12 usług online do usuwania złośliwego oprogramowania i czyszczenia zhakowanej witryny

Jak usunąć czarną listę, złośliwe oprogramowanie, złośliwy kod i wyczyścić zainfekowaną witrynę?


Istnieje wiele powodów, dla których witryna może zostać zhakowana lub zainfekowana złośliwym oprogramowaniem, a niektóre z tradycyjnych technik to:

 • Tylne drzwi
 • Wymazanie
 • Wyłudzanie informacji
 • Spam SEO
 • Złośliwe oprogramowanie
 • Błędna konfiguracja
 • Podatny kod
 • Wrażliwa wtyczka / rozszerzenie
 • Brutalna siła

Najnowsze badania SUCURI pokazują, że około 56% stron zostało zainfekowanych.

Czy uważasz, że Twoja witryna została zhakowana? Czy odczuwasz podejrzane działania na swojej stronie??

Nie panikuj.

Wiem, że frustrujące jest włamanie się na witrynę, ale nie martw się, nie jesteś sam, a następujący ekspert pomoże ci przywrócić działalność online.

SUCURI

SUCURI jest jedną z najpopularniejszych usług bezpieczeństwa witryny, które pomagają wyczyścić zaatakowaną witrynę, w tym następujące.

 • Czarna lista Google
 • Zastrzyki złośliwego oprogramowania
 • Wymazanie
 • Spam SEO
 • Wyłudzanie informacji
 • Złośliwe przekierowania
 • Backdoors
 • Ostrzeżenie Google

Nie tylko czyszczenie raz, ale SUCURI ochroni twoją stronę internetową i zapobiegnie kolejnym włamaniom.

SUCURI kosztuje 24,99 USD miesięcznie za naprawę zhakowanej strony internetowej i przyszłe zapobieganie / ochronę.

SiteGuard

WordPress, Joomla, Magento, Drupal, ExpressionEngine i wszystkie inne główne platformy są chronione i naprawiane.

SiteGuard oferuje awaryjne czyszczenie witryny zainfekowanej złośliwym oprogramowaniem lub umieszczonej na czarnej liście Google. Wspaniałą rzeczą jest to, że oferują gwarancję zwrotu pieniędzy.

A jeśli szukasz ciągłej ochrony bezpieczeństwa, możesz zapisać się do planu ochrony, który obejmuje codzienne skanowanie, monitorowanie reputacji SEO, wykrywanie i usuwanie zagrożeń itp..

Wordfence

Wordfence pomaga szybko wyczyścić i przywrócić witrynę WordPress lub Joomla. Jeśli nie wiesz, we wtyczce Wordfence dla WordPress zainstalowano ponad milion aktywnych.

W usłudze sprzątania otrzymujesz następujące przez Wordfence.

 • Szczegółowy raport z dochodzenia i usunięcia
 • Aktywna lista kontrolna do zapobiegania przyszłym atakom
 • Wyczyść i przywróć witrynę, której dotyczy problem
 • Zbadaj, w jaki sposób napastnicy dostali się na twoją stronę
 • Licencja Wordfence Premium na jeden rok (o wartości 99 USD)

Wordfence obciąży Cię 179 USD

Napraw moją stronę

Napraw moją stronę to oferta dedykowanej usługi dla witryny WordPress do czyszczenia zaatakowanej witryny, usuwania złośliwego oprogramowania & czarna lista.

Koszty naprawy zaczynają się od 99 USD i oferują gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie zostaną naprawione. To proces trzyetapowy.

 1. Skanuj – aby znaleźć przedmioty ryzyka
 2. Wyczyść – napraw ustalenia
 3. Optymalizuj – wzmocnij bezpieczeństwo

Otrzymasz szczegółowy raport o tym, co było widziane i czyszczone, wraz z niezbędnym wdrożeniem w celu ochrony Twojej witryny.

SiteGuarding

Jeśli szukasz priorytetowego usunięcia złośliwego oprogramowania z WordPress lub Joomla, to SiteGuarding pomoże ci wyczyścić w ciągu 1-3 godzin.

Usuwanie złośliwego oprogramowania przez SiteGuarding ma wiele opcji, więc możesz wybrać to, co działa dla Ciebie.

Obejmuje to:

 • Sprawdzanie plików podstawowych
 • Usunięcie backdoora
 • Zapobieganie SQL / XSS
 • Usuwanie czarnej listy (Google, McAfee, Norton)
 • Strona internetowa z powrotem i analiza dziennika
 • Przyspieszenie strony internetowej

SiteGuarding pomóc w naprawie witryny od 52 USD+

Malcare

Korzystanie z WordPress?

Malcare to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa dla WordPress do wykrywania, czyszczenia i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem.

Możesz natychmiast usunąć szkodliwy kod z witryny WordPress jednym kliknięciem. Malcare jest w stanie usunąć złośliwe oprogramowanie od pojedynczego do zaawansowanego.

Usuwanie złośliwego oprogramowania z Internetu

Usuwanie złośliwego oprogramowania z Internetu pomaga usunąć wszystkie złośliwe oprogramowanie, backdoory, ostrzeżenia z czarnej listy Google i ochronę przed przyszłymi atakami.

Naliczają opłatę w wysokości około 160 USD, a jeśli witryna zostanie zhakowana ponownie w ciągu czterech tygodni, zostaną one ponownie oczyszczone za darmo. Otrzymasz również bezpłatny monitoring witryny przez rok i ochronę przed atakami SQLi / XSS / Brute Force.

Astra

Profesjonalna usługa czyszczenia stron internetowych świadczona przez prawdziwych ludzi. Eksperci ds. Bezpieczeństwa Astry obiecują usunąć z witryny wszystkie rodzaje infekcji złośliwym oprogramowaniem, w tym wyłudzanie informacji, przechwytywanie, niszczenie, czarną listę, spam SEO i inne zagrożenia. Jeśli witryna jest w trybie offline lub wykazuje oznaki zanieczyszczenia złośliwym oprogramowaniem, ci faceci zapewniają, że w krótkim czasie przywrócą Twoją firmę do sieci.

Jeśli Twoja witryna została zaatakowana przez hakerów, specjaliści Astra przeprowadzą niezbędne kroki w celu jej wyczyszczenia i zabezpieczenia. Następnie możesz zdecydować się na dodanie Astra Website Firewall, aby chronić swoją witrynę przed przyszłymi włamaniami.

Naprawiony

Naprawiony oferuje pomoc ekspertów w naprawianiu zaatakowanych stron internetowych. Ci eksperci znajdą wszystkie ślady złośliwego oprogramowania lub zagrożeń phishingowych w całej witrynie, usuną je, a następnie wyodrębnią przyczynę. Jeśli zatrudnisz je do czyszczenia witryny, zaczną działać natychmiast i naprawią Twoją witrynę w ciągu dwóch godzin.

Naprawiono opłaty w wysokości 65 USD za wyczyszczenie hacka na dowolnej stronie. Jeśli naprawdę zależy Ci na bezpieczeństwie Twojej witryny, mogą oni oferować bieżącą konserwację i ochronę za miesięczną opłatą w wysokości 49 USD.

Jedna godzina naprawy witryny

Jak sama nazwa wskazuje, to oferty usług usuwania infekcji złośliwym oprogramowaniem z Twojej witryny za godzinę. Za pośrednictwem czatu dostępnego 24/7 możesz poprosić o natychmiastowe skanowanie, które szybko sprawdzi, czy Twoja witryna jest zainfekowana złośliwym oprogramowaniem. Jeśli wykryje infekcje, możesz je usunąć za jednorazową opłatą.

Gdy witryna będzie wolna od złośliwego oprogramowania i wirusów, grupa specjalistów upewni się, że zostanie usunięta ze wszystkich czarnych list i że Google zaakceptuje ją ponownie w związku z usługą reklamową.

One Hour Site Fix może zabezpieczyć twoją stronę za pomocą własnej ochrony SharkGate, aby zabezpieczyć ją przed dalszymi próbami włamania.

Naprawa włamań

Jim Walker, HackRepair facet, ma duże doświadczenie w naprawianiu zaatakowanych witryn i przywracaniu reputacji w wyszukiwarkach Google. Jeśli Twoja witryna została zaatakowana przez hakerów, Jim oferuje usunięcie złośliwego oprogramowania, zabezpieczenie i ponowne uruchomienie w ciągu kilku godzin. Możesz zadzwonić pod numer 619-479-6637, aby poprosić o szybką i spersonalizowaną usługę HackRepair.

Przed zadzwonieniem możesz sprawdzić niektóre opinie klientów HackRepair, aby dowiedzieć się więcej o świadczonych przez nich usługach.

Oprócz ogólnego czyszczenia stron internetowych, HackRepair może również oferować powiązane usługi bezpłatnie, takie jak aktualizacja WordPress i wtyczek, naprawa do 3 wspólnych stron WordPress, instalacja systemu tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczeń itp..

Blokada strony

Twoja witryna została zhakowana, umieszczona na czarnej liście lub zainfekowana?

Nie martw się. Blokada strony chłopaki szybko naprawią którykolwiek z tych problemów. Site Lock oferuje wiele planów osobistych, biznesowych i korporacyjnych z różnymi opłatami i opcjami. Najtańszym planem jest SecureBlog, zaprojektowany w celu ochrony osobistych blogów. Za 99,99 USD rocznie ten plan oferuje codzienne automatyczne wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, comiesięczne skanowanie sieci, jednorazowe skanowanie w poszukiwaniu XSS i SQL, cotygodniowe raporty bezpieczeństwa i codzienną analizę ryzyka witryny.

Plany biznesowe zaczynają się od 149,99 USD rocznie i oferują przyspieszenie witryny oraz codzienną analizę wyniku ryzyka witryny.

Site Lock oferuje również inne produkty i usługi, takie jak ochrona przed atakami DDoS, zapora sieciowa aplikacji, wirtualna sieć prywatna i łatanie luk w zabezpieczeniach.

Do kogo zadzwonisz?

Możesz nie potrzebować Pogromców Duchów, aby oczyścić swoją witrynę z infekcji złośliwym oprogramowaniem, ale kiedy zdasz sobie sprawę, że Twoja witryna jest niedostępna, znajduje się na czarnej liście lub została przejęta z powodu ataku hakerskiego, rozpacz, którą czujesz jest porównywalna do spotkania z prawdziwym duchem.

Na szczęście istnieje wiele opcji do wyboru, aby uzyskać niezbędną pomoc w czyszczeniu witryny i przywróceniu jej do działania w krótkim czasie. Nie panikuj, wybierz ten, który najlepiej pasuje do twojego budżetu i twoich potrzeb, i idź na całość.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector