Top 9 Smart Health Tracker dla lepszego życia

Kto nie chce żyć zdrowo?


Każdy to robi!

Ale w jaki sposób zapewniacie sobie dobrą kondycję, zdrowie i życie wolne od niebezpiecznych chorób? Zwłaszcza, gdy jesteś tak zajęty bieganiem w pośpiechu i sprawdzaniem wszystkich pól na liście rzeczy do zrobienia na dany dzień, co oczywiście wciąż się powtarza w swoim niekończącym się cyklu.

Znalezienie czasu na wizytę u lekarza w celu potwierdzenia kondycji jest prawie niemożliwe, ponieważ tak napięte harmonogramy czekają na ciebie każdego dnia.

Więc jaka jest alternatywa? Ten artykuł jest o tym.

Dziś mamy listę urządzeń, które mogą monitorować twoje zdrowie. Te urządzenia monitorujące zdrowie zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii do śledzenia tego, jak sobie radzisz w codziennym życiu. Za każdym razem, gdy zostanie wykryta wada, natychmiast powiadomi cię, abyś mógł zobaczyć praktyka dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebny.

Straż EKG

Straż EKG jest poręcznym monitorem zdrowia i serca, który stale ma na ciebie oko, aby zapewnić Ci doskonałe zdrowie. Używając tego urządzenia na ciele, nie tylko zapewniasz monitorowanie tętna, temperatury ciała i wzorców snu, ale także masz szansę na kontrolowanie poziomu stresu, kontrolowanie postawy i robienie wielu innych rzeczy..

Health Trackers, EKG Guard

Wystarczy umieścić urządzenie na dowolnej części ciała i kontynuować codzienną rutynę. Zapewni ci szczegółowy wgląd w twoje ciało po śledzeniu twoich działań, analizując je dokładnie dla ciebie. Aplikację można pobrać na system iOS lub Android, a do sprawdzenia wyników możesz użyć wyświetlacza telefonu.

Iglica

Iglica to inteligentny monitor zdrowia dostępny tylko za 49 USD. Jeśli uważasz, że jest to ogromne urządzenie, które musisz nosić ze sobą, to się mylisz. Spire to niewielki, niewielki tag zdrowotny, który jest dostarczany z aplikacją, którą można pobrać na smartfona.

Health Trackers

Wszystko, co musisz zrobić, to przymocować metkę do ubrania, które nosisz najczęściej i używać go tak, jak zwykle. Twoje ubrania są nawet gotowe do pójścia do pralni z dołączoną metką. Będzie działać dokładnie tak, jak przed myciem. Tagi te również nie muszą być ładowane, ponieważ baterie można wymienić bezpłatnie po ich wyczerpaniu.

Teraz, kiedy nosisz ubrania z przymocowaną metką, działa to poprzez monitorowanie tętna, wzorca snu itp. I podejmuje działania, zanim twoje ciało wykaże objawy. Następnie możesz uzyskać szczegółowy wgląd w swoje zdrowie na monitorze, na którym zainstalowano aplikację.  

Withings

Withings to kolejna inteligentna partnerka zdrowia, którą należy wziąć pod uwagę dla zdrowej i szczęśliwej przyszłości. Jest to idealny partner, który pozwala podjąć właściwe działania, aby zachować zdrowie. Śledząc swoją wagę, wzorce snu, tętno i wiele więcej – Withings oferuje wiele opcji, dzięki którym poznasz każdy szczegół swojego ciała.

Wyznaczaj cele co tydzień i spraw, aby Withings ci o nich przypominał, chyba że je osiągniesz. Kiedyś zrobiłeś sobie nagrodę, aby zachować motywację. Możesz także szukać inspiracji, łącząc się ze znajomymi lub rodziną za pośrednictwem aplikacji.

Health Trackers

Nie tylko to, pozwala nawet śledzić zdrowie dziecka, a także oferuje coaching podczas ciąży. Możesz także monitorować swoje wzorce snu i upewnić się, że używasz Withings, aby obudzić się w optymalnym punkcie, dzięki czemu wszyscy jesteście świeżo na dobry początek dnia.

Daje także inne ważne informacje na temat twojego ciała, takie jak temperatura, ciśnienie krwi itp. To tylko kilka cech. Jest więcej niż to oferuje.

Fitbit

Wypróbuj Fitbit monitor zdrowia i trzymaj się z dala od napięć związanych z twoim zdrowiem. To urządzenie do noszenia zostało uznane za urządzenie do noszenia w roku 2018 przez „Urządzenia do noszenia”. Oznacza to, że jest to fantastyczne urządzenie, a ludzie uwielbiają go za jego funkcje i łatwość użytkowania.

Możesz nosić go jak zwykły zegarek i uzyskać pełny wgląd w kondycję i zdrowie. Z zegarka można korzystać do siedmiu dni bez ponownego ładowania akumulatora. Dzięki zaawansowanemu czujnikowi tętna i algorytmowi możesz także uzyskać znaczący wgląd w swoje serce.

Health Trackers

Informuje również o dokładnej ilości kalorii spalanych każdego dnia. I oczywiście, podobnie jak większość innych monitorów zdrowia, ten również śledzi przebieg snu, tętno w czasie rzeczywistym i wiele więcej.

Jeśli jesteś użytkownikiem FitBit, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz odinstalować wszystkie swoje kobiece aplikacje, ponieważ obejmują one wszystkie. Od śledzenia cyklu miesiączkowego po oszacowanie okna owulacji i płodności, inteligentny FitBit robi wszystko, aby Twoje życie było lepsze.   

Moovnow

Moov Now jest następny na liście. Jest to wyjątkowo lekki i niezawodny skórzany pasek, który można nosić na nadgarstku lub stopie, gdziekolwiek czujesz się bardziej komfortowo.

Moov Now chce się upewnić, że nigdy nie będziesz musiał zbyt mocno stresować, aby utrzymać się w formie. Dzięki temu możesz korzystać z treningów w czasie rzeczywistym, aby uzyskać dopasowanie i zdrowe ciało. Ta wodoodporna i pyłoszczelna opaska ma żywotność baterii do sześciu miesięcy.

Health Trackers

Zespół stale obserwuje, jakie ćwiczenia wykonujesz. Ale co najważniejsze, monitoruje postawy. Ponieważ według zespołu, który stoi za jego stworzeniem, sposób ćwiczeń jest ważniejszy niż ćwiczenia. Ma to na celu zapewnienie, że nie doznasz urazu podczas procesu.

Natychmiast po wykryciu nieprawidłowej pozycji powiadomi Cię za pośrednictwem aplikacji, którą musisz zainstalować na smartfonie. Pomaga także nauczyć się prawidłowej postawy podczas ćwiczeń na młynie handlowym lub podczas jazdy na rowerze, pływania itp.

Pierścień motywacyjny

The Pierścień motywacyjny to kolejny genialny produkt, który powinieneś rozważyć wypróbować. Tak jak wspomniano w nazwie, ten produkt jest prostym pierścieniem, który musisz nosić na palcu, aby wiedzieć, co dokładnie dzieje się ze zdrowiem.

Jest to minimalistycznie zaprojektowany, elegancki, a jednocześnie prosty pierścień, który jest dostępny w 7 różnych rozmiarach. Możesz go nosić przez cały czas, nawet podczas pływania. Jest w pełni wodoodporny i ma roczną gwarancję.

Health Trackers, Motiv Ring

Pierścień będzie monitorował wszystkie Twoje aktywności fizyczne i odzwierciedlał wyniki w Twojej aplikacji. Jeśli nie jesteś osobą ćwiczącą, natychmiast zauważysz zmianę w swoim ciele, jak tylko wejdziesz na siłownię lub nawet wybiegniesz na ulicę, aby szybko pobiec.  

Śledzi nawet czas, kiedy zasypiasz i czas, kiedy się budzisz. Odbywa się to automatycznie i nie trzeba podejmować żadnych działań, aby rozpocząć działanie.

Zestaw Total Health

The Zestaw Total Health monitoruje, rejestruje, analizuje i zapewnia wgląd biometryczny na temat twojego zdrowia za pomocą pulsoksymetru o jakości klinicznej. Dane są następnie synchronizowane i pobierane do smartfona, w którym korzystasz z dołączonej aplikacji.

Health Trackers

Zestaw jest dostarczany z kablem USB, stopką, klipsem do butów i trzema opaskami w różnych kolorach. Paski wykazały świetną żywotność baterii i można je szybko naładować, dzięki czemu można je natychmiast ponownie użyć.

Zestaw jest łatwy w użyciu i pomaga dostosować treningi, aby uzyskać jak największe korzyści z niego. Śledzi on twój przebieg snu i wszystkie inne czynności, aby mieć pewność, że dokładnie wiesz, jak się czujesz.

Czakra Liścia

The Czakra Liścia to piękna biżuteria, zaprojektowana specjalnie dla kobiet, które chcą dbać o siebie w najmodniejszy sposób. To coś więcej niż inteligentna biżuteria, która natychmiast poprawia Twój wygląd.

Występuje w dwóch różnych stylach – jeden z kamieniem kwarcowym, który ma promować pozytywne nastawienie do siebie i innych. Drugi został zaprojektowany z Oxynem, który chroni cię przed wszelkimi negatywnymi skutkami i pomaga utrzymać koncentrację i równowagę.

Health Trackers

Możesz użyć tego jako naszyjnika lub klipsa i pozwolić mu działać jako narzędzie do monitorowania odnowy biologicznej, wykorzystując naturalną energię, abyś poczuł się pozytywnie i szczęśliwy. Akumulatory można ładować i można z nich korzystać do 6 miesięcy bez ich wymiany. Jest wodoodporny, a aplikacja jest kompatybilna zarówno z iOS, jak i Androidem.

Zegarki fitness Garmin

Ponad 20 zegarków fitness w kolekcji, Garmin działa w branży już od jakiegoś czasu i jeszcze się nie rozczarował. Ich zegarki są w różnych modnych stylach, a cechy każdego z nich sprawiają, że jesteśmy absolutnie zachwyceni.

Na przykład ich najnowsza wersja o nazwie Venu ma funkcje takie jak:

 • Z obsługą GPS
 • Ponad 20 fabrycznie załadowanych aplikacji sportowych
 • Monitoruj swoje poziomy energii
 • Śledzi poziom stresu i sugeruje ulepszenia, takie jak spokojne oddychanie, jeśli to konieczne
 • Śledzi cykle menstruacyjne
 • Przypomina o pozostaniu uwodnionym
 • Pomaga poprawić swój oddech
 • Monitoruje twój sen pod kątem ulepszeń w przyszłości
 • Monitoruje tętno
 • Pełny zestaw treningów w zabawnym stylu animacji
 • Trwa do 5 dni po pełnym naładowaniu

Mając te wszystkie wspaniałe funkcje, kłamałbym, gdybym powiedział, że nie są drogie. Tak, są, ale funkcje całkowicie nadrabiają. Krótko mówiąc, masz dostęp do wszystkich informacji na temat zdrowia i stylu życia w zegarku.

Wniosek

Były to niektóre urządzenia monitorujące zdrowie i kondycję, z których możesz skorzystać, aby zachować swoją siłę i zdrowie. Największą zaletą korzystania z tych urządzeń jest to, że poznajesz najmniejsze powikłania w twoim ciele, nawet zanim twoje ciało zacznie wykazywać objawy.

Zatem nie tylko cały czas jesteś monitorowany, ale także pozbywasz się wszystkich cierpień, które w przeciwnym razie by się pojawiły. Ponieważ mając przy sobie odpowiednie urządzenie, zawsze możesz skupić się na swoim zdrowiu i podjąć odpowiednie środki ostrożności, gdy jest ono potrzebne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector