Odzyskaj swoje przychody dzięki rozwiązaniu AdBlock Detection dla WordPress

Tak jak ludzie nienawidzą reklam, my, marketerzy, polegamy na nich w celu zapewnienia dobrego strumienia dochodów.


Przychody z reklam na blogu lub stronie internetowej mogą być ogromne, ponieważ są całkowicie pasywne. Nie musisz nic robić poza konfiguracją. Przychody te mogą jednak zostać zmniejszone przez czytelników, którzy nie lubią oglądać reklam. Obecnie prawie wszyscy korzystają z AdBlocka, aby pozbyć się reklam.

Więcej niż 40% użytkowników Internetu ma zainstalowany AdBlocker, i to bezpośrednio wpływa na twoje dochody.

Na szczęście dla WordPress dostępne są rozwiązania do wykrywania AdBlock, które pomogą Ci rozwiązać ten problem i odzyskać przychody.

Wpływ AdBlock na Twoje przychody

Jeśli zależysz głównie na dochodach z reklam, aby utrzymać swoją działalność online, prawdopodobnie pozostawiasz dużo pieniędzy na stole. Jak wspomniano powyżej, ponad 40% internautów ma zainstalowane AdBlockery, co oznacza, że ​​zarabiasz prawie połowę kwoty, którą powinieneś. A ta „połowa kwoty” może być dużo, w zależności od miesięcznego ruchu.

Większość ludzi włącza AdBlock tylko dlatego, że nienawidzi reklam. Z drugiej strony niektóre osoby są zmuszone do zainstalowania go z powodu witryny, w której prowadzą. Niektóre witryny zawierają zbyt wiele reklam i wyskakujących okienek, które mogą frustrować każdego. W pewnym sensie jest to spamowanie i nie jest fajne.

Przed zanurzeniem się w rozwiązania zdecydowanie zalecam dążenie do lepszego korzystania z witryny, nie bombardując mnóstwem reklam. Spróbuj nieco obniżyć i zachować naturalność. Powiedziawszy to, wskoczmy na listę.

AdSanity

Bardzo przydatna wtyczka do zarządzania reklamami AdSanity sprawia, że ​​zarządzanie reklamami jest dziecinnie proste, bez względu na to, czy są one hostowane, czy z sieci. Możesz tworzyć reklamy w swojej witrynie i zarządzać nimi, a nawet wyświetlać dokładne statystyki dla tej witryny. To z kolei pomaga wyświetlać reklamy czytelnikom w bardziej odpowiedni sposób.

Poza tym ma te wspaniałe funkcje:

 • Lekki
 • Gotowy na HTML5
 • W pełni rozszerzalny dla dużych wymagań
 • Różne opcje publikowania
 • Różne opcje wyświetlania reklam
 • Przyjazny dla programistów w zakresie dostosowań
 • Świetny zespół wsparcia

Ich dodatek do wykrywania bloków reklam całkowicie zmienia grę. Po włączeniu zacznie się wyświetlać niestandardowy komunikat z prośbą o wyłączenie AdBlocka, aby kontynuować korzystanie z witryny.

Alternatywnie możesz również przekierowywać użytkowników AdBlock na określoną stronę w Twojej witrynie, która informuje ich o problemie. Plany cenowe zaczynają się już od 49 USD rocznie, przy czym najpopularniejszym z nich jest 149 USD rocznie, który ma nieco bardziej bezkonkurencyjne funkcje.

Blockthrough

Blockthrough to genialna technologia płynnego zarabiania na użytkownikach AdBlock bez konieczności denerwowania ich. Pomaga zapewnić czytelnikom łatwiejsze wyświetlanie reklam, filtrując je w taki sposób, aby nie wymagały włączania AdBlocka. To rozwiązanie dobrze komponuje się z istniejącą infrastrukturą programistyczną z prostą dokumentacją, którą każdy może śledzić.

Możesz także wypróbować ich analizy AdBlock, aby sprawdzić, ile procent odbiorców korzysta z AdBlock, a nawet zmierzyć, ile przychodów możesz odzyskać.

Kolejnym interesującym narzędziem na ich stronie jest Kalkulator przychodów AdBlock pomoże Ci to określić kwotę przychodu, którą możesz odzyskać.

Admirał

Z Admiral’s AdBlock Recovery, masz dostęp do wielu ciekawych funkcji, takich jak:

 • Zaawansowana analityka do obliczania strat w przychodach
 • Kalkulator zużycia AdBlock w różnych przeglądarkach
 • Różne sposoby odzyskiwania, takie jak biała lista i ponowne wstawianie reklam
 • Alternatywne wymiany wartości

Ich instalacja za pomocą jednego tagu i zespół wsparcia 24/7 dodają wisienkę do ich wspaniałej usługi. Możesz poprosić o bezpłatną wersję demonstracyjną, a następnie zacząć za 120 USD / miesiąc.

Na nim

Na nim pomaga nieinwazyjnym reklamom zwiększyć przyczepność i znacznie zwiększyć wypłatę. Możesz po prostu wstawić ich kod JS do nagłówka witryny i automatycznie wykryć czytelników, którzy korzystają z blokad reklam.

Po zakończeniu śledzenia możesz obliczyć kwotę przychodów, które możesz utracić, i uzyskać dostęp do statystyk w czasie rzeczywistym, które pokazują informacje, takie jak urządzenie, przeglądarka i kraj, z którego używany jest bloker reklam.

Następnie możesz je odzyskać za pomocą dodatku „plug and play” do stosu reklam podczas używania tagów. Poza tym możesz również bezpośrednio wyświetlić komunikat dotyczący problemu i jeśli użytkownicy chcą nadal korzystać z witryny.

Adrecover

Łatwo mierz i odzyskuj przychody z reklam za pomocą Adrecover. Są bardzo surowe, jeśli chodzi o jakość reklam, ponieważ zawsze stawiają czytelników na pierwszym miejscu. Oznacza to, że możesz oczekiwać wyświetlania wysokiej jakości reklam tylko podczas korzystania z tej usługi. Pomagają Ci zarabiać na zasobach reklamowych Adblock w najbardziej odpowiedni sposób.

Po włączeniu tego rozwiązania wystarczy dodać dany kod do nagłówka witryny i zacząć mierzyć wyświetlenia reklam i zarabiać na nich.

Adrecover cieszy się zaufaniem takich marek jak Viacom, Viral Thread i IBT.

DeBlocker

Jak sama nazwa wskazuje, DeBlocker pomaga blokować blokery reklam i odzyskać przychody, wyświetlając komunikat użytkownikom blokującym reklamy z prośbą o wyłączenie usługi, jeśli chcą nadal korzystać z witryny. Obsługuje prawie wszystkie dostępne programy blokujące reklamy, w tym uBlock i Ads Killer.

Aby wyświetlić wiadomość, możesz wyświetlić małe okienko wyskakujące lub nawet otworzyć okno pełnoekranowe.

Ciekawą funkcją tej usługi jest to, że dopóki użytkownik nie wyłączy blokowania reklam, nie będzie w stanie wykonywać określonych czynności w witrynie, takich jak zaznaczanie i kopiowanie tekstu oraz używanie skrótów klawiszowych.

Wtyczka jest lekka i zapewnia sześć miesięcy priorytetowego wsparcia.

OptinMonster

Wykrywanie AdBlock OptinMonster dostarcza użytkownikom niestandardową wiadomość informującą o AdBlock. Może bezproblemowo ominąć wszystkie dostępne programy blokujące reklamy i potencjalnie odzyskać zasłużone przychody.

Dzięki tej wtyczce możesz uprzejmie poprosić ich o wyłączenie AdBlocka i chociaż możesz pomyśleć, że większość czytelników tego nie zrobi, jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że tak. W rzeczywistości ludzie nie mają nic przeciwko lekkim reklamom w witrynie.

Ponadto możesz poprosić ich o dodanie do białej listy adresu URL z AdBlocka zamiast całkowitego wyłączenia go.

Wniosek

Mam nadzieję, że powyższe rozwiązania do wykrywania AdBlock pomogą Ci odzyskać przychody i zwiększyć zarobki.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector