11 najlepszych urządzeń śledzących zwierzęta do monitorowania położenia Twojego zwierzaka

Jeśli czytasz ten post, zakładam, że masz już zwierzaka w domu. Też mam zwierzaka. Więc zaufaj mi, wiem dokładnie, jak bardzo boisz się o bezpieczeństwo swojego zwierzaka.


Bez względu na to, jak wyszkolony jest Twój zwierzak, zawsze istnieje szansa, że ​​zgubi drogę powrotną do domu, gdy jest na spacerze lub ma tendencję do zwiedzania okolicy. A co może być gorszego niż nie wiedzieć, gdzie jest twoje zwierzę, jeśli nie w domu, gdzie są najbezpieczniejsze.   

Cieszę się, że technologia jest tak zaawansowana, że ​​śledzenie położenia Twojego zwierzaka nie jest już tak trudne, jak kilka lat temu.

Dzisiaj, tylko małym krokiem ochronnym, możesz upewnić się, że są bezpieczne w twoim zasięgu, nie pozwalając im błąkać się daleko od twojego zasięgu.

W dzisiejszym poście pozwól nam wymienić niektóre z najlepszych monitorów dla Ciebie, które pomogą ci utrzymać kochającego przyjaciela w miejscu, do którego najlepiej należą.

Trakcyjny

Trakcyjny to moduł do śledzenia GPS, który pozwala śledzić ruchy zwierzaka z dowolnego miejsca i z dowolnego miejsca.

Ten fantastyczny produkt to obroża, którą musisz owinąć wokół szyi zwierzaka. Następnie możesz zainstalować aplikację śledzącą w telefonie lub przeglądarce, aby wiedzieć, gdzie dokładnie są.

Tractive, Pet tracker

Aplikację można łatwo pobrać zarówno ze sklepu Google Play, jak i App Store. Produkt jest bardzo przyjazny dla użytkownika, co zawdzięczamy najnowocześniejszej technologii, z którą został zbudowany.

Lokalizatory Tractive GPS pozwalają najdokładniej i niezawodnie poznać miejsce pobytu Twojego zwierzaka. I to nie ogranicza się tylko do twojego podwórka, ale dowolnej części świata.

To urządzenie jest dostępne zarówno dla kotów, jak i psów. Niezależnie od tego, którego posiadasz, Tractive zawsze jest w stanie chronić twojego zwierzaka, zapewniając ciągły nadzór przez cały czas.

Możesz także skonfigurować zdefiniowany bezpieczny obszar w swojej aplikacji. Dzięki temu za każdym razem, gdy zwierzę pozostanie dłużej, aplikacja natychmiast powiadomi Cię o tym powiadomieniem. To minimalizuje możliwość bezmyślnego odejścia, ponieważ jesteś tam, aby odzyskać go na bezpiecznym gruncie.  

Strąk

The Strąk to kolejny fantastyczny, lekki, w pełni wodoodporny monitor dla zwierząt domowych, dzięki któremu nigdy nie będziesz musiał zgubić swojego zwierzaka. Pod pozwala śledzić każdy ruch, który wykonuje Twój zwierzak. Po prostu zawiąż pasek wielokrotnego użytku na szyi i zainstaluj aplikację w telefonie komórkowym.

Otóż ​​to. Możesz teraz monitorować aktywność swojego zwierzaka i śledzić go, dokądkolwiek się udają. Podaje nie tylko lokalizację Twojego zwierzaka na żywo, ale także przechowuje każdy jego ruch w ciągu ostatnich 24 godzin.

Pod, Pet Tracker

Możesz również utworzyć wiele bezpiecznych stref, aby otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy opuszcza to miejsce. Pod pozwala nagrywać działania Twojego zwierzaka podczas zabawy w parku lub okolicy.

Girafus

Ten jest potężny.

Możesz śledzić do 4 różnych zwierząt w jednej aplikacji i monitorować, gdzie dokładnie się znajdują. To urządzenie jest dostępne zarówno dla kotów, jak i psów.

Pet Tracker, Girafus

The Girafus korzysta z bezpiecznej technologii RF 2,4 GHz, więc nigdy nie musisz się martwić, że może to zakłócać usługi innych urządzeń bezprzewodowych. Oznacza to, że można go bezpiecznie używać z dowolną liczbą innych urządzeń.

Girafus jest wodoodporny i ma inteligentny tryb uśpienia, który wydłuża żywotność baterii. Instalacja jest również łatwa. Wystarczy dodać komórki i włączyć urządzenie. Tutaj jesteś. Gotowy do użycia.

Kippy

Kippy to kolejna opcja, którą możesz chcieć sprawdzić. Ten fantastyczny moduł śledzący GPS jest używany tak jak te wymienione powyżej. Od podania lokalizacji Twojego zwierzaka na żywo po śledzenie jego ruchu w przeszłości, Kippy pozwala ci zrobić wszystko, czego potrzeba, abyś poczuł się dobrze w zakresie jego bezpieczeństwa.

Pet Tracker, Kippy

Za pomocą tego urządzenia możesz również otrzymywać różne wskazówki, jak sprawić, by żyło się zdrowiej i dłużej. Następnie możesz pozwolić swojemu zwierzakowi robić rzeczy, aby zapewnić mu dobrą kondycję na zawsze.

Aplikację Kippy można zainstalować na telefonie komórkowym, tablecie lub nawet laptopie, w zależności od tego, co według Ciebie zapewnia łatwy dostęp do lokalizacji i czynności Twojego zwierzaka..  

Weenect

Weenect jest idealnym urządzeniem dla twojego psa, jeśli ma tendencję do zbyt częstego biegania po okolicy. Nie tylko zwiększa to ich szansę na zagubienie, ale także zwiększa twoją ciekawość dotyczącą ich dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa, jeśli nie ma go w domu na czas.

Ale mając Weenect u swojego boku, możesz pożegnać się ze wszystkimi zmartwieniami, ponieważ wiesz, że dokładnie tam, gdzie jest Twoje zwierzę podczas podróży przygodowych.

Pet Tracker, Weenect

Weenect dodał również wibrator treningowy do urządzenia. Możesz więc użyć go, aby pozwolić psu, że czas na posiłek, lub chodzić, po prostu pozwalając urządzeniu wibrować w obroży.

Trackimo Mini

Trackimo to kolejna genialna opcja, którą możesz sprawdzić, aby mieć pewność, że nigdy nie będziesz musiał rozstać się ze swoimi zwierzętami. Jest to urządzenie o wartości 139 USD, które bezproblemowo śledzi Twojego psa lub kota i pokazuje lokalizację w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek się znajduje.

Pet Tracker, Trackimino

Trackimo GPS Tracker korzysta z sieci komórkowej GSM, aby przesyłać Ci wszystkie informacje z aplikacji GPS do aplikacji za pośrednictwem Internetu. Tak długo, jak masz dostęp do Internetu i tego urządzenia śledzącego, możesz mieć pewność, że Twoje zwierzę jest bezpieczne i wróci do najbezpieczniejszego domu.

Pobierz teraz ten tracker i ciesz się cały czas ze swoim kochającym przyjacielem.

Pawtrack

Tak jak ta nazwa sugeruje, że jest to narzędzie do śledzenia łap, aby upewnić się, że znasz dokładną lokalizację swojego uroczego kota. To urządzenie jest specjalnie przeznaczony dla kotów i miłośników kotów, aby czuli się bezpiecznie przez cały czas.

Jest to zintegrowane Wi-Fi i lekkie urządzenie z latarnią WiFi, które siedzi na szyi kota i pokazuje jego lokalizację na monitorze, który jest z nim połączony przez Internet.

Pet Tracker, Pawtrack

Nie musisz kupować specjalnie do tego monitora. Wystarczy ekran telefonu, tablet, a nawet laptop lub komputer stacjonarny. Możesz dostosować pasek zgodnie z własnymi wymaganiami, aby mógł być używany u kota w każdym wieku.

Getfindster

Jestem pewien, że pokochasz GetFindster urządzenie dla bezpieczeństwa twojego zwierzaka. To urządzenie jest dostępne bezpłatnie i zostało nazwane przez Amazon, Yahoo, Techcrunch, a nawet PetGuide.com najlepiej sprzedającą się lokalizacją i śledzeniem aktywności zwierząt domowych..

Pet Tracker,

Aby korzystać z tego trackera i aplikacji, nie musisz nawet płacić żadnej opłaty abonamentowej. Najlepsze jest to, że nie potrzebujesz zasięgu sieci do ich śledzenia. Pas jest całkowicie wodoodporny, więc nawet jeśli zwierzę przypadkowo go zwilży, nadal możesz go śledzić na monitorze.

Getfindster pozwala również udostępniać lokalizację zwierzaka innemu upoważnionemu członkowi na wypadek, gdybyś myślał, że jest on bliżej lokalizacji innego członka. 

Gwizdać

Gwizdać właśnie sprawiło, że śledzenie lokalizacji jest bardziej inteligentne. To urządzenie to nie tylko urządzenie śledzące Bluetooth. To coś więcej. Podczas gdy standardowy gwizdek może wyśledzić Twojego zwierzaka do 50 stóp, urządzenie Whistle 3 może go wyśledzić w odległości do 3000 mil. To znaczna odległość, prawda??

Pet Tracker, Gwizdek

Możesz także wybrać sposób, w jaki chcesz otrzymywać powiadomienia o miejscu pobytu swojego zwierzaka. Masz na to tyle opcji. Możesz wybrać opcję otrzymywania wiadomości e-mail, powiadomień tekstowych i innych za każdym razem, gdy odejdą od ogrodzenia bezpieczeństwa, które możesz stworzyć wirtualnie.  

To tylko kilka funkcji. To coś więcej. Pobierz teraz tracker i odsłoń go sam i poczuj się bezpiecznie ze swoim zwierzakiem.

Linkakc

The Linkakc może być Twoim ulubionym smartfonem. Tak jak czujemy się bezpieczniej dzięki naszym telefonom, czujemy się bezpieczniej dla twojego psa, gdy ma to niesamowite urządzenie. 

Za jedyne 20 USD Linkakc jest wart zakupu, biorąc pod uwagę, jak bezpiecznie możesz czuć się z psem.

Jest to niewielki lekki i modny kołnierz, który występuje w dwóch różnych jakościach. Możesz wybrać brązową skórzaną lub czarną nylonową, w zależności od tego, co według Ciebie wygląda lepiej.

Pet Tracker, linkakc

Pozwala także nagrywać wszystkie przygodowe wycieczki i spacery oraz małe chwile, które dzielisz ze swoim zwierzakiem, i przechowuj je na zawsze, abyś mógł się nimi cieszyć.

Mytabcat

Ten ma chronić twojego kota. Zaufany przez tysiące właścicieli kotów, to urządzenie jest prawdziwym obrońcą, którego pokochasz. Podobnie jak inne na liście, załóż obrożę na szyję kota i monitoruj jego ruch z dowolnego miejsca.

Pet Tracker, Tabcat

Co może być lepszego niż wiedzieć, że Twój kot jest w miejscu, o które nie musisz się martwić. Na wypadek, gdyby odleciał, tracker jest tam, aby powiedzieć, że nadszedł czas, aby go chronić.

Do Ciebie

Oto niektóre z urządzeń śledzących zwierzęta, których możesz użyć, aby utrzymać najlepszego przyjaciela w miejscu, w którym są najbezpieczniejsi. Wszystkie wyżej wymienione produkty wymagają połączenia z Internetem, aby uzyskać najlepszą wydajność.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

    Комментарии закрыты.

    Adblock
    detector