Kõige igavam artikkel cPaneli kohta, mida te kunagi lugesite!

Faktidest lugemine on igav. Kuule, mõned veebimaailmas uued inimesed usuvad, et veebimajutuse teemad on täiesti igavad, sest kõik, mida nad räägivad, on faktid. Õnneks on meile, kes asjatundlikumatele veebiettevõtjatele meeldib, õppida tundma igapäevaseid asju, mis muudavad meie Interneti-ettevõtmise lihtsamaks.


>> PDF-faili allalaadimiseks klõpsake siin <<

Kasutaja inspireeritud sõnad, nagu „kiire”, „lihtne” ja „jõuline”, on meie jaoks sama põnevad kui kuulmine, et failihalduse funktsioone täiustavad kergemini serveri täiustused ja liidese võimalused.

See ei saa tegelikult palju paremaks. Kui olete nagu meie ja see terminoloogia paneb teie südame võidusõidule, lugege siis edasi, kui süveneme metsikusse maailma cPanel, paljastades vaid monotoonsed detailid, humoorikad faktid ja funktsioonide pilkupüüdva näitamise, mis kokkuvõttes paljastavad täpselt selle, mida peate teadma, et kontrollida oma veebipõhist kohalolekut.

Mis on cPanel??

mis on cpanel?Kui logite sisse oma jagatud hostimise kontole, graafiline liides (GUI) mis tervitab sind on sinu “kontrollpaneel”, Linuxi põhine tarkvara, mis muudab uuemagi veebimeistri hõlpsaks oma hostingu ja veebisaidi aspektide muutmise ja kohandamise.

Kõige lihtsamalt öeldes võimaldab veebipõhine cPaneli funktsionaalsus kasutada selle hõlpsalt navigeeritavat, klõpsuga ikoonisõbralikke automatiseerimistööriistu oma hostimiskonto praktiliselt kõigi veebisaitide osade kontrollimiseks.

Selle ülesehitus on 3-astmeline, mis tähendab lihtsalt, et sellel on võimeid kasutada mitte ainult selliste veebisaidi lõppkasutajate jaoks nagu teie, vaid ka seda, et veebimajutuse edasimüüjad ja administraatorid saavad selle võimalusi hallata ka tavalisest veebibrauserist..

Juurdepääs oma cPanelile brauserist on sama lihtne kui sisestada oma domeeninimi.com/kaabel ja seejärel sisestada sisselogimisandmed.

CPaneli omadused

cPaneli hostimine on tööriistade poolest nii rikkalik, et pakub isegi kõige rohelisematele kasutajatele oma saidi haldamiseks peaaegu lõputuid võimalusi. Kõige populaarsemate funktsioonide jaotus sisaldab järgmist;

 • E-post – e-posti juhtpaneel võimaldab mitut ärisuhtlust, näiteks konto loomist, kustutamist, edastamist, filtri loomist ja rämpsposti blokeerimist.
 • Failihaldus – cPanel hoiab teie saiditeavet serveris korrastatuna koos võimalustega mitme domeeni, alamdomeenide, FTP-serveri juurdepääsu, kettaruumi andmete ja failide varundamise jaoks.
 • Domeeni haldus – ühtne liides võimaldab juhtida veebisaidi atribuute, sealhulgas lisandmoodulite ja alamdomeenide valikuid, ümbersuunamisi ja pargitud domeene.
 • Skriptide redigeerimine – uute funktsioonide, nagu ajaveebide, ostukorvide, veebivestluste ja foorumite lihtne paigaldamine. SimpleScripti „Fantastico” võimaldab paljude sisuhaldussüsteemide, näiteks WordPressi, ühe klõpsuga installida.
 • Turvalisus – juurdepääsu piiramise võimalused, failiühendus ja ülekandmine, IP-piirangute võimalused ja SSL / TLS Manager veebisaidi turvalisus.
 • Andmebaasi haldamine – MySQL ja phpMyAdmin kohandatud andmebaaside loomiseks.
 • Serveri statistika – serveri jõudluse haldamiseks.

CPaneli eelised

Kasutaja jaoks muudab lihtne cPaneli kasutajaliides veebisaidi juhtimise lihtsaks ja intuitiivseks ilma rangeid treeninguid tegemata.

Tarkvara enda osas muudavad järgmised juhtmepaneelid eelistatud valiku jagatud hostimise kasutajate jaoks järgmistest lisaeelistest;

 • Ühilduvus – ühilduvad pistikprogrammide ja laia valiku veebirakendustega.
 • Kergesti teisaldatav – võimaldab veebisaitide hõlpsat ülekandmist hostingu pakkujate vahel.
 • Taskukohane – laialdaselt kasutatav programm, mis muudab selle hostimisettevõtetele ja lõppkasutajatele elujõuliseks.
 • Funktsioonirikas – pakub enam-vähem kõigile algajatele ja kogenud veebisaitide omanikele mõeldud teenust.
 • Teadmistepõhine – cPaneli kohta lisateabe saamiseks on Internetis palju hõlpsasti juurdepääsetavat teavet. Valikute hulka kuulub pärast hostimiskontole sisselogimist “Alustamisviisard”, cPaneli liidese allosas olev link “Abi” ja viide tarkvara loojatele nende cpanel.net avalehel.

CPaneli puudused

Nagu iga kasutajapõhise programmi, tarkvara või rajatise puhul, tuleb cPaneli täieliku kogemuse arvestamisel vähemalt puudustega arvestada. Praegu on kõige murettekitavam;

 • Ebaprofessionaalne välimus – Võrreldes teiste saadaolevate liidestega nõuavad mõned kasutajad “spetsialiseeritumat” väljanägemist.
 • Suuruse ühilduvus – cPanel on mõeldud peamiselt väikeste ja keskmise suurusega veebisaitide jaoks. Suured saidid võivad vajada muid hostimisvõimalusi.
 • Haavatavus – nagu mis tahes tarkvara puhul, võib ka cPaneli andmed enne ajastatud värskenduste käitamist olla turvariskidele vastuvõtlikud.

Tänu oma eelistele on cPaneli tarkvara tänapäeval veebis jagatud hostimise jaoks kõige populaarsem ja funktsioonirikkam juhtpaneel..

Nii põnev kui see ka pole, saame enamik inimesi pigem lugeda oma teraviljakarbis olevaid koostisosi kui õppida tundma äri, mis nende veebisaite veebis hoiab. Õnneks ei pea te püsima iga tüütu detaili ja fakti peal.

Vähemalt oma cPaneli majutuse põhitõdede mõistmine on aga pikk viis tagamaks, et tüdimusseisundis püsiksite endiselt hästi kursis olemasolevate võimalustega oma veebisaidi elus hoidmiseks, ajakohastamiseks ja võrgus hoidmiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector