10 typů obsahu pro posílení kalendáře obsahu blogů

Co uděláte tento měsíc?


Blogování, Ano, vím, že do svého blogu přidáte další zcela nové zabijácké příspěvky. Máte však plán úkolů, které hodláte dokončit tento měsíc, nebo jste přidali některé věci, které musíte udělat?

Proč bych měl naplánovat svůj kalendář obsahu blogů, ptáte se?

Pomyslete na svého ideálního bloggera a jsem si jistý, že si vytvoří svůj kalendář obsahu bloggerů, aby získal více za jediný měsíc.

Kalendář obsahu má několik výhod a je třeba se snažit vytvořit kalendář obsahu blogů. S velkým plánem můžete provádět všechny své úkoly dobře naplánovaným a uspořádaným způsobem.

Obsahový kalendář umožňuje připravit se na časovou osu. Díky tomu budete moci v danou dobu splnit své úkoly. Vytvoření kalendáře obsahu blogů vás provede více profesionální.

Jednou z nejlepších částí kalendáře obsahu blogů je, že můžete rozdělit větší úkoly na malé kousky, a proto je snadné je provádět a spravovat..

Pokud chcete být úspěšným blogerem, musíte být skvělý plánovač a naplánovat si blogování, abyste dosáhli více.

1. Seznamy

Seznamy jsou skvělé a vždy zvyšují návštěvnost vašeho webu.

Publikum je vždy připraveno se na vás podívat nejlepších 10 nebo top 20 blogovací tipy nebo tyto druhy jiných seznamů.

Každý nejlepší bloger, internetový obchodník, podnikatel nebo vlivný pracovník má více seznamů svého obsahu blogů, aby získal větší provoz.

Téměř každý blogger má na svém blogu nějaké výklenky. Uvidíte seznamy zdraví, technologií, blogů a téměř všech typů blogů.

Ačkoli tento příspěvek, na kterém pracuji, je v současné době také seznam blogů, který se skládá z deseti typů obsahu, abych vylepšil kalendář obsahu blogů.

Pokud tedy chcete vytvořit svůj kalendář obsahu blogů, nezapomeňte zahrnout seznamy a pokud jste již svůj kalendář blogů vytvořili, přidejte do něj seznamy..

2. Rozhovory

Rozhovory jsou jedním z nejlepších způsobů, jak se spojit s podobně smýšlejícími lidmi v odvětví blogů. Když do svého blogu zahrnete rozhovory, zvyšuje se šance na větší interakci a reakci publika.

Na svém blogu byste měli zahrnout alespoň jeden rozhovor měsíčně.

Věř mi, že výsledky budou skvělé.

Pozvěte odborníky, aby se podělili o své nápady na vašem blogu, a pokud dostanete pozvánky na rozhovor od jiných bloggerů, pokuste se účastnit.

To vám pomůže při budování zdravých vztahů s profesionály. Lidé budou kopat váš blog, aby poslouchali ty blogery, kteří vám dali rozhovory.

Tuto myšlenku můžete dále rozvíjet a vytvářet zaokrouhlovací příspěvky zcela na základě názorů vedoucích představitelů odvětví na společné téma, například módní blogger sdílel své číslo 1 módní tipy v tomto kole.

Lidé jsou vždy připraveni naslouchat od špičkových odborníků ve svém oboru a když to během rozhovorů umožníte, dychtivě čekají na váš další blogový rozhovor, což vede k vyšší interakci a provozu.

3. Vytvoření obsahu

Obsah je králem a myslím si, že i v budoucnu zůstane stejná důležitost a nezbytnost kvalitního obsahu. Bude to skoro nemožné dosáhnout úspěchu bez kvalitního obsahu.

Pokud jste v práci s marketingem obsahu, nejste ničím bez kvalitního obsahu. A pokud chcete dosáhnout většího úspěchu, věřte mi, že musíte hodně pracovat na kvalitě obsahu.

Vytváření obsahu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit produktivitu. Když se budete snažit přidat do svého blogu originální a kvalitní obsah, posílíte slovní zásobu.

Psaní je dobré pro vaše blogování a pokud nechcete zveřejňovat blog dnes, neznamená to, že byste neměli psát. Napište nejméně 1000 slov denně a podívejte se na výsledky, nepochybně se zvýší vaše produktivita a kvalita.

4. Industry News

Vaše publikum a čtenáři budou rádi, když od vás uslyšíte nejnovější zprávy z oboru. Průmysl blogů je dostatečně velký, a proto je také velké množství zpráv.

Aktualizujte svůj sociální kanál pomocí nejnovějších zpráv, aby se mohli snažit jít s proudem. Můžete přinést vynikající dokumentované a dobře prozkoumané průmyslové zprávy alespoň měsíc.

Pokud pracujete v internetovém marketingu, musíte se snažit analyzovat zájem zákazníka a poskytnout mu relevantní průmyslové zprávy.

5. SEO

Pracujte na svém blogu SEO tak, jak jen můžete, a také poskytujte kvalitní obsah pro zvýšení návštěvnosti vašeho publika.

Bloggové vždy hledají cílová klíčová slova a pokud jim pomůžete při určování těchto klíčových slov, znovu a znovu přijdou na váš blog.

Vytvořte kvalitní obsah založený na SEO jednou měsíčně a sdílejte jej se svými čtenáři. Práce na SEO pomůže vašim čtenářům dosáhnout z vyhledávačů a také můžete tyto strategie použít ve svém blogu, abyste dosáhli většího provozu.

SEO je jedním z nejžhavějších čtenářů témat, které si vždy chcete poslechnout, a pokud na SEO poskytnete dobře prozkoumaný obsah, upoutáte čtenáře více pozornosti.

6. Průzkumy

Bude snadné oslovit více zákazníků a zvýšit prodej, pokud znáte zájem svých zákazníků. Vždy se snažte porozumět chování a potřebám svého zákazníka.

Průzkumy a průzkumy veřejného mínění jsou nejlepším způsobem, jak shromažďovat údaje o vašich zákaznících. Bez ohledu na to, zda jste v internetovém marketingu, prodeji nebo jen blogování, můžete svým zákazníkům poskytnout lepší služby nebo obsah poté, co znáte jejich zájmy a potřeby..

Pro průzkumy můžete použít různé nástroje, například Polldaddy.com. Pomocí těchto nástrojů průzkumu můžete zjistit, proč vaši zákazníci nebo čtenáři váš blog odhlásili, a oblasti, ve kterých musíte pracovat, abyste dosáhli očekávaných výsledků..

7. Příspěvky hostů

Je možné, že jste druh člověka, který má obrovskou obec publika nebo se snaží dosáhnout větší interakce s cíleným publikem.

Hledáte způsoby, jak zvýšit více interakcí?

Uveďte příspěvky hostů alespoň jednou týdně. Nevyhnutelně hostující příspěvek nezvýší návštěvnost vašeho blogu, ale existuje vyšší šance získat více očí kvalitním hostovým příspěvkem.

Nebudete tomu věřit, ale příspěvky hostů jsou velkým přínosem při získávání více odběratelů. Mnoho nejlepších bloggerů a vlivných uživatelů používá příspěvek hosta jako významný nástroj pro zviditelnění.

8. Infografika

Snímky s vysokou pozorností upoutají pozornost a náš mozek používal k trávení více infografik ve srovnání s texty. Snažte se zahrnout skvělé infografiky plné cenných dat.

Každý nejlepší blogger ve vašem oboru je zvyklý zahrnovat skvělou infografiku namočenou do dobře prozkoumaného hodnotného obsahu.

Přistupte na SproutSocial.com nebo Copyblogger.com a na jejich blogech najdete mnoho cenných infografik.

Obrázky upoutají více pozornosti a pokud jste ještě nepřidali své údaje, musíte do svého kalendáře s obsahem blogů zahrnout infografiky a pokud v kalendáři s obsahem blogů existují infografiky, blahopřejeme vám k dobré cestě.

9. Příběhy o úspěchu

Pokud máte talent pro vyprávění příběhů, bude to pro váš blog, můj příteli, velmi prospěšné. Blogování potřebuje obětavost a příběhy o úspěchu vám pomohou při zasvěcení.

Dobře zdokumentovaný příběh o úspěchu je o vzestupech a pádech, kterým někdo čelí během své cesty za blogováním. Lidé možná budou chtít slyšet o působivých vlastnostech vašeho produktu a měli byste jim to říct.

Každý žije tvrdým životem a potřebuje určitou motivaci, aby se pohnul kupředu. Vaše příspěvky do blogů o úspěších budou dobrým zdrojem motivace pro ostatní blogery a vaše čtenáře.

Budou přistávat na vašem blogu pro inspirativní příběhy o úspěchu a budou také čekat na vaše další příběhy.

Můžete poskytnout případové studie svým čtenářům a tento typ obsahu také řídí masivní provoz.

Případové studie lze vytvořit v různých formátech, ale nezapomeňte je navrhnout způsobem vyprávění.

10. Sociální média

Vliv a rozsah sociálních médií roste každý další den bez známek pádu. Viděl jsem mnoho bloggerů, kteří se v této blogosféře snaží utvářet svou identitu, ale na své blogy moc nevyužívají sociální média..

SEO je skvělá, ale na druhou stranu to může chvíli trvat, pokud máte na sociálních médiích velké množství připojení, můžete pomocí efektivních a zabijáckých propagačních strategií dosáhnout většího provozu na svém blogu..

Pro plánování vašich příspěvků na sociálních sítích můžete použít různé nástroje, ale díky tomu, že vás na platformách sociálních médií zvyšují popularita, jsou vaše dobře potvrzené původní příspěvky na sociálních médiích..

Závěrečná poznámka

Pokud chcete dosáhnout více úspěchu, snažte se pokročit s vašimi plány. Blogování vyžaduje tvrdou práci, a pokud tak učiníte s plánem, můžete to udělat rychle.

Nedělej tvrdou práci, chytře,„Možná jste tato slova hodně slyšeli, a pokud jste skvělý plánovač, jste na cestě být chytrým pracovníkem.

Tento příspěvek se týká obsahu, který musíte zahrnout do kalendáře blogů, a vaše návrhy zde oceníme.

Jsem si jistý, že kromě tohoto seznamu je více obsahu a je toho ještě hodně.

TAGY:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

    Комментарии закрыты.

    Adblock
    detector