10 najlepszych gadżetów i aplikacji do medytacji dla lepszego życia

Współczesny świat zmienił sposób, w jaki ludzie postrzegają pojęcie normalnego życia. Poświęć trochę czasu i rozejrzyj się.


Jak wygląda „normalny” obraz?

Każdy jest tak zajęty w swoim małym świecie, że zapomina dowiedzieć się, czego szuka od życia.

Spędzasz tyle czasu ciężko pracując, aby poznać swój przyszły „utopijny świat”, że nieświadomie tracisz swoją teraźniejszość. Cały Twój czas minął w ciągłym cyklu niepokojących trendów. Nie masz absolutnie czasu na relaks i kontemplację życia, ponieważ zawsze jesteś w biegu jak te małe, zajęte mrówki.

W rezultacie odczuwasz tak wiele problemów zdrowotnych, na długo przed tym, zanim miały się pojawić. W pewnym sensie te stresujące czasy działają tylko jako katalizator, który pogarsza twój stan psychiczny i fizyczny na gorsze. Ludzie są teraz ofiarami nadciśnienia (sprawdź naszą listę inteligentnych urządzeń do monitorowania nadciśnienia), cukrzycy, depresji i tak dalej, na długo przed dotknięciem liczby w średnim wieku.

Więc jakie jest rozwiązanie?

Oczywiście nie możesz sobie pozwolić na idealne siedzenie i spokój. Świat jest na dobrej drodze, aby to zrobić. Jedynym sposobem, aby sobie z tym poradzić, jest zadbanie o kondycję fizyczną i psychiczną, tak abyś mógł dotrzymać kroku wyścigowi, nie rezygnując z tego, co już masz.

Co może być lepszym rozwiązaniem niż poświęcenie 10–20 minut na medytację?

Moc medytacji zapewniająca ci spokój i skupienie jest niezaprzeczalna. Pomoże ci to nie tylko osiągnąć cel, ale także zwiększy twoją pewność siebie, ponieważ dokładnie wiesz, w którym kierunku pójść.

Odkryjmy jedne z najlepszych gadżetów i aplikacji, które mogą być Twoim najlepszym przyjacielem, gdy planujesz prowadzić spokojne, płynne i spokojne życie w pogoni za szczęściem.

Muza

Muza jest doskonałym urządzeniem, które pomoże Ci ukoić zajęty umysł. Ten nowoczesny pałąk łączy się z telefonem komórkowym przez Bluetooth i umożliwia medytację przez wiele godzin. Jeśli masz problem z medytacją, Muse jest urządzeniem, które powinieneś natychmiast wypróbować.

Muse, aplikacja do medytacji, medytacja

Po podłączeniu telefonu do pałąka możesz uruchomić aplikację medytacyjną Muse, którą można pobrać. Teraz zrelaksuj się z zamkniętymi oczami. Działa poprzez pomiar sygnałów mózgowych, podobnie jak monitor pracy serca. Następnie wykrywa aktywność mózgu za pomocą skalibrowanych czujników i działań, które go uspokajają.

Aplikacja pozwala również śledzić swoje postępy, dzięki czemu dokładnie wiesz, jakie są Twoje wyniki. Opaski na głowę można używać nieprzerwanie przez 5 godzin bez konieczności jej ładowania.

Możesz także pożyczyć go znajomemu lub rodzinie, ponieważ nie ogranicza się do jednego użytkownika.

Aplikacja Muse jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Android. Możesz więc wypróbować teraz, niezależnie od tego, jakiego urządzenia używasz.

Zestaw Singing Bowl

Starożytny zestaw misy śpiewającej technika jest jednym z najstarszych sposobów leczenia i medytacji. Możesz użyć tego zestawu do wspomagania jogi, medytacji, łagodzenia zdenerwowanych dzieci i niemowląt, do praktyk leczniczych i nie tylko. Gra na zestawie jest łatwa.

Aplikacja do medytacji, medytacja, joga

Musisz trzymać miskę lewą ręką i za pomocą drewnianego młotka stuknij miskę, aby ją ogrzać. Teraz idź w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara i kontynuuj pocieranie zewnętrznej krawędzi miski. Usłyszysz najbardziej kojący dźwięk, który wydaje się odległym echem dwóch harmonicznych tonów.

Ten zestaw misek kosztuje 39,97 USD i jest wyposażony w żywą jedwabną poduszkę do zestawu. Może być świetnym prezentem dla rodziny lub przyjaciela. Każdy produkt jest ręcznie wybierany i kontrolowany przez firmę, aby upewnić się, że nie ma wad.

Spokojna

Tak jak sugeruje nazwa, Spokojna to jedna z wiodących aplikacji do medytacji, która zapewnia świeży i zrelaksowany umysł. Jest to kompletny pakiet, który pozwala zachować czujność ciała i ciała na ciągle zmieniające się trendy w życiu.

Bez względu na to, czy masz problemy z medytacją, zaburzeniami snu, koncentracją na swoich celach lub utrzymaniem siły fizycznej, Calm może zaoferować najlepsze rozwiązanie, aby zwalczyć wszystkie zmartwienia.

Muse, aplikacja do medytacji, medytacja

Możesz najpierw wypróbować za darmo. Jeśli wyniki są satysfakcjonujące, przejdź do wersji premium. Możesz odkryć całą bibliotekę Historie snu, które są aktualizowane co tydzień, spokojne programy ciała, ponad 100 medytacji z przewodnikiem, które dotyczą radzenia sobie z lękiem, stresem, snem, relacjami i wiele więcej.

Jest wart każdego grosza, który zamierzasz na to wydać.

 Omvana

Pierwsza rzecz, która mnie pociąga ta aplikacja, to „Om” w nazwie. Znaczenie dźwięku „Om” w medytacji nie wymaga wzmianki. Oznacza istotę rzeczywistości i świadome przebudzenie wewnętrznego ja. Omvana może być twoim idealnym partnerem, pomagając ci dowiedzieć się więcej o sobie i pomóc w zapuszczeniu się w głębszą prawdę życia i rzeczywistości.

Muse, Medytująca aplikacja, Medytacja, Omvana

Jest to zbiór ton światowej klasy ścieżek medytacyjnych, które nie tylko obudzą cię najbardziej rozsądnie, ale także pomogą ci radzić sobie z koncentracją, spokojem, snem i oświeceniem. Najlepsze w tej aplikacji jest to, że możesz zacząć z niej korzystać natychmiast, nic nie płacąc. Wszystko, czego potrzebujesz, to mieć smartfona i internet i możesz już iść.

Headspace

Następny na naszej liście jest Headspace podanie. Możesz pobrać tę aplikację na smartfona lub zarejestrować się online i zacząć medytować już dziś. Spróbuj użyć aplikacji przez zaledwie trzy tygodnie i przekonaj się, jak to zmienia Twoje życie. Przewodniki, do których możesz uzyskać dostęp za pośrednictwem tej aplikacji, mogą działać jak niszczyciel stresu, aby natychmiast zwiększyć twój umysł.

Muse, aplikacja Meditating, Meditation, Headspace

Ekspertyzy byłego mnicha Andy’ego Puddicombe mogą być bardzo pomocne, jeśli czujesz się zestresowany lub niespokojny. To nie jest żadna przypadkowa mowa, która może cię tymczasowo podnieść. Są to proste techniki wspierane przez naukę, które trenują twój umysł, aby prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.

Jeśli pobierzesz go teraz, możesz skorzystać z niego po obniżonej cenie jako prezent noworoczny.

Buddhify

To aplikacja do medytacji nie prosi o żaden Twój dodatkowy czas w już zajęte dni. Podobnie jak wiele aplikacji do medytacji, nie musisz oddzielać czasu medytacji od czasu pracy. Ponieważ możesz korzystać z tej aplikacji w dowolnym momencie i w dowolnym tempie.

Medytująca aplikacja, medytacja, buddhify

Aby korzystać z tej aplikacji, nie musisz również wnosić żadnych opłat abonamentowych. Obciąża Cię jednorazową opłatą, która jest dla Ciebie bardzo minimalna i przystępna cenowo. Wynalazca tej aplikacji połączył swoje osobiste doświadczenia medytacyjne z postępową technologią, aby pomóc ludziom zdobyć coś głębszego i cenniejszego.

Możesz pobrać tę aplikację na urządzenie z systemem iOS lub Android, ponieważ jest ona dostępna na obu urządzeniach.

Inner Balance Trainer

Jeśli ostatnio czujesz się trochę zbyt rozproszony, przytłoczony i niespokojny, Inner Balance Trainer może być najlepszym wyborem, aby poczuć się lepiej. Technologia równowagi wewnętrznej polega na analizie tętna i zrozumieniu stanu emocjonalnego umysłu. Trenuje Cię do generowania wysoce wydajnego stanu fizjologicznego zwanego spójnością HRV. Pomaga to oczyścić umysł i zwiększyć opanowanie emocjonalne.

Równowaga wewnętrzna

Analizując rytm serca, możesz najlepiej zrozumieć swój stan emocjonalny. Równowaga wewnętrzna może ci w tym dokładnie pomóc. Spróbuj więc teraz i odzyskaj równowagę, odnów swoje uczucie uznania i współczucia.

Mistrz marzeń

Jeśli chodzi o medycynę alternatywną, Deepak Chopra nie wymaga wzmianki. Może zaoferować najbardziej przemyślane rozwiązanie i pomóc w rozwiązaniu problemów w mgnieniu oka. Jego Chwiejny sen Narzędzie jest po prostu kolejnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy wędrują po okolicy, aby znaleźć spokój i stabilność w swoim życiu.

Dream MAster

To narzędzie składa się z ponad 80 wbudowanych programów, które pomogą ci lepiej spać. Są to programy stresu, lęku i relaksu, programy medytacji, programy snu, snu, tworzenia odmiennych stanów, a nawet programy energetyzujące. Wiele z tych programów jest opowiadanych przez samego Deepaka Choprę.

Możesz skorzystać z tego produktu za jedyne 349 USD.

Insight Timer

Insight Timer uczyniło medytację o wiele łatwiejszą niż myślisz. Za pomocą tej aplikacji możesz stworzyć piękne środowisko do medytacji i spokoju. Możesz teraz dołączyć do społeczności Insight Timer i być częścią tysięcy członków, którzy medytują przez ponad milion godzin.

Timer medytacji

W aplikacji możesz wybierać spośród wielu głęboko pokojowych dzwonków. Timer w aplikacji pomaga poznać czas trwania, a nawet pozwala ustawić budzik, aby Cię obudzić. Timer działa spokojnie w tle i śledzi sesję.

Aplikacja uważności

Aplikacja uważności

Popraw swoje samopoczucie psychiczne i fizyczne dzięki Aplikacja uważności. Po zainstalowaniu tej aplikacji na telefonie możesz uzyskać do niej dostęp z dowolnego miejsca.

Poczuj różnicę po wzięciu udziału w cichej i prowadzonej sesji trwającej od 3 do 30 minut. Twórcy aplikacji tak bardzo polepszyli twoje samopoczucie psychiczne, że nawet dodał przycisk przypomnienia, aby przypomnieć ci o Twoim celu pozostania skupionym. Wypróbuj teraz i powiedz nam, jak ci się podoba.

Wniosek

Wymienione powyżej zasoby to doskonałe narzędzia i aplikacje do poprawy samopoczucia psychicznego i fizycznego. Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasza kolekcja. Jeśli korzystasz z innej aplikacji lub narzędzia, powiedz nam, zamieszczając swoje komentarze poniżej. Jeśli jest dobry, zasługuje na szansę, aby znaleźć się w naszym poście.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

    Комментарии закрыты.

    Adblock
    detector