Průvodce po aplikacích (App) Hosting

Průvodce po aplikacích (App) Hosting


Jedním z nejvšestrannějších a nejflexibilnějších způsobů, jak webovou aplikaci uvést do provozu, je použít instalátor webové aplikace jedním kliknutím. Softaculous je výkonný instalátor na jedno kliknutí, který přichází s více než 250 bezplatná aplikace software na výběr. Softaculous dělá všechny těžké zvedání, pokud jde o uvedení aplikace do provozu, provádění všech technických zákulisí úkoly, jako je konfigurace souborů, vytváření databází a připravení aplikace pro vás k použití.

Softaculous nabízí mnoho různých webových aplikací, které můžete nainstalovat na svůj web, včetně blogové platformy (např. WordPress) a systémy pro správu obsahu (např. Joomla), frontendové rámce (např. Bootstrap), elektronický obchod a nákupní vozíky (např. Magento), wikis (např. MediaWiki), fóra (např. phpBB) a další. Níže je uveden seznam některých nejoblíbenějších aplikací, které můžete vytvořit pomocí Softaculous, pro úplný seznam jdi sem.

Většina všech webových hostitelů v dnešní době, například GreenGeeks přichází s nainstalovaným Softaculous. Připojte se proto online a zaregistrujte se ještě dnes s webovým hostitelem, aby se vaše aplikace rozběhla.

Jít do: WordPress Magento Joomla Drupale PrestaShop Laravel OpenCart Typo3 MediaWiki phpBB

Logo WordPress

Hosting WordPress

WordPress je jedním z lépe známých řešení hostování aplikací. Ve skutečnosti téměř 20% všech webových stránek a blogů na internetu využívá WordPress. Umožňuje vám vytvořit si vlastní webovou stránku a dát mu vzhled, který je čistý, zúčtující a má profesionální vzhled. WordPress se snadno naviguje pro začátečníky.

Počet bezplatných pluginů a témat, které lze použít, je nepřekonatelný a je podporován celosvětovou komunitou uživatelů. Ať už chcete vytvořit svůj vlastní blog nebo zbrusu nový web, WordPress je jednou z nejlepších platforem, ze kterých můžete zahájit svůj projekt..

Logo Magento

Magento Hosting

Magento může být skutečným přínosem pro osoby v jakémkoli podnikání související s maloobchodním prodejem online. Aplikaci lze snadno přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašemu podnikání a nabízí stabilitu, kterou potřebujete pro každodenní provoz. Magento v současné době používá více než 200 000 online prodejců. To je pevný důkaz o snadnosti použití a škálovatelnosti aplikace.

Pokud jste novým podnikatelem, měli byste začít s vyzkoušenou a důvěryhodnou platformou. Pokud jste zkušenější, měli byste vážně zvážit výhody používání hostování Magento.

Logo Joomla

Joomla Hosting

Joomla je systém pro správu obsahu s otevřeným zdrojovým kódem (CMS). Umožňuje používat téměř libovolný počet bezplatných doplňků a témat. Joomla ovládá téměř 2,7 procent webových stránek na internetu, takže je docela populární.

Pokud chcete, aby byl váš web přístupný z chytrých telefonů, Joomla je dobrý způsob, jak jít, protože je připraven pro mobilní zařízení. Tato aplikace je přístupná, dynamická a snadno se používá.

Logo Drupal

Drupal Hosting

Nalezení správného řešení pro vaše webové potřeby znamená práci s aplikací, která splňuje operace, které chcete provést. Drupale hosting je komunitní redakční systém, který má více než milion uživatelů a vývojářů.

Obchodní profesionálové, kteří provozují místní i globální korporace, používají hosting Drupalu pro různé účely. Aplikace má specializovaný tým bezpečnostních odborníků a obsahuje mnoho témat, modulů a rozšíření.

Logo PrestaShop

PrestaShop Hosting

Vytvoření internetového obchodu vyžaduje čas, energii a odhodlání. Berou také správné online nástroje. PrestaShop hosting vám poskytuje prostředky k poskytování efektivních a spolehlivých služeb zákazníkům.

Má pokročilé možnosti ukládání do mezipaměti a jedinečnou izolaci účtu pro zabezpečení. Servisní podpora pro PrestaShop zahrnuje nepřetržité monitorování v reálném čase.

Laravel logo

Laravel Hosting

Laravel je webová aplikace PHP s otevřeným zdrojovým kódem. Je zdarma a je určen pro vývoj webových aplikací typu model-view-controller. Je to jedna z nejpopulárnějších webových aplikací mezi web řemeslníky.

Pokud jste zapojeni do samostatného nebo skupinového projektu, který se zabývá webovým designem a vývojem, může být Laravel vhodnou cloudovou aplikací, kterou můžete použít.

Logo OpenCart

OpenCart Hosting

Svět elektronického obchodování se stává stále konkurenceschopnějším. Spotřebitelé nejen hledají nejlepší nabídky, pokud jde o výrobky, ale jsou také náročnější na služby, které očekávají. OpenCart hosting je open-source PHP vozík, který je vybaven pro celou řadu přizpůsobení.

Používání této aplikace vám také umožní přístup k rozsáhlé online komunitě, která je ochotna vám pomoci vyřešit problémy. OpenCart hosting obsahuje strukturu, která podporuje použití a vývoj různých pluginů, rozšíření a šablon.

Logo Typo3

Hosting Typo3

Typo3 hosting je cloudový server, který lze použít k napájení téměř jakékoli webové operace. Ať už náš zájem zahrnuje globální obchod nebo místní aktivitu, hosting Typo3 má velkou hodnotu.

Středisko podpory technické podpory je spolehlivé a čeká na odpověď na vstupenku méně než patnáct minut. Budete také chráněni před selháním bezplatnou denní zálohou.

Logo MediaWiki

MediaWiki Hosting

Pokud chcete vytvořit web, který bude sloužit jako zdroj informací, znalostí a informované analýzy, pak MediaWiki může být pro vás dobrá aplikace. Používá stejný software, který ovládá všudypřítomnou a stále populárnější Wikipedii.

MediaWiki vám umožňuje průběžně revidovat a rozšiřovat obsah, který na něj vložíte. Software se snadno instaluje a upgraduje a je již na výběr tisíce lidí, kteří provozují jednotlivé weby Wiki.

phpBB logo

phpBB Hosting

Toto je jedno z nejlepších softwarových řešení pro nástěnky s otevřeným zdrojovým kódem. Pokud je vaším cílem vybudovat online komunitu nebo koordinovat konkrétní projekt, phpBB hosting vám může poskytnout vynikající start. Tato aplikace je nejrozšířenější svého druhu.

Má velmi podrobný administrativní panel, který přináší velkou snadnost vaší schopnosti přizpůsobit a ovládat desku. Bude také snadné rozšířit se, jak se ke komunitě připojuje stále více členů.

Jděte a získejte webovou aplikaci online, zaregistrujte se u webového hostitele a nechte svou aplikaci uvést do provozu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map