Seznámení s vašimi základními rozšířeními domény

Můj obsah podporují čtenáři úžasní lidé, jako jste vy. Což znamená, že bych mohl získat provizi. Více zde!


Rozšíření domén
Seznamte se s rozšířeními domén

Mnoho z nás chodí na weby na WWW (World Wide Web) a na konci obvykle zadáme .com na konci, nejznámější rozšíření tam. Ale jsem si jistý, že narazíte na jiné, jako je .org nebo .net a pomysleli jste si, proč je jich tolik. Dobře jsem si myslel, že by bylo hezké udělat si rozpis toho, co znamenají, takže budete lépe rozumět tomu, kdy bude každý použit.

Velký sýr – .COM

Není divu, že každý chce ochutnat boom .COM. Pokud máte rozšíření .COM, pravděpodobně získáte větší provoz. Rozšíření .COM je nejznámější. Co znamenají .COM, pochopí i lidé, kteří se s internetovými rozšířeními neznají. Většina lidí zaplatí hodně za fantastické jméno .COM, ale co to vlastně znamená? Rozšíření .COM ve skutečnosti znamená komerční. Většina podniků chce z tohoto důvodu .COM. Je to součást vaší webové prezentace a je to jeden z nejlepších způsobů, jak lidi přivést přímo na váš web. Samozřejmě existují alternativy, ale lidé dokonce změní název své firmy, aby měli dobrou doménu .COM.

Malý sýr – .NET

Jednou z nejčastějších alternativ k .COM je .NET, což znamená síť. Většina poskytovatelů internetových služeb používá .NET jako alternativu. Najdete také mnoho webhostingových a internetových společností, které používají .NET. Nicméně, .COM je stále preferován, protože je to nejznámější rozšíření. Pokud však máte firmu přímo spojenou s internetovou službou, je .NET cennou volbou.

Oblíbená alternativa – .ORG

V některých případech je .ORG skvělou alternativou rozšíření, pokud nemůžete získat .COM. Pokud je však váš web určen pro podnikání, zdá se, že .ORG je druh ryby. To proto, že .ORG je krátká organizace. Většina webů, které používají .ORG, je určena pro neziskové a obchodní skupiny, ale tato doména může fungovat i pro osobní weby, informační weby, kluby a sportovní týmy..

Autoritativní zdroj – .EDU

Chcete-li získat rozšíření .EDU, musíte být akreditovanou vzdělávací institucí. Je to proto, že .EDU je omezené doménové jméno. Ostatní přípony, jako jsou .COM, .NET, .ORG a .BIZ, jsou nesponzorované a neomezené názvy domén, což znamená sdílet aplikaci že i když jste zisková firma, můžete mít doménové jméno .ORG. To není případ s příponou .EDU. Kromě toho je .EDU většinou určena pro postsekundární vzdělávací instituce, jako jsou komunitní vysoké školy a univerzity. Většina stránek .EDU je považována za autoritativní zdroje.

S tím nic špatného – .BIZ

S většinou dobrých doménových jmen .COM již byla doména .BIZ vyvinuta jako další komerční rozšíření pro podniky. Stalo se však spojeno s falešnými nebo nevhodnými webovými stránkami. Stále však existují některé skvělé webové stránky .BIZ, které nabízejí legitimní služby a produkty bez připojených virů. Většina lidí stále navštíví váš web, pokud má příponu .BIZ, ale v ideálním případě potřebujete pro podnikání firmu .COM..

Velící důstojník – .GOV

Rozšíření .GOV používají pouze vládní subjekty Spojených států. Nikdo nemůže zaregistrovat rozšíření .GOV, pokud není kvalifikován jako vládní subjekt USA. GOV je také považován za autoritativní zdroj a je docela cenným zdrojem citací pro články a časopisy na celém webu..

O co jde – .MOBI

Většina firem má web .MOBI. Toto rozšíření je speciálně pro weby, které jsou optimalizovány pro přístup na mobilních zařízeních. Když chytré telefony nemohly přistupovat k webovým prohlížečům, vaše firma naprosto potřebovala rozšíření .MOBI, aby telefony přistupovaly na váš web. Internet však ve většině případů překročil potřebu .MOBI. Pokud máte velký podnik, nemohlo by to mít škodu mít samostatný web .MOBI.

Krátké, sladké a živé – .TV

I když rozšíření může být .TV, je to vlastně pro jakýkoli multimediální nebo zábavný obsah, který obsahuje spoustu obrázků, videí a živých datových proudů. Většina podniků v zábavním a hudebním průmyslu může používat rozšíření .TV a být stále velmi populární. Ve skutečnosti je téměř lepší, pokud jste v této firmě, abyste měli rozšíření .TV než .COM, protože to znamená, že nabízíte více videí a živých přenosů.

Nějaké nápady?

Napsal Christopher Pontine a Cynthia Adams
Obrázek Kredit: ivanpw

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  latest articles
  Jak začít blog
  Žádná kategorie
  37
  Průvodce po aplikacích (App) Hosting
  Levný webhosting
  Žádná kategorie
  48
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector