9 Úžasné pluginy WP pro tabulky, grafy a grafy

WordPress je známý pro blogovací platformu, ale za deset let se drasticky vyvinul jako výkonná a robustní platforma schopná splnit komplexní požadavky na webové aplikace..


Výsledkem je, že mnoho společností v současné době přijímá WordPress. Podle statistik, 35% internetu je poháněno WordPress. Stala se online publikační platformou pro většinu velkých společností, jako jsou CNN, Facebook, Time Inc, Spotify, Sony, Microsoft a seznam je dlouhý.

Jaká je však tajná omáčka za obrovskou popularitou této platformy?

Důvodem je, že WP nabízí snadno použitelnou, přizpůsobenou a multimediální platformu, kterou lidé rádi používají. Podporuje širokou škálu profesionálních pluginů, které majitelům webových stránek pomáhají reprezentovat svá data vizuálním efektem, který upozorňuje.

Proč je lepší používat profesionální pluginy WP?

Přidání dalších a užitečných údajů do vašich příspěvků zvyšuje její důvěryhodnost. Hledání dat sice není obtížné (díky internetu), ale prezentovat je způsobem, který pro čtenáře je snadné strávit, je slon v místnosti. Seznam statistik a čísel nekonečně ztěžuje čtenářům pochopení zprávy. Nakonec se nudí! Funguje to však při prezentaci dat ve vizuálním rozvržení, například v tabulkách, grafech a grafech.

Nyní, pro přidání tohoto vizuálního efektu, mnoho lidí používá obrázky, výchozí tabulky nebo grafy vkládání, což není přímý způsob. Je to proto, že tato metoda by nefungovala, pokud chcete data aktualizovat.

K tomu potřebujete dynamické řešení, které lze pokrýt profesionálními pluginy WP. Naštěstí najdete řadu úžasných pluginů, které zjednodušují celý průběh vytváření dynamických a skvěle vypadajících vizuálů.

Vizualizér

Vytváření interaktivních grafů a grafů je velmi snadné Vizualizér. Má širokou škálu zákazníků přes 40 000, protože poskytuje řešení a přizpůsobené řešení.

Grafy a tabulky můžete přidat prostřednictvím knihovny Visualizer, kterou lze přidat do vaší knihovny médií WP. Zadejte data jejich importem z tabulek Google nebo z existujících CSV a přímo je upravte. Podporuje velké množství datových typů, včetně čísel, řetězců, booleovských dat, data a času. Populární grafy včetně čar, sloupců a výsečových grafů lze vytvářet a přizpůsobovat na základě stylu, designu, barvy a chování.

Okamžitě můžete své grafy upravovat a zobrazovat náhledy, abyste si mohli prohlédnout v reálném čase.

Klíčové vlastnosti

 • Úpravy dat na stránce
 • 15 typů grafů – 6 z Charts.js a 12 z Google chart
 • Snadno importovat databázi
 • Automatická synchronizace dat vytvořením plánů
 • Animované grafy
 • Soukromé mapy
 • Vytvoření grafu na základě vašich příspěvků, příloh nebo stránek WP
 • Okamžité vyhledávání
 • Filtrujte výsledky na základě textu
 • Více sloupcové řazení
 • Funkce povolení k ovládání prohlížení a editace grafů

Visualizer poskytuje mobilní přenositelnost a kompatibilitu mezi prohlížeči.

wpDataTables

Důvěryhodné více než 30 000 podniků, nejprodávanější plugin WordPress wpDataTables umožňuje snadno spravovat data pomocí snadno vytvořitelných tabulek, grafů a grafů. Bez ohledu na typ dat, který chcete reprezentovat, může tento plugin pokrýt vše, včetně vědeckých, finančních, obchodních, statistických a dalších dat.

V WP můžete rychle vytvářet tabulky z datových zdrojů, jako jsou Excel, Google Spreadsheet, CSV, MySQL dotaz, JSON, XML, PHP atd..

Chcete-li použít wpDataTables, postupujte takto:

 • Vložte data do tabulky. Za tímto účelem můžete nahrát soubor, zadat adresu URL, zadat dotaz MySQL nebo ručně zadat data.
 • Dolaďte tabulku podle svých požadavků, jako je editovatelné, podmíněné formátování, citlivé atd.
 • Uložte tabulku a vložte ji do svého příspěvku.

Klíčové vlastnosti

 • Lze vytvořit responzivní grafy a tabulky, které fungují dobře na různých zařízeních.
 • Rychlé vytváření velmi velkých tabulek s miliony řádků
 • Rozšířené vyhledávání a filtry pro zúžení výsledků
 • Obsah tabulek lze editovat.
 • Zvýraznění buněk, sloupců a řádků na základě obsahu
 • Tři výkonné motory vykreslují grafy a lze je měnit v reálném čase.
 • Výběr jazyka rozhraní
 • Tabulky lze skrýt až do úplného načtení.
 • Tabulky lze exportovat do funkcí PDF, CSV, AMD XLS.

Tabulka reakcí WP

Pokud hledáte cenově dostupné, ale efektivní řešení pro plugin WP, Tabulka reakcí WP je skvělé řešení. Grafy můžete vytvářet pomocí serveru Charts.js a podporuje sedm typů grafů, včetně koláčového, sloupcového, koblihového, liniového, radarového, ukazatele průběhu zavádění a polárního grafu..

Data lze zadat ručně nebo je lze nahrát přímo prostřednictvím CSV. Poskytuje také šablony CSV, které vám umožní vidět, jak jsou data uspořádána, než je začnete nahrávat. Pomocí tohoto pluginu můžete vodorovně posouvat tabulky HTML na menších obrazovkách. Z tohoto důvodu se snadno vejde na obrazovku.

K vložení grafů a tabulek nemusíte používat krátké kódy. Místo toho to funguje skvěle s normální tabulkou HTML v Gutenbergu nebo klasickém editoru. Tento plugin nabízí různá nastavení stylu s různými možnostmi změny výplně, okrajů, typografie, barev atd.

amCharts

Přidání map a map JavaScriptu do příspěvku WordPress je pozvání k obtěžování. Je to proto, že WP odebere veškerý obsah JavaScriptu. amCharts vám ušetří tento problém tím, že vám umožní vytvořit úryvky kódu grafu, který můžete vložit do svého příspěvku nebo stránky ve formě krátkého kódu.

Dále můžete použít funkci PHP k vyvolání vytvořeného grafu v šabloně. Pomocí tohoto pluginu WP nemusíte do kódu motivu zahrnout knihovny JavaScript, protože se o to postará. Všechny knihovny JavaScript, které budete možná potřebovat, budou automaticky dostupné v zápatí stránky.

Klíčové vlastnosti

 • Přepínání mezi místním nebo CDN hostovaným knihovním úložištěm pro mapu / graf
 • Výchozí hodnoty můžete nastavit na základě typu grafu.
 • Kompatibilní s WPML pro vytváření map a tabulek, které jsou specifické pro daný jazyk

Generátor datových tabulek

Generátor datových tabulek by Supsystic má přes 30 000 instalací a ve výchozím nastavení dokáže automaticky vytvářet responzivní tabulky. Tuto funkci však můžete také zakázat, abyste mohli upravit rozměry tabulky. Do tabulky můžete zadat libovolný počet řádků a sloupců a také můžete třídit a filtrovat své grafy a grafy.

Kromě toho můžete také vybrat barvu pozadí a text a poté pro ně zadat vodorovné a svislé zarovnání. Protože různé druhy dat potřebují různé typy reprezentací; Tento plugin nabízí řadu různých grafů, jako je plošný graf, liniový graf, koláčový graf, sloupcový graf, sloupcový graf a bublinový graf.

Pomocí Generátoru datových tabulek můžete importovat tabulky z Excelu, CSV a Tabulek Google při exportu do PDF, CSV, XLS a XLSX..

Klíčové vlastnosti

 • Responzivní režimy pro optimalizaci rozložení tabletu tak, aby vyhovovaly různým velikostem obrazovky
 • Front-end editace
 • Zdroj databáze pro zobrazení tabulky s jejími poli z databáze
 • Vyhledávání
 • Třídění
 • Stránkování pro lepší navigaci na webu
 • Google diagramy a grafy

M Graf

Když hledáte bezplatný plugin WP, M Graf je dobrá alternativa. Umožňuje vám prezentovat data ve formě grafů prostřednictvím knihoven grafů Highcharts nebo Chart.js. Všechny datové sady můžete spravovat pomocí tabulkového rozhraní a grafy můžete vložit pomocí krátkého kódu do svého příspěvku..

Tato data vykreslují následující graf:

Pomocí „obecných nastavení“ v části „Nastavení grafu M“ můžete rozhodnout, zda si můžete zobrazit náhledy grafů nebo ne a zda máte povoleno vzdálené vkládání. Nabízí čtyři typy grafů, a to čárový graf, sloupcový graf, výsečový graf a sloupcový graf.

Chcete-li přidat data do grafu, můžete je zadat ručně nebo nahrát pomocí souborů CSV a poté je použít ve svém příspěvku pomocí krátkých kódů. Také vám dává možnost exportovat hodnoty grafu do CSV, což je zjevná funkce, která ve většině pluginů grafu chybí.

Prémiové grafy pro Elementor

Vytvářejte bezvadně grafy a grafy v nástroji Elementor Page Builder pomocí Prémiové grafy pro Elementor. Tvrdí, že je to první sofistikovaný widget Elementoru, který vám pomůže při vytváření grafů s několika možnostmi přizpůsobení.

Tento plugin podporuje sedm různých typů grafů. Tyto typy grafů berou různé datové sady a vše se děje uvnitř Elementor, kde vidíte, jsou data vykreslována naživo.

Pomocí tohoto nástroje můžete vytvářet lineární i logaritmické grafy. Nabízí však výchozí lineární stupnici, ale v případě potřeby ji můžete změnit na logaritmické. Díky silnému přizpůsobení můžete elegantně prezentovat data, která odpovídají barevnému schématu vašeho webu.

UberChart

Pokročilý plugin WP s vynikající úpravou, UberChart umožňuje vytvářet grafy různých odrůd. Nabízí 240 možností pro každý graf a 30 možností pro každý soubor dat za účelem vytvoření grafů přizpůsobených vašim konkrétním požadavkům.

Plugin podporuje deset typů grafů. Po výběru jednoho z nich si jej můžete přizpůsobit s množstvím dostupných možností.

Nabízí obecné možnosti přizpůsobení pro definování obecného chování grafu, jako je nastavení velikosti, barvy pozadí a okraje, ať už chcete graf reagovat, či nikoli, typ a rychlost animace, chování titulů a legend, styl popisku atd..

Můžete také přizpůsobit každou sadu dat a vylepšit tak vzhled svého grafu tím, že rozhodnete například o definování napětí křivky, šířky čar, vytvoření přerušovaných čar s vlastními mezerami, stylu bodů nastavení, poloměru a barvy pozadí a mnoha dalších.

UberChart vám umožňuje vybrat různé typy měřítka, jako je lineární, logaritmické, čas a kategorie. Rovněž nabízí více os pro vykreslení datových sad na sekundární ose v případě, že se hodnoty velmi liší. Můžete si také vybrat, zda chcete naskládaná data nebo ne, přesunout pozice měřítka, skrýt měřítka, přizpůsobit čáry mřížky atd.

Pomocí editoru tabulek můžete kopírovat data do UberChart z tabulky online, jako jsou Tabulky Google, MS Excel atd. A naopak. Můžete také snadno přidávat data a přetahovat řádky a sloupce. Možnost importu a exportu je také k dispozici pro zálohování grafů ve formě souborů XML.

Pokročilé grafy

Tento plugin je doplněk, který můžete použít v programu WPBakery Page Builder. Snadno použitelný a snadno konfigurovatelný nástroj, Pokročilé grafy nabízí sedm různých typů grafů.

Poskytuje velmi snadné přizpůsobení, kde můžete upravovat možnosti grafu pomocí vestavěných ovládacích prvků tvůrce stránek. Kromě toho nabízí pokročilé přizpůsobení tím, že vám umožňuje používat platné možnosti ChartJs pomocí kódu JavaScript.

Můžete načíst data ze vzdáleného serveru nebo WordPress pomocí JavaScriptu nebo PHP. Umožňuje také importovat data prostřednictvím souborů CSV.

Závěr

Přidání relevantních a užitečných údajů zvyšuje důvěryhodnost příspěvku. A co je nejdůležitější, skutečným cílem je reprezentovat tato data způsobem, který čtenáři mohou strávit. Díky moderním pluginům WP pro vytváření tabulek, grafů a grafů; dělají z vašich údajů komplexní údaje přidáním vizuálního efektu, který dobře propojí vaše publikum.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector