6 najlepszych platform hostingowych Docker dla Twoich kontenerów

Hostuj swoje aplikacje Docker na najlepszej platformie chmurowej.


Docker to popularne narzędzie do tworzenia kontenerów w DevOps. Działa z aplikacją w kontenerze, zużywa minimalne zasoby, może być wdrażany szybciej i może być skalowany szybko.

Podczas pracy w środowisku produkcyjnym na żywo może istnieć setki kontenerów dokujących działających w wielu klastrach. Zarządzanie wszystkimi pojemnikami może być bolesne. Kubernetes i Docker Swarm to nieliczne rozwiązania do zarządzania dużymi klastrami dokerów, ale rozwiązania te zapewniają dużą złożoność i wiedzę umiejętności.

Po co marnować swoje wykwalifikowane zasoby i czas na zarządzanie kontenerami dokerów, gdy istnieje wiele platform hostingowych dokerów, które mogą się tym zająć. Odciążając eksperta od bólu głowy związanego z hostingiem, skupiasz się na swojej podstawowej działalności.

Oto lista najpopularniejszych platform hostingowych dokerów, które należy wziąć pod uwagę przy zarządzaniu kontenerami dokerów.

Sloppy.io

Niechlujny jest szybki, prosty i bezpieczny.

Dzięki Sloppy możesz uruchomić wiele kontenerów dokerów w kilka sekund.

Sloppy to jedna z najlepszych opcji hostowania kontenerów dokerów i uruchamiania ich w kilka sekund. Projekt jest zdefiniowany w pliku JSON.

Możesz użyć CLI udostępnione przez nich z poleceniami ustawionymi do wdrażania, utrzymywania i monitorowania kontenerów dokerów. Pochodzi również z Oparte na sieci opcja tworzenia projektów, utrzymywania i monitorowania kontenerów dokerów z łatwością.

Z Sloppy masz mnóstwo opcji do używania obrazów dokowanych z obrazów publicznych w hubie dokowanym. Możesz także użyć obrazów dokera z dowolnego innego publiczny lub rejestr prywatny. Podczas tworzenia aplikacji za pośrednictwem sieci Web zacznie automatycznie zalecać opcje obrazu dokera po rozpoczęciu wpisywania nazwy obrazu.

Kontenery działające na tamtejszej infrastrukturze są wysoce dostępny sprzęt, więc nie musisz się martwić, że jakiś pojemnik spadnie. Ułatwiają konserwację kontenera Docker dzięki jego funkcjom ciągłego wdrażania, przywracania i trwałych woluminów. Możesz zaktualizować kontenery za pomocą zero przestojów gdy uruchamiają nowe kontenery i zatrzymują starsze kontenery po uruchomieniu nowych kontenerów.

W przypadku błędu w dowolnej aktualizacji możesz łatwo przywrócić poprzednią stabilną wersję za pomocą zaledwie trzech kliknięć. Dane są przechowywane w postaci bloków, które są rozmieszczone na wielu urządzeniach fizycznych. Nie musisz się w ogóle martwić utratą danych.

Możesz monitor wszystkie wskaźniki (użycie procesora, ruch sieciowy, zużycie pamięci itp.) w odstępie 5 minut. Jeśli którakolwiek z aplikacji ulegnie awarii, zostanie ona automatycznie uruchomiona ponownie po kilku kolejnych sprawdzeniach, czy nadal nie działa.

Ma również wstępnie skonfigurowane Instancja GitLab CE który automatycznie tworzy kontenery po wysłaniu aktualizacji kodu.

Jelastic

Jelastic to platforma obejmująca wiele chmur, która może obsługiwać wiele narzędzi / platform / aplikacji, takich jak Docker, Kubernetes, Java, Ruby, Python, JavaScript, Go itp. Łączy platformę jako usługę (PaaS) i kontener jako usługę (CaaS) modele.

Platforma Jelastic wykorzystuje technologię wirtualizacji opartą na kontenerach o nazwie Virtuozzo. Za pomocą Virtuozzo może uruchamiać wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na jednym serwerze.

Dostępność w wielu chmurach jest najważniejszą funkcją platformy Jelastic. Możesz hostować kontenery dokerów w wielu opcjach chmury (PaaS, Caas)

Zapewnia wstępnie skonfigurowane rozwiązania dokowane za pomocą jednego kliknięcia. Możesz skonfigurować samodzielny silnik dokera lub uruchomić klaster roju dokerów. Jest wyposażony w przystępną cenowo konsumpcję, która pozwala płacić tylko za zużycie za pośrednictwem pay-as-you-go Model wyceny.

Interfejs użytkownika jest tak prosty, że konfiguracja, testowanie i tworzenie środowisk produkcyjnych odbywa się za pomocą kilku kliknięć w ciągu kilku sekund.

Hosting Jelastic Docker

Jelastic może automatycznie skalować w pionie lub w poziomie, w zależności od wymagań.

Oto jeszcze kilka najważniejszych funkcji:

 • Przyjazny interfejs użytkownika z dostępem ssh
 • Zapewnia różne interfejsy użytkownika zarówno dla programistów, jak i administratorów
 • Obsługuje mikrousługi i starsze aplikacje
 • Brak przestojów dzięki automatycznej dystrybucji ruchu

Kamatera

Kamatera to kolejna platforma, która zapewnia serwery w chmurze do hostowania, zarządzania i monitorowania aplikacji.

Ceny są bardzo atrakcyjne. Możesz zacząć od zaledwie 4 USD miesięcznie.

Najważniejsze

 • Brak pojedynczego punktu awarii. Gwarancja dostępności na poziomie 99,95%
 • Zapewnia wsparcie techniczne 24 × 7
 • Wdróż infrastrukturę chmury w mniej niż 60 sekund
 • Szybkie skalowanie w górę i w dół
 • Niedrogie ceny
 • Bez konserwacji sprzętu
 • Bez opłaty instalacyjnej, bez zobowiązań, anuluj w dowolnym momencie

Amazon ECS

Usługa elastycznych pojemników Amazon (Amazon ECS) to wysoce skalowalna usługa kontenerowa z obsługą dokerów. Służy do konteneryzacji aplikacji w AWS. Zapewnia zgodność z systemem Windows i obsługuje zarządzanie kontenerami Windows.

To używa AWS Fargate usługa wdrażania i zarządzania kontenerami dokerów. AWS Fargate zajmuje się udostępnianiem serwerów, zarządzaniem klastrami i aranżacją; nie musisz się o to martwić; wystarczy skoncentrować się na zarządzaniu zasobami.

Aktualizacja kontenerów do nowych wersji jest bardzo łatwa w Amazon ECS. Wszystko, co musisz zrobić, to wgrać definicję zadania aplikacji nowej wersji do ECS; uruchomi nowe pojemniki z nowym obrazem i zatrzyma starsze pojemniki. Kontenery są automatycznie rejestrowane i wyrejestrowywane.

AWS Cloud Map pomaga Amazon ECS odkrywać i łączyć pojemniki ze sobą. Pomaga w zwiększeniu dostępności aplikacji. Obsługuje oba monolityczny i architektura mikrousług, dzięki czemu może konteneryzować aplikacje na dowolnej architekturze.

Płacisz tylko za używane zasoby.

Poniżej znajduje się kilka dodatkowych funkcji:

 • Zapewnia bezpieczeństwo za pomocą Amazon IAM i Amazon VPC
 • Uruchamia instancje spot Amazon EC2 w celu optymalizacji kosztów
 • Może łatwo zgrupować modele uczenia maszynowego w celu szkolenia i wnioskowania
 • Łatwa integracja z usługami AWS

Korzysta z wielu innych usług AWS, takich jak AWS CloudWatch do monitorowania, AWS ELB do równoważenia obciążenia itp.

Microsoft Azure

Microsoft Azure jest drugim co do wielkości dostawcą usług w chmurze po AWS. Azure zapewnia również usługi hostowania kontenerów Docker na swojej platformie.

Możesz organizować kontenery w poprzek 29 regionów w chmurze publicznej. Możesz łatwo przenieść ASP.NET aplikacje na lazurowe pojemniki dokowane.

Oferty Microsoft Azure Usługa Azure Kubernetes Service (AKS) do łatwego wdrażania i zarządzania aplikacjami kontenerowymi. Azure Active Directory służy do zaawansowanego zarządzania tożsamością i dostępem. Za pomocą Usługa aplikacji Azure, możesz również wdrożyć niestandardowy kontener systemu Windows na platformie Azure. Azure Marketplace ma mnóstwo gotowych aplikacji dokowanych hostowanych na platformie Azure.

Doker Azure Marketplace

Azure Monitor aktywnie monitoruje wydajność pojemników i ich dostępność.

Niektóre z popularnych funkcji, które oferuje:

 • Bezpośrednio współpracuje z Dockerem, co usuwa złożoność i niepotrzebne dodatkowe interfejsy API
 • Zapewnia zabezpieczenia klasy korporacyjnej do uruchamiania nowoczesnych i tradycyjnych aplikacji Linux lub Windows w kontenerze dokowanym
 • Daje niestandardową dystrybucję Linuksa dla najlepszego doświadczenia dokera
 • Funkcja samoczyszczenia i leczenia nieużywanych i niezdrowych pojemników
 • Uruchamia skrypt diagnozujący dokowanie, aby poinformować personel obsługi dokerów o wszelkich problemach w raporcie o błędzie
 • Obsługuje tradycyjne aplikacje i mikro-usługi

HostPresto

HostPresto jest jedną z pierwszych brytyjskich firm, która zapewnia platformę hostingową kontenerów i usługi dokerów.

Na Hostpresto superszybka chmura, możesz tworzyć i uruchamiać kontenery dokowane bardzo szybko i łatwo. Zamiast uruchamiać i monitorować kontenery dokerów, możesz skupić się na innych ważnych sprawach, takich jak planowanie wydajności, alokacja zasobów.

W zależności od potrzeb użytkowników możesz uruchamiać kontenery dokowane i skalować je z łatwością. Pomaga także w przyspieszeniu rozwoju, ponieważ pozwala często wypychać aktualizacje kodu w kontenerach dokerów. Za każdym razem, gdy nowy członek dołącza do zespołu, musi tylko podkręcić kontener dokowania rozwoju, a będzie on gotowy w kilka sekund, aby rozpocząć pracę nad rozwojem.

Dedykowany Brytyjski zespół wsparcia jest dostępny, aby pomóc ci w twoich zapytaniach. Jeśli jesteś w regionie Wielkiej Brytanii, hosting kontenerów Docker w HostPresto jest jedną z najlepszych opcji.

HostPresto zapewnia 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanej usługi i wsparcia. Daje również nieograniczona przepustowość do aplikacji w kontenerach bez żadnych dodatkowych opłat za użytkowanie.

Wniosek

Rozsądną decyzją jest hostowanie kontenerów dokerów na dowolnej z powyższych platform hostingu dokerów i zapominanie o uruchomieniu, wdrażaniu i zarządzaniu kontenerami.

TAGI:

 • Doker

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map