5 asja, mida teie konkurendid oma ajaveebidega ei tee

Paljud blogijad hakkavad blogimist pidama mõtteviisiga “Kui sa selle üles ehitad, siis nad tulevad”. Kas on siis ime? 95 protsenti blogidest on hüljatud?


See ei tähenda aga, et teil pole konkurentsi. Ainuüksi WordPress võõrustab 74,6 miljonit saiti, nii et kui arvestada 5 protsenti sellest, millest pole loobutud, vaatate endiselt 3,7 miljonit aktiivset WordPressi ajaveebi. Tõsi, kõik need ajaveebid pole teie tööstuses, kuid tõenäoliselt leiad tuhandeid ajaveebe, mis konkureerivad sama vaatajaskonna tähelepanu pärast.

võistlus

Kuidas saab teie blogi siis sisuga täidetud maailmas ellu jääda? Kuidas teie ajaveeb avaldab mõju? See on lihtne. Vaadake oma konkurente ja veenduge, et teie ajaveebistrateegia on mitu sammu kõrgem kui nende oma. Alustuseks mõelge nendele viiele asjale, mida enamik teie konkurente ei tee, ja kuidas saate seda teisiti teha.

1. Nad ei propageeri seda aktiivselt

Kui hakkate oma blogi mõtlema “Kui ma selle üles ehitan, siis tuleb”, siis on teil veel üks mõte – ja see on koht, kuhu paljud teie konkurendid jäävad vahele. Muidugi, nad võivad kohe uue postituse postitada või seda Facebookis jagada, kuid need postitused võivad sotsiaalsete värskenduste merre kiiresti ära eksida..

See ei tähenda, et sotsiaalmeedia kaudu liikluse teisendamine oleks keeruline. Tegelikult võib sotsiaalmeedia olla suurepärane viis oma ajaveebi reklaamimiseks, kuid see nõuab rohkem pingutusi kui jagamisnupu vajutamine.

Muud ideed oma ajaveebi reklaamimiseks sotsiaalmeedias on:

 • Kasutades tööriistu nagu Google Hangouts jälgijatega suhtlemise edendamiseks
 • Liitumine gruppidega Google+ ja LinkedIn ja teie postituste jagamine, kui nad vestlusele kaasa aitavad
 • Võrgustiku loomine oma valdkonna teistega ja oma blogiartiklite jagamine nendega
 • Oma artiklite jagamine ja jagamine mitu korda päevas, sealhulgas vana sisu
 • Vidistama vestlust
 • Kaasa oma profiilidele oma blogi link

Kuid oma ajaveebi aktiivne reklaamimine läheb palju kaugemale kui sotsiaalmeedia. Mõned muud ideed, mis pole sotsiaalsete võrgustikega seotud:

 • Foorumitega liitumine ja suhete loomine mõttekaaslaste ja mõjutajatega
 • Kommenteerib sarnaseid blogisid
 • Blogi URL-i lisamine visiitkaardile
 • Võimendamine mõjutaja turundus
 • Külaliste ajaveebid
 • Sisu sündik mainekatel platvormidel

Suurim asi, mida meeles pidada, et need turundustaktikad toimima panevad, on panustada arutellu, selle asemel et oma võrku rämpsustada ja liiklust kerjata.

2. Nad ei arvesta SEO-ga

Paljud blogijad ei arvesta otsimootori optimeerimisega oma strateegias, kuna see tundub keeruline. Tõde on see, et inimesed kipuvad seda liiga keerukaks tegema. Kas unustades SEO täielikult või keskendudes sellele liiga palju, võib üks neist kahjustada teie otsingumootori paremusjärjestust. Muidugi soovite näidata üles otsingumootorites, sest see juhib võrgus üle poole liiklusest.

Siin on vaid mõned SEO näpunäited, mida teie konkurendid võivad unustada:

 1. Ärge mõelge sellele liiga kõvasti. Mida rohkem proovite märksõnu oma eksemplari toppida, seda hullemaks see võib muutuda. Samal ajal ei saa te SEO-d täielikult ignoreerida.
 2. Vaadake oma püsilinki struktuur üle. Veenduge, et teie URL-id sisaldavad märksõnu. Selline struktuur nagu https://www.domainname.com/postinimi töötab tavaliselt hästi.
 3. Kaasake piltide jaoks Alt-tekst, hõlmates samas võtmesõnu.
 4. Keskenduge kvaliteetsetele, hästi teenitud linkidele. Teie saidil olevate linkide arv ei oma tähtsust sama palju kui nende linkide kvaliteet. Võite teenida kvaliteetseid linke, luues suurepärast sisu, mida inimesed linkida soovivad, suhete loomist mõjutajatega ja külaliste ajaveebide loomist. Pea seda lihtsalt meeles linkide loomine pole veel kõik, ja peaksite arvestama ka muude SEO teguritega.
 5. Veenduge, et teie ajaveeb oleks mobiilisõbralik.
 6. Mõelge SSL-sertifikaadile.

Kui paljud blogijad ignoreerivad SEO-d täielikult, võtavad mõned asjad otsingumootoritega manipuleerimisega liiga kaugele. Parim, mida saate teha, on luua kasutajasõbralik kogemus, kuna just seda otsimootorid nagu Google otsivad.

3. Nad ei avalda järjepidevalt

Kui teil pole oma ajaveebi jaoks toimetuskalendrit üles seatud, kuidas saavad teie jälgijad teada, millal värske sisu juurde tagasi tulla? Ükskõik, kas värskendate oma blogi kord nädalas või iga päev, peaks teil olema ajakava paigas. See julgustab inimesi tellima ja jätkama iga päev või iganädalaselt suurema sisu juurde naasmist.

Nagu Jaotuspunkt pane see:

Sagedus on eduka äri ajaveebi ja pühendunud lugejate hõimu võti.

Ajakava kavandamine ei tähenda siiski mitte ainult vaatajaskonna ootuste seadmist. Samuti aitab see teie teemasid ja sisutüüpe kaardistada, tagades huvitava mitmekesisuse ning optimeeritud sotsiaalse ja otsingustrateegia. Kui olete loonud kaastöötajate meeskonna, on see samm ka suhtluse jaoks oluline.

Kas pole kindel, kust alustada? Hubspot pakub a tasuta toimetuskalendri allalaadimine et sind õigele teele suunata.

4. Nad ei ehita kogukonda

Isegi kui olete oma ajaveebi üles ehitanud ja liiklust koguma hakanud, võib teil olla keeruline kordumatuid külastajaid tagasi saada. Seal on oluline lugejate kogukonna julgustamine. Mõned ideed oma kogukonna loomiseks hõlmavad järgmist:

 • Külastajate julgustamine teie uudiskirja tellima (ja seda pidevalt välja saatma)
 • Luues oma saidile foorumi ala, kus inimesed saavad vestlusega tegeleda
 • Oma postituste kommenteerimisfunktsiooni lubamine
 • Sotsiaalse meedia rühmade, näiteks Facebooki grupi moodustamine, nii et vestlus võib jätkuda ka ajaveebi kaudu
 • Oma ajaveebi sotsiaalsete fännide lehtede seadistamine
 • Lugejate ajaveebide külastamine ja nende postituste kommenteerimine
 • Google Hangoutsi hostimine jälgijate rühmadega
 • Kokkutulekute planeerimine

Pidage meeles, et te ei pea kõiki neid näpunäiteid järgima. Näiteks ei pruugi teil olla foorumit ja Facebooki gruppi, kuid tasub uurida võimalusi oma kogukonnaga ühenduse pidamiseks väljaspool oma ajaveebi postitusi.

5. Nad ei kirjuta oma vaatajaskonna jaoks

Üks viga, mida algajad blogijad kipuvad tegema, on rääkida endast või oma ettevõttest. Tavaliselt ei jõua ajaveebid oma lõppeesmärgini. Üldiselt tahavad lugejad endast teada saada, nii et kui räägite ainult oma ettevõttest, toodetest ja saavutustest, hakkavad inimesed mõtlema, mida sisu nende jaoks teha saab. Jagage kindlasti oma ettevõtte kohta teavet, kuid ainult siis, kui see teie vaatajaskonnale oluline on.

Selle asemel kaaluge oma sihtrühma. Mida nad juba teavad ja mida nad soovivad teie tööstuse kohta teada? Edastage teavet vastavalt nende vajadustele ja keskenduge sellele, kuidas saate neid aidata, enne kui hakkate soosima.

Ehkki paljudes ajaveebides tehakse asju õigesti, on teil tõenäoliselt tegemist rohkematega, mida on veel vaja parandada. Tõde on see, et kui pingutate oma ajaveebi ja oma kogukonna ülalpidamiseks, olete juba oma konkurentsist ees ja olete teel selle edu saavutamisse.

Mida veel olete märganud ajaveebides, et nende konkurente pole? Jagage oma mõtteid kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector