Kui palju peaksin veebimajutuse eest maksma?

Kas soovite luua veebisaidi? Siis teate juba, et vajate veebimajutust. Hea uudis on see, et see ei pea varandust maksma. Siiski põhjustab asjaolu, et see maksab üldse midagi, küsimuse: kui palju peaksin veebimajutuse eest maksma??


krediitkaart

>> Laadige selle postituse prinditav PDF-versioon alla siit << [/ suhtluslokeerija]

Millised on minu võimalused?

Veebimajutusel on teil kaks võimalust:

1. Tasuta veebimajutus

Tasuta host on tavaliselt selline, mis pakub tasuta hostimist koos nende sisuhaldustarkvara piiratud versiooniga. WordPress.com, Blogger.com ja Joomla.com on vaid mõned näited tasuta veebimajutusvõimaluste kohta.

Plussid:

 • Ülalpidamiskulud puuduvad.
 • Samuti saate tasuta alamdomeeni.
 • Enamikku tasuta võimalusi on väga lihtne kasutada ega vaja tehnilisi teadmisi.

Miinused:

 • Sõltuvalt teie kasutajalepingust ei kuulu te tõenäoliselt oma ajaveebile, see tähendab, et selle võib igal ajal peatada.
 • Teil on oma saidi üle vähe kontrolli. Näiteks WordPress.com ei luba teil reklaame paigutada, mis piirab teie teenimisvõimalusi blogijana, rääkimata sellest, et WordPress võib teie saidile oma reklaame panna.
 • Te ei saa oma peamist domeeni, mis tähendab, et teie domeenis on „.wordpress.com”, „.blogspot.com” jne..
 • Salvestusruum, ribalaius ja kiirus on teil väga piiratud.

2. Isemajandamine

Ise hostitud veebisait on selline, kus majutate oma saiti oma serverites või maksate kolmandale osapoolele, näiteks Bluehost või HostGator, oma veebisaidi failide talletamiseks nende serverites..

Plussid:

 • Teil on oma saidi üle rohkem kontrolli, kuna olete omanik ja teil on juurdepääs oma veebisaidi koodile.
 • Teil on vabadus oma blogi monetiseerida, kui soovite.
 • Isetehtud veebisaidid näevad välja professionaalsemad.

Miinused:

 • Isemajandamine võib uute veebisaitide omanikke hirmutada.
 • Isetehtud saidid nõuavad pidevaid ülalpidamiskulusid.

Ehkki võite otsustada oma veebisaidi eest mitte midagi maksta, kaaluvad isemoodi majutatud veebisaidi eelised suuresti tasuta veebisaidi eelised. Soovitame tungivalt tasuta hosti mitte kasutada, kuna see rikub veebimajutuse käsku nr 1: Te ei tohi valida tasuta veebimajutusteenuste pakkujat.

Milliseid funktsioone peaksin kaaluma?

Kui otsustate oma veebisaidi ise hostida (mida loodame, et saate ka seda!), Peate kaaluma, mis on õiglane hind ja mis mitte. Kuid enne, kui saate teada, kas see, mille eest maksate, on õiglane, peate teadma, mida saate selle hinna eest. Esitage endale järgmised küsimused:

Mitu veebisaiti / ajaveebi ma plaanin majutada?

Kui plaanite seadistada rohkem kui ühte veebisaiti, siis veenduge, et kasutate hostit, kes ei võta iga domeeninime eest lisatasu või pakub täiendavatele domeenidele allahindlust.

Kui suured on minu veebisaidid?

Kas teie veebisait on staatiline sait, millel on ainult mõni leht, või plaanite oma saidi ajaveebi lisada palju sisu või pilte? Kui kaldute viimase variandi poole, peate olema kindel, et teie valitud host pakub teile piisavalt salvestusruumi. Hea uudis on see, et paljudel parimatel hostidel on pakendites piiramatu salvestusruum.

Kui palju liiklust ma ootan?

Ribalaius on teie veebisaidi edastatav andmemaht. Rohkem ribalaiust tähendab, et saate majutada rohkem külastajaid. Piiramatut ribalaiust pakkuva host valimine on parim valik, kuid kui vaatate muud hostipaketti, siis veenduge, et teaksite, kui palju saidi külastajaid teile mahutada. Kui te pole milleski kindel, võtke ühendust hostiteenuse pakkujaga.

Kui palju klienditugi vajan?

Kui teil pole aimugi, mida teete, siis soovite juurdepääsu oma klienditoele, mis aitab teil oma veebisaiti üles ehitada. Mõned hostimisteenuste pakkujad pakuvad kõrgemat klienditoe taset kui teised, seega kontrollige vajadusel abi saamiseks nende kontaktvalikuid; parem, kui saaksite neile tugiteenuse saamiseks helistada telefoni teel, selle asemel, et proovida abi saada vestluskastist, kus keegi ei näi kunagi võrgus olevat. Odavama hostipaketiga kaasneb tõenäoliselt madalama kvaliteediga klienditugi.

Kas mul on jagatud serveris hostimine sobilik??

Jagatud veebimajutus on siis, kui teie saidi failid salvestatakse samasse serverisse kui kellegi teise oma. Enamike väikeettevõtete veebisaitide jaoks pole see tavaliselt probleem. Kuid see võib põhjustada ribalaiuse kitsaskohtade tekkimist ja turvaprobleeme. Ja see tähendab, et jagatud veebimajutus on palju soodsam. Jagatud serveris majutamine võib maksta umbes 5–10 dollarit kuus, samas kui spetsiaalses serveris majutamine maksab teile kuskil 100–350 dollarit või rohkem kuus.

Millist turvalisust ma vajan??

Teine asi, mida tuleks arvestada, on turvalisus. Kui kasutate e-kaubanduse veebisaiti ja aktsepteerite võrgus palju makseid või hoiate tundlikke kliendi andmeid, siis on teie veebisaidi turvalisuse ja usaldusväärsuse tagamiseks vajalik andmete krüptimiseks SSL-funktsioon. Tavaliselt saate selle oma veebimajutusse lisada umbes 30–50 dollarit aastas ühe domeeni kohta.

Mida ma peaksin maksma?

Teie veebisaidil on selle ehitamise alustamisel tõenäoliselt mitmesuguseid kulusid, alates domeeninime tasumisest kuni veebidisaineri palkamiseni. Aga kuidas on teie hostingu pakkujaga??

Tõde on see, et veebimajutuse maksumus varieerub mõnest dollarist kuus sadadesse dollaritesse. Ülaltoodud küsimustele vastamine ja vajalike funktsioonide tundmine aitab teil oma saidi jaoks parima otsuse langetada.

Kuid te ei tulnud siia ainult selleks, et kuulata, kuidas mind põõsa ümber pekstakse.

Siin on kiire vastus: Kui olete väikeettevõte, saate 5- kuni 7 dollari kuus maksmisega tavaliselt kõik vajalikud funktsioonid ja mõnikord ka rohkem. On mitmeid hostimisvõimalusi, mis pakuvad piiramatut ribalaiust, kettaruumi, domeene ja palju muud umbes 6 dollari eest kuus. Kui maksate rohkem kui üks, makske enne nende eest tasumist kindlasti lisafunktsioone.

Kui külastate palju liiklust ja tunnete muret turvalisuse ja kiiruse pärast, on mõistlikum maksta kuni 350 dollarit – sõltuvalt sellest, kui palju salvestusruumi vajate -.

Parim viis parima pakkumise saamiseks on võrrelda veebimajutajaid nende hindade ja pakettide põhjal, et leida teie vajadustele ja eelarvele vastav.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector