13 Najlepsze piękne narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu i interfejs API dla Twojej firmy

Korzystanie ze zrzutów ekranu to świetny sposób na łatwe wyjaśnienie określonego tematu, ponieważ elementy wizualne są bardziej zrozumiałe niż tekst.


Jednak jeśli kiedykolwiek odwiedzałeś strony internetowe, zrób zrzut ekranu i edytuj go, aby wyglądał atrakcyjnie, wiesz, że zadanie nie jest najłatwiejsze. Trudno jest to zrobić ręcznie.

W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest użycie interfejsów API zrzutów ekranu. Zamiast marnować 5 minut na przygotowanie jednego zrzutu ekranu, możesz z łatwością wygenerować kilka zrzutów ekranu.

W tym artykule poznasz najpierw narzędzia, z których możesz ręcznie robić zrzuty ekranu, a następnie interfejsy API, które automatyzują proces. Pamiętaj, że samo „zrobienie” zrzutu ekranu nie wystarczy. Te narzędzia i interfejsy API pomagają również wybrać żądany rozmiar i upiększyć go.

Znaczenie „upiększania” zrzutów ekranu

Wszyscy wiemy, że zrzuty ekranu nie wymagają retuszu ani filtrowania, ale większość wbudowanych narzędzi do zrzutów ekranu w naszym systemie przechwytuje cały ekran, w tym pasek narzędzi i pasek stanu, co nie jest wymagane.

Chcesz je usunąć i pięknie je zaprezentować, ponieważ atrakcyjne zrzuty ekranu mogą:

 • Popraw swoją markę
 • Przyciągnij więcej uwagi
 • Zdobądź zaufanie klientów

Jednak ręczna edycja zrzutów ekranu zajmie mnóstwo czasu, dlatego musisz skorzystać z rozwiązań wymienionych w tym artykule.

Korzyści z używania interfejsu API do zbudowania narzędzia do tworzenia zrzutów ekranu

Jeśli chcesz zbudować narzędzie do zrzutów ekranu w celu ułatwienia, oto niektóre z wielu zalet korzystania z interfejsu API:

Oszczędza czas

Interfejsy API mają za zadanie robić wszystko szybko i lepiej. Wykorzystanie go do zbudowania aplikacji oznacza radykalne skrócenie czasu o połowę, co zajęłoby tak wiele godzin, gdybyś zbudował wszystko od zera. Większość interfejsów API może zacząć działać poniżej tygodnia.

Zmniejsza siłę roboczą

Integracja interfejsu API w celu tworzenia oprogramowania przypomina plug-and-play. Większość pracy jest już dla Ciebie wykonana. Wystarczy, że uruchomisz interfejs API, korzystając z jego dokumentacji i samouczków, i możesz zacząć z niego korzystać. Nie trzeba już od samego początku montować.

Tańszy

Większość interfejsów API jest bardzo przyjazna dla budżetu, a także zawiera freemium plany dalszego zmniejszenia obciążenia. Z drugiej strony, pełna aplikacja od zera może kosztować cię rękę i nogę.

Narzędzia do zrzutów ekranu na żądanie

Screely

Cudowne narzędzie do przekształcania nudnych zrzutów ekranu w makiety, Screely jest w 100% darmowy. Korzysta z niego ponad 145 000 osób, w tym pracownicy Amazon, Shopify i Google. Możesz rozpocząć od przesłania zrzutu ekranu, po czym możesz:

 • Wybierz między różnymi oknami makiety
 • Zmień i dostosuj tło
 • Pobierz zrzut ekranu w formacie PNG, SVG lub JPG

Ciągle wprowadzają nowe i ekscytujące funkcje, więc warto z nich korzystać. Mają nawet rozszerzenia dla Google Chrome i Sketch, aby jeszcze bardziej uprościć.

Geekflare Screenshot Checker

Jeśli kierujesz reklamy do wielu odbiorców na całym świecie, musisz zwrócić uwagę na to, czy witryna ładuje się prawidłowo we wszystkich lokalizacjach. Może być wiele przypadków, w których witryna ładuje się dobrze w jednym kraju, ale ma problemy w innym, więc dobrze jest upewnić się, że wszystko jest w porządku.

Za pomocą Geekflare Screenshot Checker, możesz łatwo sprawdzić, czy witryna wyświetla się poprawnie w każdym regionie. Wystarczy wkleić adres URL i pozwolić narzędziu na zwrócenie wyników z różnych regionów.

Następnie możesz pobrać zrzuty ekranu, a nawet stwierdzić, czy występuje problem z ładowaniem w określonym regionie.

Thum.io

Rób zrzuty ekranu w niecałą sekundę za pomocą Thum.io. Jest to superszybkie i niezawodne narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu, które może przetwarzać zrzuty ekranu w prosty i zaawansowany sposób. Mam na myśli „zaawansowane”, to pozwala wybrać szerokość i piksele zgodnie z własnymi preferencjami.

Możesz zacząć za darmo.

Zrzut ekranu Geo

Dzięki możliwości przetestowania witryny z ponad 200 lokalizacji, Zrzut ekranu Geo to kolejna genialna opcja, która ma zadowolonych klientów o nazwach Samsung, WebMD i Microsoft. Możesz dosłownie pożegnać się z korzystaniem z serwerów proxy i VPN, ponieważ to narzędzie pozwala być wszędzie z dowolnego miejsca.

Podajesz swój adres URL raz i BOOM, teraz wiesz, jak Twoja witryna wyświetla się w różnych lokalizacjach.

Maszyna do robienia zrzutów ekranu

Z Maszyna do robienia zrzutów ekranu, możesz błyskawicznie generować zrzuty ekranu, a nawet zamienić stronę internetową w dokument PDF. Przed wprowadzeniem adresu URL można wybrać różne urządzenia, takie jak tablety, telefony lub komputery stacjonarne, co jest świetną funkcją, ponieważ wszyscy mają różne preferencje.

Poza tym możesz także wybrać wygenerowanie długiego zrzutu strony na całej stronie. Poza tym możesz również wygenerować migawkę swojej witryny. Możesz użyć tego narzędzia bezpłatnie dla 100 zrzutów ekranu miesięcznie.

GeoPeeker

Jak sama nazwa wskazuje, GeoPeeker pozwala „zerknąć” na wygląd Twojej witryny w różnych lokalizacjach. Darmowa wersja pozwala zajrzeć do 6 różnych lokalizacji, a wersja premium dodaje 6.

Dzięki niektórym zaawansowanym opcjom możesz także:

 • Sprawdź, czy witryna nie działa
 • Zidentyfikuj czasy pingów z różnych lokalizacji
 • Dostosuj opóźnienie renderowania, rozdzielczości i ustawienia klienta użytkownika

Plany premium zaczynają się już od 9 USD miesięcznie.

Interfejsy API zrzutów ekranu

ScreenshotAPI

ScreenshotAPI.net pozwala tworzyć zrzuty ekranowe w pikselach za pomocą prostego interfejsu API. Interfejs API działa w Google Cloud, co oznacza, że ​​może obsłużyć duży ruch. Interfejs API jest prosty w konfiguracji i modyfikacji. Możesz robić zrzuty ekranu z widoku, całej strony, a nawet określonego elementu na stronie.

Dzięki bezpłatnemu abonamentowi możesz wygenerować do 100 zrzutów ekranu miesięcznie. Plany płatne zaczynają się od 5 USD / miesiąc.

Zapakuj ponownie

Zaufane przez Samsung, AdColony i Autodesk, Zapakuj ponownie to niesamowity interfejs API, który może przechwytywać zrzuty ekranu za pomocą jednego połączenia. Opiera się na super prostym i szybkim RestFULowym adresie URL HTTP i zawiera próbki kodu dla różnych języków, takich jak PHP, Java, Node.js i Python.

Mechanizm renderowania jest ukończony na podstawie przeglądarki i jest zgodny z RODO. Plany cenowe zaczynają się już od 9,95 USD miesięcznie, możesz także skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

URLBox

Ich definicja SaaS to „Screenshot as a Service”, co jest dość imponujące. URLBox może zautomatyzować całe zadanie generowania zrzutów ekranu za pomocą prostego i łatwego do zintegrowania interfejsu API. Możesz:

 • Wykonuj zrzuty ekranu na całej stronie
 • Elastyczne zrzuty ekranu, które pasują do wszystkich urządzeń
 • Bezbłędnie generuj zrzuty ekranu ze stron bogatych w multimedia

Ich renderowanie jest super szybkie, co pozwala wygenerować różne miniatury w różnych wymiarach w ciągu kilku sekund. Masz gwarancję uzyskania takich samych wyników, jakie widzisz w przeglądarce, nic więcej. Może obsłużyć szaloną ilość HTML, bez względu na to, jak skomplikowany jest.

Możesz zacząć od bezpłatnego okresu próbnego i odtąd go kontynuować.

API Flash

Na podstawie Google Chrome i AWS Lambda, Interfejsy API Flash zrzut ekranu witryny API obiecuje stabilną i skalowalną infrastrukturę. Punktami końcowymi są HTTPS dla wszystkich planów, które są znane z bezpieczeństwa i ochrony prywatności.

Interfejs API jest bardzo dobrze udokumentowany i może z łatwością generować całą stronę, a także zrzuty ekranu dostosowane do urządzeń mobilnych. Bezpłatny plan pozwala wygenerować do 100 zrzutów ekranu, ale możesz wybrać jeden z ich płatnych planów już od 7 USD miesięcznie, aby uzyskać więcej.

Interfejs API zrzutów ekranu

Interfejs API zrzutów ekranu jest oparty na interfejsie API REST i jest wysoce konfigurowalny do tego stopnia, że ​​możesz nawet wyłączyć JavaScript, aby zablokować wyskakujące okienka. Możesz wygenerować zrzuty ekranu na całej stronie, a także niestandardowe wymiary, które mają żądane piksele.

Imponującą funkcją tego interfejsu API jest to, że możesz wybrać, czy chcesz Google Chrome jako przeglądarkę, czy Firebox. Interfejs API wygeneruje zrzuty ekranu z wybranej przeglądarki. Możesz zarejestrować się i otrzymać pierwsze 1000 połączeń API za darmo.

Bez przeglądarki

Bardzo rozbudowany interfejs API, który różni się znacznie od innych wymienionych na tej liście. Bez przeglądarki to automatyzacja przeglądarki przeznaczona dla programistów i firm. Możesz go włączyć i zautomatyzować większość zadań wykonywanych w przeglądarce, jednym z nich są zrzuty ekranu.

Możesz natychmiast generować zrzuty ekranu strony internetowej i zapisywać je w formatach PNG lub JPG. Nie musisz dotykać ani jednego wiersza kodu, dzięki interfejsom API REST, które są wstępnie skonfigurowane dla Twojej wygody.

Możesz albo zarejestrować się w celu skorzystania z ich metody płatności „jak chcesz” lub wybrać jeden z ich stałych planów, zaczynając od 50 USD miesięcznie.

Screenshotlayer

Z Screenshotlayer, możesz robić zrzuty ekranu z możliwością dostosowywania. Możesz ustawić żądaną miniaturę i rzutnię, dodać odrobinę CSS, ustawić określony czas opóźnienia i wiele więcej. Wynik jest w formacie PNG, JPEG lub GIF.

Program Screenshotlayer jest bezpłatny dla maksymalnie 100 próśb, po których możesz wybrać płatny abonament już od 19,99 USD / miesiąc.

Wniosek

Zastosowanie kombinacji powyższych narzędzi do tworzenia zrzutów ekranu i interfejsów API może okazać się bardzo korzystne dla Twojej firmy i codziennych zadań.

TAGI:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector