend juhendab teid valikuprotsessis ja viib teid õiges suunas, ilma et te eksiksite hulgast tehnilisest kõnepruugist.

Usaldusväärse veebimajutuse jaoks, mis ei maksa kätt ja jalga, peate meeles pidama 6 asja:

Usaldusväärsus serveri jõudluses

Odavaim hostimisteenus ei too teile palju kasu, kui serverid pidevalt jooksevad kokku ja teie saidi laadimine võtab igavesti. Uptime on teie saidi jaoks võti. Korduv serveri seiskamine tähendab teie saidile vigade kaotamist, mis sõltuvalt teie eesmärkidest röövib paratamatult teie potentsiaalset tulu või lugejaskonda..

Kontrollige veebimajutuste või sõltumatute hinnangute kaudu alati hostingu pakkuja tulemusi. Näited hõlmavad järgmist:

a) Näiteks tasuta veebimajutaja tööaja seire teenus netcraft.com

b) Veebimajutusettevõtete ülevaateid, näiteks lugege meie arvustusi siin saidil

Võtame võrdlusalusena kasutusele Bluehost ja HostGator – kaks taskukohasemat veebimajutusteenuse pakkujat, kes on tuntud oma hea teenuse ja töökindluse poolest. Siit leiate meie kahe pea võrdluse. Taskukohase hinnaga, ma mõtlen alla 5 dollari kuus, kuigi sageli hõljuvad ümberkaudsed eritehingud, mis viivad hinna veelgi madalamale (sellest natuke rohkem).

Nii Bluehost kui ka HostGator kiitlevad a 99,9% tööaega klientidele. Hoolimata sellest, kus te lõpetate, hinnake "uptime upfront" rusikareeglina.

Piisav ruum ja ribalaius

Enamik veebimajutusteenuste pakkujaid pakub piiramatu ruum ja ribalaius nendel päevadel oma plaanides, kuigi vähesed neist seavad endiselt piirangud. Tõde on see, et ükski pakkuja ei saa tagada piiramatut ribalaiust ega kettaruumi, kuna mõlemad maksavad raha.

Hea uudis on aga see, et enamik veebisaite võtab väga vähe ruumi. Kui olete alles alustanud ja ei näe lähitulevikus oma saidile tohutut liikluse mahtu, pole teil vaja muretseda. Kui teie vajadused tulevikus muutuvad ja kui teil on vaja rohkem ruumi kasvada, saate oma plaani alati vastavalt väiksemale lisatasule uuendada.

Enamik võõrustajaid pakuvad hõlpsat uuemale versioonile üleviimist, kui teie maht ületab teie esialgse vajaduse / plaani.

100% rahulolu garantii

Kes ei armasta rahulolugarantiid? Otsige alati ettevõtet, kes on oma teenustes piisavalt kindel, et neid a-ga varundada raha tagasi garantii.

HostGator võtab pakkumisega julge hoiaku 45 päeva raha tagatis; tava, mis ületab tööstuses keskmiselt 30-päevaseid garantiisid, mida enamus hostingu pakkujaid tavaliselt pakub.

Teisest küljest on Bluehostiga klientidel õigus igal ajal saada raha tagasi garantii. Tühistamine esimese jooksul 30 päeva annab klientidele täieliku tagasimakse, kuid neil on ka täiendav paindlikkus proportsionaalse tagasimakse korral, kui nad otsustavad tühistada mis tahes ajal pärast esialgset 30-päevast perioodi.

Kasutajasõbralik juhtpaneel

Kui olete mittetehniline kasutaja, hindate teile lihtsa ja kasutajasõbraliku liidese kasutamist, millega on imelihtne töötada. Soovite oma veebisaidi loomiseks ja pronto kasutamiseks, et saaksite uuesti ettevõtluse juurde naasta. See peaks olema kasutajasõbralik ja intuitiivne vastavalt teie vajadustele.

cPanel on tööstuse standardne juhtpaneel mis lihtsustab veebimajutuse haldust, eriti soovitatav uutele kasutajatele, kellel puudub teadmine veebiskriptide (nt WordPress, Joomla, Magento jne) installimiseks..

Võite teada saada HostGator cPaneli demo ja Bluehost cPaneli demo, et saada aimu, kuidas need töötavad. Mõlemad cPaneli versioonid on koormatud terve hulga funktsionaalsete lisandmoodulitega, sealhulgas WordPressi teemad, Weebly ja goMobi, kui mainida mõnda.

Kõik, mida vajate oma veebisaidi loomiseks ja käitamiseks (koos käepäraste õpetustega), on olemas, kohe käeulatuses.

Otsige parimat võimalikku pakkumist

Olete uurimistööd teinud ja oma peamisi valikuid kitsendanud. Peate lööma "maksma" nuppu. Aga hoia kinni. Kas olete teinud valitud veebimajutusteenuse parima võimaliku pakkumise osas hoolsuskohustuse?

Tegin selle vea, kui registreerusin oma esimesele hostimisteenusele. Kiireloomul, et sellest lihtsalt üle saada ja teha, maksin rohkem, kui peaksin. Veebimajutus on konkurentsitihe konkurents, mis tähendab, et neid on palju sooduspakkumisi ujub kogu aeg ringi; sa ei taha neist ilma jääda. Usu mind sellesse.

Teie raha eest rohkem väärtust – lisahüved

Üks lisateenuseid, mis on seotud Bluehostiga registreerumisega: nende 200 dollarit väärt tasuta reklaami pakkumised Google Adwordsile, Facebooki reklaamidele ja teistele juhtivatele saitidele, et teie ettevõtet veelgi kaugemale viia.

Samamoodi viskab sisse HostGator Google Adwords’i krediit 100 dollarit kui registreerute nendega. Mis oleks parem viis saada oma uue ettevõtte reklaamimisel esiplaanile? Samuti saate hea meelega teada, et HostGator on sertifitseeritud rohelise veebimajutuse pakkuja – nende jagatud ja edasimüüja serverid on 130% tuuleenergiaga töötavad. Jah, sa lugesid seda õigust!

See peaks andma teile hea idee, mida otsida odavat ja usaldusväärset veebimajutust otsides.

HostGator hostib üle 9 miljonit domeeni, samal ajal kui Bluehost annab võimu üle 2 miljonit veebisaidid kogu maailmas. Taskukohane veebimajutus võib olla sama hea kui lisatasu pakkujad. See sõltub lihtsalt teie vajadustest ja prioriteetidest.

Mida edasi teha?

Olete uurimistööd teinud ja oma peamisi valikuid kitsendanud. Nüüd on aeg minna kontrollima ja valima teie vajadustele ja eelarvele sobiv veebi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  latest articles
  Kuidas alustada blogi
  Kategooriat pole
  68
  Rakenduste (rakenduste) hostimise juhend
  Odav veebimajutus
  Kategooriat pole
  51
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector