11 Nejlepší Android Antivirus pro lepší online ochranu

Chytré telefony a tablety s Androidem mohou nést spoustu osobních údajů a jsou lukrativním cílem pro hackery a jiné počítačové zločince. Když se do vašeho telefonu vloupají kybernetičtí zločinci, mohou ukrást vaše data, nebo ještě horší – použijte je k odcizení vaší identity a páchání trestných činů..


Vaše osobní údaje zahrnují nejen vaše obrázky, videa a další zábavné soubory, ale také vaše hesla, ID, bankovní informace a další. Riziko, že se tyto citlivé údaje dostanou do nesprávných rukou, jsou příliš vysoká, než aby byla vzata na lehkou váhu.

I když je to pravda, bez ohledu na to, co děláte, nikdy nemůžete být absolutně pozitivní, že jste stoprocentně chráněni před online riziky, pokud nepřijmete žádná opatření k ochraně telefonu, otázkou není, zda, ale kdy budete hacknuti. Chcete-li minimalizovat rizika, měli byste raději získat dobrý online bezpečnostní program.

Nelze říci, že existuje jeden nejlepší antivirový program. Někdy je vše, co potřebujete, antivirový skener, zatímco v jiných případech byste raději měli jít s kompletním řešením ochrany, které zahrnuje pokročilejší věci, jako je zámek zařízení, kontroly zabezpečení sítě Wi-Fi, bezpečné bankovnictví, VPN, rodičovská kontrola. , atd.

Možná budete muset vyzkoušet několik antivirových programů, než vyberete vítěze. Abychom vám to usnadnili, uvádíme zde seznam nejlepších nejlepších softwaru, který je obzvláště dobrý, a můžete je použít jako výchozí bod při hledání dokonalé antivirové aplikace pro zařízení Android..

Avast Mobile Security

Avast Mobile Security, s více než 100 miliony instalací je jednou z nejlepších bezplatných nabídek, které můžete najít, když hledáte antivirus Android. Nabízí samozřejmě placenou verzi s mnoha dalšími funkcemi, ale i bezplatná verze poskytuje slušnou úroveň ochrany.

Bezplatná verze zahrnuje bezplatné kontroly ke zjištění hrozeb a slabých míst, schopnost identifikovat škodlivé aplikace před jejich instalací, kontrolu škodlivého softwaru webových odkazů a kontrolu zabezpečení Wi-Fi sítí, ke kterým se připojíte. Existují i ​​další výhody, jako je sledování polohy zařízení, uzamčení zařízení, vymazání všech citlivých dat, ukládání a optimalizace baterie – to vše v bezplatné verzi.

Placené verze zahrnují některé funkce, jako je VPN, PIN zámky / hesla pro otisky prstů, lepší ochrana proti krádeži atd.

Malwarebytes

Malwarebytes je další slušný antivirový program, který je třeba zvážit. Je to zvláště užitečné pro zbavení se adwaru a pro zabránění uzamčení zařízení pomocí ransomware. Nepochází se všemi zvonky a píšťaly Avast Mobile Security, ale pro základní věci to není špatná volba.

Malwarebytes má také možnost auditu soukromí (tj. Řekne vám, zda vás aplikace sledují). Zařízení je zdarma k čištění. Pokud chcete ochranu v reálném čase, existují placené plány začínající na 39,99 USD ročně.

AVG AntiVirus pro Android

Jednou z nejpopulárnějších bezplatných antivirových aplikací pro Android je AVG AntiVirus pro Android – může se pochlubit více než 100 miliony stažení na Google Play. Moduly Antivirus a Antitheft jsou zdarma, zatímco zbytek balíčku (tj. App Lock pro soubory a aplikace, Camera Trap a Device Lock) je dodáván se 14denní bezplatnou zkušební verzí.

Avira

Pokud jste fanouškem věcí vyrobených v Německu, můžete začít hledat antivirový program Avira Antivirus Security pro Android. Jeho bezplatná verze nabízí ochranu před spywarem, adwarem a bankovními trojskými koni a ransomwarem. Modul proti krádeži je také zdarma. Zahrnuje standardní funkce, jako je například ztracení ztraceného telefonu na mapě, vzdálené zamknutí a vzdálené vymazání jeho obsahu, pokud se domníváte, že je ztracen navždy.

Mezi prémiové funkce patří možnost zamknout fotoaparát a mikrofon, zablokovat weby phishingu a pomocí kódu PIN zamknout citlivé aplikace.

Bitdefender Mobile Security

Bitdefender je jednou z největších bezpečnostních společností nejen v segmentu Android na trhu, a proto jejich Bitdefender Mobile Security je jedno velmi kompletní bezpečnostní řešení. Vzdálené zařízení kromě bezplatných prověřování vyhledává, blokuje a smaže data, přichází s některými ne tak standardními funkcemi, jako je zabezpečená VPN (prémiová) a ochrana osobních údajů účtu (funkce, která sleduje, zda byl váš e-mailový účet ohrožen) . Také tvrdí, že jejich software je slabý na zdroje a nevybíjí baterii.

Mobilní zabezpečení společnosti BullGuard

Zdarma zabezpečení mobilních zařízení BullGuard nabízí víceméně stejné funkce jako ostatní programy na seznamu – tj. antivirové kontroly, ochrana proti krádeži, identifikace spamových volání atd., ale má také některé funkce, které jiné programy nemají – tj. zálohování a rodičovská kontrola.

Samozřejmě nemůžete říci, že záloha a rodičovská kontrola jsou to, co dělá nebo narušuje antivirovou aplikaci – ve skutečnosti nemají nic společného s její základní funkčností, ale protože jsou to užitečné funkce, pokud je potřebujete, zaslouží si být uvedeny jako jedinečné funkce.

Můžete si nainstalovat BullGuard Mobile Security zdarma a získat roční předplatné za 19,99 €.

Zabezpečení mobilních zařízení Comodo

S nahlášenými 1 miliony instalací, Zabezpečení mobilních zařízení Comodo není tak populární jako Avast nebo AVG, ale přesto se jí podařilo dostat pozornost uživatelů. Comodo Mobile Security je více než antivirus. Kromě svého vysoce výkonného malwarového modulu nabízí také VPN a firewall, stejně jako ochranu ID, bezpečné prohlížení a AppLock.

ESET® Mobile Security pro Android

ESET® Mobile Security pro Android přichází ve dvou příchutích – zdarma a placených. Bezplatná verze nenabízí více než skenování v reálném čase, vzdálený zámek a vzdálenou sirénu. Placená verze stojí 14,99 $ a zahrnuje funkce, jako je App Lock, Anti-Phishing a Anti-Theft. Nemůžete říci, že o těchto funkcích je něco výjimečného, ​​ale pokud potřebujete pouze antivirové kontroly, tato aplikace nabízí.

F-Secure Mobile Security

Podobně jako u produktů Bitdefender a Norton, F-Secure Mobile Security je součástí kompletního balíčku (F-Secure SAFE), který vás chrání na jakémkoli zařízení – tj. mobil, notebook, stolní počítač atd. Nabízejí bezplatnou zkušební verzi a více placených možností na výběr.

Všechny placené programy jsou na jeden rok a vyberete si, co chcete chránit – tj. Typ zařízení (pouze počítače, smartphony, tablety atd.) A jejich počet (1 PC, 3, 5 nebo až 7 zařízení) , atd.). Můžete si také vybrat, které funkce chcete zakoupit – tj. Úplnou ochranu, pouze VPN atd.

Pokud jde o funkce, závisí to na plánu, který chcete zakoupit. Mezi funkce patří ochrana před viry, spywarem a útoky hackerů, krádež ID, blokování hovorů a zpráv, bezpečné online bankovnictví a ochrana před škodlivými aplikacemi. U smartphonů a tabletů máte možnost zařízení zamknout nebo lokalizovat na dálku, nebo pokud dojde k odcizení, můžete údaje na dálku vymazat.

Pokud to potřebujete, existuje také možnost rodičovské kontroly.

Chili Security

Chili Security není tak populární jako některá jiná jména v tomto seznamu, ale jejich nabídka je dobrá, a proto je rozumné jej zahrnout. Nabízejí dva cenové plány: 5,00 EUR za měsíc pro jedno zařízení nebo 11,00 EUR za měsíc pro neomezený počet zařízení. To je výhodné, pokud máte mnoho zařízení, protože v tomto případě je cena za zařízení nízká. U jednoho nebo dvou zařízení nejsou úspory pro žádné z nich podstatné.

Pokud jde o funkce, stojí za zmínku ochrana Netbank (tj. Zvláštní ochrana pro vaše činnosti online bankovnictví) a obousměrný firewall. Netřeba dodávat, že nabízejí standardní funkce, jako jsou antivirové kontroly a automatické aktualizace, stejně jako rodičovská kontrola.

Zabezpečení Norton Mobile pro Android

Nakonec nezapomeňme na starý dobrý Norton a jeho Zabezpečení Norton Mobile pro Android. Nečekejte, že v něm najdete mimořádné funkce, které jinde nenajdete; spíše to považujte za jednu z dalších alternativ, které je třeba zvážit. Pokud jste již zakoupili Norton 360 Deluxe nebo Norton 360 Premium, máte již k dispozici mobilní ochranu; pokud ne – budete si ji muset koupit samostatně.

Aplikace Norton Mobile Security přichází s aplikací Advisor (hlavní modul, který se stará o malware, ransomware, adware a úniky soukromí), upozornění na spam a podvody, zabezpečení Wi-Fi, ochranu webu a zabezpečení zařízení.

Závěr

Na tomto seznamu jsem se pokusil zahrnout nejlepší bezplatný a placený antivirus Android. Není třeba je vyzkoušet všechny, i když možná budete muset zkusit několik, než si vyberete ten, se kterým chcete jít. Jakmile si vyberete službu, která je pro vás dostatečně dobrá, držte se jí a ujistěte se, že je neustále aktualizována na nejnovější databázi hrozeb, protože pokud tomu tak není, nezískáte odpovídající ochranu, kterou potřebujete.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map