Jak zapewnić ciągłe bezpieczeństwo swojej witryny za pomocą AppTrana

Kompleksowe rozwiązanie do zapobiegania włamaniom i bezpieczeństwa dla Twojej aplikacji internetowej.


Według Raport o stanie cyberprzestępczości w 2017 r, cyberataki kosztowałyby firmy 6 bilionów dolarów rocznie do 2021 roku. Ponieważ próby włamań stają się coraz bardziej wyrafinowane, firmy internetowe potrzebują całościowego podejścia do cyberbezpieczeństwa.

Rzućmy okiem na koszt naruszenia danych według kraju.

Stany Zjednoczone osiągają wysokie wyniki, ale jedno jest jasne, wszędzie dochodzi do naruszenia danych.

Jeśli jesteś właścicielem firmy online, potrzebujesz rozwiązania bezpieczeństwa witryny, które jest łatwe do wdrożenia, zapewnia odpowiednią natychmiastową ochronę dzięki regułom w trybie blokowym i eliminuje ból związany z ciągłym zarządzaniem i aktualizacjami.

Istnieje wiele rozwiązań opartych na chmurze, ale w tym artykule skupię się na AppTrana od Indusface.

AppTrana to w pełni zarządzane, niezawodne i niedrogie rozwiązanie SaaS (oprogramowanie jako usługa) do zabezpieczania aplikacji internetowych.

AppTrana jest zaufana przez tysiące globalnych firm online, w tym Reliance Insurance, National Stock Exchange, HDFC Life, Tata Motors itp..

Jest to pakiet rozwiązań bezpieczeństwa obejmujący następujące elementy.

Aplikacja Vulnerability Scanner

Skanowanie to pierwszy krok do zarządzania bezpieczną firmą.

Gartner oszacował, że więcej niż 70% naruszeń dzieje się na warstwie aplikacji. Hakerzy mają większą motywację w celowaniu w aplikacje, aby obniżyć krytyczne procesy biznesowe.

Ważne jest, aby znaleźć wszelkiego rodzaju luki, które hakerzy mogliby wykorzystać. Dzięki AppTrana otrzymujesz połączenie skanowania automatycznego i ręcznego w celu znalezienia typowych problemów bezpieczeństwa, w tym SQLi, XSS, CSRF itp..

Jest w stanie przeprowadzić automatyczne skanowanie i ręczne testy penetracyjne w celu zidentyfikowania zagrożeń związanych z aplikacją.

Zapora sieciowa aplikacji (WAF)

Najważniejszą barierą dla prawidłowego korzystania z WAF jest to, że wymaga umiejętności utrzymania i aktualizacji, co jest czasochłonne w sposób ciągły. Jako właściciel firmy wolisz skupić się na swoim produkcie i sprzedaży.

Ogólna WAF zazwyczaj zawiera standardowe gotowe reguły bez zrozumienia konkretnych potrzeb aplikacji. Niebezpieczeństwami takiego podejścia są:

 • Niewielkie zrozumienie kontekstu aplikacji, więc luki szczególne dla aplikacji, które mogą wykorzystać hakerzy, pozostają bez ochrony.

Jak mówi przysłowie, bezpieczeństwo jest tak dobre, jak najsłabsze ogniwo

 • Większość skanerów jest nieskuteczna, jeśli chodzi o witryny z dużą ilością skryptów JavaScript / dynamiczne.
 • Luki w lukach w zabezpieczeniach logiki biznesowej można znaleźć tylko za pomocą testów pióra. Wyniki importowane z takich skanerów są początkowo nieodpowiednie, a większość modułów WAF nie zapewnia dokładnej ochrony przed tak poważnym ryzykiem.
 • Gotowe zasady są rozsądne w idealnym scenariuszu. Jednak aplikacje w prawdziwym świecie są dalekie od ideału, co prowadzi do wielu fałszywych trafień & fałszywe negatywy, co powoduje, że rozwiązanie jest nieskuteczne.
 • Prawidłowe wdrożenie WAF wymaga dopracowania standardowych reguł w celu spełnienia specyficznych potrzeb aplikacji, ale niestety wymaga to dużej wiedzy i czasu.

AppTrana WAF podchodzi do problemu, aby pozbyć się bólu związanego z konfigurowaniem i zarządzaniem bezpieczeństwem aplikacji od klienta. Jest w stanie nauczyć się korzystać z informacji drogowych, aby zapewnić wyjątkową ochronę.

Ryzyko jest zmniejszane przez wirtualne łatanie WAF, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby restartowania aplikacji. Ma następujące opcje.

 • Zasady zaawansowane – Reguły napisane przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa i objęte zerową fałszywą gwarancją.
 • Zasady Premium – Złożone reguły dla lepszej ochrony, które mogą generować niektóre PR na podstawie indywidualnego projektu aplikacji i zachowania. Są one stosowane w trybie dziennika, są monitorowane i dostrajane w celu zapewnienia zerowego FP dla aplikacji przed przejściem do trybu blokowania.
 • Zasady niestandardowe- Przepisy dotyczące aplikacji napisane przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa z zerową fałszywą gwarancją na podstawie wniosku klienta.
 • Kontynuacja nauczania- Obecne ryzyko jest widoczne przez 24 godziny na dobę przez skaner, a jego stan ochrony za pośrednictwem WAF.

Próby zablokowanych ataków można ocenić, w tym skąd pochodzą i co próbowały zrobić, co stanowi inteligencję dla dalszych aktualizacji ciągłego doskonalenia.

Ochrona przed DDoS

Ataki DDoS stanowią ogromne zagrożenie dla firm na całym świecie. Bez względu na to, ile luk usuwasz, wszyscy są otwarci na ataki DDoS.

AppTrana zapewnia całodobowe monitorowanie i wsparcie ekspertów w celu złagodzenia wyrafinowanych ataków DDOS, zapewniając dostępność Twojej witryny.

Dzięki ściśle zintegrowanym modułom WAF i skanera zapewnia ciągłe uczenie się, które jest współużytkowane przez oba, poprawiając skuteczność wykrywania & ochrona wszystkich rodzajów ataków.

I zawsze możesz zablokować określony region lub adres IP, aby natychmiast zatrzymać ataki.

Mam nadzieję, że powyżej podam pogląd na temat oferty usług AppTrana.

Oto niektóre z podstawowych funkcji dostępnych od razu po wyjęciu z pudełka.

 • Natychmiastowa ochrona w ciągu kilku minut, z zerowym przestojem podczas całego przejścia
 • Infrastruktura zgodna z PCI dla bezpieczeństwa aplikacji internetowych, która jest płynnie skalowalna do terabajtów danych
 • Natychmiastowa ochrona dzięki wirtualnym łatkom stworzonym przez ekspertów i całodobowa widoczność ryzyka

Zacznij korzystać z AppTrana aby zobaczyć jak to działa. Możesz rozpocząć okres próbny bez podania karty kredytowej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map