13 najlepszych platform eCommerce dla małych i średnich firm

W erze cyfrowej firmy przechodzą do innego wymiaru, w którym sprzedaż lub kupowanie jest tylko jednym kliknięciem.


Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać długopis, czy nieruchomość, niekoniecznie potrzebujesz magazynu rzeczowego, z cegły i zaprawy. Platformy e-commerce zapewniają Ci ochronę, ponieważ zwracasz uwagę na wartość dodaną dla docelowych klientów. Cały proces jest opłacalny, oszczędzający czas i przyjazny dla użytkownika!

Dzięki połączeniu sił eCommerce i Internetu, rozpoczęcie działalności gospodarczej jest obecnie stosunkowo łatwiejsze. Wirtualną „bazę domową” można łatwo zbudować za pomocą dostępnych platform eCommerce. Dlatego branża eCommerce szybko się rozwija i otwiera drzwi dla firm.

Według Statystyka, branża eCommerce osiągnęła 2,3 biliona dolarów sprzedaży w 2017 roku, która ma wzrosnąć dwukrotnie do 2021 roku.

Weźmy przykład Amazon, eBay, Alibaba i wielu innych; możesz introspekcji sposobu, w jaki ich firma rozwija się w przestrzeni online. Jednak te wielkie nazwiska i różowe statystyki maskują ogromną presję, na którą stoją firmy eCommerce. Rosnące wymagania konsumentów i zacięta konkurencja stworzyły wysokie marże, co utrudnia firmom przetrwanie w tej wirtualnej przestrzeni.

Aby wyprzedzić grę i wygrać konkurencję, firmy z branży eCommerce potrzebują więcej sieci, pilnują swoich konkurentów, wykorzystują najnowsze technologie i ulepszają obsługę klienta.

Jednak pomimo ostrej konkurencji branża eCommerce wciąż ma ogromny potencjał w wielu niszach, takich jak:

 • Ekologiczne kosmetyki dla dzieci
 • Naturalne produkty do pielęgnacji skóry
 • Ręcznie robione zabawki i inne produkty dla właścicieli zwierząt domowych
 • Odzież na żądanie
 • Sprzęt fitness
 • Na życzenie bezglutenowa i ekologiczna żywność
 • Kurs online i nie tylko

Dlaczego wybór odpowiedniej platformy eCommerce ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy?

Jest to nieco podobne do wyboru fizycznego sklepu z cegłami i zaprawą. Podczas tworzenia witryny eCommerce wiele się dzieje, zarówno pod względem kosztów, reputacji, jak i ryzyka. A jeśli coś pójdzie nie tak, cały biznes ucierpi. Ostatecznie musisz zmienić platformę, co znów wymaga dodatkowych kosztów i czasu, nie mówiąc już o ponoszonych kłopotach.

Dlatego oszczędzaj sobie niepotrzebnych problemów i od samego początku inwestuj w odpowiednią platformę. Ale jak dokładnie zamierzasz to osiągnąć? Rozważ poniższe punkty.

Cena £

Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę, cena staje się kluczowym aspektem do rozważenia. Wybierz platformę, która może zaoferować niezbędne narzędzia, funkcje i użyteczność za rozsądną cenę.

Narzędzia zaplecza

Upewnij się, że wybrana platforma musi oferować niezbędne narzędzia zaplecza do obsługi Twojej witryny. Może oferować takie funkcje, jak dostęp do wtyczek WP, systemów zarządzania aplikacjami, wsparcie dla jednostek SKU i CSS i wiele innych. Musi zapewniać płynny dostęp, od zarządzania zapasami po zarządzanie treścią, wszystko na zapleczu.

Skalowalność

Wraz z rozwojem Twojej firmy sklep internetowy będzie wymagał wsparcia dla większej liczby produktów, większej liczby opcji płatności itp. Dlatego wybrana platforma powinna zapewniać łatwą skalowalność bez utrudniania działalności biznesowej..

Wydajność i szybkość

Gdy użytkownik otwiera sklep, musi zapewniać przyzwoitą wydajność i szybkość ładowania strony. Utrzymuje on / ona zaczepiony na stronie, aby ulepszyć Twój biznes. Dlatego Twój host musi oferować doskonałą wydajność i szybkość, nawet jeśli korzystasz z różnych dodatków, wtyczek i innych rzeczy.

Doświadczenie użytkownika

Wybierz technologię, którą użytkownicy końcowi mogą uznać za łatwą w użyciu, aby zwiększyć komfort użytkowania. Witryna nie może im przyspieszać, gdy szukają produktu lub usługi. Podobnie, upewnij się, że platforma nie jest tak złożona do zarządzania przez twój zespół. Zamiast tego musi oferować łatwe zarządzanie bez uszczerbku dla wydajności.

Bezpieczeństwo

Cyberprzestępczość rośnie w miarę, jak mówimy. I wiesz, jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego sklepu internetowego. Nie tylko stanowi poważne zagrożenie dla Twojej reputacji i firmy, ale także zagraża danym Twojego klienta.

Dlatego wybierz platformę, która może zaoferować najwyższy poziom bezpieczeństwa, aby złagodzić wszelkie naruszenia bezpieczeństwa w dłuższej perspektywie.

Obsługa klienta

Wiele firm często pomija ten aspekt. Jako firma wiesz, jak ważna jest obsługa klienta dla Twojej firmy. Zawsze musisz być gotowy, aby odpowiedzieć na pytania klientów i im pomóc.

Podobnie, wybierz ten, który może zaoferować szybką obsługę klienta na wypadek, gdybyś potrzebował pomocy.

Następnie poznajmy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Magento

Platforma eCommerce typu open source, Magento oferuje niezliczoną liczbę przydatnych i ekscytujących funkcji. Od małych firm po przedsiębiorstwa, wiele firm korzysta ze swoich sklepów internetowych dzięki elastyczności i mocy Magento.

Skutecznie buduje Twój sklep, dzięki czemu możesz dobrze prowadzić swój biznes. Oferuje nieograniczone możliwości dostosowywania, aby kształtować swój biznes tak, jak sobie wymarzyłeś. Dostajesz wiele szablonów, widżetów, dodatków i wiele innych, które ciągle się aktualizują.

Aby zwiększyć widoczność online, Magento osiąga wyjątkowo dobre wyniki w zakresie SEO. Platforma o wysokiej wydajności jest również szybka w usuwaniu ewentualnych błędów. Ponadto sklepy internetowe korzystające z tej platformy działają płynnie na różnych urządzeniach, w tym na telefonach komórkowych.

Co więcej, platforma Magento Commerce obsługuje również kanały sprzedaży, takie jak Amazon. Magento idealnie nadaje się do zapewnienia najwyższej jakości sprzedaży, oprócz bezpłatnego pobierania oprogramowania. Jeśli wybierzesz rozwiązanie typu open source, możesz samodzielnie zainstalować i skonfigurować lub wybrać zaufaną platformę hostingową.

Weebly

Małe i średnie firmy, które chcą zbudować witrynę przyjazną dla budżetu, Weebly to świetna opcja.

Aby zacząć, nie musisz być obeznany z technologią, wystarczy podstawy. Oferuje również blogowanie w celu promowania i promowania Twoich produktów poprzez dodawanie odpowiednich artykułów. Dodatkowo otrzymujesz mnóstwo ekscytujących i profesjonalnych motywów.

Budowanie, zarządzanie i edytowanie witryny jest łatwe nawet z urządzenia mobilnego. Oferuje pełne dostosowanie i szeroką gamę profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Możesz tworzyć galerie, niestandardowe tło i pokazy slajdów odpowiednie dla Twojej firmy. Daje to również integrację zewnętrzną Twojego sklepu wraz z narzędziami SEO, które pomogą Ci zostać zauważonym.

Kwadratowe moce transakcji Weebly; dzięki temu możesz ufać platformie dla wszystkich swoich płatności. Łatwa w użyciu platforma oferuje bezpłatną usługę do podstawowego użytku, ale możesz ją uaktualnić do wersji Pro za 12 USD miesięcznie i uzyskać 100 USD kredytów reklamowych Google wraz z bezpłatną domeną.

Opencart

Wybierz pełną kontrolę nad projektem swojego sklepu internetowego Opencart.

Jest to platforma typu open source, która pomaga tworzyć, prowadzić i skalować swoją firmę w sposób, jaki sobie wyobrażasz. Łatwa w obsłudze i łatwa w uruchomieniu platforma pomaga bezboleśnie rozpocząć korzystanie ze sklepu cyfrowego. Ciesz się przezroczystością, bezpłatnymi aktualizacjami i plikami do pobrania oferowanymi przez platformę przy zerowych opłatach miesięcznych.

Wydajne zarządzanie pozwala zadbać o swoje produkty, zamówienia, klientów, kody kuponów, przepisy podatkowe i inne elementy, a także wbudowany SEO. Rozszerz funkcjonalność swojego sklepu, wybierając spośród ponad 13 000 motywów i modułów. Dedykowana obsługa klienta Opencart jest zawsze do Państwa dyspozycji w przypadku trudności.

Opencart zintegrował najbardziej znane bramki płatnicze na świecie, w tym PayPal, Amazon Payments, FedEx, Skrill i inne w celu bezpiecznych transakcji. Sprawdź niezawodny hosting Opencart dla swojego sklepu internetowego.

WooCommerce

Uwielbiam WordPress?

Posługiwać się WooCommerce za dodanie koszyka na istniejącą stronę WordPress. Możesz użyć tej wtyczki WP zamiast budować inną platformę.

Oferuje konfigurowalne opcje wysyłki produktów oraz 140 opcji bezpiecznych płatności specyficznych dla regionu za pośrednictwem PayPal, Stripe, Google Pay, Apple Pay itp. W pełni konfigurowalna platforma pozwala rozszerzyć funkcjonalność sklepu przy użyciu oficjalnych rozszerzeń WooCommerce, w tym integracji marketingowych, sklepu rozszerzenie, wielokanał, punkt sprzedaży i wiele innych.

Platforma stworzona przy użyciu interfejsu API REST może być praktycznie zintegrowana z dowolną usługą i jest skalowalna wraz z rozwojem Twojej marki. Możesz łatwo wyświetlać swoje produkty w Zakupach Google, promować sklep w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, i wysyłać klientom pocztę e-mail za pośrednictwem MailChimp. Poza tym raportuj i śledź działania marketingowe za pośrednictwem Google Analytics.

Witryna WoCommerce wymaga więcej zasobów serwera niż zwykłe blogi, więc ostrożnie wybierz platformę hostingową.

BigCommerce

Utwórz zróżnicowany i solidny sklep cyfrowy bez uszczerbku dla skalowalności, stabilności i bezpieczeństwa BigCommerce. Umożliwia Twojej firmie wzniesienie się ponad złożoność, oferując jej szerokie i specjalistyczne usługi ukierunkowane na optymalizację Twojej marki pod kątem wzrostu.

Zbuduj niestandardowy projekt sklepu za pomocą niestandardowych motywów z wbudowanym HTML, JavaScript i CSS. Możesz nawet dostosować obsługę transakcji za pomocą zestawu SDK i interfejsu API transakcji między serwerami. Uczyń swój sklep mobilnym responsywnym, wyświetl podgląd przed opublikowaniem i zbuduj sklep na WordPress. Wzbogać swoją witrynę o większy ruch dzięki adresom URL i metadanym przyjaznym dla SEO.

BigCommerce zapewnia Twojej witrynie niesamowitą szybkość dzięki wykorzystaniu infrastruktury Google Cloud, Akamai Image Manager i Google AMP. Dostosuj swoje produkty za pomocą funkcji przeciągnij i upuść i utwórz ponad 70 rodzimych promocji i rabatów. Obejmuje kilka cyfrowych portfeli, takich jak Apple Pay, PayPal, Amazon Pay itp.

Inne funkcje:

 • Certyfikat ISO / IEC 27001: 2013
 • Certyfikat PCI DSS 3.1 poziom 1
 • 99% czasu pracy
 • Obsługuje ponad 250 walut w ponad 129 krajach

Prestashop

Mając na uwadze różnorodne wymagania różnych firm, Prestashop pomaga stworzyć w pełni spersonalizowany sklep swoich marzeń! Oferuje funkcje, funkcjonalności i wydajność potrzebne do stworzenia i rozwoju Twojej marki. Dodaj swoje produkty szybko, skonfiguruj jego funkcje i dostosuj je z łatwością.

Możesz tworzyć reguły cenowe, konfigurować kupony, wybierać tryby rabatów i dostosowywać wysyłkę. Prestashop oferuje również sklepy przyjazne SEO, w których możesz sprawdzić swoje wyniki SEO, a także pozwala połączyć Twój sklep cyfrowy z sieciami społecznościowymi w celu lepszego zaangażowania i ruchu. Możesz także mierzyć swoje wysiłki marketingowe za pomocą okresowych raportów i informacji o odwiedzających.

Prestashop jest obecnie dostępny w ponad 75 językach, aby pomóc Ci poszerzyć bazę użytkowników. Zarządzaj wieloma sklepami cyfrowymi za pomocą jednego zaplecza, aby obniżyć koszty i zwiększyć wygodę. Dołącz do grona ponad 300 000 sprzedawców i sprzedawaj swoje produkty poza granicami.

Shopify

Spodziewałeś się, prawda??

Szukasz rozwiązania, w którym możesz znaleźć wszystkie funkcje punktu sprzedaży, aby rozpocząć, obsługiwać i rozwijać swoją markę pod jednym parasolem?

Shopify zapewnił ci ochronę. Rozpocznij swoją podróż służbową i sprzedawaj swoje produkty w dowolnym miejscu, w tym w mediach społecznościowych, sklepach internetowych i nie tylko.

Shopify oferuje wbudowane narzędzia, które pomogą Ci w działaniach marketingowych związanych z tworzeniem, realizacją i analizą Twoich kampanii w Google i Facebook. Zarządzaj wszystkimi zamówieniami, płatnościami i wysyłką za pomocą tego samego pulpitu nawigacyjnego dla Twojej wygody. Łatwo dostosuj swoją witrynę, uzyskując dostęp do kodów CSS i HTML.

Możesz dodać imponujące funkcjonalności i funkcje do swojej witryny dzięki ponad 3200 aplikacjom, które mogą się bezpośrednio zintegrować z Shopify. Oferuje ponad 70 profesjonalnych motywów stworzonych przez renomowane projekty, takie jak Pixel Union, Happy Cog itp. Shopify oferuje platformę blogów, w której można informować i edukować odbiorców poprzez publikowanie artykułów wysokiej jakości.

Shopify zapewnia 256-bitowy bezpłatny certyfikat SSL do ochrony wszystkich informacji na Twojej stronie. Oferuje również bezpieczne bramki płatnicze oraz opcję dokonywania płatności kartami kredytowymi z kart Visa, AmEx, Mastercard itp. Dołącz do społeczności firm 1M z 175 krajów, które osiągnęły już ponad 155 miliardów dolarów sprzedaży za pomocą Shopify.

Drupal

Zbuduj ambitny sklep cyfrowy Drupal poprzez zintegrowanie doskonałych narzędzi do marketingu, realizacji i płatności za przyciągnięcie szerszej bazy klientów. Możesz zarządzać zawartością wraz z modelami danych produktu, w tym stronami produktów i interfejsami wyszukiwania.

Ponad 1 milion programistów na całym świecie przyczynia się do Drupala, dzięki czemu jest stabilną i bezpieczną platformą. Zabezpiecza twój sklep poprzez szyfrowanie bazy danych, kontrolę dostępu, raporty bezpieczeństwa, automatyczne aktualizacje i zapobieganie złośliwym działaniom i atakom DoS.

Drupal oferuje automatyzację marketingu za pośrednictwem mediów społecznościowych, e-maili, CRM, optymalizacji i innych. Działa również jako repozytorium treści dostępne za pośrednictwem interfejsu API i umożliwia personalizację informacji, takich jak geolokalizacja, typ urządzenia, historia przeglądarki, taksonomia zachowania itp. W celu dostarczania użytkownikom odpowiednich treści. Platforma jest wielojęzyczna i oferuje ponad 100 języków.

Ponieważ jest to oprogramowanie typu open source, musisz zarządzać instalacją i konfiguracją. Zamiast tego możesz wybrać hosting zarządzany, aby skupić się na swojej podstawowej działalności.

Sylius

Zaprezentuj swój sklep wyjątkowy wygląd i dotyk, korzystając z platformy open source Sylius. Jest całkowicie oparty na frameworku PHP o nazwie Symfony. Obejmuje wysoką jakość kodu, solidne zasady i praktyki testowania, aby ułatwić programistom i przyjazny dla klientów.

Platforma oferuje wbudowane interfejsy API, dzięki czemu można łatwo tworzyć aplikacje mobilne, w tym Android i iOS, oraz progresywne aplikacje internetowe. Dzięki temu możesz sprzedawać swoje produkty na dowolnym urządzeniu, z którego korzystają docelowi klienci. Zintegruj swoją witrynę z różnymi narzędziami potrzebnymi do rozwoju firmy, takimi jak CRM, ERP, zasoby reklamowe, e-maile itp..

Sylius można łatwo wdrożyć na różnych platformach hostingowych, w tym Cloudways, Nexcess, itp.

Sellfy

Sellfy oferuje prostą, ale potężną platformę do tworzenia sklepu internetowego do sprzedaży towarów fizycznych, subskrypcji lub produktów cyfrowych. Jeśli jesteś kimś, kto nienawidzi złożoności i wciąż chce efektywnych rezultatów, Sellfy jest dla Ciebie!

Możesz sprzedawać swoje produkty na YouTube, Instagram lub Soundcloud za pośrednictwem swojej witryny, włączając przycisk „Kup teraz” lub udostępniając prosty link.

Możesz zwiększyć sprzedaż za pomocą e-mail marketingu, funkcji sprzedaży i kodów rabatowych bez dodatkowej integracji. Dostosuj swój sklep tak, jak chcesz, dodając logo, tworząc układy i zmieniając kolory w celu uzupełnienia Twojej marki. Wielojęzyczna platforma oferuje optymalizację dla użytkowników mobilnych, aby mogli uzyskać dostęp do Twojego sklepu za pośrednictwem telefonu komórkowego i komputera.

Sellfy akceptuje płatności z ponad 200 krajów i korzysta z bezpiecznych bram płatności, takich jak PayPal i Stripe. Uzyskaj wszechstronny wgląd dzięki analizom w celu śledzenia najlepiej działających produktów, przeglądania kanałów ruchu i najlepszych lokalizacji biznesowych.

Saleor

Łatwo wdrożyć sklep internetowy Saleor i wykorzystać najwyższą wydajność i elastyczność do zarządzania i prowadzenia firmy. Umożliwia bezproblemową integrację twojego sklepu z różnymi systemami, takimi jak CRM, CMS, API realizacji itp. Poprzez innowacyjny API GraphQL.

Daje to pełną swobodę korzystania z witryny PWA lub zestawu SDK JavaScript wraz z opcjami wyboru nowej platformy lub wybranego języka. Zarządzaj pakietami produktów, grupami i konfiguracjami w dowolny sposób. Oferuje obsługę wielu walut, języków i tłumaczeń.

Śledź rozwój swojej firmy, wykorzystując dane i analizuj je, aby ukształtować swój biznes na dłuższą metę. Zabezpiecz swoją markę na przyszłość, tworząc solidny i bezpieczny sklep przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Oferuje również płynną migrację Magento i wykorzystuje czyste kody, aby dodać nowe i ekscytujące funkcje, które przyniosą korzyści Twojemu sklepowi.

3dcart

Zdobądź przewagę konkurencyjną, korzystając z solidnej i bezpiecznej platformy eCommerce firmy 3dcart. Oferuje kompleksowe rozwiązanie do tworzenia solidnego sklepu z odpowiednimi narzędziami do zarządzania zapasami, projektowania, śledzenia sprzedaży i nie tylko. Połącz swój sklep z Amazon, eBay, Facebook itp., Aby zmaksymalizować liczbę klientów i czerpać korzyści.

Rozwijaj swoją firmę dzięki wbudowanemu marketingowi e-mail i mierz wiedzę klientów dzięki niezawodnym narzędziom analitycznym. Co ciekawe, oferuje narzędzia do odzyskiwania porzuconych koszyków, które mogą automatycznie angażować użytkowników i zachęcać ich do zwrotu. Platforma optymalizuje również witrynę pod kątem SEO, aby zwiększyć ruch i zostać zauważonym.

3dcart posiada certyfikat Visa PCI wraz z potężnymi atrybutami bezpieczeństwa, aby zabezpieczyć wszystkie transakcje. Obsługuje ponad 200 dostawców płatności, w tym PayPal, Stripe itp. Możesz także bezproblemowo zintegrować swój sklep z FedEx, UPS, Royal Mail, USPS itp., Aby zapewnić bezpieczną wysyłkę.

Sklepy Wix

Stwórz profesjonalnie wyglądający i wydajny sklep internetowy za pomocą Wix sprzedawać swoje produkty w różnych kanałach sprzedaży, w tym na Instagramie i Facebooku. Wybieraj spośród ponad 500 szablonów i dostosuj projekt sklepu za pomocą skutecznych narzędzi, aby dotrzeć do szerokiej bazy klientów zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych. Oferuje ponad 100 funkcji projektowych, efektów i fantastycznych galerii produktów, które zwiększają Twoją obecność w Internecie w celu rozwoju.

Ustaw swoją witrynę sklepową i zarządzaj nią w oparciu o swoją firmę, wybierając listę życzeń, mini-wózek, szybki dodatek do koszyka i inne. Możesz dostosować każdą stronę w swojej witrynie, aby spełniała potrzeby Twojej firmy. Skorzystaj z platformy wysyłkowej – Modalyst, aby pozyskać tysiące wysokiej jakości produktów, aby rozszerzyć swoją ofertę.

Możesz nawet skonfigurować reguły wysyłki i wybrać globalnych przewoźników, takich jak FedEx, USPS itp., Aby oferować klientom szacunkowe koszty wysyłki w czasie rzeczywistym przy kasie. Wix dba o bezpieczeństwo płatności, umożliwiając wybranie jednego z wiodących dostawców płatności, takich jak PayPal, Wix Payments, karty kredytowe / debetowe itp. I akceptuje ponad 40 walut. Możesz także przeprowadzić migrację katalogu produktów do Wix przy użyciu plików CSV.

Wniosek

Jeśli chcesz surfować poza biznesem, najwyższy czas zbudować skalowalny sklep cyfrowy przy użyciu niezawodnej i bogatej w funkcje platformy eCommerce. Wybierz odpowiedniego dostawcę usług w oparciu o wymagania biznesowe i budżet, aby zdobyć punkty, które mogą cię uratować przed kłopotami w przyszłości i zapewnić rentowność firmy na dłuższą metę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map