Gdzie znaleźć świetne oferty produktów SaaS na rozpoczęcie i blog?

Jeśli właśnie zacząłeś nowe przedsięwzięcie, wiedziałbyś, jak trudno jest zarządzać wszystkimi zadaniami biznesowymi bez użycia odpowiednich narzędzi.


Istnieją setki narzędzi i nie wszystko jest ZA DARMO. Większość narzędzi wysokiej jakości jest płatna, a na ich zakup wydasz kilkaset lub tysiące dolarów. Ta sytuacja jest znana; każdy przedsiębiorca musi się z tym zmierzyć. Przynajmniej do tego czasu ich działalność jest wystarczająco dobra, aby móc za to zapłacić.

Więc jakie jest rozwiązanie?

Najlepszą odpowiedzią jest prawdopodobnie znalezienie wymaganych produktów w ofertach. Korzystaj z produktu SaaS, aby płacić za to, czego używasz.

Co to jest Saas?

SaaS (Software as a Service) to model, który pozwala użytkownikom łączyć się z aplikacjami chmurowymi i korzystać z nich, do których można uzyskać dostęp przez Internet. Niezależnie od tego, czy ma to być przetwarzanie tekstu, zarządzanie pocztą e-mail, zarządzanie treścią i współpraca, funkcje księgowe lub cokolwiek innego, SaaS ma na to rozwiązanie.

W zależności od wymagań możesz zakupić jego usługi na zasadzie subskrypcji. W przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania biznesowego usługodawca będzie hostował usługę w swoim centrum danych, a Ty będziesz mieć bezpośredni dostęp za pomocą standardowej przeglądarki internetowej.

Jeśli aktualizacja usługi jest dostępna, jest ona automatycznie wdrażana, abyś mógł korzystać z jej zalet.

Powodem wzrostu popularności SaaS jest to, że uwalnia użytkowników od skomplikowanego i żmudnego procesu zarządzania oprogramowaniem i sprzętem. Masz również bezpłatny dostęp do niego z dowolnej części świata. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i przeglądarka.

Różnica między Saas a tradycyjnym oprogramowaniem

Wiele innych czynników odróżnia jedno od drugiego. Rzućmy okiem na niektóre z nich.

SaaS Tradycyjne oprogramowanie
Opłata za subskrybcjęJednorazowa opłata
Nie ma potrzeby instalowania i konfigurowania podstawowego oprogramowaniaWymagana instalacja i konfiguracja
Koszt prognostycznyMoże być drogi
Nie martw się o łatanie; aktualizacje oprogramowaniaZaplanuj regularne łatanie i aktualizacje
Swoboda zamknięcia planu i przejścia do innego dostawcyZablokowany

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli porównasz oba, SaaS ma niewątpliwie więcej zalet, dzięki czemu jest ulubionym wyborem wielu znanych firm oraz centrów startupowych. Czemu nie? W końcu jest opłacalny, niezawodny i wymaga mniej konserwacji w porównaniu do tradycyjnego oprogramowania.

Oferty produktów SaaS dla Twojego startupu i bloga

Zawarcie umowy SaaS pozwoli Ci zaoszczędzić kilkaset dolarów. Rzućmy okiem na niektóre sklepy internetowe, aby je znaleźć.

Aktówka

Tak jak sugeruje nazwa, Aktówka to kompletny pakiet, który oferuje dziesiątki narzędzi programowych do tworzenia, rozwijania i skalowania Twojej firmy. Platforma została zbudowana przez AppSumo, aby oferować wyselekcjonowany pakiet subskrypcyjny oprogramowania biznesowego klasy premium.

Dostępnych jest wiele produktów z wielu kategorii.

 • Księgowość
 • Generowanie ołowiu
 • Projektowanie
 • Wydajność
 • Automatyzacja mediów społecznościowych
 • Obroty
 • Reklama
 • i wiele więcej…

Wyobraź sobie, że każde oprogramowanie kosztuje minimalnie miesięcznie, zaledwie 45 USD miesięcznie. Świetna okazja!

Niektóre z ulubionych produktów zawartych w pakiecie to:

 • DesignBold
 • Szablon
 • Pętle wirusowe
 • Awario
 • Plutio
 • Ranking SE
 • Content Studio
 • PixelME

Jeśli kupujesz je pojedynczo, musisz wydać kilkaset dolarów miesięcznie, z teczką płacisz 45 USD.

StackSocial

Znajdź świetne oferty na aplikacje mobilne, oprogramowanie, gadżet, kurs online i styl życia. Istnieje wiele ofert zwiększających wydajność i skutecznie zarządzających firmą.

Oferty Saas, produkt SaaS, Stacksocial

W przypadku SaaS znajdziesz ofertę oprogramowania SEO, VPN, projektowania, menedżera haseł, edytora wideo itp. Niektóre z popularnych produktów:

 • Upmetrics
 • SEOPop
 • Animatron
 • Szef hasła
 • ProtonVPN
 • Wave.video

Oferty są regularnie aktualizowane. StackSocial oferuje również fantastyczne prezenty i gratisy. Zajrzyj na stronę, aby skorzystać z najlepszej oferty.

Dealify

Większość transakcji ma na celu hakowanie wzrostu, co ma zasadnicze znaczenie dla wzrostu startupów.

Zaoszczędź do 90%. Najlepsze jest to, że nawet przy tak niskich stawkach masz te same funkcje, które oferuje ten produkt w oryginalnej cenie. Możesz także pozwolić Dealify aby wysłać Ci powiadomienie za każdym razem, gdy dostępna jest dla Ciebie dobra oferta.

AppSumo

AppSumo jest znaną witryną, w której można znaleźć atrakcyjną ofertę wczesnego uruchamiania. Większość ofert wynosi ~ 50 $, co zwykle kosztuje 300-500 $. AppSumo rozpoczęty przez Noah Kagan pomógł tysiącom firm znaleźć idealny produkt przy najniższych kosztach.

Większość z nich to oferty na całe życie, więc nie ma potrzeby ich odnawiania. Możesz używać ich tak długo, jak chcesz.

Niektóre z poniższych ofert w przeszłości były dostępne za mniej niż 50 USD.

To powinno dać ci wyobrażenie o oszczędności kosztów.

Do Ciebie

Powyższe platformy pomogły kilku wiodącym przedsiębiorstwom w realizacji strategii wzrostu i skali z pozytywnymi wynikami. Jestem pewien, że Twoja firma również może na tym skorzystać.

Więc wybierz najlepsze oferty dla swojego przedsięwzięcia i przekonaj się, jak to pomaga. Tymczasem nie zapomnij wrócić i przekazać nam swoją opinię. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector