14 Úžasné návrhové nástroje, které vám umožní exportovat kód

Konverze návrhu do kódu, známá také jako předání, nastane, když návrh dosáhne fáze, kdy vývojáři implementují návrh..


Existují nástroje, které supercharakterizují proces transformace těchto návrhů tak, aby se snadno vyvíjely bez dlouhého pracovního postupu.

V tomto článku se dozvíte o těchto sadách nástrojů, které můžete použít k převodu svého návrhu na kód připravený pro další projekt..

Obr & Framer X

Integrace Figmy s Framer Webem umožňuje importovat svůj návrhový projekt ve Figmě do Frameru, což vám dává možnost nahradit statické prvky interaktivními prvky, přidat plynulé animace pomocí Framer Magic Motion a exportovat připravenou produkci z návrhu.

Anima

Anima app vám umožní vytvářet vysoce věrné prototypy ve vašich oblíbených návrhářských nástrojích, jako je Sketch, Adobe XD, Figma, pomocí pluginu Anima a exportovat plně citlivé a interaktivní weby z vašich vysoce věrných prototypů.

Rovněž umožňuje přidat do prototypů skutečná vstupní pole, videa, stavové efekty, odkazy a vlastní kód.

Visly

Visly je skvělý nástroj vytvořený pro vývojáře / designéry pro vizuální tvorbu komponent React, které lze bez problémů integrovat do vaší kódové základny. Je snadné nastavení pomocí jakéhokoli projektu React / NextJS, přidat interakce a také vám umožní předávat data jako rekvizity bez složitosti.

https://visly.app/static/landing/hero-animation.mp4

Ruce pryč

Ruce pryč umožňuje navrhovat jako každý návrhový nástroj založený na vektorech, ale umožňuje vám vytvářet opakovaně použitelné součásti, spravovat aktiva systému návrhu a exportovat čistý kód připravený k produkci kliknutím na tlačítko.

Vztah

Vztah je vizuální vývojové prostředí pro vizuální návrh digitálních produktů. Vytváří krásný, sémantický kód a poskytuje jediný zdroj pravdy pro designérské i vývojové týmy.

Relate také umožňuje definovat logiku návrhu vašeho rozhraní a spravovat vše vizuálně, důsledně a systematicky s podporou HTML, CSS, JS a React kódu.

Modulz

Modulz je editor vizuálních kódů, který lze použít k návrhu, vývoji, dokumentaci a nasazení vašeho návrhového systému bez psaní kódu. Je navržen tak, aby vytvořil přístupný, vysoce výkonný a připravený návrh pro váš projekt.

Zeplin

Zeplin umožňuje sdílet, organizovat a spolupracovat na projektech. Umožňuje vám vytvořit průvodce stylů, knihovny komponent a exportovat komponenty kódu.

Zeplin se integruje s vašimi oblíbenými konstrukčními nástroji, jako jsou Spectrum, Figma, Adobe XD, Photoshop, a aplikacemi pro spolupráci, jako je Slack, Trello a Jira, aby práce vašeho týmu byla rychlejší a snadnější.

Spojka

Spojka umožňuje návrhářům a technikům front-end spolupracovat v reálném čase na vizuální tvorbě aplikací React s živými daty, animacemi, logikou a stavem. Rovněž usnadňuje vytváření opakovaně použitelných součástí s plynulými přepisy variant stylů a úpravou obsahu v aplikaci.

Se službou Clutch získáte spolupráci v reálném čase, schopnost vytvářet opakovaně použitelné komponenty, přístup k bezplatným knihovnám z NPM a ve výchozím nastavení je to Seo-friendly.

Avocode

Avocode umožňuje sdílet soubory návrhu, provádět změny, které se budou automaticky aktualizovat, a generovat všechna díla a styly kódů pro vaše projekty designu.

Avocado vám pomůže vytvořit webové, iOS a Android aplikace přesně tak, jak jsou navrženy, aniž by zanechávaly malé detaily. Rovněž umožňuje generovat kód připravený k výrobě od CSS, SCSS, CSS v JS, Sass, stylusu, stylizovaných komponentách, Swift, Androidu, aby reagoval na nativní kód.

TeleportHQ

Teleport je platforma, která umožňuje vizuálně vytvářet prototypy s vysokou věrností, generovat kód v reálném čase na základě upřednostňovaných cílových platforem a používat uživatelské rozhraní kliknutím na tlačítko.

https://presentation-website-assets.teleporthq.io/teleport-video.mp4

Hadron

Hadron je nástroj zaměřený na vizuální, rychlé a snadné vytváření návrhů pomocí implementace webové platformy. Poskytuje vám flexbox pro lepší zarovnání, CSS Grid pro snadné vytváření rozložení sítí a vytváření responzivních návrhů, které fungují na jakémkoli zařízení.

https://hadron.app/0.14.6/images/homepage/design-profile.mp4

Uizard

Uizard je rychlý prototypovací nástroj používaný pro automatickou transformaci drátových modelů do prototypu, vytvoření uživatelského průvodce stylem, export do souboru Sketch, stažení frontend kódu a co nejrychlejší iterace.

Transformuje vaše ručně tažené drátové snímky do souboru Sketch, generuje frontendový kód z drátových rámů, které přicházejí se třemi cílovými platformami, jako je HTML & CSS, React a Android.

Zkontrolujte aplikaci InVision

Kontrolovat zjednodušuje proces transformace návrhů do kódu. Umožňuje vašemu týmu získat přístup k návrhovým měřením, barvám a prostředkům pro stolní a mobilní prototypy.

Inspect také umožňuje získat komponenty perfektní pro pixely, exportovat aktiva, generovat reálný kód pro všechny návrhové prvky v souboru a pracovat s Skica, návrhovými soubory Photoshopu pomocí pluginu Craft Sync a také návrhovými soubory InVision Studio, které byly synchronizovány s InVision Cloud.

Supernova Studio

Supernova je platforma pro designéry, vývojáře a týmy, která jim poskytuje sadu nástrojů zaměřených na usnadnění života od prototypování po konverzaci do kódu připraveného k výrobě. Převezme návrhy z návrhových nástrojů, jako jsou soubory Sketch nebo AdobeXD, a převede je na nativní frontendový kód pro Flutter, iOS, Android a React Native..

Závěr

Doufám, že jste se dozvěděli o nástrojích, které usnadní proces převodu návrhů do kódu, aby váš tým pracoval snadněji a rychleji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map