Kas teie sait pole kaitstud virtuaalserveriserveri häkkimise eest?

Kui teie veebisaidi või ajaveebi turvalisus ei ole midagi sellist, mille pärast liiga palju muretsete, võiksite hakata seda vähemalt natuke kaaluma. Mõni ebaõnnestunud veebiomanik ründab nende saite korduvalt, vaatamata sellele, et nad on nende arvates teinud kõik võimaliku selle ärahoidmiseks. Aga kas neil on?


>> PDF-faili allalaadimiseks klõpsake siin <<

Kas virtuaalserver on häkkimise eest kaitstudArvestades, et nii palju veebisaite on salvestatud jagatud serverisse ja need on mõeldud neid majutava hostina kaitsmiseks, on häiriv, et nii paljudest registreeritud häkkimisjuhtumitest ja katsetest teatatakse sellise regulaarsusega. Kui olete üks väikestest ja keskmise suurusega veebiomanikest, kes maksavad teie hostile teie saitide turvalisuse tagamiseks, siis võib-olla on aeg aeg oma seisukoht selles küsimuses uuesti läbi vaadata ja vaadata, kas jagatud veebimajutus pakub teie veebivarudele kaitset, mida te oodata.

Üks põhjus, miks veebisaitide omanikud valivad konkreetse hostiettevõtte, on nende turvalisuse garantii. See kehtib kõigil hostimise tasemetel, nii et pole üllatav, et väiksemate saitidega kasutajad valivad raha säästmiseks jagatud serveri võimaluse.

Turvakaitse koos madalama hinnaga on võrdsed nii keskmisele kui ka tõsisema saidi omanikule tasuva hostimisega. Iga ehtne hostimisettevõte tutvustab oma jagatud serveri klientidele, et hoolimata madalamatest hostimistasudest, pakuvad nad regulaarset varundamist, hoolitsevad kõigi häkkimismeetmete eest ulatusliku tulemüüri valve ja turvameetmete eest. Need häkkimiskatsed võivad ja esinevad tavaliselt järgmistes vormides;

 • Andmepüük – häkkerid jagavad serveri konfiguratsiooni värskendamiseks jagatud serveritesse, võimaldades andmepüügilehti kuvada iga mõjutatud serveri hostitud saidi alamkataloogist. Andmepüük julgustab saidi kasutajaid sisestama privaatseid andmeid võltsveebilehele, mis näeb välja peaaegu sama kui originaal.
 • DoS ja DDoS – teenuse keelamise ja hajutatud teenuse keelamise häkked ujutavad võltsitud liiklusega serverid üle, nii et sisemine juurdepääs ei ole vajalik serverite tähtajatuks peatamiseks veebis.
 • Petturitele ligipääs – juhtmevabad pääsupunktid, mis on teadmatuse tõttu võõrustavate töötajate poolt turvamata jäetud, võimaldavad põlvpüksid väljuda ja häkkerid siseneda
 • Juurdepääs tagauksest – häkkerid kasutavad täielikult ära konfiguratsiooniprobleeme, haldusvigu, viletseid paroole ja valesti turvatud sissehelistamisvõimalusi.

Kõigil neil sündmustel on häkkeril eesmärk krahhida servereid, viia võrgud alla ja saada juurdepääs klientide isiklikele rahalistele ja muudele andmetele.

Hoolimata sellest, mida praegu võite mõelda, on serverid vaikimisi väga turvalised. Spetsiaalselt jagatud serverite turvaprobleem on aga see, et samas serveris võib olla üle 500 inimese, kellel kõigil on oma FTP-konto. Kuna nii palju inimesi jagab ühte serverit, kasutavad kogenematud või laisad grupi kontoomanikud äärmiselt lihtsaid paroole.

Häkkerid hävitavad need paroolid hõlpsalt ja pääsevad seejärel juurde selle inimese teistele saitidele, kuna kõigil saitidel kasutatakse samu paroole. Veebiomanike selliseid lihtsaid vigu võimendatakse siis, kui häkkerid käivitavad automatiseeritud skripte serveri paroolide vastu. Lisaks paljastab serveri ühe konto sisselogimine ülejäänud jagatud serveri saidid. Kuna lihtsad paroolid on ebaeetiliste jaoks selline aus mäng, on nende sissetungimise juhtumite puhul raske süüdistada hostimisteenust.

Häkkimine võib ilmneda ka juhtpaneeli administreerimise haavatavuste, aga ka pluginate ja lisandmoodulite turvaaukude kaudu sellistes rakendustes nagu WordPress. Kui olete üks nendest saidiomanikest, kes salvestab oma veebisaidid hostimisettevõtte jagatud serverisse, siis siin on mõned näpunäited, mis aitavad häkkerite katsetel teie kinnistutele juurdepääsu takistada;

 • Uuendage kasutatavaid rakendusi, eriti WordPressi. See aitab vältida automatiseeritud skriptide vanemate versioonide aukude korjamist. See kehtib ka teemade ja pistikprogrammide vanemate versioonide kohta.
 • Kui kasutate WordPressi, siis kinnitage ja kõvendage seda
 • Muutke oma kasutajatunnus millekski muuks kui „adminiks“ ja kasutage paremat parooli kui näiteks parool123
 • Täiendage muid rakendusi (infolaud, foorumid) kui WordPress, mis võivad samuti sisenemispunkte lekitada.
 • Suhelge oma veebiga ja veenduge võimaluse korral, et nende opsüsteemi uusim versioon, nagu Linux, töötab.
 • Olge ettevaatlik, kui mõni teie veebimajutaja võtab ühendust parooliga või isiklike andmetega.

Mis tahes veebisait võib olla häkkerite pahatahtlike kavatsuste jaoks aus mäng ja mis meeldib teile või mitte, sealhulgas veebisaitide jagatud hostimise serverites. Selle hostimisvaliku populaarsuse tõttu on teie saitide häkkimise tõenäosus tõeline võimalus, kuid see ei ole asi, mille pärast võite oma aega kulutada, kuna “enamiku” saitide eluiga on ilma probleemideta.

Parim võimalus oma saite kaitsta on kasutada tugevaid paroole, uuendada kõiki oma rakendusi ja vestelda oma hostiettevõttega, et veenduda ka nende süsteemi turvalisuse tagamises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector