3 Zásady, které byste měli mít na paměti před provedením strategie obsahu eposu

Existují různé cesty, které se používají k předávání trendové zprávy, ale všechny jsou zaměřeny na dosažení stejného cíle.


Tyto zahrnují Briana Deana „Obsah mrakodrapu“ Rand Fishkin’s „10x obsah“.

V případě, že chcete upoutat velkou pozornost a být považován za powerhouse, měl by být váš obsah jedinečný ve svém právu a mimo obvyklé, které nabízejí vaši krajané..

Díky tomu začíná řada obchodních prostor věnovat finanční prostředky a hodně úsilí na vytváření obrovského obsahu. Do velké míry je to pro podnikání velmi prospěšné a dobré.

To však také vede k novému potenciální nebezpečí.

Co se stane v případě, že věnujete spoustu času a zdrojů na to, abyste přišli s epickým kusem obsahu pouze pro vaši cílovou skupinu, abyste projevili nezájem?

Řiďte se těmito náležitostmi a nemusíte se o tuto záležitost dále starat.

Najděte nadějné nápady pro obsah

V případě, že jste dříve publikovali značné množství obsahu; měli byste projít vaše příspěvky a určit, o jaké typy obsahu se vaše publikum zajímá.

Navštivte Google Analytics a zjistěte, které konkrétní blogové příspěvky, recenze produktů nebo jakýkoli konkrétní obsah napsaný pro lepší udržení zákazníků, získali nejvyšší počet zhlédnutí a nejdelší dobu na stránce.

Na druhou stranu, pokud jste uprostřed implementace své obsahové strategie, například nástroje SEMrush, Ahrefs Content Explorer nebo Buzzsumo vám pomohou najít populární obsah ve vaší nika.

Nejjednodušší, ale nejosvědčenější způsob, jak by bylo možné získat obsahové nápady od samotných zákazníků, je jejich položením:Chceš tohle?

Pokud jste se rozhodli zvýraznit nějaké téma, má přednostně velký objem vyhledávání, například: “Nejlepší notebooky ke koupi v roce 2018„Ale nemůžete si udělat představu, jak z toho získat maximální konverzi, pak by pro vás mohla být dobrá angažovanost zákazníkem dobrá strategie.

Sémanticky jedinečné, napsané pro účely SEO, časově citlivý a na vyžádání generovaný obsah, je jen polovina dohody. Poukazujeme na konkrétní koncept, který bude přínosem pro vás i vaše zákazníky.

Je to beznadějně jednoduché a přesto většina podniků může rychle získat spoustu zpětné vazby tím, že osloví své publikum rychlou otázkou.

Zde jsou tři možné varianty pro dosažení tohoto cíle:

1) Dotazy

Pošlete e-mailové dopisy, které se skládají z průzkumu nebo žádosti o odpověď. Můžete také použít vlastní slova, například „Plánujeme vytvořit___.

V případě, že k němu chcete získat přístup zdarma, klikněte na tento odkaz a my vám pošleme přístup, když bude aktivní. “

2) Sociální kanály

Nejjednodušší způsob, jak oslovit své publikum, je použití Instagramu nebo Twitteru.

Přijďte s několika krátkými, zajímavými zprávami nebo otázkami na základě různých obsahových nápadů, které zvažujete, a poté zkontrolujte, které z nich nejvíce zaujmou.

Ti, kteří nemají společenské sledování, mohou kopat hlouběji do svých kapes a část s několika mincemi za placenou reklamu, aby si zprávu mohli diváci prohlédnout.

3) Tabule

Další skvělou možností by bylo zasáhnout stránky s otázkami, jako je Quora nebo populární blogy a fóra v odborné oblasti, jako je například GetResponse pro emailový marketing nebo Moz pro SEO. Podívejte se, které otázky se objevují nejvíce.

Klíčem by zde bylo zjistit přesně to, co se ptá na to, k čemu jsou lidé nadšení, spíše než jen hádat.

Ověřte svůj obsah

Myšlenka schvalování a ověřování obsahu před investováním do něj přišla v poslední části v sekci komentářů Moz příspěvek.

Danieli definuje scénář, kde jeho tým měl působivý nápad, o kterém si mysleli, že udělá zázraky, ale když se pustili do procesu a guma dopadla na cestu, cílové publikum ukázalo naprostý nezájem.

První mezník zahrnoval ověření, což je krok, který většina lidí nebere vážně v procesu vytváření obsahu, jak vysvětlil Moz guru Rand Fishkin ve své odpovědi..

Pokud jde o investice, vytváření obsahu nelze srovnávat s vytvářením produktu.

Jeden je zjevně nadřazený druhému, ale nedává smysl střílet z kyčle, když si člověk může zvolit jednodušší a přímočarější způsoby, jak ověřit svůj obsahový nápad, než vloží svůj drahocenný čas a zdroje do jeho počátku.

Srovnejte svůj obsah s distribucí

Podstatnou součástí procesu marketingu obsahu je, že velmi velký počet obchodníků při plánování svého obsahu neuvažuje.

“Jako tvůrce obsahu mě vina díky tomu mnohokrát pronásledovala.” Nejobvyklejší myšlenkou v mé mysli je, že hodnota mého obsahu je založena pouze na samotném obsahu, “říká Neil Patel.

Jakmile bude váš přesvědčivý odkaz na internet zničující, konečně bude aktivní, nic se nestane, pokud nezískáte náklad nebo oční bulvy a neodešlete je na stránku..

Tato fáze představuje distribuční umění skládačky obsahu a měla by mít významný vliv na druh vytvořeného obsahu.

Tato ideologie bude dobře pochopena pomocí následujícího příkladu.

Při cílení na majitele malých podniků v prostoru pro domácí mazlíčky a jste si jisti, že nejvhodnější kanál je přístup k vlastníkům, kteří jsou LinkedIn, a jsou nadšeni domácími mazlíčky i domácími mazlíčky, ujistěte se, že proces opakujete.

Zeptejte se, na co jsou nadšení.

 • Výzkum komunit v prostoru domácích zvířat
 • Vyhledejte trendový obsah domácích zvířat v Průzkumníku obsahu společnosti Ahref
 • Zkoumejte nejčastější dotazy týkající se domácích zvířat na Quóře

Myslíte si, že jste našli perfektní kondici, včetně toho, že přijdete s epickým průvodcem nastavením nábytku pro milovníky jedle pro domácí mazlíčky, jen aby vyhodil celý hrnec.

Neuvěřitelný!

15 000 sdílení na Facebooku!

Téměř 3000 akcií Pinterest

A na LinkedIn, kde je vaše cílová skupina… jedna akcie?

Nemá smysl získat téměř 20 000 celkových akcií, ale sotva oslovit cílové publikum. Je možné jít proti virům se špatným publikem a získat prakticky nulový obchodní prospěch z vašeho obsahu.

Při plánování nejprve přemýšlejte o své cílové skupině a o tom, co nejlépe reaguje. Díky tomuto médiu máte větší šanci rezonovat s tímto publikem.

Závěr

Obsah je stále obsah. Chytrý přístup spočívá v vyzkoušení trhu, než se rozhodnete, že se tam něco dostane, protože v této fázi nebudete potřebovat tolik opatrnosti ve srovnání s uvedením produktu na trh.

Zároveň, pokud máte v úmyslu investovat čas a peníze do velkého obsahu, buďte opatrní provedením nějaké validace, aby publikum rezonovalo a mělo zájem.

Podívejte se na analyzované statistiky, zeptejte se svého současného publika a věnujte pozornost distribuci kanálů, aby vám poskytla nejlepší možnou šanci na úspěch obsahu.

TAGY:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector