10 výhod rychlého cloudflare pro lepší výkon a zabezpečení webu

Není pochyb o tom, že implementace Cloudflare je jedním z nejrychlejších způsobů, jak urychlit a zvýšit zabezpečení vašeho webu.


Cloudflare je milován miliony webových stránek snížit dobu načítání webové stránky a chránit před online hrozbami včetně DDoS.

Pokud jste slyšeli Cloudflare poprvé, pak je tu jedna parník.

Zataženo je CDN (Content Delivery Network) a bezpečnostní společnost pomáhá malým podnikovým podnikům při doplňování a zabezpečení online aktiv.

Níže jsou uvedeny některé z výhody můžete využít implementací Cloudflare.

1. Minifikace

Odstraňte nežádoucí znaky, jako jsou mezery, komentáře, nové řádkové znaky, oddělovače bloků, které nejsou nutné pro zobrazení webové stránky..

Odstraněním těchto zbytečných znaků se zmenší velikost souboru. Proto pomáhá načítat stránku rychleji.

Cloudflare podporuje tři typy minifikace souborů.

 • JavaScript
 • CSS
 • HTML

Můžete je povolit v části „Rychlost“.

2. Protokol HTTP / 2

Nově zavedený protokol HTTP / 2 je dvakrát rychlejší než protokol HTTP / 1.1

Pomáhá načíst více prvků stránky paralelně přes jediné TCP spojení a mají další výhodu, jako je komprese hlavičky, technologie push.

Zrychlení HTTP / 2 je ve výchozím nastavení povoleno, takže nemusíte provádět žádnou konfiguraci.

3. SSL zdarma

SSL není jen pro eCommerce nebo pokud má váš web transakci s citlivými informacemi, je to pro každý. Zajistěte, aby byla vaše stránka přístupná přes HTTPS, aby byla data šifrována z uživatelského počítače na váš server.

SSL je také nový signál hodnocení vyhledávače Google. Cloudflare nabízí ZDARMA univerzální SSL certifikát, ale pokud potřebujete vlastní certifikát od Thawte, Symantec, Rapid, GeoTrust, Comodo, můžete vždy Koupit a nahrajte svůj certifikát.

4. Zabezpečení DNS

Přidejte zabezpečení DNS do své domény povolením DNSSEC (Domain Name System Security Extension). Nápověda DNSSEC ke zmírnění žádosti zranitelnost v padělání.

DNSSEC lze povolit v části „DNS“.

5. Cloud WAF

WAF (Web Application Firewall) pomáhá chránit váš web před 10 zranitelnostmi OWASP, CMS (WordPress, Joomla atd.). Cloudflare WAF dostal více než 145 pravidel na ochranu před téměř všemi typy útok webových aplikací.

Obecný mýtus spočívá v tom, že přidání zabezpečení zpomalí web, ale to není pravda. Cloudflare WAF je postaven s ohledem na výkon. Přidává méně než 1 ms latence.

Výhody používání Cloud WAF spočívají v tom, že se nemusíte starat o aktualizaci sady pravidel pro jakoukoli novou zranitelnost, protože poskytovatel zabezpečení v cloudu se o to postará.

Cloudflare WAF je k dispozici pouze z plánu PRO.

6. Optimalizace obrazu

Více než 60% velikosti webové stránky přispívají obrázky.

Pokud máte na svém webu spoustu obrázků, pak Cloudflare polština může pomoci optimalizovat je na menší velikost pro rychlé načítání. Můžete si vybrat, zda chcete komprimovat bezeztrátové nebo ztrátové.

Polština také podporuje kompresi WebP a je k dispozici od plánu PRO. Alternativně se můžete obrátit na tuto stránku a dozvědět se, jak komprimovat obrázky pro WordPress, Joomla nebo jiné webové stránky platformy.

7. Ukládání do mezipaměti prohlížeče

Poučte prohlížeč návštěvníka, aby mezipaměti statické prostředky ukládal na delší dobu, takže se z místní mezipaměti načítají opakované požadavky, aby se urychlilo načítání webové stránky.

Neobtěžujte se používat jakýkoli plugin nebo psaní od třetích stran. Chcete-li použít mezipaměť prohlížeče, můžete to udělat pomocí Cloudflare v části „Ukládání do mezipaměti“.

8. WebSockets

Používáte aplikaci WebSocket? Cloudflare přeposílá provoz WebSockets na váš původní server bez nutnosti manuální konfigurace. Podporuje také SSL.

9. Vyrovnávání zatížení

Cloudflare nedávno oznámila vyvažovač zátěže cloudu pro distribuci webového provozu na více serverů. Vyrovnávání zatížení zajišťuje, že web je vždy k dispozici, když jeden z backend serverů klesne.

Vyvažovač zátěže nejen pomáhá při lepší dostupnosti, ale také snížit zatížení stránky čas zobrazováním obsahu ze serveru nejbližšího původu na základě umístění uživatele.

Vyvažovač zátěže cloudflare podpora automatického převzetí služeb při selhání, geografické směrování, kontroly stavu

10. Optimalizované směrování v síti

Argo, nová služba Cloudflare, která směruje reakce webu Síť optimalizovaná pro cloudflare doručit obsah rychleji a bezpečněji. Argo si klade za cíl snížit latenci a zajistit co nejlepší uživatelský dojem.

Argo je další služba účtovaná na základě použití. To lze aktivovat v jakémkoli plánu.

Zabezpečení webu & Optimalizace je náročná, ale využití správného řešení to usnadňuje. Pokud chcete optimalizovat své stránky z hlediska rychlosti a bezpečnosti, zkuste Cloudflare a podívejte se, jak to chodí.

Cloudflare dostal ZDARMA plán takže můžete začít odtud.

TAGY:

 • Zataženo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector