Przedstawiamy Geekflare Nexus – spodoba ci się

Cieszę się, że mogę się z wami wszystkimi podzielić.


Kilka miesięcy zajęło mi przeglądanie setek produktów i narzędzi w celu znalezienia najlepszych zasobów do doładowania Twojej firmy i witryny internetowej. Na pewno nie było to łatwe, ale chyba to zrobiłem (bezwstydny).

Więc o czym mówię?

Geekflare Nexus

Geekflare Nexus ma na celu pomóc blogerowi, startupowi, projektantowi, programistom, freelancerowi, średnim firmom w znalezieniu najlepszego produktu, narzędzi, usług, SaaS do zwiększyć przychody ze sprzedaży, zabezpieczyć stronę, tworzyć sieć strona ładuje się szybciej, generować potencjalnych klientów i więcej.

Sprawdziłem ponad 1500 produktów i nie wszyscy sporządzili listę. W chwili pisania tego tekstu jest ~ 1000 zasobów i planuję regularnie aktualizować.

Aby ułatwić nawigację, pogrupowałem zasoby w „Kolekcje”. Na razie jest około 100 kolekcji i tak, dodam je.

Jak to dostałem?

Istnieją głównie trzy rodzaje artykułów, które mam na Geekflare.

 1. Instruktaż
 2. Rozwiązywanie problemów
 3. Lista

Samouczki i rozwiązywanie problemów z wpisami na blogu są wiecznie zielone i piszę je zgodnie z wymaganiami. Jednak post na blogu oparty na liście jest inny.

Na liście piszesz o wielu produktach mówiących mniej więcej o tym samym.

Weźmy przykład, jeśli muszę napisać o „10 wtyczkach bezpieczeństwa WordPress”. Dołączę wszystkie popularne i będę obiecujący, ale charakter każdej wtyczki jest wspólny dla zabezpieczenia witryny. I większość z nich oferuje te same funkcje.

Tak więc, jeśli będę musiał o tym napisać, wyjaśnię je i nadam artykułowi długość około 1000-1500 słów. Ale jeśli spojrzę na mapę termiczną, użytkownicy nie są zainteresowani czytaniem wszystkich szczegółów, wszyscy chcą poznać nazwę produktu, link i krótkie wprowadzenie na ten temat.

Wiem, co sugerujesz – nie rób tego długo i nie skracaj go w razie potrzeby. chciałbym!

Ale zgadnij co, w Internecie pojawi się kolejny artykuł na ten sam temat w ponad 1000 lub 2000 słowach, który prawdopodobnie będzie zajmował wyższą pozycję w wyszukiwarce. Istnieje tendencja do pisania długich artykułów, ponieważ doradzają eksperci SEO. Nie wiem, jak dokładne to jest.

Po przejrzeniu kilku analiz opartych na listach zdałem sobie sprawę, że nie dostarczam wartości. Zawieram wiele rzeczy, których użytkownicy nie są zainteresowani czytaniem, ale ponieważ muszę to zrobić, aby wydłużyć. To mnie nie zadowalało.

Czy to tylko ja tak myślę?

Zacząłem myśleć o rozwiązaniu i natknąłem się na wiele witryn opartych na listach. Są dobre i zainspirowałem się nimi i postanowiłem stworzyć coś nowego z wartością dodaną. Zdecydowałem zachowaj prostotę dla użytkowników.

 • Strona, na której masz najlepsze produkty i narzędzia do rozwiązania problemu lub osiągnięcia określonej rzeczy i możesz to zrobić odwiedź odpowiednią stronę jednym kliknięciem.
 • Użytkownik nie musi przechodzić przez obszerny artykuł, zamiast tego zna nazwę produktu i krótkie wprowadzenie, a jeśli czuje się z tym komfortowo, kliknij „Odwiedź witrynę”.

Jak widać powyżej z kolekcji „Akceptowanie kryptowaluty”. Możesz je wszystkie zobaczyć i bezpośrednio przejść do strony, jeśli chcesz. Domyślnie wyświetla się tylko ~ 30 słów, a jeśli chcesz przeczytać szczegóły, możesz je rozwinąć.

Rozwijanie nie prowadzi do nowej strony.

Teraz znasz trochę historii o Geekflare Nexus. Rzućmy okiem na implementację.

Wybór nazwy

Kiedy wymyśliłem rozwiązanie, zachowałem nazwę „Kolekcje Geekflare” – proste, ale zbyt znajome. Miałem kilka sesji burzy mózgów z przyjaciółmi i wymyśliłem kilka nazwisk.

 • Uruchomić
 • Stos
 • Pas startowy
 • Lista
 • Koktajl

Podobało mi się uruchomienie, ale nie miało to związku z tym, co robię. Nie byłem w 100% przekonany.

Zrobiłem badania i pomyślałem o tym, aby zasugerować profesjonalistom Zatrudniłem go na Fiverr, i zasugerował kilka nazwisk.

Podobał mi się Nexus �� i proszę bardzo!

Wybór technologii

Na rynku dostępnych jest wiele opcji. Początkowo robiłem to w JS, ale zdałem sobie sprawę, że będzie mnie to kosztować więcej. Ponieważ nie wiem, w jaki sposób rynek będzie wchodził w interakcje, pomyślałem, aby zachować prostotę przy niskich nakładach inwestycyjnych, a można odgadnąć opłacalne rozwiązanie – jego WordPress!

WordPress to potężny CMS, który jest nie tylko przydatny do blogowania, ale także złożonej aplikacji. Mam mojego zwykłego programistę, a jego ukończenie zajęło ~ 3-4 tygodnie.

 • Google Cloud Platform – hosting VM
 • Rozkwit prowadzi – dla formularzy opt-in
 • Cloudflare – dla CDN & Bezpieczeństwo
 • ESSB – aby umożliwić ludziom udostępnianie kolekcji
 • Algolia – do wyszukiwania

Uruchamianie w poszukiwaniu produktu

Gra Geekflare Nexus ma zostać uruchomiona podczas polowania na produkty 9 sierpnia. mam nadzieję, że cię tam zobaczę!

Wniosek

Miałem pomysł i umożliwiłem to z pomocą przyjaciół i utalentowanych ludzi. Teraz twoja kolej, aby podzielić się z nami swoją opinią. Ostatecznie to wy ludzie zdecydujecie, czy jest to pomocne.

Dzięki za przeczytanie, a to nie byłoby możliwe bez wsparcia mojej żony i syna. Zabrałem ich całą rodzinę & grać godzinami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map