Wygeneruj zrzeczenie się, umowę EULA, zasady zwrotu i zwrotu kosztów dla swojej firmy za pomocą tych narzędzi

Jeśli Twoja witryna wygląda najlepiej na świecie, ale nie ma wymaganych legalnych stron, warto nieco to poprawić..


Podczas tworzenia strony internetowej wiele osób ignoruje „legalną” stronę rzeczy i koncentruje się tylko na interesujących zadaniach. Zgadzam się, że przygotowanie legalnych spraw jest jednym z najbardziej nudnych zadań, ale pamiętaj, że jest ważniejsze niż cokolwiek innego.

Możesz mieć najlepiej zaprojektowaną witrynę, ale nadal nie będziesz mieć problemów, jeśli nie skonfigurujesz legalnych stron. Dla Twojej wygody wymieniłem niektóre z najlepszych usług, które pozwalają z łatwością wygenerować wyłączenie odpowiedzialności, umowę EULA oraz zasady zwrotu i zwrotu pieniędzy.

Możesz także sprawdzić mój poprzedni post na temat generowania polityki prywatności, warunków i zgody na pliki cookie.

Ale najpierw musisz wiedzieć o tych korzyściach z polis.

Zmniejsza Twoją odpowiedzialność w przypadku, gdy coś pójdzie nie tak

Jeśli Twoja firma zajmuje się reklamami stron trzecich, produktami zdrowotnymi lub poradami, które obiecują określone korzyści, ważne jest, aby mieć odpowiednie zastrzeżenie prawne. Chroni cię przed wszelkimi przyszłymi zarzutami dotyczącymi wyniku porady / produktu / reklamy.

Oświadczenie informuje klienta, że ​​nie będziesz ponosił odpowiedzialności, jeśli coś pójdzie nie tak.

Ogranicza niewłaściwe użycie aplikacji / oprogramowania

Posiadanie umowy EULA dla aplikacji lub oprogramowania ogranicza użytkownika do jakiegokolwiek nielegalnego lub niewłaściwego użytkowania produktu. Na przykład, biorąc pod uwagę, że twoje oprogramowanie jest przeznaczone do dobrego użytku, możesz ograniczyć użytkownikom następujące elementy:

 • Spamowanie
 • Hakerstwo
 • Inżynieria odwrotna
 • I inni

Zapewnia Twoich klientów

Mówiąc o polityce zwrotów i zwrotów, mając pewność, że klienci będą mieć pewność na głowach klientów. Twoi klienci dowiadują się, że wszystko, co kupują, ma taki sam wygląd i mogą je zwrócić / zwrócić, jeśli nie jest zadowalające.

Poznajmy następujące narzędzia i usługi.

Warunki Feed

Możesz generować umowy prawne całkowicie za darmo Warunki Feed. Jedyne, co musisz zapłacić, to kiedy musisz dodać dodatkowe klauzule odpowiednie dla Twojej firmy, a to jednorazowa opłata. Możesz tworzyć te strony do różnych celów, w tym:

 • Strony internetowe
 • Aplikacje mobilne
 • Aplikacje na Facebooku
 • SaaS

Zawiera wszystkie trzy dokumenty, o których mówimy w tym artykule, co oznacza, że ​​masz wszystko pod jednym dachem za darmo.

Terminowo

Pomagamy Ci być na bieżąco i przestrzegać przepisów, Terminowo to jedna z usług, na której możesz polegać, jeśli chodzi o radzenie sobie ze stale zmieniającymi się przepisami dotyczącymi prywatności. Pozwala wygenerować garść stron, w tym:

 • Zrzeczenie się
 • Polityka zwrotów
 • Warunki korzystania

Możesz zacząć od odpowiedzi na kilka podstawowych pytań, wybrania preferowanego układu, a następnie osadzenia go w dowolnym miejscu.

Terminowo kosztuje tylko 10 USD miesięcznie, ale możesz również skorzystać z ich bezpłatnej wersji z ograniczonym limitem.

Witryny internetowe

Profesjonalna polityka zwrotów i zwrotów może sprawić, że Twoja firma przejdzie długą drogę Witryny WWW zapewnia tylko to. Wystarczy wybrać platformę i cel polityki, dostosować ją do swoich potrzeb i wreszcie opublikować. Tak proste jak to!

Każda generowana przez Ciebie polisa jest unikalna i dostosowana do Twojej firmy tylko przy pomocy podanych przez Ciebie informacji. Możesz zacząć i wypróbować za darmo.

EULAtemplate

EULAtemplate to fantastyczna kolekcja szablonów umowy EULA, którą możesz dostosować i dopasować do swoich potrzeb. Każdy szablon jest profesjonalnie napisany i przed pobraniem możesz zobaczyć liczbę słów.

Jak zwykle, dla każdego szablonu musisz wprowadzić szczegółowe informacje o swoim oprogramowaniu / aplikacji, a następnie dostosować go, aby mógł być używany w twoich projektach.

Fiverr Gig

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego wspaniałego serwisu internetowego, który pozwala zatrudnić freelancerów do dosłownie dowolnych zadań. Chociaż nie pójdę do każdego zadania, mogę powiedzieć, że znalazłem ładny imponujący koncert napiszę Ci niestandardowe oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialności oraz zasady zwrotu / zwrotu za jedyne 10 USD.

Ma świetne recenzje i oceny, więc prawdopodobnie warto to sprawdzić.

Shopify

Shopify jest znany z doskonałego oprogramowania eCommerce, ale ma nawet mało pomocnych narzędzi, które mogą znacznie ułatwić Ci dzień. Jednym z nich jest generator bezpłatnych zwrotów. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć i dostosowań możesz wygenerować w pełni rozwiniętą politykę zwrotów, aby Twoja firma mogła być natychmiast wykorzystana.

Poza tym otrzymujesz również bezpłatną 14-dniową wersję próbną Shopify, która pozwoli Ci wyruszyć na przestrzeń e-com, umożliwiając przyszły biznes.

Generator odpowiedzialności

Genialne i bezpłatne narzędzie do generowania zastrzeżeń, Generator odpowiedzialności jest dość prostą opcją na tej liście. Nie pobierają żadnych opłat, ponieważ wiedzą, że do każdej firmy niezbędne jest wyłączenie odpowiedzialności.

Zanim jeszcze wypełnisz formularz, zobaczysz podgląd tego rodzaju wyłączenia odpowiedzialności. Pomaga Ci zdecydować, czy chcesz czegoś takiego. Jeśli się z tym zgadzasz, możesz przejść dalej i wypełnić kwestionariusz. Otrzymasz zrzeczenie się natychmiast przez e-mail.

LegalTemplates

Kolejny darmowy i profesjonalny szablon umowy EULA, LegalTemplates, wykonuje Bożą pracę z tą usługą. Oferują trochę za dużo bez żadnych kosztów, co jest świetną rzeczą. Otrzymujesz licencję EULA na poziomie adwokata, która będzie Cię chronić, zabraniając odsprzedaży i niewłaściwego użytkowania oprogramowania.

Możesz od razu pobrać szablon umowy EULA w postaci MS Word i edytować go według własnych upodobań. Mają także przydatne sekcje wiedzy na stronie głównej, które wyjaśnią więcej na temat umowy EULA. Gorąco polecam przejrzenie i przeczytanie tych rozdziałów dla lepszego zrozumienia.

Wniosek

Mam nadzieję, że powyższe usługi pomogą Ci wygenerować te legalne strony i będą zgodne z prawem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector