Тарифи на електроенергію для всіх категорій споживачів у Києві є регульованими і встановлюються НКРЕКП.

Слід зазначити, що тариф на електроенергію для населення є фіксованим по всій території України. Цей тариф не залежить від витрат на виробництво, передачу та постачання електричної енергії.

Щоб побачити, як розподіляється кожна сплачена Вами гривня за електроенергію в тарифі для населення натисніть на відповідну кнопку:

*При натисканні на кожну складову тарифу ви побачите тут залишок коштів від сплаченої вами гривні.

ДП «НЕК «Укренерго»

ДП «НЕК «Укренерго»

ДП «НЕК «Укренерго» відповідає за забезпечення ефективної роботи і розвитку магістральних та міждержавних електромереж 220 кВ і вище, як складової частини інфраструктури Оптового ринку електроенергії (ОРЕ) України у забезпеченні передачі електроенергії.

ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок»

ДП «Енергоринок» – державне підприємство, яке забезпечує функціонування Оптового ринку електричної енергії України. Оптовий ринок електричної енергії України – ринок, що створюється суб'єктами господарської діяльності для купівлі-продажу електричної енергії на підставі договору.

Високовольтні лінії електропередачі

Високовольтні лінії електропередачі

Високовольтні лінії електропередачі — споруди, що складаються з проводів та опор, які призначені для передачі електроенергії напругою 110 кВ та вище на великі відстані.

Знижуюча підстанція

Знижуюча підстанція

Знижуюча підстанція — електроустановка, що складається з трансформаторів, розподільних пристроїв і пристроїв керування. Знижуюча ПС служить для перетворення одержуваної нею електроенергії в енергію більш низької напруги - з класу напруги 110 кВ, 35 кВ в клас напруги 10 кВ. Електропостачання споживачів м. Києва здійснюється від 65 ПС.

Лінії електропередачі низької напруги

Лінії електропередачі низької напруги

Лінії електропередачі низької напруги — компоненти електричної мережі, які використовуються для передачі електроенергії напругою до 1 кВ.

Трансформаторна підстанція

Трансформаторна підстанція

Трансформаторна підстанція — електроустановка, призначена для прийому та перетворення напруги з класу 10 кВ в клас 0,4 кВ. Трансформаторна підстанція складається з силових трансформаторів та розподільчих пристроїв. Електропостачання споживачів Києва здійснюється від 3,6 тис. трансформаторних підстанцій 10 кВ/0,4 кВ.

Розподільний щит

Розподільний щит

Розподільний щит — електротехнічний пристрій, що використовується для прийому електроенергії та її розподілу по мережах споживачів. Залежно від потреб споживач може бути підключений до однієї або трьох фаз електромережі.

Лінії електропередачі 10 кВ

Лінії електропередачі 10 кВ

Лінії електропередачі 10 кВ – компоненти електричної мережі, які використовуються для передачі електроенергії. Лінії електропередачі 10 кВ можуть бути здійснені в кабельному або повітряному виконанні. В м. Києві ці лінії в основному виконані кабелем, надійність якого значно вища, ніж повітряних ліній.

  • 95
Ціна, за якою ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» закупило електричну енергію на оптовому ринку електроенергії. Ці кошти надходять на поточний рахунок ДП «Енергоринок» із спеціальним режимом використання, створений для розрахунків з генеруючими підприємствами України залежно від їх обсягів та вартості виробництва електричної енергії. НКРЕКП щомісяця розраховує прогнозну оптову ринкову ціну електроенергії* з урахуванням передбачуваної структури її виробництва.

* Оптова ринкова ціна — ціна, за якою здійснюється закупівля електричної енергії на ОРЕ енергопостачальними компаніями. Ця ціна формується на основі середньозваженої ціни закупівлі електроенергії Оптовим ринком у виробників електричної енергії (ТЕС, АЕС, ГЕС, ТЕЦ, ВЕС), з урахуванням цін продажу електроенергії на експорт, платежів за надання послуг системним оператором (ДП "НЕК" Укренерго ") і оператором ринку (ДП "Енергоринок"), на фінансування інвестиційних проектів та платежів для компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії пільговим категоріям споживачів.
  • 2
  • натисни мене
Ремонти ліній електропередач, підстанцій.
У тому числі аварійні та планові.
  • 2
Заробітна плата працівників, які обслуговують електричні мережі та підстанції.
  • 1
Заробітна плата працівників, які обслуговують населення з укладання договорів, оформлення рахунків, прийняттю заявок щодо усунення аварійних ситуацій на електромережах в зоні відповідальності Компанії.