5 rzeczy, które każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć o SEO

Jako przedsiębiorca musisz postawić stopy na kilku butach. Od patrzenia na rozwój produktu, działania marketingowe i obsługę klienta, musisz to zobaczyć każdy aspekt działalności.


Dość mocno, prawda? Tak, ale jako przedsiębiorca musisz się na to przygotować.

Teraz, w erze digitalizacji, SEO stało się jednym z najważniejsze aspekty marketingu. Podczas nowego startu musisz mieć pewność, że używasz odpowiednich technik, a jednocześnie trzymasz się z dala od nielegalnych.

Wysiłek włożony w optymalizację wyszukiwarek pomaga decydować o rankingu witryny i ruchu, który w niej odwiedzasz.

„SEO to proces długoterminowy to wymaga cierpliwości, wytrwałości i oka do ciągłej aktualizacji zasad dotyczących wyszukiwarek ”- mówi Rahul Agarwal, założyciel Designhill.

Oto najważniejsze rzeczy, które jego zdaniem każdy przedsiębiorca powinien o tym wiedzieć. Powinieneś również sprawdzić SEMrush, wszechstronny zestaw narzędzi marketingowych.

Cieszyć się 14-dniowa specjalna próba SEMrush.

Optymalizacja na miejscu

Teraz część optymalizacji strony internetowej. Pierwszy jest na miejscu, a drugi na zewnątrz. W optymalizacji na stronie jakość strony i treści odgrywa ogromną rolę w rankingu strony w wyszukiwarce.

Oto kilka wskazówek, jak sprawdzić optymalizację na stronie.

 • Zawsze umieszczaj słowa kluczowe w nagłówku treści. Pomoże to wyszukiwarce dowiedzieć się, o co chodzi w treści.
 • Twój tytuł powinien mieć gęstość słów kluczowych 1-2 słów, podczas gdy treść na stronie powinna mieć gęstość słów kluczowych mniejszą niż 3% całej treści.
 • Zamiast używać jednego słowa kluczowego, użyj wyrażeń kluczowych. Zawsze lepiej jest skorzystać z pomocy Planer słów kluczowych Google.
 • Upewnij się, że Twoje treści są odpowiednie zarówno dla odbiorców, jak i dla wyszukiwarek.
 • Last but not least, spróbuj upchnąć słowa kluczowe, ponieważ Google jest ściśle przeciwny upychaniu słów kluczowych i ukarałby Twoją witrynę po wykryciu upychania.

Naszą radą byłoby wyjaśnienie, co chcesz umieścić na swojej stronie i tworzyć treści, które są odpowiednie zarówno dla przeglądających, jak i wyszukiwarek.

Optymalizacja poza witryną

Podczas gdy optymalizacja w witrynie jest przeprowadzana w jednej witrynie, optymalizacja poza witryną to proces tworzenia linków w innych miejscach wysoki organ domeny witryny odnoszą się do Twojej witryny.

Optymalizacja poza witryną weszła w życie, gdy witryny umieszczały zbyt wiele słów kluczowych na swojej stronie, aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarce. W związku z tym Google rozpoczął optymalizację poza witryną, w której jeśli witryny o wysokich autorytetach domeny odsyłały do ​​Twojej witryny, witryna znalazła się wyżej w wyszukiwarce Google.

Oto kilka krótkich wskazówek, jak zoptymalizować witrynę dla innej witryny-

 • Prowadzisz blogi gości, opinie na temat odpowiedniego bloga i forów. Jedyną rzeczą do zapamiętania jest to, że zawsze powinieneś publikować posty na stronach o wysokim autorytecie, a przede wszystkim na stronach, które są odpowiednie dla Twojej firmy.
 • Bądź w mediach społecznościowych. Dowiedz się, jakie witryny społecznościowe są Twoimi użytkownikami, a następnie utwórz konto w tych witrynach, aby kierować reklamy do użytkowników.
 • Możesz przesłać swój najnowszy blog i strony do stron z zakładkami, takich jak StumbleUpon, Digg, Reddit itp..
 • Przegląd biznesowy może być kolejnym ważnym sposobem na zwiększenie pozycji w rankingu.

White-Hat SEO

White-hat to legalna technika SEO, za pomocą której eksperci SEO pozycjonują swoją stronę wysoko na stronie rankingu wyszukiwarki (SERP). White Hat polega na przestrzeganiu zasad i wytycznych wydanych przez wyszukiwarkę, aby pomóc stronie uzyskać lepszą pozycję.

Oto kilka technik białego kapelusza dla Ciebie.

 • Zawsze koncentruj się na wysokiej jakości treści. Upewnij się, że nie masz treści skopiowanych z dowolnego miejsca w sieci, nadmiernie używasz słów kluczowych i treści tworzonych przez narzędzia do obracania treści.
 • Użyj odpowiedniego tytułu i meta opisu.
 • Używaj słów kluczowych dopiero po przeprowadzeniu szczegółowych badań słów kluczowych.
 • Upewnij się, że masz odpowiednie linki przychodzące do swojej witryny.
 • Twoja strona powinna być łatwa w nawigacji.

Teraz techniki w białych kapeluszach wymagają czasu, ale są jedynym sposobem, aby pomóc Twojej witrynie osiągnąć najwyższą pozycję w rankingu wyszukiwania i pozostać tam przez długi czas.

Black-Hat SEO

Nielegalne techniki stosowane w celu uzyskania wysokiej pozycji witryny w wyszukiwarce w krótkim czasie nazywane są czarnymi kapeluszami SEO. W technice czarnego kapelusza osoba nie bierze pod uwagę wytycznych dotyczących wyszukiwarek lub nie bierze ich wcale pod uwagę, i wykorzystuje techniki takie jak upychanie słów kluczowych, tworzenie nieistotnych linków itp. W celu zwiększenia ruchu.

Niektóre z używanych technik czarnego kapeluszu są-

 • Ukryta treść jest jedną z najczęściej używanych technik czarnego kapeluszu. U tych osób zwykle ukryj treść w kodzie swojej witryny lub dostosowując kolor tekstu do koloru tła.
 • Meta słowa kluczowe farszu to kolejna często stosowana technika czarnego kapelusza. Ludzie próbują używać słowa kluczowego zbyt wiele razy w zdaniu, co sprawia, że ​​zdanie nie ma znaczenia.
 • Tworzenie przejść do drzwi lub bram, które są przeznaczone tylko dla wyszukiwarki, a nie dla użytkowników. Użytkownicy nigdy nie widzą tych stron, ponieważ zawsze zostają przekierowani na inną stronę.

W każdym przypadku należy unikać stosowania techniki czarnego kapelusza. W ciągu kilku dni może uzyskać dobrą pozycję w rankingu, ale po wykryciu witryna może zostać oznaczona jako spam i nie będzie się wyświetlać na stronie rankingu.

Szybkość strony

Kissmetric mówi, że 40% osób opuszcza witrynę, jeśli nie ładuje się w ciągu 3 sekund. Teraz algorytm Google również plasuje stronę wyżej, która szybko się ładuje. Dlatego trzeba sprawdź szybkość strony w celu poprawy komfortu użytkowania.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek, jak poprawić szybkość ładowania strony.

 • Nie używaj wielu wtyczek na swojej stronie
 • Upewnij się, że używasz skompresowanego obrazu w swojej witrynie.
 • Włącz buforowanie przeglądarki
 • Spróbuj zmniejszyć liczbę przekierowań w swojej witrynie.
 • Popraw czas odpowiedzi serwera.

Szybsze ładowanie strony jest ważnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, jeśli chce się zwiększyć bazę użytkowników i ich utrzymanie.

To było pięć ważnych rzeczy w SEO, które trzeba znać jako przedsiębiorca. Jakie było Twoje doświadczenie związane z używaniem SEO dla Twojego startupu?

TAGI:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map