12 fantastycznych narzędzi do znalezienia inteligentnej nazwy domeny dla Twojej firmy

Jednym z trudnych zadań na etapie planowania dla startupu / właściciela firmy jest znalezienie inteligentnej nazwy domeny. Nazwa domeny, która jest krótka, łatwa do wymówienia, łatwa do zapamiętania i przyjazna dla SEO.


Biorąc pod uwagę rozwój witryny internetowej, zobaczenie może być frustrujące Domena jest zarejestrowana, której szukasz.

Jest więcej niż 330 milionów domen zarejestrowane, więc prawdopodobnie zniknie wszystko, co myślisz o krótkim słowie słownikowym.

Dzięki następującym narzędziom, które ci pomogą znajdź odpowiednią nazwę domeny do Twojej firmy z wieloma kombinacjami.

Większość wymienionych narzędzi pozwala kupić bezpośrednio z wyników wyszukiwania, ale jeśli chcesz kupić osobno, możesz przejść do GoDaddy, Namecheap, Unosić się, itp.

A jeśli planujesz hostować swoją witrynę na hostingu współdzielonym, możesz wypróbować SiteGround lub Bluehost, który oferuje DARMOWA domena.

Rzućmy okiem na narzędzia wyszukiwania domen.

Nazwa siatki

Nazwa siatki jest jedną z moich ulubionych opcji wyszukiwania niesamowitych nazw domen. Możesz wprowadzić dwa-trzy słowa kluczowe i wygenerować siatkę nazw z ponad 6 milionów słów.

Używa ponad 20 generatorów do tworzenia nazwy domeny i wyświetlania wyników z wielu kategorii.

 • Wspólne – sprawdź względem wspólnej domeny TLD (domeny najwyższego poziomu), takiej jak .com, .net, .org
 • SEO – użyj głównego słowa kluczowego z popularnym przyrostkiem & prefiks
 • Nowość – sprawdź względem nowo uruchomionej TLD
 • Extra – sprawdź z dodatkowym TLD
 • Krótkie – utwórz krótką nazwę, np. Geekfla.re
 • Podobne – sprawdź, używając wspólnej alternatywnej nazwy
 • Zabawa – mieszaj lub łącz słowa, które są zabawne i wysoce markowe
 • Mix – generuj, dodając inne słowo i mieszając z popularnym sufiksem / przedrostkiem

Domains Bot

Przekształć swój pomysł w nazwy za pomocą Domains Bot. Wyszukiwarka nazw domen, która pozwala filtrować wyszukiwanie według TLD, języków, prefiksu, sufiksu, opcji wyświetlania tylko dostępnej domeny lub na wyprzedaży.

Jeśli prowadzisz firmę hostingową, możesz być zainteresowany jej interfejsem API do integracji z wyszukiwaniem nazw domen.

Hack domeny

Prowadzisz firmę SaaS, interfejs API lub usługę udostępniania? Będziesz kochał Hack domeny. Łączy domenę najwyższego poziomu z całego świata i pokazuje krótką nazwę.

Usługa autorstwa Automatyczny znaleźć tysiące możliwych nazw domen ze słów kluczowych.

Możesz sortować wynik według popularności, długości lub alfabetu.

Domainling

Domainling jest prostym narzędziem do wyszukiwania, które informuje, czy dana domena jest zajęta, oraz alternatywną opcję z przedrostkiem, literówkami & synonimy.

Natychmiastowe wyszukiwanie domen

Kolejne fantastyczne responsywne narzędzie wyszukiwania pokazuje wynik podczas pisania. Daje wynik popularnych rozszerzeń i przydatne sugestie.

Jeśli żądana domena jest już zarejestrowana, wynik wyszukiwania daje opcję sprawdzenia właściciela i innych danych przy użyciu WHOIS.

Generator nazw firm

ZA generator nazw firm przez Shopify natychmiast wyszukuje dostępną domenę i pozwala zarezerwować sobie markę Shopify.

Domena płomienia

Chcesz wygenerować nazwę domeny na podstawie lokalizacji, nisz, brandingu, losowości, hacka, jednego słowa, nazw? Próbować Domena płomienia

NameBounce

NameBounce to nowy generator nazw firm. Na stronie głównej możesz wprowadzić od jednego do trzech osobnych słów kluczowych. NameBounce następnie generuje pomysły na nazwy firm z dostępnymi nazwami domen.

Jedną z fajnych funkcji jest to, że możesz wyszukiwać TLD z kodami krajów, takie jak .co.uk, .com.au i .in.

Po wyświetleniu wyników możesz użyć filtrów po lewej stronie, aby zawęzić wyniki. Możesz kliknąć gwiazdkę obok nazwy domeny, aby dodać ją do listy ulubionych.

Panabee

Panabee jest jednym z popularnych, które sugeruje alternatywną nazwę, sprawdź dostępność aplikacji, nazwę użytkownika w mediach społecznościowych.

Imię grep

nazwa grep jak sama nazwa wskazuje, jest idealnie zaprojektowany dla maniaków wyszukiwania za pomocą wyrażeń regularnych i zbiorów.

Wordoid

Wordoid jest doskonałym narzędziem, jeśli szukasz nazwy domeny „brandable”. Wszystkie nazwy, które podają, są wymyślonymi słowami. Możesz wyszukiwać w wielu językach i używać filtrów po lewej stronie, aby generować nowe wyniki.

Mam nadzieję, że powyższe narzędzia online pomogą Ci znaleźć nazwę domeny dla Twojej firmy. Po sfinalizowaniu nazwy domeny, sprawdź hosting premium, jeśli zdecydujesz się na WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector