8 nejlepších nástrojů pro generování jedinečných nápadů na téma blogu

Hledáte nové inovativní nápady pro váš další příspěvek na blogu?


Máte pocit, že jste přilepená na stejná stará témata? Pak jste na správném místě.

Když vám dojdou témata, nechte webové nástroje udělat trik za vás.

Zde je seznam některých bezplatných a snadno použitelných nástrojů, které vám pomohou vygenerovat úžasné originální nápady chyběli jste.

Generátor nápadů blogu Hubspot

Generátor Hubspot vyniká jako jeden z nejjednodušších generátorů témat blogu. Po celou dobu, kdy jste uvízl, vám bude dána hrst témat k zahájení procesu psaní.

Přesněji řečeno, tento nástroj poskytuje pět exkluzivních nápadů pro danou sadu 3 klíčových slov nebo frází (zejména podstatných jmen). Do dané části pole můžete zadat až 3 slova a nástroj vám poskytne nové nadcházející nápady, které můžete použít.

Pokud chcete výsledky změnit, vraťte se a vložte sadu klíčových slov znovu.

Být konkrétní, pokud hledáte nějaký přesný obsah.

Toto není ideální nástroj, pokud hledáte tucet nových témat, ale pro začátečníky je to nejlepší, co najdete.

Ubersuggest

Ubersuggest je snadno použitelný nástroj, který generuje stovky klíčových slov najednou.

Počínaje pomlčkou slova ke všem ostatním tématům s písmeny A – Z a sudými čísly, tato stránka má vše. Poskytuje vám rozsáhlý seznam všech možných kombinací klíčových slov.

Zadejte tématickou frázi do své mysli a dostanete témata, na která jste nemohli myslet. Kromě toho vám tento web také nabízí možnost rozbalit konkrétní klíčové slovo a zobrazit další podrobný seznam témat z téhož.

S tolika návrhy témat ve vašem košíku jste si jisti, že se vám příště témata nikdy nedostanou.

Buzzsumo

Buzzsumo je jeden web, který vám dává více než jen navrhování témat. Ukáže vám dlouhý seznam několika dalších faktorů, které by mohly ovlivnit téma blogu.

Od zobrazení zpětných odkazů, sdílených položek až po počet závazků na Facebooku, Twitter, Pinterest a LinkedIn sdílíte všechny potřebné informace dříve, než výběr konkrétního tématu pro váš další blog.

Můžete také přejít k filtrování prostřednictvím různých nadpisů, jmenovitě data, typu obsahu, jazyka, počtu slov a země.

To by mohlo být vaše řešení na jednom místě, abyste věděli, kam směřujete pomocí konkrétního klíčového slova nebo fráze.

Portent’s Content Idea Generator

Předzvěst je inovativní nástroj, který lze použít v případě potřeby témat. Přestože to současně navrhuje pouze jedno téma, můžete klepnutím na tlačítko Obnovit získat několik témat.

Vzhledem k čtyřem mezerám používá tento web vaše klíčové slovo nebo vyhledávací frázi v kterémkoli z následujících mezer a do ostatních přidává další relevantní obsah. Také vám dává důvod pro každé z dalších tří použitých tematických slov.

Jinými slovy, je to snadný, ale časově náročný nástroj, pokud hledáte seznam témat. Zároveň získáte velmi originální nápady na téma, které můžete přímo použít pro svůj blog, na rozdíl od jiných webů, kde získáte klíčovou frázi.

Prohlížeč klíčových slov Moz

Moz je další nástroj v seznamu, který vám poskytne podrobný seznam studií pro lepší SEO, než jen navrhování témat blogu..

Když tomuto vyhledávacímu dotazu poskytnete konkrétní klíčové slovo, získáte měsíční objem použití, úroveň obtížnosti, organické ctr a prioritu této fráze..

Na základě vašeho vyhledávání získáte také další návrhy klíčových slov a analýzu SERP. Na konci stránky je navíc uveden seznam zmiňovaných klíčových slov v dalších tématech blogu.

Zjednodušeně to znamená, že uvidíte vše, co byste chtěli vědět o zadané frázi.

Vylepšete váš generátor obsahu Biz

Potřebujete masivní katalog témat, ze kterých si můžete vybrat? Pak Nástroj Tweak Your Biz je pro vás ten pravý seznam. Přemýšlejte o tématu, které byste mohli pomocí svého klíčového slova orámovat, a máte to všechno na tomto seznamu.

Na této stránce si také můžete stáhnout celý seznam témat. Zvyšte svou popularitu na Facebooku a Twitteru výběrem správného tématu z tohoto seznamu různých možností, ze kterých si můžete vybrat.

Poskytují vám témata pod hlavními položkami, jako jsou otázky, kariéra, jak, tajemství, obchod, láska, a mnoho dalších.

Takže pokud jste si mysleli, že z vaší klíčové fráze může být jen několik témat, zde je seznam, který vás nikdy nezklame.

Vytvořte si svůj vlastní blog

Toto je webová stránka, která vám dává trochu jiný pocit než ostatní výše uvedené nástroje. Na rozdíl od těch v tomto generátor příspěvků, nezadáte do výsledku vyhledávání klíčové slovo ani klíčovou frázi.

Spíše vám tento web dává úvod do poloviny úplného čísla.

S jediným výsledkem na vyhledávání můžete tento nástroj použít, pokud nehledáte něco konkrétního. Navíc zvyšuje vaše šance na kreativitu s tématem navrženým nástrojem.

Nechte své myšlenky zamyslet a pokračujte ve výběru skvělého a inovativního názvu pro další příspěvek.

Quora

Ačkoli Quora není generátorem přímých témat, určitě byste souhlasili s tím, že nejčastěji je následující web, na který přistoupíte pro vyhledávání jiné než Wikipedia, Quora.

Jeden by se mnou souhlasil, že tento web má vše, co člověk potřebuje, když hledá odpověď na jakoukoli otázku na světě. Zde můžete vyhledávat konkrétní témata, která vás zajímají, nebo přímo vyhledávat otázky a získávat odpovědi od odpovědných lidí po celém světě.

Tento nástroj tedy najde místo také v tomto seznamu, protože vám poskytuje více informací o snadnosti porozumění než mnoho jiných.

Pokud jde o témata blogů a generátory nápadů, můžete si vybrat z několika dalších možností. Tento seznam by však měl stačit všem vašim potřebám.

Doufat, že to bylo užitečné

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

    Комментарии закрыты.

    Adblock
    detector