IX veebimajutuse ülevaade: hinnad, plaanid, hinnangud ja palju muud!

Kuni 1991 – tead, juba pimedal ajal – Internetti võiks kasutada ainult hariduse ja teadusuuringute jaoks. Koolid ja teadusasutused kasutasid spetsiaalseid servereid, seega ei olnud vaja kolmandate osapoolte veebimajutust.


Tänapäeval on kõik, mis on muutunud, pakkuda laia valikut teenuseid ja tooteid. Nii paljude võimaluste vahel võib siiski olla raske eristada tõsiseid mängijaid mängijatest, kes pole kestma ehitatud.

Üks pikaajaline ettevõte on lühikese aja jooksul – mis sai alguse 1999. aastal server Midwesti elutoas. Sellest ajast alates on seda hakatud majutama peaaegu oma 11 000 ruutjalga andmekeskusest Ohios Columbuses. Nagu nende veebisait ütleb, tähendab see väljakujunenud kogemus ja püsiv kasv, et nad ei tegele lendude järgi toimuvate operatsioonidega, mis lähevad peatselt minema.

2015. aastal aga Endurance International Group (EIG), millel on 60 veebimajutusteenuste portfelli, sealhulgas Bluehost, HostGator ja Saidi5. See pani kliente kartma, et ettevõte suletakse ja nende kontod kolitakse EIGi teistesse hostimisteenuste pakkujatesse. Isegi kaks aastat pärast seda teadaannet oli IX-ga kõik siiski sama.

See muutus 2018. aasta jaanuaris, kui IX teatas oma klientidele, et nad viiakse üle. Kus asjad praegu on? Kas peaksite majutusteenuste osas ikkagi arvestama IX-ga? Kuidas võrrelda IX saidiga5?

Katame selle ülevaate kõik need alused ja palju muud.

Kuidas IX veebimajutus töötab??

veebimajutuse logo

IX pakub selliseid teenuseid nagu veebimajutus, virtuaalsed privaatserverid (VPS) ja domeeni registreerimine. Saadaolevate lisandmoodulite hulka kuuluvad e-kaubanduse SSL-sertifikaadid, kaupmehekontod, a veebisait kolimisteenus, SiteLocki turve ja veebisaitide loomise tarkvara.

Samuti on kasutajate jaoks hästi välja töötatud teadmistebaas, sealhulgas KKK, artiklid ja videod. Klienditugi pakutakse e-posti ja vestluse kaudu. Linuxi ja Windowsi jagatud veebimajutuse kulud jäävad vahemikku 3,95–7,95 dollarit kuus, Linuxi VPS alates 54,95 kuni 89,95 dollarit kuus ja Windows VPS alates 69,95–104,95 dollarit kuus.

Uptime on iga veebimajutusteenuse jaoks võtmetähtsusega – kui teie sait pole maas, pole muud tähtsust – ja IX on selle prioriteediks seadnud. IX omab selle asemel, et ühiskasutada, oma 3. astme (N + 1) andmekeskust ning 3. astme süsteemi sisseehitatud koondamised tähendavad, et ülekuumenemise vältimiseks on toiteallikad tasakaalus ning voolukatkestuse korral on kaks tööstusgeneraatorit pideva töövõimsuse tagamiseks. Ettevõtte peakontor asub ka selle andmekeskuses.

Turvalisus on samuti hinnanguliselt kõrge prioriteet Visiem, kas noklusina, tacuühte veebisaiti häkitakse igal aastal ja IX kasutab oma saitide kaitsmiseks SiteLockit. Seireteenused on olemas, et teid kohe teavitada, kui mõni teie veebiaadressidest kuvatakse Google’i, McAfee ja / või Nortoni mustades nimekirjades.

Avastusteenused kontrollivad iga päev üle 12 miljoni IX hostitud veebisaidi ja faili viiruste ja muu pahavara osas. Kui pahatahtlik kood on tuvastatud, parandavad taasteteenused veebisaidi koodi automaatselt, et vältida külastajate arvutite nakatumist.

IX veebimajutuse ainulaadsed omadused

Veebimajutus sait

IX hostimisteenuste kirjeldamisel kasutatav märksõna: “piiramatu”. Isegi nende baastase 3,95 dollarit kuus jagatud hostimise plaan sisaldab piiramatut salvestusruumi, piiramatut ribalaiust, piiramatuid hostitud domeene ja piiramatuid e-posti kontosid.

MySQL ja MSSQL andmebaasid on koos koondatud võrgunduse ja marsruutimisega tasuta. Lisaks laiendavad IX lisatooted ja -teenused veelgi kasutaja võimalusi.

Üks näide on IX kaupmehekonto süsteem, mis on saadaval USA klientidele. See on hästi integreeritud krediitkaardiprotsessor, mis ei tööta mitte ainult Interneti-müügi ja oksjonite korral, vaid seda saab kasutada ka telefoni- ja postimüügiks. Rakendustasu pole ja seadistamine on kiire ja lihtne, kuna selle rakenduse programmeerimisliides (API) kasutab tasuta virtuaalset terminali. See töötab kõigi suuremate ostukorvitarkvaradega ja tehingutasud algavad vaid 1,15%.

IX veebisaidi ehitaja on võimas ja hõlpsasti kasutatav ka kõigile, kes ei soovi tegeleda kodeerimise mutrite ja poltidega. Valida on palju malle – saate luua isegi kohandatud Facebooki lehti – ning selle lohistamisriistad ja vidinad võimaldavad teil oma saidi ilmet oma vajadustele kohandada.

Oma lehti saate igal ajal redigeerida optimeeritud otsimootoritele ja mallid on mobiiltelefonidena valmis nutitelefonides ja muudes mobiilseadmetes hõlpsaks vaatamiseks. Selle kõige hind on ainult 5 dollarit kuus.

Hinnakujundus

On kaks hostimiskava: jagatud (Linux ja Windows) ja VPS (X4 ja X8 Linux ja Windows).

Nagu eespool märgitud, on jagatud plaanidel piiramatu salvestusruum ja ribalaius. Mõlemad hostimiskavad sisaldavad piiramatuid hostitud domeene. Iga jagatud plaan sisaldab ka vähemalt ühte tasuta domeeni. (Täiendavaid domeene saab osta hinnaga 12,95 dollarit.)

Kõigil VPS-i plaanidel on kaks spetsiaalset IP-aadressi. Allpool toodud hinnad on kuus.

Virtuaalserver

Linux:

 • Ekspert (3,95 dollarit): kuni 2 pühendatud IP-d ja 1 tasuta domeen
 • Business Plus (7,95 dollarit): kuni 3 pühendatud IP-d ja 2 tasuta domeeni
 • Piiramatu Pro (7,95 dollarit): kuni 15 pühendatud IP-d ja 3 tasuta domeeni

Windows:

 • Business Plus (4,50 dollarit): 3 tasuta IP-d ja 2 tasuta domeeni
 • Piiramatu Pro (9,95 dollarit): 15 tasuta IP-d ja 3 tasuta domeeni

VPS-i hostimine

Linux:

 • X4 (54,95 dollarit): 4-kordne protsessori tuum, 768 MB RAM, 1500 GB andmeedastus, 50 GB salvestusruum, cPanel või Plesk juhtpaneel
 • X8 (89,95 dollarit): 8-kordne protsessori tuum, 2048 MB RAM, 2000 GB andmeedastus, 100 GB salvestusruum, cPanel või Plesk juhtpaneel

Windows:

 • X4 (69,95 dollarit): 4-kordne protsessori tuum, 768 MB RAM, 1500 GB andmeedastus, 50 GB salvestusruum, Plesk 10 juhtpaneel
 • X8 (104,95 dollarit): 8-kordne protsessori tuum, 2048 MB RAM, 2000 GB andmeedastus, 100 GB salvestusruum, Plesk 10 juhtpaneel

Kas soovite proovisõitu? Saate seitsmeks päevaks proovida ükskõik millist IX plaanist ja isegi pärast ühe ostmist on teil veel 30-päevane raha tagasi garantii.

Mida inimesed arvavad IX?

erinevad inimesed mõtlevad

Seal on kaks hiljutist mõtet umbes IX: enne ja pärast 2018. aasta jaanuari teadaannet Site5 migratsiooni kohta.

Kui rääkida IX toodetest ja teenustest, olid kasutajad üldiselt segased. Mõne jaoks olid tehnilised probleemid ja seisakuid minimaalsed, hinnad olid konkurentsivõimelised ning tugipersonal oli osav ja abivalmis. Plussina peeti ka IX rõhuasetust otsingumootori optimeerimisele (SEO).

Teiste kasutajate jaoks on “piiramatu” panipaik ei töötanud praktikas alati nii välja ja seisakuid oli sagedamini kui 99,9% garanteeritud tööaeg. Lisaks pole andmete varundamise sageduse osas selget poliitikat ja spetsiaalset serveriplaani pole saadaval.

Pärast saidi5 migratsiooni väljakuulutamist teatasid kasutajad, et klienditeenindus telefoni teel lõppes ja see on saadaval ainult e-posti või tugipileti kaudu. Lisaks alates 2018. aasta algusest.

Sadade tuhandete kontode ja nendega seotud andmete teisaldamine on alati aeglane ja problemaatiline Visiem, kas noklusina, tacupäeva seisakuid või enam või isegi saidiandmete kadumine.

Mida me arvame

mees ja naine mõtlevad

Arvestades saidile5 üleminekut, on peamine asi, kuidas selle tooted ja teenused sobivad IX-ga.

Saidi5 omandas EIG ka 2015. aastal. Nagu IX, pakub see ka jagatud hostimise ja VPS-i kavasid, kuid lisaks pakub edasimüüjate hostimist ja teeb öiseid andmete varukoopiaid. Site5 kasutab Linuxi opsüsteemi, IX aga nii Linuxi kui ka Windowsi. (Vastupidiselt IX-le ei näi sait 5 ka ASP.NET-i toetavat.) Likeite5 jagatud hostimisplaanid pakuvad piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi. Selle kaks kallimat plaani toetavad ka piiramatul arvul veebisaite, kuid põhiplaan on kaasas vaid ühega.

Saidi5 kolm jagatud veebimajutusplaani on kallimad kui IX omad ja isegi aastase tellimuse ostmisel saadava hinnaalandusega on see vahemikus 8,95–14,95 dollarit kuus. VPS-i hostimine on pisut rohkem kui ülaltoodud IX hinnad. Erinevalt IX-st ei pakuta tasuta domeene.

Niisiis, kuidas lahendatakse erinevused IX ja Site5 vahel?

Lihtne vastus on: Kes teab?

IX veebisaidi muret tekitav ei tee selgeks, et kliendid ja teenused kolitakse saidile5.

Ainult siis, kui proovite ostu sooritada, antakse teile võimalus sisse logida oma IX kontoga või registreeruda uueks saidil Site5. Samuti pole saidil5 IX IX migratsiooni kohta teavet. Ka Site5 sotsiaalmeediakontod ei paku mingit abi. Tema Facebooki lehte pole värskendatud alates augustist 2016 ja selle Twitteri kontot alates 2017. aasta augustist.

Ausalt, veeretate täringut, registreerudes IX veebimajutusel. Ehkki sellel ettevõttel on väljakujunenud kogemus, oma andmekeskus, väga konkurentsivõimelised hinnad ja tugevad veebimajutusvõimalused, on olukord enamiku inimeste jaoks õhku tõusnud, et pühenduda isegi kuuplaanile.

Lõpuks võib teie saidi (te) ühelt pakkujalt teisele üleviimise otsuse tegemine olla hirmutav ülesanne isegi teie enda ajakavas. Arvestades IX 500 000 veebisaidi ja andmete liigutamise ulatust, võiksite enne oma veebisaitide, andmete ja klientide riskimist oodata, kuni tolm settib,.

Sõltuvalt sellest, kuidas IX kliendilepingud pärast üleviimise lõppu saidiga5 ühilduvad, võite jällegi leida endale palju.

Kas soovite tutvuda 500 parima veebimajutusettevõttega? Võtke a vaata nimekirja et rohkem teada saada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector