Tvůrce webových stránek obchodu s elektronickým obchodem Amazon

Můj obsah podporují čtenáři úžasní lidé, jako jste vy. Což znamená, že bych mohl získat provizi. Více zde!


Poznámka: Tvůrce obchodu elektronického obchodu Amazon se vypnul. Doporučují Shopify. Doporučuji vám však začít se podívat na tuto stránku.

Pěstování firmy online si vyžádalo několik společností, aby řádně fungovaly desítky let. Pak je tu Amazon Webstore, který vám umožní vytvořit obchod elektronického obchodu na klíč během několika minut.

Amazonka Amazon Web BuilderWebstore je platforma internetového obchodu s mnoha funkcemi a intuitivním stavebním rozhraním, které vám umožní snadno přenést váš obchod online a začít prodávat.

Služba je určena pro malé, střední a velké firmy.

Pomocí 30denní zkušební verze si můžete vyzkoušet službu a využít všechny funkce včetně tisíců šablon a formulářů.

Určitě to není zdarma, ale Webstore vám opravdu umožňuje vytvořit bezpečný online trh, který vypadá pro vaši značku profesionálně a jedinečně.

S Amazon Webstore můžete udělat obchod online online pomocí několika zásadních kroků.

Začínáme s Amazonem

Majitelé obchodů mohou prodávat z obchodů Webstore a na Amazon Marketplace.

Pokud s některým z nich nejste obeznámeni, měli byste se podívat na Amazon Webstore a prodávat na Amazon Marketplace, abyste získali lepší představu o tom, do čeho se seznamujete.

I když to může znít jako skvělý nápad stát se součástí Amazonského tržiště, existují určité nevýhody.

Za prvé, ne každý může na Amazonu prodat to, co chce, a existuje spousta omezení.

Pokud se však rozhodnete prodávat ve svém internetovém obchodě a na trhu, máte nižší transakční poplatek, protože Amazon získá malé procento svého zisku. V současné době jsou to 2 procenta.

Závisí to na vašich produktech, pokud budete mít na Amazonu těžší čas.

Pokud však již prodáváte na Amazon Marketplace nebo víte, že vaše produkty nebudou omezeny, může být výhodný prodej na obou kanálech.

Zřídit účet Amazon

Chcete-li si založit účet, přejděte na stránku produktů Amazon Webstore a klikněte na „Začínáme“. Pokud účet Amazon.com ještě nemáte, musíte si vytvořit účet prodejce.

Po vytvoření účtu budete moci na hlavním panelu vybrat produkty z webového obchodu a zakoupit si internetový obchod.

Amazon Webstore vyžaduje k vyplnění prvního formuláře e-mailovou adresu. Vyžaduje také vaše jméno a heslo.

Po vytvoření hesla si webový obchod vyžádá některé základní informace.

K zakoupení softwaru eCommerce a zahájení výstavby budete potřebovat kontaktní informace pro svou firmu i platební údaje.

Amazon Webstore má navíc proces ověření. Amazon ověří vaši firmu tak, že zavoláte na obchodní číslo, které zadáte, nebo na alternativní číslo, které použijete v internetovém obchodě.

Je velmi důležité, abyste při nastavování účtu používali správné číslo své firmy, abyste mohli být ověřeni a začít prodávat.

V posledním potvrzovacím kroku musíte přijmout smluvní podmínky Amazonky. Po dokončení klikněte v pravém postranním panelu na „Dokončit registraci“. Po dokončení registrace a nastavení účtu trvá několik minut.

Připravte svůj design obchodu

Hlavní panel prodejců Amazonu je místo, kde můžete začít spravovat svůj nový internetový obchod.

Než se však ponoříte a začnete zveřejňovat informace o produktech, potřebujete obrázky produktů, ukládat loga, propagační obrázky a další grafiku, aby váš web mohl mít značkový vzhled.

Toto jsou věci, které pro vás Amazon Webstore nevytvoří. Měli byste mít také k dispozici popisy produktů a kódy UPC, aby nastavení bylo co nejrychlejší.

Vytvořte svůj inventář produktů

Krásou Amazon Webstore je, že můžete okamžitě nahrát celý inventář produktů.

Potřebujete však UPC pro každý produkt, který uvedete, ale můžete také použít pouze název produktu. Pole bude také fungovat, pokud máte standardní identifikační číslo Amazon (ASIN).

Pokud produkty, které přidáváte, již najdete na Amazonu, zkuste hledat a najít ASIN nebo UPC, když nastavujete inventář produktů.

Poté můžete zadat informace o produktu, jako je SKU, cena, dostupné množství a stav, což musí být „nové“, protože Amazon Webstore vám neumožňuje prodávat žádné použité zboží. V dalším kroku přidání inventáře nahrajete obrázky a v další části přidáte popisy produktů.

Přidávání kategorií

Každý internetový obchod usnadňuje nalezení produktu přidáním některých kategorií. Tyto kategorie umožňují organizovat produkty, které umožňují lidem procházet váš obchod a rychle hledat položky zadáním klíčových slov.

Metoda vytváření kategorií v Amazon Webstore je jednoduchá.

Chcete-li vytvořit novou kategorii, klikněte na kartu „Kategorie“ na kartě „Návrh obchodu“ a poté klikněte na zlaté tlačítko „Nový“.

Tlačítko na této stránce také umožňuje přiřadit produkty pro každou vytvořenou kategorii.

Přizpůsobení obchodu

Amazon Webstore je navržen tak, aby byl velmi jednoduchý a rychlý, což pomáhá začátečníkům získat obchod a provoz v krátkém čase.

Pokud máte více zkušeností, můžete s designem šablony udělat něco víc a přizpůsobit svůj obchod.

Pokud však nejste pokročilým uživatelem, můžete si svůj obchod stále přizpůsobit pomocí základních nástrojů.

Webový obchod můžete přizpůsobit pomocí několika různých témat. Tato témata mají různé barvy a rozložení.

Možnosti motivu jsou omezené, ale každé téma si můžete přizpůsobit pomocí nástrojů na Amazon Seller Central.

To vám umožní změnit barvu textu, barvu odkazu, barvy košíku a další části vašeho webu.

Opravte svou doménu

Adresa URL webového obchodu Amazon je poměrně dlouhá a obsahuje spoustu spojovníků. Nechcete to pro svou internetovou adresu svého obchodu.

Většina obchodů potřebuje jedinečnou doménu. Na hlavní stránce Centra prodejce je odkaz „Začínáme“, který vám umožní přizpůsobit adresu URL nebo webovou adresu vašeho obchodu..

Nejprve musíte mít zaregistrovanou doménu přes GoDaddy, Network Solutions, Register.com nebo NameCheap.com.

Poté se můžete vrátit na stránku přizpůsobení adresy URL a přidat jedinečnou adresu URL vaší domény. To znamená, že adresa vašeho obchodu přejde z mimořádně dlouhé adresy Amazon na „www.yourstore.com“, což bude pro vaše návštěvníky i pro vás mnohem méně matoucí..

Vydělávejte spoustu peněz

Po opravě vaší domény jste připraveni publikovat svůj obchod a začít prodávat.

V závislosti na možnosti, kterou jste vybrali v prvním kroku, budou vaše produkty nyní zveřejněny online a na Amazon Marketplace.

Můžete okamžitě začít přijímat objednávky, ale může chvíli trvat, než si váš obchod všimne, pokud jste již na Amazonu neprodávali.

V tomto případě by vytvoření marketingového plánu pro váš obchod Amazon bylo dalším krokem k jeho větší úspěšnosti.

Amazon Webstore je skvělá služba, kterou chcete použít, pokud chcete nastavit rychlý obchod s elektronickým obchodem. Je to zcela online, cenově dostupné a cenně využívá váš čas, takže nemusíte trávit týdny zkoušením zřízení jednoduchého internetového obchodu.

Nejlepší ze všeho je bezproblémová integrace s Amazon Marketplace, pokud chcete prodávat přímo zákazníkům Amazonu.

Poznámka: Tvůrce obchodu elektronického obchodu Amazon se vypnul. Doporučují Shopify. Doporučuji vám však začít se podívat na tuto stránku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map