Site5 2019 ülevaade – veebidisainerite veebimajutus

veebimajutusettevõte Site5 turustab end tõsiste veebidisainerite veebimajutusena. Nagu nad selgitavad, on Site5 spetsialiseerunud veebidisainerite ja arendajate teenindusele ja tehnoloogiale.


Mida see tähendab ja kuidas see töötab? Kas see on eelis?

Veebimajutus pakub teenuseid, tehnoloogiaid ja tööriistu veebilehe või veebisaidi vaatamiseks Internetis. Organisatsioonid, ettevõtted ja isegi üksikisikud ostavad teenuse veebimajutusettevõttelt või veebimajutusteenuste pakkujalt, et oma sait maailmale välja tuua. Veebisaite säilitatakse või hostitakse serverites, mida pakub ja hooldab veebimajutusteenuste pakkuja.

Kui domeen on olemas, siis kui Interneti-kasutaja soovib teie veebisaiti vaadata, saab ta sisestada teie veebisaidi aadressi või otsida teid veebist. Teie veebisaidi lehed toimetatakse serverist brauseri kaudu. Seejärel pääseb lehtedele juurde potentsiaalne klient või teie saidist huvitatud isik.

Protsessori sinise tulega tuba

Kõlab lihtsalt, kuid mitte kõik veebimajutusettevõtted pole võrdsed.

Mõned ettevõtted nõuavad, et ostaksite domeeni nende kaudu – müüte seda kõrgema hinnaga. Nad võivad teenuseid koos pakkida. Teised aitavad teil domeeni osta, kui teil seda veel pole. Mõni ettevõte lubab teil osta serverisse salvestusruumi, teised aga rendivad ruumi, seades teie saidi ja andmed ohtu, sõltuvalt lepingu vormistamisest.

Mõned veebimajutussaidid pakuvad andmebaaside tuge ja lisateenuseid klientidele, kes soovivad oma veebisaidil majutada spetsialiseeritud sisu veebisait. Sõltuvalt teie vajadusest on olemas veebimajutusteenused seal vajaliku teenuse osutamiseks.

Selles saidi5 ülevaates käsitletakse põhjalikult ettevõtte pakutavat.

Mis teeb Site5 ainulaadseks?

Varem keskendus Site5 tehnilisele veebidisainer ja veebiarendaja turul, kuid tänapäeval liiguvad nad veebikeskkonnas paljaste luude suunas, millele on vaja vaid mõnda lisafunktsiooni. Üldiselt tundub see üleminek lõpetamata.

Siit leiate ülevaate saidi5 kohta.

1. Mõõtmata kettaruum ja ribalaius saidiga5

Sait5 pakub mõõdikuteta (tuntud ka kui piiramatut) ketaste tempot ja ribalaiust nende hostimisplaanides. Saidi tavapärase kasutamise eest ei arvestata kliente andmeedastuse kettaruumi arvelt. Saidi5 sisaldab üksikasjalikke tingimusi, mis seavad plaanidele piiranguid. Nad paluvad klientidel, kes tegutsevad pidevalt väljaspool tavapärast ribalaiust ja kettaruumi kasutamist, teha muudatusi või kui saidil 5 on õigus võtta parandusmeetmeid.

Saidi5 kohaselt jälgivad nad servereid ja kohandavad salvestusruumi saidi optimaalse jõudluse tagamiseks.

2. Saidi5 tasuta veebisaidi migratsioon

Veebisaitide migratsioon

Site5 pakub klientidele, kes kasutavad erinevat veebimajutusettevõtet, veebisaitide tasuta migratsiooni. Selle teenuse abil aitab Site5 teisaldada andmebaasid, e-kirjad ja veebifailid vanalt kontolt Site5 ja nende uuele veebimajutuse kontole. Protsessi haldab personali Site5 veebimajutusrände ekspert.

Nagu alati, on “vabale” rändele piirangud.

Tasuta migratsioon sisaldab kuni 25 cPaneli kontot (cPanel on Linuxi põhine veebimajutuse tööriist koos graafilise kasutajaliidese liidesega veebimajutuse automatiseerimiseks) ja 10 muud kui cPaneli kontot. See hõlmab veebisaidifaile ja MySQL-i andmebaase. Nad siirdavad saidi Site5 teie vana veebisaidi uuele veebimajutuse kontole.

3. Veebisaidi varukoopiad

Site5 teenuse abil on teil oma veebisaidi ja teabe öised tasuta varukoopiad. Varundamine on turvaline ja hõlmab kogu teenuse sisu. Samuti on klientidel võimalus oma sait oma kontoga kaasasolevate funktsioonidega käsitsi varundada.

Sama teenust kasutades pääsete juurde oma arhiivitud varufailidele. See teenus sisaldab e-posti ja veebifaile.

4. Domeeni ja alamdomeeni funktsionaalsus

Kallimate hostPro ja hostPro + Turbo plaanidega koos saidiga5 saate hostida ühe domeeniga mitu domeeni ja ühendada domeenid ühel veebisaidil. Teenuse abil saate kasutada e-posti ja koguda veebisaidi andmeid iga domeeni kohta. Sait5 annab teile ka võimaluse kiiresti ja hõlpsalt alamdomeene (eesliide domeeninime ette) seadistada.

domeen

4. Veebisaidi kasutajate andmed ja Analytics

Veebistatistika on veebimajutuse jaoks kriitiline omadus.

Site5 kasutab serveripoolsele veebistatistikale juurdepääsu saamiseks graafilise liidesega avatud lähtekoodiga veebianalüüsi tööriista AWStats. See hõlmab veebisaidi külastajaid, juurdepääsulogisid (kes saidi külastasid ja asjakohast teavet kasutaja kohta), tõrgete logisid ja alamdomeenide statistikat. Praeguse seisuga ei paku nad muid analüütilisi tööriistu.

5. Saidi5 arendaja tööriistad

Site5 reklaamib disainerite ja arendajate veebimajutusena ning sellel turul on vähe funktsioone.

Sait5 sisaldab Softaculous, veebisaidi skriptide automaatne installija. See võimaldab kasutajatel installida ühe klõpsuga palju populaarseid veebisaidi rakendusi otse saidi55 saidi administraatori ekraanilt. Softaculous installib seal paljud populaarsemad rakendused, sealhulgas ajaveebirakendused, reklaamide haldamise, e-kaubanduse, klienditoe ja kliendihaldussüsteemid (CMS)..

E-kaubandusest rääkides sisaldab Site5 tööriistu, mis aitavad teil veebisaidi jaoks kiiresti oma saidi üles ehitada. Paljusid funktsioone saab installida otse saidi administraatori paneelilt.

Kohandatud arendaja töö jaoks toetab Site5 paljusid kõige populaarsemaid programmeerimiskeeli, sealhulgas Ruby on Rails, Perl ja fakultatiivne Python. Saidi5 abil saavad kasutajad luua ka piiramatu arvu MySQL andmebaase, mida kõiki saab saidi 5 juhtpaneeli kaudu juhtida, kasutades phpMyAdmini eelinstalleeritud versiooni.

Sait5 pakub ka ajakava hooldustoimingute ja töö jaoks Croni tööredaktorit. Redaktorit kasutades saate regulaarsete intervallidega käivitada saidipõhiseid käske. Töötoimetaja asub juhtpaneelil. Tulemusi saab saata e-posti aadressile hoolduse jälgimiseks ja arhiivimiseks.

6. Saidi turvalisus

Sait5 pakub kaitset pahavara ja selle puhastamise eest. Teenus jälgib aktiivselt teie saiti ööpäevaringselt. Site5 kasutab praegu pahavara skannimiseks veebisaidi turbeeksperte Sucuri. Sucuri skannib saiti iga 12 tunni järel ja eemaldab leitud õelvara. See hõlmab musta nimekirja eemaldamist, kui teie saidil tuvastatakse pahavara.

https

Sucuri aruandele pääsete juurde skannimisajaloo ja tuvastatud õelvara vaatamiseks. Pange tähele, et saidi turvalisus on lisakulu ja see tuleb pahavarakaitse rakendamiseks aktiveerida.

Sait5 toetab FTP-d (failiedastusprotokoll) ja SFTP-d (failiedastusprotokoll)turvaline failiedastusprotokoll). SFTP lubamiseks peate lubama juurdepääsu shellile või SSH-le. Turvaline kesta juurdepääs (SSH-juurdepääs) on UNIX-i käsuliides ja protokollide süsteem.

SSH-juurdepääsu saidi5 kaudu saab kasutada juhul, kui vajate turvalist kaugjuurdepääsu mõnele teisele arvutile. SSH-juurdepääs on turvalisuse huvides tavaliselt keelatud, kuid kui peate faile kopeerima või looma katalooge SSH-juurdepääsu abil, saate selle lubada, kasutades Site5 veebimajutuse juhtpaneeli.

7. Muud omadused

Üks tore funktsioon saidiga5 – saate valida oma serveri asukoha. See aitab teie laadimiskiirust ja otsingu paremusjärjestust, kui teate oma põhiturgu.

Saidi5 abil saate seadistada virtuaalse privaatserveri (VPS). Võite valida, kas VPS-i haldab Site5 täielikult. See hõlmab riistvara, hooldust, turvalisust, järelevalvet ja tarkvara värskendamist. Lisatasu eest võite lisada ka VPS-i jaoks mõeldud caneli. VPS-i täiendavate IP-aadresside eest makstakse väikest tasu.

Kui otsite VPS-i rohkem energiat, sealhulgas täiendavaid töötlemissüdamikke, rohkem mälu, täiendavat kettaruumi või ribalaiust, saab Site5 hallata kuni 8 südamikku ja 250 GB kettaruumi märkimisväärse lisakulu.

Saidi5 hinnastruktuur

Kõik saidil Site5 tehtud ostud sisaldavad 45-päevast raha tagasi garantii, välja arvatud VPS, mis pakub ainult 15-päevast raha tagasi garantii. Sait5 pakub kolme hinnatasandit:

hostBasic

hostPro

hostPro + Turbo

8,95 dollarit kuus

12,95 dollarit kuus

19,95 dollarit kuus

ühele veebisaidile 12-kuulise ostuga. Saate 24-kuulise hinnaga osta 6,96 dollarit kuus. Vähemalt 12-kuulise ostu jaoks peate ostma hostBasicu. Pakub 99,9% tööaja garantii.

piiramatu veebisaitide jaoks. Saate osta 12 kuud hinnaga 11,95 dollarit kuus või 24 kuud osta 10,95 dollarit kuus. Pakub 99,9% tööaja garantii.

piiramatute veebisaitide ja pühendatud IP jaoks.. Saate osta 12-kuulise hinnaga 14,95 dollarit kuus või 24-kuulist hinnaga 13,95 dollarit kuus. Pakub 99,9% tööaja garantii.

Site5 pakub edasimüüjate hinnakujundust. Edasimüüjad kasutavad Site5 saidi majutamiseks edasimüüja kaudu teisele kliendile. Kõik edasimüüjakontod sisaldavad cPaneli ja tasuta migratsiooni, samuti 99,9% tööaja garantii ja automaatseid varundamisi. Site5 pakub edasimüüjatele kolme tasandit:

Starter

Standard

Premier

25,95 dollarit kuus

36,95 dollarit kuus

54,95 dollarit kuus

50 GB kettaruumi ja 500 GB ribalaiust kuus.

80 GB kettaruumi ja 700 GB ribalaiust kuus.

120 GB kettaruumi ja 1000 GB ribalaiust kuus.

Saidi5 pahavarakaitse on iga veebisaidi eest lisaks 49,99 dollarit, kas saidi5 või edasimüüjaprogrammi kaudu.

Avalik ettekujutus saidist5

valge riba musta tindiga sõnadega

Saidi5 kaudu saadakse mõõtmata ressursside kohta väga häid ülevaateid. Inimesed hindavad seda, et te ei pea muretsema kettaruumi ületamise pärast, kui nad lisavad veel paar sihtlehte, või üle ribalaiuse, kui nad lisavad oma saidile rohkem e-raamatute allalaaditavaid videoid või videoid. Nad on kõrgel kohal ka tasuta veebisaidi ülekandmise teenuste eest. Veebisaidi tasuta migratsioon on veel üks eelis, mida paljud saidi5 abil hindavad.

Arendajad hindavad ka paljusid saidi5 standardvarustuses sisalduvaid funktsioone, sealhulgas paljude programmeerimiskeelte tugi ja hõlpsasti kasutatav cPanel.

Hoolimata positiivsetest ülevaadetest mõnes valdkonnas, ei ole üldsuse arusaam saidist5 olnud hea.

Site5 veebimajutusteenuse sagedane kriitika on olnud hostimisteenuse klienditugi ja üldine jõudlus alates sellest, kui selle ostis Endurance International Group (EIG). EIG-i kolimine tekitas mitmeid probleeme, sealhulgas saidi5 saidid, mis läksid alla nädala. Paljud süüdistavad EIG-d teenuse ostmise järel teenuse ja tugiteenuste puudumises, kuid see kajastub saidil5 halvasti.

Teised arvustajad kurdavad Site5 pakutavate paljaste teenuste kasutamist. Sait5 ei paku palju pilveteenust ega spetsiaalset hostimist.

Kuidas Site5 on turul võrreldav

sinine maakera

Üldiselt on Site5 hind pisut kõrgem kui teistel turul olevatel veebimajutusettevõtetel. Kuu-kuupõhise hinnakujunduse puudumine juhib saidi Site5 kallinemist. Reklaamitud hinna saamiseks peate ostma 24-kuulise teenuse.

Veidi sügavamale kaevates on saidil5 nende teenustele piirangud, mis võivad kulusid kokku hoida. Näiteks tingimuste ülevaatamisel ilmnevad nii andmebaasi kui ka e-posti konto jagatud hostimise jaoks suuruse piirangud. Hindamata teenused on toredad, kuid üldiselt võib hinnakujundus olla väga petlik

Saidi5 laadimiskiirus on keskmine, mis on hea, välja arvatud kõrgeim hind, mida Site5 nõuab nende teenuse eest.

Toetus on veel üks valdkond, kus Site5-l konkurentidega võrreldes puudub. Reageerimise aeg on kiire, kuid veebimajutusteenuse eksperdiks oleva klienditoe esindaja leidmine on haruldane. Saidilt5 on vastuse saamine lihtne. Õige vastuse saamine on palju raskem.

Mida me arvame saidist5

Turul on ruumi arendajatele ja disaineritele pühendatud veebimajutusteenuse jaoks, kuid lõpuks ei tundu Site5 olevat õige veebimajutusteenus selle niši täitmiseks.

Täna näib, et Site5 liigub veebimajutuse poole mõttetuse ja paljasjalu lähenemise suunas. Seda ei vaja arendajad ega disainerid.

Saidil5 on vähe toredaid funktsioone, sealhulgas puhas, graafiline liides ja tugi paljudele funktsioonidele, mida arendaja võib vajada. On tore, kui saate valida oma serveri asukoha, ja võimalus kasutada kiiresti ja hõlpsalt paljusid populaarsemaid rakendusi on tore.

Kuid hinnaga, mida maksate Site5 eest, ei tundu kena piisavalt hea. See hinnakujundus võib olla väga petlik, eriti kui maksate kaheaastase veebimajutuse eest ja ma kardan, et paljud, kes valivad saidi5, lukustatakse lepinguga, millest nad kiiresti välja kasvavad.

Tõelistele arendajatele ja disaineritele soovitame HostGatorit, mis pakub kavasid palju madalamate kuludega koos rohkemate kohandamisvõimalustega või A2-majutust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

    Комментарии закрыты.

    Adblock
    detector